Dav
07.12.08,11:04
... a ja až na chvoste?
Od konca je to hneď na začiatku:---, alebo si povedz, že najlepšie na koniec.:D
ola
07.12.08,13:14
HZZDES MEGA ZDAR

(prevládajú spoluhlásky) nechcete aj nejakú ďalšiu samohlásku, hm? :D
cactus
07.12.08,16:12
Kočky.

Minule som už písal (rýchlo ma citujte, aby to nebolo zmazané).

Tak ešte raz :

PROSÍM nie po jednej, veď ma uštvete.

Keď už sa musím obetovať, tak VŠETKY NARAZ.

Ja iba navrhujem (tu mám iba jeden HLÁSOK) - súhlasiť musia ostatné.

ZOH ZDES MEGA STAR

iba citujem
Danila
07.12.08,22:34
Človek by neveril, akú magickú silu má jedna štrúdla....Upečiem.;)Keď sa naučím piecť.:)
Eulalia
08.12.08,04:24
Danka.


Vieš ako začína recept na MAGICKÚ ŠTRÚDLU ? :

Zoberiem jednu dávku pokory ....

Len rozmýšľam, či by si tú pokoru aj spoznal, keby si ju náhodou našiel;)
Eulalia
08.12.08,04:43
Človek by neveril, akú magickú silu má jedna štrúdla....Upečiem.;)Keď sa naučím piecť.:)
To vieš, mak je známy opiát..;)
Gabi03
08.12.08,06:07
No ľudia, včera večer som len tak nakukla sem a do Čo sa mi stalo.... a zas som len zírala. :eek:
Stalo sa to, čo si myslím, že sa stalo? :rolleyes: Alebo sa to nestalo? ... No nevadí, už sa to asi nedozviem.
Ja len dúfam, že ešte veríte v dobro a úprimnosť ľudskej duše, hoci každý sme už obozretní.
Teraz naozaj slnečný deň prajem každému. :)
Elena Navrátilová
08.12.08,06:59
Človek by neveril, akú magickú silu má jedna štrúdla....Upečiem.;)Keď sa naučím piecť.:)


To vieš, mak je známy opiát..;)


No ľudia, včera večer som len tak nakukla sem a do Čo sa mi stalo.... a zas som len zírala. :eek:
Stalo sa to, čo si myslím, že sa stalo? :rolleyes: Alebo sa to nestalo? ... No nevadí, už sa to asi nedozviem.
Ja len dúfam, že ešte veríte v dobro a úprimnosť ľudskej duše, hoci každý sme už obozretní.
Teraz naozaj slnečný deň prajem každému. :)

mimotemy Dovolila som si "zacitovať"... Milanko ďakujem, fakt to bolo jednoduché. ;) Prosím všetkých aby pochopili a chápali stretnutie (toto v Nitre) ako stretnutie ľudí, ktorí sa stretli aby sa aj spoznali. Ja skutočne veľmi úprimne ďakujem zúčastneným, že chceli prísť a našli si čas na spoločný obed, debatu. Nechápem reakcie a odozvy ostatných, ktorým vadilo a invektívami tu stále prispievajú a slovne urážajú zúčastnených. To sa už nemôže človek stretnúť, pozrieť do očí bez toho aby sa tu nepísali urážlivé komentáre? Na stretnutia môže doniesť čo kto chce ale hlavne dobrú náladu a úsmev. A tak to bolo aj na tomto stretnutí. Ja viem, že nicky toho veľa znesú. Ale ja som presvedčená že chrbtovú kosť mali všetci zúčastnení na správnom mieste a takisto sa mohli jeden druhému pozrieť do očí. Viem to, lebo ja som tam bola. Reakcie ostatných nechápem a divím sa že si svoj čas, energiu nevyužívajú tak aby z toho mali aj osoh. Myslím, že miešaním .... a pečením štrúdle môžu začať.
ALDA
08.12.08,07:50
Ja som na stretnutí nebola, ale to, čo sa tu písalo v tejto téme, ma zaskočilo a nemilo prekvapilo. A to zapríčinila účasť jedného poraďáka!!!:eek:Myslím, že stretká sú dobrovoľné a prístupné každému.:)

Musím otvorene napísať, že prvú chybu spravil Riško a rozbúril debatu svojim upozornením,/ i keď ho chápem/ na čo sadli ako na lep, hlavne Bastián a myslím, že Danila. Druhá chyba bola, že sa príspevky vymazali, ktoré skutočne neslušne a drzo napádali účastníkov stretka Nitra a ako vidím, pripájajú sa aj ďalší.:eek::mee:
A ešte dúfam, že stretká budú pokračovať aj ďalej.:) Alebo nie?:mee:
Už skutočne prestávam tomu všetkému tu rozumieť, snáď nás nerozdelí tých pár nespratných nickov.


