Simonab
28.04.06,15:38
Veď to už Pepo_p zavesil aj nad fotky, takže to môžete študovať :)
Za čo mu srdečne ďakujem!:)

Hej Vierka a ty si kde? Ani na jednej fotke ťa niet. Ty si duch?:D
Viera123
28.04.06,13:43
Hej Vierka a ty si kde? Ani na jednej fotke ťa niet. Ty si duch?:D
Vieš, vždy je lepšie za "kamerami" ako pred nimi.:p
LubenaK
28.04.06,19:24
Vierka, veď aj Teba sme fotili, tak sa tam pekne pripni, prosím za všetkých.
DanielaSL
28.04.06,19:56
A vedeli ste , že prídu bratislavčania? Alebo sa im podarilo prekvapiť vás?
Viera123
28.04.06,20:03
A vedeli ste , že prídu bratislavčania? Alebo sa im podarilo prekvapiť vás?
No priznám sa, že ja som to nevedela, nechápala som totiž Aldinu navigovaciu správu, že nám prezradí bepov tandem... Takže pre mňa to bolo prekvapko! a veru veľmi-veľmi milé. Však Muška, už si hore?:p
Muška
28.04.06,20:08
Bolo ozaj super :)
Ja som prerušila dovolenku a prišla na stretko do NR.

Len som bola prekvapená, že máme také malé zastupenie poraďákov v NR.

Ale tí čo prišli...... boli perfektní reprezentanti NR a Hlohovca :)
endrju
29.04.06,04:29
Nespáchal som síce taký zločin ako Muška (prerušenie dovolenky), ale pred odchodom na stretko do Nitry som kope nedokončenej roboty prikázal, aby ma počkala. :D
Koťuha jedna (nedokončená robota) nerozmyslela si to a neušla k niekomu, kto ju dokončí. Čakala ma aj po návrate zo super stretka :D

Nitra do toho! :cool:

Nabudúce nedovoľte, aby inšpektori hrali na konci stretka presilovku. ;)
Zita5
29.04.06,06:23
Nespáchal som síce taký zločin ako Muška (prerušenie dovolenky), ale pred odchodom na stretko do Nitry som kope nedokončenej roboty prikázal, aby ma počkala. :D
Koťuha jedna (nedokončená robota) nerozmyslela si to a neušla k niekomu, kto ju dokončí. Čakala ma aj po návrate zo super stretka :D

Nitra do toho! :cool:

Nabudúce nedovoľte, aby inšpektori hrali na konci stretka presilovku. ;)


Budeme sa snažiť , aby inšpektori nehrali prvé husle v presilovke a zároveň navrhujem stretko Nitrančanov uzákoniť každého 27 ...... príslušného mesiaca .Organizačný štáb som už o tom upovedomila .:p :p ;)
ALDA
29.04.06,06:27
Budeme sa snažiť , aby inšpektori nehrali prvé husle v presilovke a zároveň navrhujem stretko Nitrančanov uzákoniť každého 27 ...... príslušného mesiaca .Organizačný štáb som už o tom upovedomila .:p :p ;)

Držím vám palce, aby to vyšlo:):):) a potom sa snáď dožijeme aj inšpektorov z NR v BA:)
Zita5
29.04.06,06:30
Držím vám palce, aby to vyšlo:):):) a potom sa snáď dožijeme aj inšpektorov z NR v BA:)


Pevne tomu verím ALDA .:)
DanielaSL
29.04.06,13:49
Držím vám palce, aby to vyšlo:):):) a potom sa snáď dožijeme aj inšpektorov z NR v BA:)

Heli dobre si to vymyslela. :) Keby na každé stretko ktoré niekde bude , prišla inšpekcia iného poraďáckeho klanu. "Krahule" by sa konali každú chvíľu.:D
Muška
29.04.06,14:14
Dani, veď o to nám ide :D
endrju
29.04.06,20:34
Preklad
Heli dobre si to vymyslela. :) Keby na každé stretko ktoré niekde bude , prišla inšpekcia iného poraďáckeho klanu. "Krahule" by sa konali každú chvíľu.:D do odbornej terminológie Poraďákov:

Porada bude mať čoskoro zriadené svoje stále prevádzky v každej domácnosti a firme s pripojením na internet :D
Firmy a domácnosti bez pripojenia na internet budú pokutované sumou 5000 Sk za každý aj začatý mesiac bez pripojenia. :rolleyes: :cool:
Výnosy z pokút budú použité na zabezpečenie 100%ného pripojenia domácností a firiem na internet ;)
abel
29.04.06,20:56
Preklad do odbornej terminológie Poraďákov:

Porada bude mať čoskoro zriadené svoje stále prevádzky v každej domácnosti a firme s pripojením na internet :D
Firmy a domácnosti bez pripojenia na internet budú pokutované sumou 5000 Sk za každý aj začatý mesiac bez pripojenia. :rolleyes: :cool:
Výnosy z pokút budú použité na zabezpečenie 100%ného pripojenia domácností a firiem na internet ;)
Každý 32. deň v mesiaci (jediný voľný termín) podať hlásenie o počte návštev Porady. V oznámení treba uviesť rodné číslo, IČO, DIČ, číslo súpisné aj popisné, výšku IQ, číslo topánok a nížku príjmov. Oznámenie zasielať v troch rovnopisoch každému zaregistrovanému Poraďákovi.
Viera123
01.05.06,18:37
Budeme sa snažiť , aby inšpektori nehrali prvé husle v presilovke a zároveň navrhujem stretko Nitrančanov uzákoniť každého 27 ...... príslušného mesiaca .Organizačný štáb som už o tom upovedomila .:p :p ;)
Ja som za, kto ďalší?:)
Viera123
02.05.06,05:10
No asi si dám teda sama čaj, podebatím sama so sebou a pôjdem domov, čo už, keď nikto :D.
abel
02.05.06,05:16
Vierka, keď chceš debatiť sama so sebou, bolo by vhodnejšie postaviť pred seba prázdnu fľašku od vína, to by bolo také prirodzenejšie. Ale ja ťa v tom nenechám. 27 si ukladám do pamäte mojej deravej. A v tom Media café? Tam sa mi to celkom páčilo, aj keď mi čašník namiesto 2x30.- Sk za tonic účtoval 230.- Sk. Asi to bol nejaký starší ročník. Alebo ja som bola ten starší ročník?:confused: :confused: :eek: Netušil, že s číslami som profesionálne deformovaná. Ale nič v zlom, ospravedlnil sa.
PeterNR
02.05.06,05:26
Ahojte kočky, ja moju účasť zatiaľ nemôžem potvrdiť, ten weekend mám rezervovaný na zhromaždenie nášho SVB.

Abel, môžme skúsiť iný lokál, aspoň si urobíme prehľad kde je aké prostredie a obsluha. ;)

Vierka toto je síce mimotemy ale nechce sa mi písať ss. Ďakujeme za tie veci, Veronika popozerá, ktoré budú na teraz dobré, a keď vyrastieme, vrátime Ti ich :)
Zita5
02.05.06,05:27
Vierka, keď chceš debatiť sama so sebou, bolo by vhodnejšie postaviť pred seba prázdnu fľašku od vína, to by bolo také prirodzenejšie. Ale ja ťa v tom nenechám. 27 si ukladám do pamäte mojej deravej. A v tom Media café? Tam sa mi to celkom páčilo, aj keď mi čašník namiesto 2x30.- Sk za tonic účtoval 230.- Sk. Asi to bol nejaký starší ročník. Alebo ja som bola ten starší ročník?:confused: :confused: :eek: Netušil, že s číslami som profesionálne deformovaná. Ale nič v zlom, ospravedlnil sa.


Elenka ja Vás nenechám v tom , pôjdem aj ja na čajíček + tabáček :) ;)
Zita5
02.05.06,05:28
K tím 230Sk ......to u nás v Nitre nevedia počítať .:p
Viera123
02.05.06,06:13
K tím 230Sk ......to u nás v Nitre nevedia počítať .:p
No, ešte že to neurobili bratislavským, viac by pri tej drahobe do NR neprišli:D.
LubenaK
02.05.06,10:50
Ten termín je celkom fajn, určite sa pridám, keď budem mať čas.
Zita5
02.05.06,10:51
Ten termín je celkom fajn, určite sa pridám, keď budem mať čas.

Lubi budeme sa tešiť:p
Marína
02.05.06,11:17
Preklad do odbornej terminológie Poraďákov:

Porada bude mať čoskoro zriadené svoje stále prevádzky v každej domácnosti a firme s pripojením na internet :D
Firmy a domácnosti bez pripojenia na internet budú pokutované sumou 5000 Sk za každý aj začatý mesiac bez pripojenia. :rolleyes: :cool:
Výnosy z pokút budú použité na zabezpečenie 100%ného pripojenia domácností a firiem na internet ;)
Majiteľ domácnosti bude povinný(vítaná a cenená je dobrovoľnosť) pod hrozbou pokuty členov Porady pohostiť krajovou špecialitou(spišské pirohy, gemerské guľky, mačanka, pečená hus s lokšami, atd.) a samozrejmosťou bude tekutá špecialita(slivovica, drienkovica, orechovica,...)
endrju
03.05.06,09:04
No, ešte že to neurobili bratislavským, viac by pri tej drahobe do NR neprišli:D.

