wabi
22.12.08,23:23
Bude iste zaujímavé zistiť ktoré ovocie získa najviac bodov v 100 bodovej stupnici a tým, ktoré je najpopulárnejšie u náhodných návštevníkov.
Zahrajme sa takú hru. Zoraďte tieto ovocia od najchutnejšieho po najmenej pre vás žiadúce, a každému priraďte body v 100 bodovej stupnici. Skopírujte si zoznam a priraďte body. Tie ktoré nepoznáte a nechutnali ste nebodujte. Uveďte tiež prečo a ktorá odroda vám z daného najobľúbenejšieho druhu chutí najviac. Ďakujem za spoluprácu.

jablone
hrušky
slivky
ryngloty
čerešne
višne
broskyne
marhule
orechy
vinič
Jahody
maliny
černice
ríbezle
egreše
Asimina
Amelanchier - muchovník
Dyospiros - Hurmi Kaki
Actinidívia - KIWI
Hrušky Ázijské - NASHI
Figa
Mišpula
Oskoruša
Dula
Veľkoplodé čučoriedky
klukva
brusnice
zemolez
čierna baza
rakytník rešetliakový
goya
jarabina
Arónia
hloh
drieň
Veľkoplodé šípky
Stanislav 1975
22.12.08,22:26
Ja mám najradšej jahody so šľahačkou a servírované na nahom ženskom tele...:o
wabi
22.12.08,22:50
A na koľko stupňov to treba dať celé zapiecť? :D
cactus
23.12.08,05:44
Neviem síce, načo je to dobré, ale myslím, si, že také niečo by malo byť formou ankety a bolo by to prehľadnejšie hneď.

Milanové hodnotenie
wabi
23.12.08,07:39
Ďakujem za spoluprácu;), ak vás môžem poprosiť, použite túto jednoduchú tabuľku. Neviem prečo je tabuľka od Micaras a Cactus úplne rovnaká?
Správne ste to nazvali anketou. Proste to necháme bežať a potom vyhodnotíme:) Napíšte svoje hodnotenie do ďalšieho stĺpca. Berte to ako hru.
Ďakujem za pochopenie.
wabi
23.12.08,07:45
Nepridalo mi formulár - tak snáď teraz!
aviator
23.12.08,19:27
Nedá sa tu urobiť takéto hlasovanie?http://www.gliding.cz/forum/viewtopic.php?f=1&t=1964
hodilo by sa aj v budúcnosti, ta ňe?
comodo
23.12.08,19:46
A co ste uz zabudli ? Najlepsie chuti zakazane ovocie.
wabi
23.12.08,20:39
Poprosím skúste hlasovať s pomedzi početnej ponuky.
Sexovník som zatiaľ nezaradil, pretože bútľavá vŕba má aj iné využitie a navyše aj napriek nadštandardným vzťahom z toho ovocie nebude. :cool:
Inak zakázané ovocie nepestujem ak máš na mysli nejaké psycho;)tropné účinky...