mirodre
24.12.08,12:56
Dobrý den,

potreboval by som do firmy software, ktorý by dealery pouzivali na cestach. Mali by nejaky katalog vyrobkov aj s cenami a moznostou okamzitej objednavky tovaru.

Napr. pride k zakaznikovy ukazuje mu sortiment a ten mu hned hovori ze to chce a on zadava objednavku.

Ma niekto s niecim takym skusensot? Poradte....
ekopo
26.12.08,15:11
Poslal som vam PM (sukromnu spravu).
Atreides
29.12.08,07:54
Skus toto ale nemam s tym osobne skusenosti

http://www.money.sk/clanky/556416
Pidgey
02.01.09,07:34
podobne ako Money, aj Pohoda (Stormware), a urcite aj ine podobne SW umoznuju vytvarat Objednavky.Skusenosti mam iba s Pohodou, kde sa napr na centrale vytvori pobocka - klient, cez datovu komunikaciu sa mu odoslu data, t.j. katalog, prip nastavenie cislenych radov., na pobocke je potom mozne vytvarat rozne doklady- od objednavok, cez ponuky , faktury, predajky a pod.Po vystaveni dokladov, podla potreby je mozne odoslat cez datovu komunikaciu balik na centralu, kde uvidia vystavene doklady a vedia ich dalej spracovat (spominane objednavky a pod...).Moznosti zobrazovania na pobocke - klientovi, co sa tyka katalogu - teda skladovych zasob, je viac. Moze mat samozrejme vytvoreny vlastny sklad (katalog) na ktorom moze vytvarat vsetky druhy pohybov,alebo moze mat pristup do "verejneho" centralneho skladu, kde vidi cely katalog centrali s informaciou o pocte skladom (samozrejme ku dnu ked bola naposledy prijata informacia cez datovu komuniakciu z centrali), a moze z neho iba vystavovat odoslane doklady. teda vystavovat FA, objednavky, predavat. Nemoze na neho prijimat, ani zakladat nove polozky.
Myslim, ze obdobny system funguje u ostatnych Uctovnych SW rovnako, mne sa pohoda v tomto paci, kvoli jednoduchosti prace.