Vierka, v bratislavských "krčmách" sme pri stretkách už aj onakvejšie veci zažili, takže by nás to účtovanie od buka do buka až tak neprekvapilo.
Navyše máme tiež pusy a sme aj dostatočne profesionálne deformovaní číslami ... ;) :D :cool:
Viera123
03.05.06,09:08
Vierka, v bratislavských "krčmách" sme pri stretkách už aj onakvejšie veci zažili, takže by nás to účtovanie od buka do buka až tak neprekvapilo.
Navyše máme tiež pusy a sme aj dostatočne profesionálne deformovaní číslami ... ;) :D :cool:
To máš pravdu, ešte že sa aspoň v tých číslach vieme trochu orientovať, lebo inak by sme pri tom počte stretiek, ktoré nás čakajú v rámci Porady, určite zbankrotovali (keby sa sem-tam vyskytli takí "počtovznalí" čašníci!).
abel
05.05.06,16:45
Keďže na najbližší termín Nitra-stretka sú aj Krahule, vyhovuje Vám stretnutie 19.5. - môže byť aj Media Café, veď mne sa tam celkom páčilo ( iné lokály v Nitre nepoznám, ale som ochotná spoznať). Ďalší účastníci sú: :) no, veď sa neboj kliknúť na ten palček a súhlasím. A kľudne môžeš aj vedľa, že oceňujem :D
Zita5
05.05.06,16:49
Keďže na najbližší termín Nitra-stretka sú aj Krahule, vyhovuje Vám stretnutie 19.5. - môže byť aj Media Café, veď mne sa tam celkom páčilo ( iné lokály v Nitre nepoznám, ale som ochotná spoznať). Ďalší účastníci sú: :) no, veď sa neboj kliknúť na ten palček a súhlasím. A kľudne môžeš aj vedľa, že oceňujem :D

Elenka dáko sme sa rozšupli ......:p :cool:
abel
05.05.06,17:39
Zitka, treba za horúca, keď sa dlho plánuje, vždy do toho niečo príde.A za dobrou spoločnosťou som ochotná aj 50 km hore dolu precestovať. Len keby to dopravné spojenie NR - HC nebolo také zúfalé. Ozaj, nejaké *služobné* auto Porada s. r. o. ešte nemá?
Zita5
05.05.06,17:56
Zitka, treba za horúca, keď sa dlho plánuje, vždy do toho niečo príde.A za dobrou spoločnosťou som ochotná aj 50 km hore dolu precestovať. Len keby to dopravné spojenie NR - HC nebolo také zúfalé. Ozaj, nejaké *služobné* auto Porada s. r. o. ešte nemá?

Ak by bolo , to by sa vozilo , že ? Samé stretká ......:)
Viera123
08.05.06,19:15
Zitka, treba za horúca, keď sa dlho plánuje, vždy do toho niečo príde.A za dobrou spoločnosťou som ochotná aj 50 km hore dolu precestovať. Len keby to dopravné spojenie NR - HC nebolo také zúfalé. Ozaj, nejaké *služobné* auto Porada s. r. o. ešte nemá?
Elen, toto bola naozaj super poznámka!! Keby sa body pridávali aj za neodborné témy, dám ti hneď!!! :DŽe by sme zohnali nejakých sponzorov? No a na každé stretko Porady v rámci SK, by bol pridelený jeden šofér, ktorý by zvážal na stretko ľudí so zlým spojením... a myslím, že zo stretka aj s dobrým spojením :D
Zita5
08.05.06,19:27
Organizačný výbor na svojom zasadnutí prijal nasledovné uznesenie :

Dňa 19.5.2006 o 16,00 hod. sa koná stretnutie poraďákov z NR a okolia.
Miesto konania Media Café Nitra ........poprípade navrhnite .

Účasť potvrdili :
Vierka123,Abel,Zita5, LubenaK , IVETA N,PEPA .....kto
ďalší prosím

http://www.mediacafe.sk/foto.htm

Kliknutím na obrázok č.1 je viditeľné ,ako sa tešíme na stretko.:)
Obrázok č.2 znázorňuje klídek a pohodičku...pohodu:cool:
Viera123
08.05.06,19:42
Organizačný výbor na svojom zasadnutí prijal nasledovné uznesenie :

Dňa 19.5.2006 o 16,00 hod. sa koná stretnutie poraďákov z NR a okolia.
Miesto konania Media Café Nitra ........poprípade navrhnite .

Účasť potvrdili :
Vierka123,Abel,Zita5.....kto
ďalší prosím

Kliknutím na obrázok č.1 je viditeľné ,ako sa tešíme na stretko.:)
Obrázok č.2 znázorňuje klídek a pohodičku...pohodu:cool:
Budem sa veľmi diviť, ak niekto napíše, že si to nevšimol :-). Nitrianskej koordinátorke a asistentke :D:D:D Zitke týmto vyslovujem srdečné ďakujem za všetkých stretnutiachtivých Nitrančanov!:)
Zita5
09.05.06,05:08
Posúvam .......
LubenaK
09.05.06,06:55
Toho 19.05. je to faj. Uvidím, ako prídem, lebo v sobotu mám ísť na služobku. Ale určite sa pokúsim.
PeterNR
09.05.06,07:21
Mne to tentokrát bohužiaľ nevyjde :(
Musím do konca mája dokončiť správu o hospodárení nášho SVB a vyúčtovania nákladov na byty... :confused: Takže sa teším na stretko v júni :)
Zita5
09.05.06,07:22
Mne to tentokrát bohužiaľ nevyjde :(
Musím do konca mája dokončiť správu o hospodárení nášho SVB a vyúčtovania nákladov na byty... :confused: Takže sa teším na stretko v júni :)

Peter ,ani na hodinku ???? Hm?:) ;)
Marianna01
09.05.06,14:34
Zitka, treba za horúca, keď sa dlho plánuje, vždy do toho niečo príde.A za dobrou spoločnosťou som ochotná aj 50 km hore dolu precestovať. Len keby to dopravné spojenie NR - HC nebolo také zúfalé. Ozaj, nejaké *služobné* auto Porada s. r. o. ešte nemá?

To spojenie robí problém aj mne. Ja som 9 km od Hlohovca a tiež rozmýšľam, či by som sa mala ako v piatok večer dostať späť k detičkám a manželíkovi.;)
IVETA N
10.05.06,05:02
ja sa taktiez pripajam a ak mi to toho 19.5 cas dovolí tak prídem
Pepa
10.05.06,15:29
Noooooooooooooooo, na 90% prídem - a kde to je?
Zita5
10.05.06,15:31
Noooooooooooooooo, na 90% prídem - a kde to je?

Nemohlo by to byť na 100% :cool: ...je to na ul. Fraňa Mojtu:)
Pepa
10.05.06,15:36
Nemohlo by to byť na 100% :cool: ...je to na ul. Fraňa Mojtu:)
No, ďakujem za presný popis miesta uskutočnenia stretka:p
Budem teda hľadať Fraňa.
Zita5
10.05.06,15:45
No, ďakujem za presný popis miesta uskutočnenia stretka:p
Budem teda hľadať Fraňa.

Takže dovolím si Ťa napísať do veľkého zoznamu sľubujúcich , či ako ?:p
LubenaK
10.05.06,16:45
Pepa, ak chceš bližšie upresnenie, sú to bývalé Nitrianske tlačiarne, je tam presťahovaná Knižnica.
Pepa
10.05.06,16:58
Pepa, ak chceš bližšie upresnenie, sú to bývalé Nitrianske tlačiarne, je tam presťahovaná Knižnica.
:D:D:D nepomohlo, som tam chodila už dáááááááááááávno:D:D:D
Niečo "bližšie" prosím.
endrju
10.05.06,17:39
Pepa
10.05.06,18:11
Hmmmmmmm - tuším som v obraze. Ale veď keď netrafím budem triafať telefónom:D:D:D
Viera123
10.05.06,18:13
Skús sa pozrieť na to takto:

http://mapy2.atlas.sk/MapViewer/mapviewer.aspx?cy=5357000.4739195&cx=4284102.45075096&icon=default&scale=7000&action=zoomto
Endrju, klobúk dolu, ty sa tu vyznáš, ako rodený Nitrančan... Nemáš tu dáke korene? :-) (si dokonca lepší ako my :-) )
endrju
10.05.06,18:17
Endrju, klobúk dolu, ty sa tu vyznáš, ako rodený Nitrančan... Nemáš tu dáke korene? :-) (si dokonca lepší ako my :-) )

Vierka, to "vyznanie sa" je úplne o niečom inom ... :)
Ale ešte za predchdázajúceho režimu som mal príležitosť dosť často pobudnúť aj v NR. V súčasnosti je tých návštev v Nitre podstatne menej, ale dosť pomôže aj to.
Zita5
10.05.06,18:23
Viera123
10.05.06,18:24
Vierka, to "vyznanie sa" je úplne o niečom inom ... :)
Ale ešte za predchdázajúceho režimu som mal príležitosť dosť často pobudnúť aj v NR. V súčasnosti je tých návštev v Nitre podstatne menej, ale dosť pomôže aj to.
A na čo si Endrju narážal, že o niečom inom :):)?
Myslíš, že len v mapách to bude:p? A nebuď tajomný, prezraď, na čo si chodil do Nitry :).
Zita5
10.05.06,18:25
Hmmmmmmm - tuším som v obraze. Ale veď keď netrafím budem triafať telefónom:D:D:D