PS: Škoda, že nemôžem jesť mak, alebo mám šťastie?:D
Zita5
08.12.08,08:06
Ja som na stretnutí nebola, ale to, čo sa tu písalo v tejto téme, ma zaskočilo a nemilo prekvapilo. A to zapríčinila účasť jedného poraďáka!!!:eek:Myslím, že stretká sú dobrovoľné a prístupné každému.:)

Musím otvorene napísať, že prvú chybu spravil Riško a rozbúril debatu svojim upozornením,/ i keď ho chápem/ na čo sadli ako na lep, hlavne Bastián a myslím, že Danila. Druhá chyba bola, že sa príspevky vymazali, ktoré skutočne neslušne a drzo napádali účastníkov stretka Nitra a ako vidím, pripájajú sa aj ďalší.:eek::mee:
A ešte dúfam, že stretká budú pokračovať aj ďalej.:) Alebo nie?:mee:
Už skutočne prestávam tomu všetkému tu rozumieť, snáď nás nerozdelí tých pár nespratných nickov.


PS: Škoda, že nemôžem jesť mak, alebo mám šťastie?:D


Helenka , ja som požiadala Richarda o vymazanie príspevkov , pretože mojim želaním bolo a je , ponechať tému Nitra , takou akou bola ...a to bez šarvátok a hádok .
Mňa skutočne celá reakcia určitých poraďákov mrzí . :) Ja neviem , prečo niekto zapára , skutočne si to neviem predstaviť , čo z toho má .

P.S. Hela , nie je dôvod v stretkách NR nepokračovať . Len si kladiem za vinu , že som stretko zverejnila a vlastne som potom zverejnila aj účastníkov stretka . Lenže , ja som vopred nemohla vedieť ,aký to bude mať ohlas ,ako som ani vopred nevedela , že príde aj M.Karas .Inak by bol kľud , peklo je len kvôli účasti Milana.
Ale na druhej strane , povedzme si úprimne ....prečo by sme to stretko mali robiť v tajnosti , však iný účel , ako stretnutie tam nebol .
Eulalia
08.12.08,08:45
mimotemy Dovolila som si "zacitovať"... Milanko ďakujem, fakt to bolo jednoduché. ;) Prosím všetkých aby pochopili a chápali stretnutie (toto v Nitre) ako stretnutie ľudí, ktorí sa stretli aby sa aj spoznali. Ja skutočne veľmi úprimne ďakujem zúčastneným, že chceli prísť a našli si čas na spoločný obed, debatu. Nechápem reakcie a odozvy ostatných, ktorým vadilo a invektívami tu stále prispievajú a slovne urážajú zúčastnených. To sa už nemôže človek stretnúť, pozrieť do očí bez toho aby sa tu nepísali urážlivé komentáre? Na stretnutia môže doniesť čo kto chce ale hlavne dobrú náladu a úsmev. A tak to bolo aj na tomto stretnutí. Ja viem, že nicky toho veľa znesú. Ale ja som presvedčená že chrbtovú kosť mali všetci zúčastnení na správnom mieste a takisto sa mohli jeden druhému pozrieť do očí. Viem to, lebo ja som tam bola. Reakcie ostatných nechápem a divím sa že si svoj čas, energiu nevyužívajú tak aby z toho mali aj osoh. Myslím, že miešaním .... a pečením štrúdle môžu začať.

Odpoveď som Ti, Elenka, napísala do témy Čo ma potešilo, zarmútilo, nahnevalo.
Richard
08.12.08,12:04
Prestante sa tu hádať a nereagujte na provokácie!
Inak budem musieť všetko pozatvárať.
Monika Kováčová
08.12.08,15:45
.. ZA DOBROTU NA ŽOBROTU...?
Elena Navrátilová
08.12.08,16:26
Ozaaaaaaaaaaaaj, kedy dáme ďalšie stretko? Zas pôjdem okolo tak by som Vás rada videla zas.
P.S. Neviem či do vianoc alebo po vianociach ... ako to bude lepšie vyhovovať.
wagner
08.12.08,17:52
Elenka a do Prievidze by si sa takto neprihlásila? Ja síce štrúdle nenosím, ale rada by som Ťa videla. A nie len Teba, býva tam dobrá spoločnosť. A možno aj tú štrúdľu radšej donesiem ja. Len nie makovú ale jablkovú.
Dav
08.12.08,18:01
Elenka a do Prievidze by si sa takto neprihlásila? Ja síce štrúdle nenosím, ale rada by som Ťa videla. A nie len Teba, býva tam dobrá spoločnosť. A možno aj tú štrúdľu radšej donesiem ja. Len nie makovú ale jablkovú.
Orechová nie je v ponuke? Tú mám najradšej:D
wagner
08.12.08,18:17
Nie, orechy sú drahé. Iba že by si poslala orechy a ja potom upečiem aj orechovú
adi11
08.12.08,18:19
Orechová nie je v ponuke? Tú mám najradšej:D
takto strúhankový ríteš by nestačil ? orechy sú pridrahé:(
Dav
08.12.08,18:31
takto strúhankový ríteš :eek:by nestačil ? orechy sú pridrahé:(
:eek: asi stačil, ale čo to je, netuším:)
Kazu
08.12.08,18:42
takto strúhankový ríteš by nestačil ? orechy sú pridrahé:(

