money
24.12.08,23:37
ahojte poradaci, skusal som hladat odpoved na moju otazku na porade ale nepodarilo sa mi ju najst.
V pripade ak zamestnavatel zabezpeci na pracovnej ceste zamestnancovi bezplatne stravovanie v plnom rozsahu, je to pre zamestanvatela danovy vydavok v plnej sume al. len do vysky stravneho, ktore by zamestnancovi prinalezalo, keby nemal zabezpecene bezplatne stravovanie.

dakujem
Martin Mocko
25.12.08,05:55
ahojte poradaci, skusal som hladat odpoved na moju otazku na porade ale nepodarilo sa mi ju najst.
V pripade ak zamestnavatel zabezpeci na pracovnej ceste zamestnancovi bezplatne stravovanie v plnom rozsahu, je to pre zamestanvatela danovy vydavok v plnej sume al. len do vysky stravneho, ktore by zamestnancovi prinalezalo, keby nemal zabezpecene bezplatne stravovanie.

dakujem

http://www.porada.sk/t61875-p2-vydavky-na-stravu-zahrnute-na-doklade-o-ubytovani.html

Pozri príspevok č. 17
money
25.12.08,15:32
dakujem machinak :-)
money
26.12.08,19:43
machinak mohol by som ta este poprosit, ci by si nenaskenoval a neprilepil uvedenu odpoved co si dostal z drsr? al.si to dostal mailom? potreboval by som to mat v listovej podobe, dakujem :-)