Neboj ....:rolleyes:
Zita5
12.05.06,06:25
Posúvam..............................:o
Zita5
17.05.06,05:46
Stretnutie NR dňa 19.5.2006 o 16,00 hod sa ruší z dôvodu zaneprázdnenosti poraďákov .
Viera123
30.05.06,07:48
Opätovne sa chceme stretnúť!!! Nitrančania a okolie termín 16.6.2006 o 16-17 hodine, miesto upresníme!!!! Potvrdzujte účasť, nech môžeme v prípade potreby rezervovať štadión!:D :D :D
Viera123
30.05.06,15:27
Prosím, aby ste na deň 16.6.2006 dali zbohom ročnému zúčtovaniu ZP a venovali sa oveľa ušľachtilejšej téme - STRETNUTIU!!! :D :D
garter
30.05.06,16:28
Prosím, aby ste na deň 16.6.2006 dali zbohom ročnému zúčtovaniu ZP a venovali sa oveľa ušľachtilejšej téme - STRETNUTIU!!! :D :D

Aj keď nie zbohom.. ale aspoň pauzu
Viera123
31.05.06,08:41
Vyzerá to, že budeme na tom stretku iba štyri?? Účasť potvrdili Garter, LubenaK, Abel a ja, nikto viac??
Zita5
31.05.06,09:37
Vyzerá to, že budeme na tom stretku iba štyri?? Účasť potvrdili Garter, LubenaK, Abel a ja, nikto viac??


ZITA5..........;)
Viera123
31.05.06,10:13
ZITA5..........;)
No veď to by vyzeralo, aby hlavná asistentka chýbala!!! Môžem ti prenechať túto tému k manažovaniu? :D
Simonab
31.05.06,10:41
ZITA5..........;)

Zitka :) :) :) :) :) :) :) :)
Viera123
01.06.06,11:14
Vy máte tuším radšej tie ročné zúčtovania ako stretnutia :D :D , keď sa nikto nehlásite, vyvedie ma niekto z omylu? :rolleyes:
Ivana Š
01.06.06,18:50
Ja ročné zúčtovania nemám rada!!!

A na stretko sa hlásim.
Zita5
01.06.06,19:01
No kóóónečne , sa niekto prihlásil ďalší:) :p
Simonab
01.06.06,19:16
Ja ročné zúčtovania nemám rada!!!

A na stretko sa hlásim.

No hurá a z Moyzesova to nemáš ďaleko. Keď už Novozámčania sa nemôžu dohodnúť. To aby vám to organizovali cezpoľní há:D ? Keby sme nešli na budúci týždeň dolu aj ja by som sa možno pridala. Ale to asi chlap nebude súhlasiť aby sme šli ešte raz o týždeň na to. Ale veď uvidíte nazbiera sa vás dosť ešte máte na to dva týždne.:) :)
Ivana Š
01.06.06,19:32
:) :) :) presnejšie z MOJZESOVA, v minulosti Ezdeg :D :D :D ešte nás tak aj často volajú - že Ezdečania ;) Ja som bola aj za stretko v NZ, lan nejak to na tej téme zmrzlo, prídem rada aj do Nitry a príďte aj ďalší Novozámčania!
Simonab
01.06.06,20:04
:) :) :) presnejšie z MOJZESOVA, v minulosti Ezdeg :D :D :D ešte nás tak aj často volajú - že Ezdečania ;) Ja som bola aj za stretko v NZ, lan nejak to na tej téme zmrzlo, prídem rada aj do Nitry a príďte aj ďalší Novozámčania!

Veď sa mi to zdalo divné že Moyzesovo chcela som to strašne pravopisne, no podarilo sa:D . Aj to viem že Ezdečani ja som Kesanka čavík. A v Nitre som študovala. Takže poznám to tam. Aj keď musím uznať že sa toho odvtedy dosť zmenilo.;)
Ivana Š
01.06.06,20:13
Máme v strede obce pred Obecným úradom sochu Štefana Moyzesa,podľa ktorého sme vraj pomenovaní, neviem kedy v dejinách sa to pomotalo - Y - J. Už tu bola taká petícia - dávno, tak 15 rokov, že aby sme sa premenovali na Moyzesovo, ale neprešlo to, veď si predstav tie vybavovačky na úradoch - zmena bydliska...
jamajka
02.06.06,12:47
Máme v strede obce pred Obecným úradom sochu Štefana Moyzesa,podľa ktorého sme vraj pomenovaní, neviem kedy v dejinách sa to pomotalo - Y - J. Už tu bola taká petícia - dávno, tak 15 rokov, že aby sme sa premenovali na Moyzesovo, ale neprešlo to, veď si predstav tie vybavovačky na úradoch - zmena bydliska...


Ivi, vždy je lepšie Mojzesovo ako Mojsejovo;)
Viera123
03.06.06,18:28
Pripomínam Nitre a okoliu (okolie je cca 333 km od Nitry :D ), že 16.6.2006 sa koná "POKRAHULOVÉ" stretnutie v Nitre, miesto upresníme, čas okolo 16. - 17. hod. Prihlásili sa: LubenaK, Garter, Abel, Zita5, Ivana Š., Viera123. Účasť pribúda slimačím tempom, ale verím, že nikto aspoň nepovie, že oznam bol daný na poslednú chvíľu! :D
abel
05.06.06,18:38
Prosím Vás, prineste si so sebou aj volebné lístky, keby sa nám to stretnutie náhodou zvrhlo do "neskorých ranných hodín", aby sme si potom neprespali ten termín T v deň D a aby sme si splnili svoju občiansku dobrovoľnosť:rolleyes:
Zita5
06.06.06,14:49
.................posúvam........:)
Zita5
09.06.06,10:10
.................posúvam........:)
Viera123
09.06.06,16:43
Nitra, o týždeň je stretko, pridá sa ešte niekto, alebo už ani nie?
Kde všetci blúdite? Nakoniec budeme musieť zavolať na pomoc regón BA, TN, KE, či ďalšie!? :D
Zita5
12.06.06,09:26
Nitra, o týždeň je stretko, pridá sa ešte niekto, alebo už ani nie?
Kde všetci blúdite? Nakoniec budeme musieť zavolať na pomoc regón BA, TN, KE, či ďalšie!? :D


.......................................
Muška
12.06.06,09:28
Keby ste to robili o týždeň neskôr určite by dorazil aj bratislavský klan vo väčšom počte :D

Veď už len ja som dobrý počet :D
Zita5
12.06.06,09:35
Muška nakoniec aj to sa môže stať .....:)
Hlinkovx
12.06.06,09:40
Keby ste to robili o týždeň neskôr určite by dorazil aj bratislavský klan vo väčšom počte :D

Veď už len ja som dobrý počet :D
Muška...a čo tak, keby blaváci v piatok ráno vyšli...a postupne obehli celú republiku:D:D
Muška
12.06.06,10:36
Muška...a čo tak, keby blaváci v piatok ráno vyšli...a postupne obehli celú republiku:D:D

To nie je zlý nápad :rolleyes:

Ale ani Prievidza to nemá do Nitry moc ďaleko :D
Hlinkovx
12.06.06,10:45
Ale ani Prievidza to nemá do Nitry moc ďaleko :D

však hovorím..že už aj do Prievidze môžete skočiť...však to máte kúsok:D:D určite bližšie...ako ja tam:D:D
pre vysvetlenie:

vy pôjdete v aute napríklad 4 osoby...takže 90 km /4 = 22,5 km
ja pôjdem sama takže to mám za 90 km

čiže z toho mi vychádza..že to máte bližšie:D:D
takže očakávam termín:D:D
Muška
12.06.06,10:53
Silviky, no vidím, že si bola génius z matematiky.

Nepomáhala si náhodou pri tvorbe tlačív pre RZZP???? :D
Hlinkovx
12.06.06,11:01
Muši...:D:D:D:D to ohľadom RZZP radšej neskomentujem:D:D
Zita5
12.06.06,11:02
Baby môžete si to najbližšie vysvetliť v Nitre :p .....OK?
Hlinkovx
12.06.06,11:05
no..najbližšie to určite nebude...bo budem mať tento týždeň cestovania až moc..a trošku opačným smerom na sever:D
Zita5
12.06.06,11:07
no..najbližšie to určite nebude...bo budem mať tento týždeň cestovania až moc..a trošku opačným smerom na sever:D

Však to môžeš aj zvrtnúť , nie .......;)
Muška
12.06.06,11:18
Tak baby, kedy je to stretko v NR ?????
Zita5
12.06.06,11:20
STRETKO V NITRE DŇA 16.6.2006 reštaurácia ATRIUM .....o 16,00 hod..........

http://www.hotelatriumnitra.sk/index.php?lang=sk&link=uvod.php (http://www.hotelatriumnitra.sk/index.php?lang=sk&link=uvod.php)

ABEL,Maja,Viera123,Zita5,IvanaŠ,GARTER, LubenaK

Pepa ???