A takto na kopanice by ste nechceli prísť?:rolleyes: Orechov máme dosť a nejaký balches sa mi snáď podarí.:--- Pozametám dieľňu a môžeme stretkovať aj do rána. Dlhšie nie, vyhnali by nás montážnici, sú na úkol. Tak čo, pomeliem orechy a odpečatím demižónik? :D Však na Záhorí sa tuším ešte nestretkovalo. :---
adi11
08.12.08,18:45
:eek: asi stačil, ale čo to je, netuším:)
no to je pekné, že nevieš..no predsa tu sa štrúdle tak hovorí odjakživa
endrju
08.12.08,18:49
Elenka a do Prievidze by si sa takto neprihlásila? Ja síce štrúdle nenosím, ale rada by som Ťa videla. A nie len Teba, býva tam dobrá spoločnosť. A možno aj tú štrúdľu radšej donesiem ja. Len nie makovú ale jablkovú.


Orechová nie je v ponuke? Tú mám najradšej:D

Prosím tvarohovú ;) Nech je sortiment kompletný :cool: Ďakujééééééém :)
Kazu
08.12.08,18:50
takto strúhankový ríteš by nestačil ? orechy sú pridrahé:(

Prézlovú???:eek: Skrblíííku :D:D:D
wagner
08.12.08,18:54
Záhorie je široký pojem. Lokalizuj sa a potom sa môžeme vyjadriť:D
wagner
08.12.08,18:55
Tvaroh spravíme z kravského mlieka a štrúdľa bude dobrá - môže byť?
adi11
08.12.08,18:57
Prézlovú???:eek: Skrblíííku :D:D:D
máš pravdu, hanbím sa, že aj som pozabudla, vieš skleroza:(
a nejako mi to slovo nepasovalo..ďakujem:) že si ma opravila
adi11
08.12.08,19:00
Prézlovú???:eek: Skrblíííku :D:D:D
potom prézlový ríteš pasuje:)
Kazu
08.12.08,19:02
Záhorie je široký pojem. Lokalizuj sa a potom sa môžeme vyjadriť:D

Jáááj, keď to poviem verejne, bola by veľká tlačenica :---:---:--- a toľko tých orechov zase nemáme :D:D:D
Rozalka
08.12.08,19:02
Prézlovú???:eek: Skrblíííku :D:D:D
Pre mňa môžu byť aj prézlové - s višňami, ale najradšej mám kapustovú - na slano.;)
Zita5
08.12.08,19:04
Jáááj, keď to poviem verejne, bola by veľká tlačenica :---:---:--- a toľko tých orechov zase nemáme :D:D:D

Zuzka , nejaké tie orechy mám , dodám :)
ALDA
08.12.08,19:04
mimotemy...nepatria horeuvedené príspevky do témy: recepty?:eek: Stretká sú aj o papaničke, ale...
Hotový mrník.
adi11
08.12.08,19:06
Pre mňa môžu byť aj prézlové - s višňami, ale najradšej mám kapustovú - na slano.;)
k tej slanej by pasoval potom aj ten demižónik:)
Monika Kováčová
08.12.08,19:07
mimotemy...nepatria horeuvedené príspevky do témy: recepty?:eek: Stretká sú aj o papaničke, ale...
Hotový mrník.

vidím to takto: furt lepši o jedle jak o jede mimotemy
Elena Navrátilová
08.12.08,19:08
Elenka a do Prievidze by si sa takto neprihlásila? Ja síce štrúdle nenosím, ale rada by som Ťa videla. A nie len Teba, býva tam dobrá spoločnosť. A možno aj tú štrúdľu radšej donesiem ja. Len nie makovú ale jablkovú.


