medvedik21
24.12.08,19:39
Ahojte,
hľadám rastlinku najštipľavejšej papričky Habanero. Nemáte ju niekto? Alebo tip kde by som ju zohnala? Ďakujem :)
Excise Duty
24.12.08,19:33
www.habanero.sk
wabi
25.12.08,05:41
Mám semienka habanero. Na ktorú adresu ich mám poslať a koľko ich potrebuješ?
Keď som doniesol tieto papričky prvý krát a moja dcéra ich nepoznala, oni vypadajú tak nevinne ako maličké žlté zeleninové papriky. Malé veľkosťou, ale veľké štiplavosťou! :)
Odhryzla si z jednej a potom dve hodiny plakala...
Mám rád štipľavé, ale je to na mňa až príliš.
jozo1606
12.02.09,19:13
Mám semienka habanero. Na ktorú adresu ich mám poslať a koľko ich potrebuješ?
Keď som doniesol tieto papričky prvý krát a moja dcéra ich nepoznala, oni vypadajú tak nevinne ako maličké žlté zeleninové papriky. Malé veľkosťou, ale veľké štiplavosťou! :)
Odhryzla si z jednej a potom dve hodiny plakala...
Mám rád štipľavé, ale je to na mňa až príliš.
dobry mate este tie semienka habanero neboli by ste taky dobry a neposlali by ste mi zopar? ak ano bol by som strasne rad milujem štiplave a este radsej ked si to vypestujem sam ....
wabi
14.02.09,09:05
Pošlite mi obálku zo známkou, vloženú do druhej obálky, a ja vám pošlem tie semienka.
jozo1606
14.02.09,09:21
yes super v pondelok Vam to pošlem ako ste písali prihodím aj zopár mojich ale tie veľmi neštiepu....názov netuším ...:) len taka otazocka neviete aky druh habanero mate?
wabi
14.02.09,09:28
Mám niekoľko druhov, ale najlepší je ten žltý, to je sila. Želám veľ štiplavých chvílok!
katamama
17.02.09,17:27
wabi, mala by som aj ja záujem o semená tej papričky, Habanero, môžem napísť obálku na tvoju adresu aj ja? Rada by som si na vlastnej koži vyskúšala či naozaj je taká ako si ju opísal
katamama
17.02.09,17:29
wabi, mohla by som aj ja poslať ofrankovanú obálku na tvoju adresu? Rada by som si Habanero sama vyskúšala na vlastnej koži.
wabi
17.02.09,20:05
Samozrejme posielajte kľudne obálky, ale potom sa nesťažujte, keď vás to bude štípať, :D pretože čo je moc, to je moc a pravdu povediac, dávam prednosť trochu menej štipľavým ako napríklad feferónky, či väčšie čili.:)
henique
07.03.09,18:45
Manzel sa pyta ci nema niekto semiacka papricky "ja la peno" neviem ako sa to pise, vraj sa oproti habaneru daju aj zjest
:mee: ja teda nie
wabi
10.03.09,12:16
Oproti Habaneru sú trochu väčšie dlhšie a mäsitejšie. Mám aj tie. Viem poslať ak pošlete vypísanú obálku, ale až v začiatkom apríla.
eddie14
24.01.11,18:20
Mám semienka habanero. Na ktorú adresu ich mám poslať a koľko ich potrebuješ?
Keď som doniesol tieto papričky prvý krát a moja dcéra ich nepoznala, oni vypadajú tak nevinne ako maličké žlté zeleninové papriky. Malé veľkosťou, ale veľké štiplavosťou! :)
Odhryzla si z jednej a potom dve hodiny plakala...
Mám rád štipľavé, ale je to na mňa až príliš.


dobry mal by som zaujem o semienka habanero. Ked ich este mate neposlali by ste mi zopar? chcel by som si ich vypestovat. Dakujem
Matasias
24.01.11,18:59
Pripajam sa k poslednej ziadosti. Par ludi okolo mna ma velmi rado stiplave, ale vraj vsetko co som zatial vypestoval, nebolo ono. Myslim, ze tymto by som im mohol vytriet kocura :)
buchač
24.01.11,19:17
Pripajam sa k poslednej ziadosti. Par ludi okolo mna ma velmi rado stiplave, ale vraj vsetko co som zatial vypestoval, nebolo ono. Myslim, ze tymto by som im mohol vytriet kocura :)

Olééééééééééééééé ....mexicano ....
http://www.habanero.cz/

Bol aj link habanero.sk ....no nejak sa stratil z netu ...prečo , to ja už neviem ...
Niečo podobné ...
http://www.rastliny-semena.sk/cz/chilli-semena-semena-tropickych-a-subtropickych-rastlin/

http://www.youtube.com/watch?v=L8ip5oGlMfU&translated=1