Kto ďalší prosím ..........?
Hlinkovx
12.06.06,12:49
Však to môžeš aj zvrtnúť , nie .......;)
nedá še :mee:
Pepa
12.06.06,13:17
Jóóóóóój Zituš, s jakým čiernym si ma tam dala:D
Tento termín mi nevyhovuje. RZZP si spravilo škrt cez "všetko". 23. odlietam na dovolenku a už dneska som nervozna, že to nepostíham.
Ale úplne sa "nevylučujem". Hlásiť sa nehlásim, ale ..... možno...... uvidím.
Veď tlf. kontakt mám /Zitka, dúfam že si sa "neprečíslovala"/ a ak to bude možné, nájdem si vás.
Zita5
12.06.06,13:33
Jóóóóóój Zituš, s jakým čiernym si ma tam dala:D
Tento termín mi nevyhovuje. RZZP si spravilo škrt cez "všetko". 23. odlietam na dovolenku a už dneska som nervozna, že to nepostíham.
Ale úplne sa "nevylučujem". Hlásiť sa nehlásim, ale ..... možno...... uvidím.
Veď tlf. kontakt mám /Zitka, dúfam že si sa "neprečíslovala"/ a ak to bude možné, nájdem si vás.


No teda :D ......telef.číslo mám to isté ......takže,dám Ťa do modrej s otáznikom .:)
Viera123
12.06.06,17:53
No teda :D ......telef.číslo mám to isté ......takže,dám Ťa do modrej s otáznikom .:)
Zitka a modrá je dobrá, či ako???:D
Zita5
12.06.06,17:59
Zitka a modrá je dobrá, či ako???:D



Modrá je dobrá:)
Viera123
13.06.06,17:12
Milé poraďáčky a poraďáci, vy sa tuším chystáte v nedeľu oslavovať "Deň otcov", keďže sa stále nehlásite na stretnutie v piatok! Ale viete ako, treba si to v piatok vyskúšať na predpremiére!!! :D :D :D
Zita5
13.06.06,17:14
Vierka myslím, že zostane len organizačný výbor .......:p
Viera123
13.06.06,18:57
No veru Zitka, vyzerá to tak, ale aspoň budeme mať väčšie hlasovacie práva!:D
Ivana Š
13.06.06,19:03
Ja nie som organizačný výbor, ale prídem. Už som si vybavila dovoz aj odvoz. Len čo priniesť okrem seba?
Viera123
13.06.06,19:09
Ja nie som organizačný výbor, ale prídem. Už som si vybavila dovoz aj odvoz. Len čo priniesť okrem seba?
Nooooooo, ak sa ti chce niečo vypekať, neodmietneme! :D:D:D
Ale naozaj nevyhnutnú výbavu tvoríš ty! :):):)
Zita5
13.06.06,19:11
Nooooooo, ak sa ti chce niečo vypekať, neodmietneme! :D:D:D
Ale naozaj nevyhnutnú výbavu tvoríš ty! :):):)

Ja odmietam:D držím diétu , pretože som pribrala .:p
Viera123
13.06.06,19:22
Ja odmietam:D držím diétu , pretože som pribrala .:p
Zitka, ani nehovor, všetci (takmer), čo denne trčia na Porade, pribrali! Niet pohybu!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ivana Š
13.06.06,19:37
:D :D :D Nebodaj mám priniesť niečo diétne bez tuku :mad: , bez cukru :mad: , bez soli :mad: a bez chuti? :( :( :(
Zita5
14.06.06,05:37
:D :D :D Nebodaj mám priniesť niečo diétne bez tuku :mad: , bez cukru :mad: , bez soli :mad: a bez chuti? :( :( :(

Niečo oddelené ,ako napr.oddelená strava:p
Zita5
14.06.06,11:20
Je to môžné ?:) Nikto nič .......objednáme Pročka na stretko ?:p
Viera123
14.06.06,12:18
Uf, Pročka? A čo nejaký ten Jan?:D :D :D
Zita5
14.06.06,12:23
Uf, Pročka? A čo nejaký ten Jan?:D :D :D


Uf ...aspoň na pár hodín by sme boli nevestou pre miliónára ......vau:) Len ak by náš začal ružovať ......potom by bol plač , ktorá vypadne .;)
Elena Navrátilová
14.06.06,12:25
Zitka ani na chvíľku by som nechcela byť nevestou pre milionára. To mňa osobne vôbec neláka. Ale na to stretnutie aj áno, ale pre mňa to je nereálna vzdialenosť. Možno ak sa budem z nejakých dôvodov nachádzať v blízkosti Nitry, určite sa ozvem.
Zita5
14.06.06,12:27
Elenka ..však ani já ..ale sranda musí byť ....keď sa nám nikto ďalší nehlási .

Ale budeš vítaná .:)
Elena Navrátilová
14.06.06,12:29
Veď ja viem. Ono celé tie nádejné nevestičky milionára sú tiež v celku smiešne. Určite aj reprezentujú nejakú vzorku národa. Ale ja som celá vytešená, že mňa určite nie.
LubenaK
14.06.06,14:46
Aj keď som sa dlhšie neozvala, mám v plánovači na piatok zaškrtnuté stretko porada, tak dúfam, že mi do toho nič iné nepríde.
Zita5
14.06.06,20:12
Aj keď som sa dlhšie neozvala, mám v plánovači na piatok zaškrtnuté stretko porada, tak dúfam, že mi do toho nič iné nepríde.

Počítame s Tebou ...:)
Zita5
15.06.06,05:56
STRETKO V NITRE DŇA 16.6.2006 reštaurácia ATRIUM .....o 16,00 hod..........

http://www.hotelatriumnitra.sk/index.php?lang=sk&link=uvod.php (http://www.hotelatriumnitra.sk/index.php?lang=sk&link=uvod.php)

ABEL,Maja,Viera123,Zita5,IvanaŠ,GARTER, LubenaK,Jamajka

Pepa ???


Kto ďalší prosím ..........?




Už zajtra ..........:rolleyes:
Zita5
15.06.06,09:14
.................................................. ....ja sa tu už upíšem do mdlôb :D

Každému novo prihlásenému posielam ..............................:)
jamajka
15.06.06,11:35
Baby idééééééééém..... Zitka díky za potlesk :D
Zita5
15.06.06,11:37
Baby idééééééééém..... Zitka díky za potlesk :D


Nie je zač ...takže dopisujem Tvoje ctené meno ...nick:)
Zita5
15.06.06,11:39
STRETKO V NITRE DŇA 16.6.2006 reštaurácia ATRIUM .....o 16,00 hod..........

http://www.hotelatriumnitra.sk/index.php?lang=sk&link=uvod.php (http://www.hotelatriumnitra.sk/index.php?lang=sk&link=uvod.php)

ABEL,Maja,Viera123,Zita5,IvanaŠ,GARTER, LubenaK,Jamajka

Pepa ???


Kto ďalší prosím ..........?



..............................................
Viera123
15.06.06,20:01
Zitka, tuším sa aj nejako nazbierame, aby sme prehlasovali Átrium: rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Zita5
15.06.06,20:03
Ale bude dobre , neboj ...pôjdeme domov až v sobotu ráno :p a hneď ideme voliť , ako písala Elenka .:)
Viera123
15.06.06,20:21
Ale bude dobre , neboj ...pôjdeme domov až v sobotu ráno :p a hneď ideme voliť , ako písala Elenka .:)
No veď domov sa nám určite neoplatí! :D:D:D
abel
16.06.06,04:10
No veď domov sa nám určite neoplatí! :D:D:D
:mee: No, to by som asi nerozchodila :confused:
va1ke
16.06.06,06:02
jaj dievčence aj by som prišla ale nedá sa. z roboty sa musím ponáhlať domov učiť sa lebo v pondelok mám skúšku. a cez víkend presnejšie povedané v sobotu od 20.30 hod. nastupujem ako pracovník sumarizačného výbor štat. úradu na počítanie vašich voličských hlasov. a pracujem až dokedy to všetko neporátame. Takže sa musím učiť už dnes.
Prajem Vám príjemné posedenia.
Viera123
16.06.06,07:04
Stôl v Átriu zajednaný od 16.00 hodiny, máte poslednú šancu zúčastniť sa dnešného stretnutia :D :D :D
Zita5
16.06.06,10:09
.................................................. ................................
Viera123
16.06.06,10:20
A majú tam dobré pitie, jedenie, zmrzlinové poháre, no kilá, traste sa! :D :D :D
Zita5
16.06.06,10:45
Inú virtuálnu zmrzku som nezohnala ....aspoň pre oči :)
LubenaK
16.06.06,11:42
Tá zmrzlina určite dobre padne.
Viera123
16.06.06,12:25
Keby len zmrzlina, ale majú tam kadejaké chladené poháre, nealko, alko, uf, ľadové osvieženie!:)
Viera123
16.06.06,12:57
No prví poraďáci už na mieste, organizačný štáb mapuje situation, takže ešte sú voľné miesta, ráčte vstúpiť!:) :) :)
ALDA
16.06.06,13:07
No prví poraďáci už na mieste, organizačný štáb mapuje situation, takže ešte sú voľné miesta, ráčte vstúpiť!:) :) :)