Nie, orechy sú drahé. Iba že by si poslala orechy a ja potom upečiem aj orechovú


A takto na kopanice by ste nechceli prísť?:rolleyes: Orechov máme dosť a nejaký balches sa mi snáď podarí.:--- Pozametám dieľňu a môžeme stretkovať aj do rána. Dlhšie nie, vyhnali by nás montážnici, sú na úkol. Tak čo, pomeliem orechy a odpečatím demižónik? :D Však na Záhorí sa tuším ešte nestretkovalo. :---

Ja samozrejme som za stretko... aj v PD by sa patrilo. A čije štrúdľa maková alebo "taková" je vždy dobrá štrúdľa, nie? Takže sa môžme dohodnúť a každý donesie akú chce. :D;)
wagner
08.12.08,19:09
Zitka keď máš orechy, tak to potom upeč štrúdľu a dondi do Pacha. Ako vidím, bude nás tak akurát.
Elena Navrátilová
08.12.08,19:10
Zdenka, Kazu je Zuzka...
Ajuška
08.12.08,19:13
A takto na kopanice by ste nechceli prísť?:rolleyes: Orechov máme dosť a nejaký balches sa mi snáď podarí.:--- Pozametám dieľňu a môžeme stretkovať aj do rána. Dlhšie nie, vyhnali by nás montážnici, sú na úkol. Tak čo, pomeliem orechy a odpečatím demižónik? :D Však na Záhorí sa tuším ešte nestretkovalo. :---

Sa nezdáš... :D ...len bacha... lebo ja viem aj odbočku ku Vám.... :D:D ...ja pozametám... Ty odpečatíš... dobreee??? ...:rolleyes:...
ALDA
08.12.08,19:16
Ja samozrejme som za stretko... aj v PD by sa patrilo. A čije štrúdľa maková alebo "taková" je vždy dobrá štrúdľa, nie? Takže sa môžme dohodnúť a každý donesie akú chce. :D;)

Elenka, takto si iste udržím svoje k"y"lečká:--- a budem musieť aj piecť:mee:
Do kelu som hladná a tu namiesto stretka furt štrúdľa taká a onaká. Mňam.

PS: Máte vôbec časy, šak o takomto čase iba vodičku.:mee:
Zita5
08.12.08,19:16
Zitka keď máš orechy, tak to potom upeč štrúdľu a dondi do Pacha. Ako vidím, bude nás tak akurát.

Zdenka "PACHO" je v pláne . Ale sa musíme ešte dohodnúť .Len až na jar .:)Určite prinesieme aj zápisné.:D
Dav
08.12.08,19:17
mimotemy...nepatria horeuvedené príspevky do témy: recepty?:eek: Stretká sú aj o papaničke, ale...
Hotový mrník.
Ale sliny nám tu môžu tiecť?:D
wagner
08.12.08,19:19
Elenka, myslela som na Zitku 5 - písala že nejaké orechy dodá
ALDA
08.12.08,19:20
Tuším sa sem presťahoval ŠUŤÁK:D
wagner
08.12.08,19:22
mimotemy Treba si spraviť dobrú náladu, bude sa nám lepšie spať:D . Aspoň sa navečeriame - dáme si štrúdľu, zapijeme vodou a šup do postele:---:---:---
Monika Kováčová
08.12.08,19:24
mimotemy Treba si spraviť dobrú náladu, bude sa nám lepšie spať:D . Aspoň sa navečeriame - dáme si štrúdľu, zapijeme vodou a šup do postele:---:---:---

... c....cc... sa máš, keď máš čo jesť! :cool:
Kazu
08.12.08,19:24
Elenka, takto si iste udržím svoje k"y"lečká:--- a budem musieť aj piecť:mee:
Do kelu som hladná a tu namiesto stretka furt štrúdľa taká a onaká. Mňam.

PS: Máte vôbec časy, šak o takomto čase iba vodičku.:mee:

No ja som už pokukala, či niečo v kanclíku nenájdem:---, a ništ, len minerálku a už som jej pol fľaše do brucha natlačila :D Tak idem za tatenkom, tam mám aspoň záchodík bližšie :D:D:D Čavko babenky:)
kukučka
08.12.08,19:46
Elenka, myslela som na Zitku 5 - písala že nejaké orechy dodá

ešte jednu prísadu treba dodať, lojalitu voči Richardovi a Porade :)
Monika Kováčová
08.12.08,19:47
ešte jednu prísadu treba dodať, lojalitu voči Richardovi a Porade :)


bóóóže a je po nálade!
Nika
08.12.08,20:04
takto strúhankový ríteš by nestačil ? orechy sú pridrahé:(

.....s višňami ... dala by som si .......:)
adi11
08.12.08,20:11
.....s višňami ... dala by som si .......:)
na prézlový s višňami si musíš počkať, kde teraz višne v zime:o ibaže nejaké máš zavarené:)ja som ich nechala vo vinahrade zožrať škorcom:o
Rozalka
08.12.08,20:15
To je škoda, veľká preveľká škoda, teraz sme mohli mať štrúdľu s višňami, možno aj proteínmi.
Nika
08.12.08,20:17
na prézlový s višňami si musíš počkať, kde teraz višne v zime:o ibaže nejaké máš zavarené:)ja som ich nechala vo vinahrade zožrať škorcom:o