Dávajte si pozor na hlasivky:D..príjemnúúúú zábavu:):):)
Viera123
16.06.06,13:35
Dávajte si pozor na hlasivky:D..príjemnúúúú zábavu:):):)
Vďaka, veď dúfame, že nabudúce nás podporíte! :D:D:D
abel
16.06.06,18:47
jaj dievčence aj by som prišla ale nedá sa. z roboty sa musím ponáhlať domov učiť sa lebo v pondelok mám skúšku. a cez víkend presnejšie povedané v sobotu od 20.30 hod. nastupujem ako pracovník sumarizačného výbor štat. úradu na počítanie vašich voličských hlasov. a pracujem až dokedy to všetko neporátame. Takže sa musím učiť už dnes.
Prajem Vám príjemné posedenia.
va1ke, tvoja škoda, že si neprišla. To by si sa dozvedela hneď výsledok, na ktorom sa zhodlo celé dnešné fórum: počet voličov x strana 21 = výsledok celých volieb. Zbytočne zabiješ takýto prekrásny slnečný víkend, výsledok sme už odsúhlasili dnes v Nitre. A keď takýto výsledok uvediete aj v tej štatistike, tak budeme mať slnečné všetky dni v roku. :D
Zita5
16.06.06,19:12
Hlásim príchod na Poradu a aj domov, mne to síce trošku dlhšie trvalo .
Bolo super , môže tíško závidieť......kto sa nezúčastnil.;)


ALDA hlasivky v poriadku , výsledok volieb istý .:) :cool:
Jozef Mihál
16.06.06,19:34
Dnes bolo stretko v NR??? Uff, keby som to vedel, prídem. Okolo 17.30 som prechádzal cez Nitru.
Paula
16.06.06,19:35
Sledujem, že dnes bola stretková deľba práce....kým vy ste vážne volili, my sme sa krásne bavili:rolleyes:
Zita5
16.06.06,19:37
Dnes bolo stretko v NR??? Uff, keby som to vedel, prídem. Okolo 17.30 som prechádzal cez Nitru.


Pan Mihál ...tak to keby organizačný výbor vedel určite by sa lepšie zasadalo ......mali ste dať vedieť .;)


too Paula : my sme rokovali, zároveň bola ja zábava ;)
abel
16.06.06,19:41
Dnes bolo stretko v NR??? Uff, keby som to vedel, prídem. Okolo 17.30 som prechádzal cez Nitru.
Jožko, neviem, ako Ti niečo také mohlo uniknúť. Ty asi málo chodíš na Poradu :rolleyes:
Jozef Mihál
16.06.06,20:22
Jožko, neviem, ako Ti niečo také mohlo uniknúť. Ty asi málo chodíš na Poradu :rolleyes:
Ako rodený Nitran do tejto témy chodím, ale toto ma ozaj mrzí.

Inak pekné fotky, Ď, Zitka.
abel
16.06.06,20:26
Nás to mrzí o to viac. A ako si mohol vidieť, nebol tam jediný chlap. Vieš, ako by sme si ťa hýčkali?
Jozef Mihál
16.06.06,20:32
šak veď to.
Zita5
17.06.06,05:16
Okrem zábavy a volebného rokovania sme absolvovali aj ozdravovacie a skrášľovacie školenie.:cool:
Dúfam , že budúce stretko bude hojná účasť,prvá pomoc zaručená.:)
ingi
17.06.06,06:08
Zitka, aj keď sme všetky iba 17-tky ;), na ozdravovacie a skrášľovacie školenie určite prídeme. :D
Zita5
17.06.06,06:09
Zitka, aj keď sme všetky iba 17-tky ;), na ozdravovacie a skrášľovacie školenie určite prídeme. :D


Super , som zvedavá potom , keď príde k stretku:D
LubenaK
17.06.06,08:08
Dobré ráno! Nechcem provokovať. Včera bolo skutočne fajn. Zasa sme viac utužili vzťahy medzi poraďákmi. Neskutočná škoda, že p. Mihál nevedel a neprišiel. Snáď nabudúce.
Ivana Š
17.06.06,08:55
Aj mne sa medzi vami páčilo, prídem aj nabudúce
Zita5
17.06.06,08:59
Aj mne sa medzi vami páčilo, prídem aj nabudúce

Tešíme sa :)
Ivana Š
17.06.06,09:05
Zitka, aj ty máš asi plnú schránku, písala som Ti SS, vyhodilo chybu
jamajka
17.06.06,12:10
Zitka, aj keď sme všetky iba 17-tky ;), na ozdravovacie a skrášľovacie školenie určite prídeme. :D
Zitka, takže nabudúce si budeme všetky objednávať tú čistú horúcu vodu ??? :D
Zita5
17.06.06,12:26
Zitka, takže nabudúce si budeme všetky objednávať tú čistú horúcu vodu ??? :D


jamajka , okrem iného lepšieho aj horúcu čistú vodu .:) Tak, aby sme neporušili tradíciu nitrianskeho stretka .Kolegom iste bude vŕtať v hlave o akej horúcej čistej vode hovoríme ,........ to bol len jeden druh z menu, ktoré nemenovaná super reštaurácia ponúka - na objednávku.
hanulla
19.06.06,06:34
Baby sme tam úžasné no čo poviete, môžu ľutovať tý čo neboli. A zistím aj neskoršie spoje do Hlohovca aby aj cezpolné mohli ostat dlhšie
Zita5
19.06.06,06:52
Baby sme tam úžasné no čo poviete, môžu ľutovať tý čo neboli. A zistím aj neskoršie spoje do Hlohovca aby aj cezpolné mohli ostat dlhšie


A načo máme v Nitre Šarkana ....dáme ich odviezť .....:)
Simonab
19.06.06,07:06
Zitka fakt ste úžasné. Konečne vás poznám. Dík.
Jozef Mihál
19.06.06,09:19
Neskutočná škoda, že p. Mihál nevedel a neprišiel. Snáď nabudúce.
Budem tému Nitra pozornejšie sledovať, už mám viac času, a dúfam že naozaj snáď nabudúce.
Zita5
19.06.06,15:28
Budem tému Nitra pozornejšie sledovať, už mám viac času, a dúfam že naozaj snáď nabudúce.

Aby bolo ....na budúce...treba si dať tému medzi sledované ...a potom neunikne stretko.;)
Simonab
19.06.06,18:07
Neskutočná škoda, že p. Mihál nevedel a neprišiel. Snáď nabudúce.
Je to fakt škoda, lebo Jožko je super. Na takého známeho človeka je až neuveriteľne skromný. A dá sa s ním celkom normálne posedieť a porozprávať.:p No a nemá problém prísť aj keď vie, že tam budú samé baby.:D
abel
19.06.06,20:33
A načo máme v Nitre Šarkana ....dáme ich odviezť .....:)
Ale už som tuším spomínala, že také služobné poraďácke auto by bolo aj celkom vyťažené... Keby dal každý zaregistrovaný poraďák 15.- Sk, tak by sme si mohli kúpiť aj to Volvo od pipera, čo ponúka na prednej strane.

Tu som chcela dať toho zeleného vyškerenca, ale nemôžem pridať žiadneho smajla. A ani súhlasy.
Zita5
19.06.06,21:39
Ale už som tuším spomínala, že také služobné poraďácke auto by bolo aj celkom vyťažené... Keby dal každý zaregistrovaný poraďák 15.- Sk, tak by sme si mohli kúpiť aj to Volvo od pipera, čo ponúka na prednej strane.

Tu som chcela dať toho zeleného vyškerenca, ale nemôžem pridať žiadneho smajla. A ani súhlasy.


Na budúce stretko si prehodnotíme rozpočet a odhlasujeme nové poraďácke aftíčko :) ;)
Fany
20.06.06,05:51
Môžem sa spýtať, koľko sa vás v Nitre zišlo? Som z okolia cca 30 km, možno by som nabudúce prišla (teraz som o tomto tiež nevedela).
Zita5
20.06.06,05:54
Môžem sa spýtať, koľko sa vás v Nitre zišlo? Som z okolia cca 30 km, možno by som nabudúce prišla (teraz som o tomto tiež nevedela).


Fany , veď sme stránku posúvali stále , asik si si to nevšimla .:D Teraz nás bolo len 8, ale pevne verím , že nabudúce nás bude viac .Len treba sledovať túto stránku .Ak sa zúčastníš tak bude fajn, vítaný je každý .:)
Fany
20.06.06,06:01
Ďakujem, skúsim sa pohrať s tým, že si to dám na sledované témy. Ešte som to nerobila ale dufam, že sa mi to podarí. Keď som vás videla na tých fotkách, až mi bolo ľúto, že som tam nebola. Snáď nabudúce.
Hlinkovx
20.06.06,06:04
fany..
keď si v tejto téme..
hore je práca s témou keď na to klikneš..otvorí sa ti ponuka a tam je sledovať túto tému
Barbara
20.06.06,06:08
Na budúce stretko si prehodnotíme rozpočet a odhlasujeme nové poraďácke aftíčko :) ;)



no tak to by bolo supr:D ja som za služobné aftíčko.............:D podme hlasovať, gdo je za????:)
le 1 otázka gdo by šoféroval;) hmmmm asi nejaký abstinent:D
abel
21.06.06,21:45
no tak to by bolo supr:D ja som za služobné aftíčko.............:D podme hlasovať, gdo je za????:)
le 1 otázka gdo by šoféroval;) hmmmm asi nejaký abstinent:D
Miesto za volantom je len jedno a my sme abstinenti všetci. A včera nás ešte aj Richard nechal abstinovať...
apsgroup
06.07.06,18:16
Nitrančania, chcem vás poprosiť, nemáte skúsenosti s vyhodnocovaním prijímačiek na UKF Nitra??? Syn bol na prijímačkách 13.6. ,výsledky mali byť na internete na druhý den, dnes je 6.7. a my ešte stále nemáme výsledky???
No je to normálne?? čo si mám o tom myslieť iné, ako že sú vyhodnocované velmi "tajne" "pod prideleným kodom"".To myslím ironicky. Už som tam niekolkokrát volala, raz sa tam zjavili len body za prijímačky, z toho sa nič nevie, ďalsí raz povedali, že bude zasadať komisia, ktorá vyberá a tak.
Už som z toho poriadne znechutená. Neviete ako to tam chodí???
Viera123
06.07.06,18:22
Nitrančania, chcem vás poprosiť, nemáte skúsenosti s vyhodnocovaním prijímačiek na UKF Nitra??? Syn bol na prijímačkách 13.6. ,výsledky mali byť na internete na druhý den, dnes je 6.7. a my ešte stále nemáme výsledky???
No je to normálne?? čo si mám o tom myslieť iné, ako že sú vyhodnocované velmi "tajne" "pod prideleným kodom"".To myslím ironicky. Už som tam niekolkokrát volala, raz sa tam zjavili len body za prijímačky, z toho sa nič nevie, ďalsí raz povedali, že bude zasadať komisia, ktorá vyberá a tak.
Už som z toho poriadne znechutená. Neviete ako to tam chodí???
Prepáč, ale totálne zle si to zaradila, skús to zaradiť niekde medzi prijímačky na vysoké školy. Zadaj si do vyhľadávača a presuň svoj príspevok, toto je len o stretkách v Nitre, tu si to nikto nevšimne...:confused:
Ivana Š
06.07.06,18:33
Konečne tu ožila téma Nitra, aj keď omylom, ale: Čo takto stretko? Nitrančania? a okolití? Ste za?
Viera123
06.07.06,18:39
Konečne tu ožila téma Nitra, aj keď omylom, ale: Čo takto stretko? Nitrančania? a okolití? Ste za?
Veru, už sme sa dlho nestretli, takže dajte termín a ideme odsúhlasovať, veď sú dovolenky, času veeeeľa /podaktorí/ :D, takže kedy sa stretneme? A vyberieme nejaký chladnejší lokál :D, hm, keby sme tak boli motorizovaní, môžeme aj niekde za Nitru zájsť, ozaj v Hlohovci majú skveeeelú zmrzlinu, že Elen? :D:D:D
Zita5
15.07.06,20:22
Vierka tu máš tému ....:)
Viera123
15.07.06,20:25
Vierka tu máš tému ....:)
ĎAKUJEM! Takže milí Nitrančania a okolie, čo tak si dať nejaké to ďalšie stretko? lebo od toho minulého uplynul práve mesiac a predsa nebudeme zaostávať za nejakou BA, KE, Bardejovom, Novým Mestom, Piešťanmi..:D:D:D:D:D
abel
16.07.06,06:15
Ja som za, začnime dohadovať termín, miesto by bolo zaujímavé ;)
www.relaxfantasy.sk
... a ja môžem priniesť aj zmrzlinu :D
Pepa
16.07.06,07:38
Hm - zaujímavééééé. Treba aj plavky - bo moje sú v "reklamačnom konaní":D:D:D
LubenaK
16.07.06,08:52
No ja si plavky určite nezoberiem. Všetci by ste sa zľakli a ušli a zo stretka by nebolo nič.
abel
16.07.06,19:05
Takže platí, Erika, neberie, Lubena neberie, čiže ide sa bez plaviek. Myslím, že účasť bude rekordná.
Zita5
16.07.06,19:08
Nuž ja nedbám:p , ale Elen nezabudni , ako nastúpiš do tohto autobusu -Hlohovec-Nitra a späť.
abel
16.07.06,19:14
Zitka, veď pozerám, že nastúpiť nie je problém, len rozmýšľam, kadiaľ vystupuje?
Zita5
16.07.06,19:14
Zitka, veď pozerám, že nastúpiť nie je problém, len rozmýšľam, kadiaľ vystupuje?


:p :p :p :p No moja zlatá , z toho už nevystúpiš....:p :p :p
Zita5
16.07.06,19:19
Elenka jak dúmam tak dúmam ...ako vystúpiť ..hmmm....no vyklopíme ŤA .....:p :p
Zita5
17.07.06,08:39
Dievčatá a čo tak termín 27.7.2006 alebo 28.7.2006?
Viera123
17.07.06,09:20
Zitka a nekrižuje sa to s Maďarskom? Ja tie témy nemôžem nájsť, už sa ani nesnažím:mad: .
Zita5
17.07.06,09:24
Vierka tu je

http://www.porada.sk/t10254-stretko-v-maiarsku.html

Je to strašné ..to vyhľadávanie už nefunguje ani mne :D . Idem po pamäti ..že kde som to asi videla ....našla som tému pod "CESTOVANIE" .
Viera123
17.07.06,09:39
Vierka tu je

http://www.porada.sk/t10254-stretko-v-maiarsku.html

Je to strašné ..to vyhľadávanie už nefunguje ani mne :D . Idem po pamäti ..že kde som to asi videla ....našla som tému pod "CESTOVANIE" .
No nekrižuje, vďaka, už som to pozrela, Maďarsko je tento týždeň.
Zita5
17.07.06,17:54
Kto je za stretko v Nitre dňa 27.7.2006
Zita5
17.07.06,17:56
Kto je za stretko dňa 28.7.2006


Prosím zapisujte svoju účasť tlačítkom "súhlasím" podľa dátumu do príspevkov č.68O a č.681.
Podľa počtu súhlasov určíme deň , kedy sa stretnutie bude konať .Ak by dátum nevyhovoval ,dohodneme sa na ďalšom termíne .
Ak bude málo priestoru na zápis účasti ....rozšírime......:)
Zita5
17.07.06,19:28
Ja som prispôsobivá ,môžem aj 27. aj 28.7.2006.Len si nemôžem dať sama sebe súhlas ...:p



P.S.Ivanka a Vierka ďakujem ...ešte že ma kontrolujete .;)
abel
19.07.06,05:02
Posúvam tému, aby niekomu neušla;)
Zita5
19.07.06,05:11
Vypadá to tak , že bude stretko 27.až 28.2006:p Objednám ubytko:p
Zita5
19.07.06,16:36
........................posúvam
Viera123
20.07.06,11:29
No nejako sa nikomu nechce tuším do toho tepla, ozaj by sme sa mali stretnúť v noci a spojiť príjemné s užitočným :D . A cezpoľní by nemuseli utekať domov! :)
abel
20.07.06,12:24
:mad: :mad: :mad: pochopila som :( :( :(
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ivana Š
22.07.06,21:05
Cezpoľní - to sme aj my z Mojsejova???
Viera123
22.07.06,21:14
Cezpoľní - to sme aj my z Mojsejova???
No a snáď o tom nepochybuješ! :D Takže zabezpečiť rodinu na dva dni a ide sa na stretko do Nitry! Čo sme nejaké B-čka? :D:D:D
LubenaK
23.07.06,04:27
Mne je to zatiaľ tiež jedno, len dúfam, že mi do toho nič nepríde.
abel
25.07.06,06:58
Už sú všetci prihlásení? Aby niekomu zase neušiel termín. Zatiaľ je to aktuálne vo štvrtok, 26. 7. 2006, poprosím Nitrančanov o upresnenie miesta a hodiny;) Teším sa.
abel
25.07.06,07:26
Posúvam.......
Pepa
25.07.06,07:38
Mrzí ma to, ale nemôžem sa zúčastniť stretka.
Zita5
25.07.06,07:39
Mrzí ma to, ale nemôžem sa zúčastniť stretka.