.... tak Maruša musíš do lesa k 12 mesiačikom......... keď si taká zlá gazdiná.......;)
Dav
08.12.08,20:17
To je škoda, veľká preveľká škoda, teraz sme mohli mať štrúdľu s višňami, možno aj proteínmi.
Keby bola veľmi proteínová, mohla by byť slaná-ako kapustová:---
adi11
08.12.08,20:34
.... tak Maruša musíš do lesa k 12 mesiačikom......... keď si taká zlá gazdiná.......;)
...asi pohodlná, lenivá asi tak...ľahšie sa hodí v Tescu do košíka hotové.. tie naše višne býbajú drobné maluškavé..možno sused má z nich višňovicu:)
liba2
08.12.08,20:36
Ja chodím na višne do lidla :D su aj vykôstkované a chutné

PS: to nie je reklama, chcela som ukázať aká som šikovná
Nika
08.12.08,20:39
... to ja som na tom lepšie.... ja chodím k mamičke.. aj na ríteš aj na višne.....:)
liba2
08.12.08,20:40
... to ja som na tom lepšie.... ja chodím k mamičke.. aj na ríteš aj na višne.....:)to je dobre; ja už nemám kam...
jedine na to štrúdľové stretko by som sa nanominovala :D na kopanice alebo záhorie
adi11
08.12.08,20:42
Ja chodím na višne do lidla :D su aj vykôstkované a chutné

PS: to nie je reklama, chcela som ukázať aká som šikovná
Dobre vedieť, ja tam vôbec nechodím...takže už len zahrýznuť:)
http://piknja.coolinarika.com/repository/images/_variations/a/5/a5d0a3a272114e1dd40f46b10992a329_content_large.jpg (http://piknja.coolinarika.com/repository_images/image_raw/22150/blowup)
Elena Navrátilová
08.12.08,20:42
to je dobre; ja už nemám kam...
jedine na to štrúdľové stretko by som sa nanominovala :D na kopanice alebo záhorie

Však hádam aj v PD urobíme... :D
Halli
08.12.08,20:49
Prosím Vás, to čo tu ? :eek: Nitra, či Štrúdla :D
liba2
08.12.08,20:50
Prosím Vás, to čo tu ? :eek: Nitra, či Štrúdla :D
:D :D :D :D :D oboje
liba2
08.12.08,20:58
Dobre vedieť, ja tam vôbec nechodím...takže už len zahrýznuť:)
http://piknja.coolinarika.com/repository/images/_variations/a/5/a5d0a3a272114e1dd40f46b10992a329_content_large.jpg (http://piknja.coolinarika.com/repository_images/image_raw/22150/blowup)

adi11 díky za štrúdľu.
Do lidla odporučam chodiť, majú niektoré špecialitky, čo inde nie sú.
Monika Kováčová
08.12.08,21:27
d) je správna odpoveď:
AJ TU je mrník... aj inde... hľadaj endrjú... schválne
adi11
09.12.08,06:44
adi11 díky za štrúdľu.
Do lidla odporučam chodiť, majú niektoré špecialitky, čo inde nie sú.
nemáš za čo, v lidli som raz kúpila veľmi dobrú škrabku na varné sklo a hrnce..niekedy sa tam nájdu dobré nemecké výrobky, čo inde nedostať:D
hanelie
09.12.08,09:26
dievčatá / a chlapci / srdečne Vás pozývame na stretko do trnavy
- :)
wagner
09.12.08,15:50
A štrúdľa bude?
Dav
09.12.08,19:24
A štrúdľa bude?
Asi áno. Je tu pusto, tak všetci čistia orechy, nakupujú višne, odhrievajú tvaroh:D:D:D
liba2
09.12.08,23:21
Asi áno. Je tu pusto, tak všetci čistia orechy, nakupujú višne, odhrievajú tvaroh:D:D:D..... a krájajú kapustu :D
hanelie
10.12.08,08:26
A štrúdľa bude?
ja myslím, že by mal každý účastník stretka doniesť okoštovať akú pečie,
ja nemusím - ja som dala nápad - teda nó hav:D:D:D
Maruška54
10.12.08,08:27
A štrúdľa bude?
nie je nad záhorácku kapustovú nasladko
Kazu
10.12.08,09:55
A na sladko ešte aj zo zelá :D:D:D
Maruška54
10.12.08,10:00
Veru ze zelá...to je bašta
Kazu
10.12.08,10:04
No vidíš, a ty, že vraj z kapusty?:--- Ze zelá je veru lepšia :D:D:D
Maruška54
10.12.08,10:11
Jedenkrát som ju piekla na chalupe na kopaniciach a miestni sa ma spýtali či tam ide aj slaninka. My s bratom sme skoro skolabovali.
jozka56
10.12.08,11:17
Taká štrúdľa 2 v 1.: záhorácka kapustová na sladko a sladká zo zelá, by nebola od veci. K tomu pribaliť domácu dobre vyudenú slaninu tak 5-7 cm hrubú aspoň 2 kg, môže byť aj viac, to by bola bašta:---:D. Mikuláš kdesi?
Zita5
12.02.09,12:24
Nitra , čo je s nami ?:)Otvorili novú Rybársku baštu .....:rolleyes: Dohodneme sa ?
Alebo to necháme až po 31.3.2009 ?/Ja už neverím ,že by nám to predĺžili do 4/2009 ./:)
abel
14.03.09,17:45
Zita5
31.03.09,07:06
Nitra a okolie dáme ešte do DPH nejaké stretko ? Halooo
Zita5
31.03.09,07:33
Taká nedávno otvorená Rybárska bašta by nebola od veci :);)