Erika , to aj mňa .....však si mohla zobrať aj dcérku .......alebo niečo vážne do toho prišlo ?:o
Zita5
25.07.06,07:40
Re: Nitra
Už sú všetci prihlásení? Aby niekomu zase neušiel termín. Zatiaľ je to aktuálne vo štvrtok, 26. 7. 2006, poprosím Nitrančanov o upresnenie miesta a hodiny;) Teším sa.
__________________
AK VÁM ŽIVOT NADELÍ CITRÓN, KÚPTE SI MARTINI . . . . . . . . . . . . . Elena





OPRAVUJEM Abel :


Vo štvrtok 27.7.2006 .
abel
25.07.06,15:30
To ja sa už nemôžem dočkať:D :D :D
Zita5
25.07.06,15:31
posúvam .......
Viera123
25.07.06,17:03
Zitka, a neplatí to krásne miestečko, čo sme našli??? www.relaxfantasy.sk? A ja som sa taaaak tešila!:rolleyes:
Zita5
25.07.06,17:06
Zitka, a neplatí to krásne miestečko, čo sme našli??? www.relaxfantasy.sk? (http://www.relaxfantasy.sk?) A ja som sa taaaak tešila!:rolleyes:

Vierka , ale však ja som nenamietala , len som teraz prekvapená , že niekto už si nepamätám kto .....sa pýtal na miesto konania ......no idem ja spraviť trošku upravený príspevok ......nemáme dobrú reklamu stretka ....:) ;) :rolleyes:
Zita5
25.07.06,17:07
Dňa 27.7.2006 sa v Nitre koná stretnutie ..................
v priestoroch RELAX FANTASY Beniakova 2, 949 01 Nitra -Chrenová o 16,00 hod.

http://www.relaxfantasy.sk/


Autobus zo železničnej stanice č. 19, z Klokočiny č. 32, z Čermáňa č. 6, z Viničiek č. 28 (pri tomto spoji sa treba trochu prejsť)

Prihlásení :Heni (http://www.porada.sk/member.php?u=150) :p Ivana Š (http://www.porada.sk/member.php?u=16822) :p , LubenaK (http://www.porada.sk/member.php?u=9478) :p , Viera123 (http://www.porada.sk/member.php?u=20831) :p , abel (http://www.porada.sk/member.php?u=7121) :p va1ke (http://www.porada.sk/member.php?u=14425) :p Zita 5:mad:
Viera123
25.07.06,17:13
Vierka , ale však ja som nenamietala , len som teraz prekvapená , že niekto už si nepamätám kto .....sa pýtal na miesto konania ......no idem ja spraviť trošku upravený príspevok ......nemáme dobrú reklamu stretka ....:) ;) :rolleyes:
Noooo, mali by sme teda vymyslieť niečo pútavejšie... Trebárs vymyslieť nejakú súťaž, napr. kto "vytiahne na stretko" čo najviac ďalších "lenivých" poraďákov alebo súťaž o miss poraďák odborník (alebo bikiny?:D:D:D) alebo by sme priamo na stretku súťažili o basu piva (že Elen :D:D:D), veď niečo by sa už len našlo a bol by problém aj nájsť takú veľkú halu v Nitre! :p:p:p
Viera123
25.07.06,17:16
Pracujem na príspevku nevyrušovať ...................:p


Dňa 27.7.2006 sa v Nitre koná stretnutie ...http://www.relaxfantasy.sk/? (http://www.relaxfantasy.sk/?)
v priestoroch RELAX FANTASY Beniakova 2, 949 01 Nitra -Chrenová o 16,00 hod.
Autobus zo železničnej stanice č. 19, z Klokočiny č. 32, z Čermáňa č. 6, z Viničiek č. 28 (pri tomto spoji sa treba trochu prejsť) alebo jednoducho zobrať taxík a hlavne PRÍSŤ!!! :)
Melnick
25.07.06,17:17
Noooo, mali by sme teda vymyslieť niečo pútavejšie... Trebárs vymyslieť nejakú súťaž, napr. kto "vytiahne na stretko" čo najviac ďalších "lenivých" poraďákov alebo súťaž o miss poraďák odborník (alebo bikiny?:D:D:D) alebo by sme priamo na stretku súťažili o basu piva (že Elen :D:D:D), veď niečo by sa už len našlo a bol by problém aj nájsť takú veľkú halu v Nitre! :p:p:p
Vierka,čo si si kúpila nové bikiny?:D :D :D :D :D :D
Viera123
25.07.06,17:19
Vierka,čo si si kúpila nové bikiny?:D :D :D :D :D :D
Hehe, nieeee, ja by som bola porota!!! :p
Zita5
25.07.06,17:26
Dňa 27.7.2006 sa v Nitre koná stretnutie ..................:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
v priestoroch RELAX FANTASY Beniakova 2, 949 01 Nitra -Chrenová o 16,00 hod.

http://www.relaxfantasy.sk/


Autobus zo železničnej stanice č. 19, z Klokočiny č. 32, z Čermáňa č. 6, z Viničiek č. 28 (pri tomto spoji sa treba trochu prejsť)

Prihlásení :Heni (http://www.porada.sk/member.php?u=150) :p Ivana Š (http://www.porada.sk/member.php?u=16822) :p , LubenaK (http://www.porada.sk/member.php?u=9478) :p , Viera123 (http://www.porada.sk/member.php?u=20831) :p , abel (http://www.porada.sk/member.php?u=7121) :p va1ke (http://www.porada.sk/member.php?u=14425) :p Zita 5:mad:



Kto ďalší prosím ........
lenkak
25.07.06,17:28
Zitka prečo si s červeným zamračeným :mad:
Zita5
25.07.06,17:30
Zitka prečo si s červeným zamračeným :mad:


Lebo ja nemám nové bikiny ako Vierka :mee: :mee: :mee: :p :p :p
lenkak
25.07.06,17:31
A si myslíš, že ostatné majú?
Ja nemám žiadne.:D
Zita5
25.07.06,17:32
A si myslíš, že ostatné majú?
Ja nemám žiadne.:D


Lenka .......:D :D :D
Viera123
25.07.06,17:35
Lebo ja nemám nové bikiny ako Vierka :mee: :mee: :mee: :p :p :p
Zitka, kde si zobrala, že mám nové bikiny? Márnosť, veď tam nie je prihlásený žiadny chlap, tak na čo by som si ich kupovala? :D:D:D
Zita5
25.07.06,17:36
Zitka, kde si zobrala, že mám nové bikiny? Márnosť, veď tam nie je prihlásený žiadny chlap, tak na čo by som si ich kupovala? :D:D:D


Však už aj v Ružomberku o tom vedia :p
lenkak
25.07.06,17:39
Však možno sa takto aj nejaký prihlási ...
va1ke
25.07.06,17:56
:D Ahojte, dúfam, že bikinky nie sú povinné. Ja ako budúci nezamestnaný človek si nemôžem teraz dovoliť ich kúpiť.:D :D :D
Zita5
25.07.06,17:57
:D Ahojte, dúfam, že bikinky nie sú povinné. Ja ako budúci nezamestnaný človek si nemôžem teraz dovoliť ich kúpiť.:D :D :D

Martinka dúfam že sa zúčastníš stretka ...môžeš aj bez .....:p
va1ke
25.07.06,18:00
:D Zitka no chystám sa. Ale ste to naplánovali tam niekde za humny, tak budem musieť niečo vymyslieť z dopravou. Asi si stopnem šarkana:D
abel
25.07.06,18:00
A načo by nám boli bikinky?
http://www.relaxfantasy.sk/masaz.html
http://www.relaxfantasy.sk/sauna.html
http://www.relaxfantasy.sk/skstreky.html

Toto môžete už brať ako foto zo stretka :D :D :D
Zita5
25.07.06,18:00
:D Zitka no chystám sa. Ale ste to naplánovali tam niekde za humny, tak budem musieť niečo vymyslieť z dopravou. Asi si stopnem šarkana:D

Ja som tam tiež ešte nebola ...ale nájdem to :rolleyes:
va1ke
25.07.06,18:01
juj to je neco....
Zita5
25.07.06,18:01
A načo by nám boli bikinky? http://www.relaxfantasy.sk/masaz.html

Presvedčila si ma ..na čo ......:p
Viera123
25.07.06,18:05
Presvedčila si ma ..na čo ......:p
Zitka, neviem, či ťa presvedčila Elen, alebo ten urastený masér!:D:D:D
Zita5
25.07.06,18:05
Zitka, neviem, či ťa presvedčila Elen, alebo ten urastený masér!:D:D:D

Vierka máš schopnosť ...vždy ma odhalíš ....:p
Viera123
25.07.06,18:12
Vierka máš schopnosť ...vždy ma odhalíš ....:p
:p:p:p neboooj, nikomu nepoviem a zajtra ti zistím, či má vo štvrtok službu, a ani bikiny ti netreba! :p:p:p
lenkak
25.07.06,18:14
Kam sme sa to dopracovali...
Zita5
25.07.06,18:14
:p:p:p neboooj, nikomu nepoviem a zajtra ti zistím, či má vo štvrtok službu, a ani bikiny ti netreba! :p:p:p

OK ....určite ako 17 ročná budem mať prednosť .......:p :p :p
Viera123
25.07.06,18:17
Kam sme sa to dopracovali...
Lenka, tak daj návod ako inak vyprovokovať tých našich nitrianskych poraďákov mužského pohlavia, aby prišli na stretko :p:p:p.
Melnick
25.07.06,18:20
:p:p:p neboooj, nikomu nepoviem a zajtra ti zistím, či má vo štvrtok službu, a ani bikiny ti netreba! :p:p:p
Zitka neboj,ani naša 25 -tisícová členská základňa to nikomu nepovie.:D :D
lenkak
25.07.06,18:20
Mali ste im zobraziť masérku, masér je len pre nás - 17-tky.
Zita5
25.07.06,18:22
Lenka, tak daj návod ako inak vyprovokovať tých našich nitrianskych poraďákov mužského pohlavia, aby prišli na stretko :p:p:p.

Vierka ale koho :p ...však to by sme museli ísť do iného kraja robiť stretko, zober si taký Bardejov tam majú baby len benku .......u nás nedostatok mužov ........a povedz nebude nám dobre .....?

O nitrančanoch viem len o dvoch .......vieš ešte o niekom ?
Zita5
25.07.06,18:23
Zitka neboj,ani naša 25 -tisícová členská základňa to nikomu nepovie.:D :D

Veríme Vám...veríme :p :p :p
Zita5
25.07.06,18:23
Baby tu sa to nejako zvrhlo :p :p :rolleyes: :rolleyes:
Zita5
25.07.06,18:26
Lenka mimochodom ...aj Ty môžeš byť účastná , taktiež aj baby z okolia NZ.Však máme v NR Šarkana .....;)
lenkak
25.07.06,18:27
Ešte si počkáme, ešte nie som fit.
Viera123
25.07.06,18:27
Baby tu sa to nejako zvrhlo :p :p :rolleyes: :rolleyes: Zitka, nevadí, po stretku vymažeme!
Práve som tam volala, no a telefón im nefunguje, tak som volala do firmy Jotty - a tam to zasa nikto nedvíha. Mám zavolať samotnému pánu majiteľovi?:D
Chcela som to tam celé rezervovať, lebo už vidím, keď sa Bratislava podujme nás prepadnúť, že sa tam nepomestíme, leda tak, že nám sprístupnia celý bazén!:)
abel
25.07.06,20:05
Zitka, neviem, či ťa presvedčila Elen, alebo ten urastený masér!:D:D:D
Vierka, tomu hovoríš urastený masér, ten by mal pri mne určite komplexy a hneď aj svalovicu. Takýchto tam nezamestnávajú?
http://www.sportovni.net/sumo/zpravy/?op=show&polozka=4568
Viera123
25.07.06,20:10
Vierka, tomu hovoríš urastený masér, ten by mal pri mne určite komplexy a hneď aj svalovicu. Takýchto tam nezamestnávajú?
http://www.sportovni.net/sumo/zpravy/?op=show&polozka=4568
Elen, tak ty si iná kategória, keď ti imponujú takí "rambovia" :-), ale stačí povedať, už aj tam zajtra naklušem a objednám ti nejakého urastenejšieho so šikmými očami a čiernym vrkočom :D:D:D. Ešte nejaké prianie? :)
Melnick
25.07.06,20:14
Vierka, tomu hovoríš urastený masér, ten by mal pri mne určite komplexy a hneď aj svalovicu. Takýchto tam nezamestnávajú?
http://www.sportovni.net/sumo/zpravy/?op=show&polozka=4568
Tiež na mňa pôsobí ako po dlhotrvajúcej diete.:D :D :D Ale ten Tvoj Elenka ????? no proti gustu ...........:p :p :p
Melnick
25.07.06,20:16
Elen, tak ty si iná kategória, keď ti imponujú takí "rambovia" :-), ale stačí povedať, už aj tam zajtra naklušem a objednám ti nejakého urastenejšieho so šikmými očami a čiernym vrkočom :D:D:D. Ešte nejaké prianie? :) Obrovské konto.:p
abel
25.07.06,20:17
Elen, tak ty si iná kategória, keď ti imponujú takí "rambovia" :-), ale stačí povedať, už aj tam zajtra naklušem a objednám ti nejakého urastenejšieho so šikmými očami a čiernym vrkočom :D:D:D. Ešte nejaké prianie? :)
Pre nás neplavcov, čo nepotrebujeme ani masáž, stačí spoločník tohoto typu.
http://www.porada.sk/showpost.php?p=213672&postcount=16
Melnick
25.07.06,20:21
Pre nás neplavcov, čo nepotrebujeme ani masáž, stačí spoločník tohoto typu.
http://www.porada.sk/showpost.php?p=213672&postcount=16
Tak teraz neviem,či tam majú preklep,alebo je jeden z nich skutočne vedúci maketingu.
Viera123
25.07.06,20:23
Obrovské konto.:p
Maja, to bola ponuka pre Elen, ale keď prídeš, objednám aj tebe jedného a čo ťa tam po konte, peniaze boli aj budú, ako hovorí moja mama, ale my nebudeme! Takže môžeš sa opraviť!:D:D:D
abel
25.07.06,20:27
Tak teraz neviem,či tam majú preklep,alebo je jeden z nich skutočne vedúci maketingu.
Majka, máš sledovať ľavú stranu monitoru :D , ja by som mu odpustila aj tú malú nedokonalosť... ale možno to ani nemá byť marketing, ale podľa hesla hippies "make love not war" tak on je ten maketing :D
Moje nervy, kde sme sa to pri téme Nitra ocitli :D :D mimotemy
Viera123
25.07.06,20:29
Majka, máš sledovať ľavú stranu monitoru :D , ja by som mu odpustila aj tú malú nedokonalosť... ale možno to ani nemá byť marketing, ale podľa hesla hippies "make love not war" tak on je ten maketing :D
Moje nervy, kde sme sa to pri téme Nitra ocitli :D :D mimotemy
No, ešte, že je po 22 hodine Elen, a kde si poslala syna? ;)
Ivana Š
25.07.06,20:30
:):):) dievčatá, vy ste ale čísla :D:D:D

Teším sa, že sa s vami znovu stretnem:):):)
Melnick
25.07.06,20:35
Ja: XXXL:D :D :D a rada by som Vás vymákla na tom stretku ,ale Nitru plánujem 23.8.
Viera123
25.07.06,20:40
Ja: XXXL:D :D :D a rada by som Vás vymákla na tom stretku ,ale Nitru plánujem 23.8.
Maja, prosím ťa, veď stačí lusknúť prstom a Dôvod nelení a štartuje, tak čo by si to nemohla otočiť aj dvakrát? :p
Melnick
25.07.06,20:44
:D :D :D :) :) :) , no určite ,aby si rýchlo uskutočnila to čo sa chystáš .Lebo vieš on je ako jeden z tých "maketingových" fešákov,ibaže v dosť staršej verzii.:D :D :D
mimotemy Kočky asi sme tú tému fakt posunuli do vysielania po 22.00 hod.:D
abel
25.07.06,20:44
No, ešte, že je po 22 hodine Elen, a kde si poslala syna? ;)
Vierka, zdiagnostikovala som mu, že má úpal a musí si ísť ľahnúť :) lebo som sa nemohla dostať k PC :D
Majka, presne 23. 8. robí synáčik bakalárku :mee: :mee: :mee: uvidím ako to bude prebiehať, veľmi rada by som sa s tebou stretla.
Viera123
25.07.06,20:48
:D :D :D :) :) :) , no určite ,aby si rýchlo uskutočnila to čo sa chystáš .Lebo vieš on je ako jeden z tých "maketingových" fešákov,ibaže v dosť staršej verzii.:D :D :D
mimotemy Kočky asi sme tú tému fakt posunuli do vysielania po 22.00 hod.:D
Maja, aspoň by som sa necítila trápne ako pri tých plagátových playboyoch.... :D A veď ho pošleš zatiaľ nakupovať, tak sa neboj! :D (P.s. A videla som fotku, takže skôr sa bude báť on ako ty!):D:D
Viera123
25.07.06,20:49
Vierka, zdiagnostikovala som mu, že má úpal a musí si ísť ľahnúť :) lebo som sa nemohla dostať k PC :D
Majka, presne 23. 8. robí synáčik bakalárku :mee: :mee: :mee: uvidím ako to bude prebiehať, veľmi rada by som sa s tebou stretla.
Elen, ty si číslo.... od rána na pc a ešte synovi nedovolíš ani vzdelávať sa, hrôza, kde sme sa to dostali? :p:p A pripájam sa k tomu tv. dovetku, Maja, máš čo robiť!:D
Melnick
25.07.06,20:54
Idem na oslavu okrúhlych narodenín,takže stretko s vami naplánujem na iný termín.:) Nemôžem mať dva v jednom. /zážitky/
abel
25.07.06,20:56
Ja len aby som napravila túto trošku vychýlenú tému a nepripravila tak niekoho o skvelý zážitok, pripomínam:



Dňa 27.7.2006 sa v Nitre koná stretnutie ..................
v priestoroch RELAX FANTASY Beniakova 2, 949 01 Nitra -Chrenová o 16,00 hod.

http://www.relaxfantasy.sk/


Autobus zo železničnej stanice č. 19, z Klokočiny č. 32, z Čermáňa č. 6, z Viničiek č. 28 (pri tomto spoji sa treba trochu prejsť)

Prihlásení :Heni (http://www.porada.sk/member.php?u=150) :p Ivana Š (http://www.porada.sk/member.php?u=16822) :p , LubenaK (http://www.porada.sk/member.php?u=9478) :p , Viera123 (http://www.porada.sk/member.php?u=20831) :p , abel (http://www.porada.sk/member.php?u=7121) :p va1ke (http://www.porada.sk/member.php?u=14425) :p Zita 5 :p