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
Zita5
01.04.09,11:39
Posúvam ..........Nitra a okolie , kde ste sa podeli, však začíname nový život :):D;), už máme po DP .

Tak kedy ? Lebo napíšem dátum ja :D
Gabi03
01.04.09,11:45
Posúvam ..........Nitra a okolie , kde ste sa podeli, však začíname nový život :):D;), už máme po DP .

Tak kedy ? Lebo napíšem dátum ja :D

Nie že by som nechcela ísť, ale najlepšie by bolo až po veľkej noci, nemyslíte?
Zita5
01.04.09,11:48
Nie že by som nechcela ísť, ale najlepšie by bolo až po veľkej noci, nemyslíte?

Ak bude stretko po VN prídeš ? :);)
Gabi03
01.04.09,11:52
Ak bude stretko po VN prídeš ? :);)

Veď som dala súhlas pod každý príspevok! :D Zatiaľ tam nemám nič, takže čísm skôr sa dohodneme, tým skôr vás zapíšem a prídem. ;)
Zita5
01.04.09,11:55
Môže byť 18.4.2009 t.j. sobota o 14,30 hod .
liduska
01.04.09,12:02
Môže byť 18.4.2009 t.j. sobota o 14,30 hod .

Áno Zitka , môže.
Zita5
01.04.09,12:21
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA , v Rybárskej bašte , Cintorínska ul.č.10,Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/kontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .


Kto má záujem tak prosím súhlas pod tento príspevok .V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som prosila o Vaše vyjadrenie .
liba2
01.04.09,14:45
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/kontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .... no je to tam peknéééé :)
Zita5
01.04.09,14:59
... no je to tam peknéééé :)

Libuška , si vítaná .:)
liba2
01.04.09,15:08
Libuška , si vítaná .:)ďakujem :) uvidííííme :D
Zita5
02.04.09,08:04
[quote=Zita5;1008882]Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA , v Rybárskej bašte , Cintorínska ul.č.10,Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/kontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .


Kto má záujem tak prosím súhlas pod tento príspevok .V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som prosila o Vaše vyjadrenie .
Gabi03
02.04.09,08:08
Jááááj Zituš, v sobotu?! :) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
hanelie
02.04.09,08:22
Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .
Zitka, ešte nejaký iný orientačný bod:) ?
predbežne - ja a aluš
Gabi03
02.04.09,08:39
Zitka, ešte nejaký iný orientačný bod:) ?
predbežne - ja a aluš

Predtým tam bola pizzérka, takmer vedľa mestskej polície. Je to dosť viditeľne označené. ;)
Zita5
02.04.09,08:48
Zitka, ešte nejaký iný orientačný bod:) ?
predbežne - ja a aluš

Predpokladám , že nepôjdete z Hlohovca do Hofera :D

Ale teraz k veci , prídete po Bratislavskej ulici smer Nitra -centrum .Po pravej strane budete mať Hypermarket TESCO ...nasleduje kruhový objazd ..smer centrum po Štúrovej ulici .Na druhej svetelnej križovatke /potom už nasleduje len hlavná križovatka v centre / pôjdete do prava na Cintorínsku ulicu .
Ak odbočíte tak , po ľavej strane je budova Okresného a Krajského súdu ,vedľa nej väznica po pravej strane je Spoločná združená škola ,Mestská polícia a potom Rybárska bašta .Čiže od svetelnej križovatky to máte cca 200 metrov .
http://msunitra.virtualne.sk/?program=213
hanelie
02.04.09,08:51
Predpokladám , že nepôjdete z Hlohovca do Hofera
tradície sa majú dodržiavať:D
Badko
02.04.09,08:58
Dobrý deň aj ja sa rada pripojím aj keď som pasívny člen porady, len taká
nasávačka info.
Zita5
02.04.09,08:59
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA , v Rybárskej bašte , Cintorínska ul.č.10,Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/kontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .


Kto má záujem tak prosím súhlas pod tento príspevok .V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som prosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :
Zita 5
liduska
Haniele
Aluš
Badko
Gabi03
Ewulka
Gabi03
03.04.09,06:50
Zitka, tak ma tam dopíš tiež, ale len s rezervou, bo zajtra nám donesú okná a začne sa pokračovať v stavbe a sobota je dosť "pracovný" deň pre mňa...
Zita5
03.04.09,11:03
posúvam...haloooooo pozrite , ako krásne svieti oskar , priam volá na stretko už aj dnes:);)
Ala08
03.04.09,14:35
Ahoj Zitka,

ja by som prišla len som chorá. Ak budem môcť prídem aspoň na chvíľku Vás pozrieť ale nie to isté. Prajem všetkým príjemnú zábavu a pozdravujem.
Zita5
03.04.09,15:56
posúvam
Ewulka
03.04.09,17:42
Zdravím všetkých, ja som tu nová a tak sa tu len priúčam. Naše spoločenstvo ani nepracuje, keď čítam, čo všetko to obnáša a u nás predseda je úplne mimo. Keď chcem , aby to fungovalo musím sa priučiť ja. Rada by som prišla, ale skôr len v poziícii pozorovateľa alebo žiaka.
Zita5
03.04.09,17:54
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA , v Rybárskej bašte , Cintorínska ul.č.10,Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/kontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .


Kto má záujem tak prosím súhlas pod tento príspevok .V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som prosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :
Zita 5
liduska
Haniele
Aluš
Badko
Gabi03
Ewulka
sito
04.04.09,06:35
Veľmi Vám fandím, ľudia, ktorí niečo vedia by mali rozširovať poznanie iných. Škoda, že nie som od Nitry. Ale mám obavu. Kde skončíte? Vo väznici, alebo na cintoríne? Ale isto to stretnutie dopadne dobre, osobné poznatky sú na nezaplatenie a ak ich využije viac ľudí je to OK.
Zita5
04.04.09,06:47
Veľmi Vám fandím, ľudia, ktorí niečo vedia by mali rozširovať poznanie iných. Škoda, že nie som od Nitry. Ale mám obavu. Kde skončíte? Vo väznici, alebo na cintoríne? Ale isto to stretnutie dopadne dobre, osobné poznatky sú na nezaplatenie a ak ich využije viac ľudí je to OK.

Snáď to nebude tak zlé .....:);)
sito
04.04.09,09:42
Smajlíci povedali všetko, :) ;). Prajem hodne podnetných návrhov.

Dobru radu Ti dá, poraď si sám! Spievali. Viac ľudí si poradí lepšie s čímkoľvek, len musia chcieť.
Zita5
04.04.09,19:37
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA , v Rybárskej bašte , Cintorínska ul.č.10,Nitra [/SIZE]

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/kontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .


Kto má záujem tak prosím súhlas pod tento príspevok .V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som prosila [/I]o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :
Zita 5
liduska
Haniele
Aluš
Badko
Gabi03
Ewulka
Rozalka
gabriela2579
07.04.09,04:59
posúvam

p.s. no keď som si pozrela to ich menu....nejdeme už dnes? som hladnáááááá...
mzdarka renca
07.04.09,18:57
Zitka s Gabrielou2579 sme sa dohadovali, že by sme išli aj my dve. Ja to mám rovnako do BA aj do NR. Pezinsko - bratislavské som nestihla, ale na vaše by som rada zašla:)
Zita5
08.04.09,15:10
Zitka s Gabrielou2579 sme sa dohadovali, že by sme išli aj my dve. Ja to mám rovnako do BA aj do NR. Pezinsko - bratislavské som nestihla, ale na vaše by som rada zašla:)

Budete dievčatá vítané a bude našim potešením sa s Vami stretnúť . .:)Dopíšem Vás do zoznamu ?
mzdarka renca
08.04.09,15:27
Budete dievčatá vítané a bude našim potešením sa s Vami stretnúť . .:)Dopíšem Vás do zoznamu ?

Zitka mňa môžeš, Gabika sa ešte vyjadrí, ale napísala, že pôjde na 80%.
Zita5
08.04.09,15:34
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA , v Rybárskej bašte , Cintorínska ul.č.10,Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/kontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .


Kto má záujem tak prosím súhlas pod tento príspevok .V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som prosila [/i]o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :
Zita 5
liduska
Haniele
Aluš
Badko
Gabi03
Ewulka
Rozalka
mzdárka renča

Posúvam .....;)

http://www.porada.sk/1009705-post1843.html
Hlinkovx
08.04.09,17:31
nie že potom skončíte v tej väznici :D
príjemné stretkovanie
mzdarka renca
08.04.09,17:41
nie že potom skončíte v tej väznici :D
príjemné stretkovanie

Dúfam, že ešte nezatvárajú za fajčenie:D, lebo by som tam na milión percent skončila;)
Zita5
08.04.09,17:42
Dúfam, že ešte nezatvárajú za fajčenie:D, lebo by som tam na milión percent skončila;)

Aha ...tak budem mať parťáčku :);)
mzdarka renca
08.04.09,17:58
Aha ...tak budem mať parťáčku :);)


Fúúúú, to sa mi uľavilo, že nie som sama, v dnešnej dobe nikdy nevieš, kto sa na teba za to bude škaredo pozerať;):):D
abel
08.04.09,18:08
Tak pri tejto zostave prestávam odolávať. Sobota mi veľmi nevyhovuje, ale skúsim si prehodiť letný čas ( nedeľný za sobotný a naopak) :rolleyes: zatiaľ nezáväzne, do konca týždňa ešte upresním.
Zita5
08.04.09,18:11
Tak pri tejto zostave prestávam odolávať. Sobota mi veľmi nevyhovuje, ale skúsim si prehodiť letný čas ( nedeľný za sobotný a naopak) :rolleyes: zatiaľ nezáväzne, do konca týždňa ešte upresním.

Poklad môj , ja som vedela , že nesklameš/nesklamete ;):)
abel
08.04.09,18:15
Veru, veru, neviem, či zo solidarity aj fajčiť nezačnem. Ale aspoň pasívne určite.
mzdarka renca
08.04.09,18:27
Veru, veru, neviem, či zo solidarity aj fajčiť nezačnem. Ale aspoň pasívne určite.
:):D:):D:)
adi11
08.04.09,18:28
Fúúúú, to sa mi uľavilo, že nie som sama, v dnešnej dobe nikdy nevieš, kto sa na teba za to bude škaredo pozerať;):):D
Len si dávajte pozor, lebo striehnu všade za rohom:mee:pokutári:mee:
Elena Navrátilová
08.04.09,18:34
Veru, veru, neviem, či zo solidarity aj fajčiť nezačnem. Ale aspoň pasívne určite.

:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
abel
08.04.09,18:45
Elenka, čo sa tak divíš? Veď vieš, že dievčatá v 17-ke sú náchylné na všetky neresti sveta.
Elena Navrátilová
08.04.09,18:47
Ale v 17 je neskoro začinať s takými neresťami.
mzdarka renca
08.04.09,18:48
Elenka, čo sa tak divíš? Veď vieš, že dievčatá v 17-ke sú náchylné na všetky neresti sveta.

:D:D:Dsom oprskala monitor:D:D:D
Zita5
08.04.09,19:04
Ale v 17 je neskoro začinať s takými neresťami.

Kde iní končia ,my začíname :D ach jaj :);)
abel
08.04.09,19:05
A ja veru budem zlé dievča, nech budem môcť na staré kolená mať na čo spomínať. V minulom živote som bola misionár v Afrike a veru, nebolo to bohvie čo. Tak v tomto živote vyskúšam všetky nástrahy hneď v 17-ich, lebo v najlepšom veku sa stanem účtovníčkou a to už je človek postihnutý až do smrti. Tak Zitka, som tvoja :cool:!

Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA , v Rybárskej bašte , Cintorínska ul.č.10,Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/kontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .


Kto má záujem tak prosím súhlas pod tento príspevok .V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som prosila [/i]o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :
Zita 5
liduska
Hanelie
Aluš
Badko
Gabi03
Ewulka
Rozalka
mzdárka renča
abel

Posúvam .....;)

http://www.porada.sk/1009705-post1843.html
Ajuška
08.04.09,19:06
Ale v 17 je neskoro začinať s takými neresťami.
So žiadnymi neresťami nie je nikdy neskoro začať... :D ...Babyyy vy ma tak provokujete... že asi kvôli Vám zruším 3-dňové školenie v Bešeňovej... :cool:
Zita5
08.04.09,19:11
So žiadnymi neresťami nie je nikdy neskoro začať... :D ...Babyyy vy ma tak provokujete... že asi kvôli Vám zruším 3-dňové školenie v Bešeňovej... :cool:

Na budúce si dám pomocou I-ťingu :D odobriť dátum stretka , že či náhodou nebudeš mať znovu naplánované nejaké školenie .Tento krát som na to pozabudla Ajuška :D:);)
Ajuška
08.04.09,19:37
Na budúce si dám pomocou I-ťingu :D odobriť dátum stretka , že či náhodou nebudeš mať znovu naplánované nejaké školenie .Tento krát som na to pozabudla Ajuška :D:);)
Po daňovej žatve (síce pred dphaaačkovaním:D)... zadarmo 3-dni Bešeňová... nooo nechoď Tituš... ;) ...asi zvolám najbližšie mimoriadne stretko na udobrenie... :D ...
Zita5
08.04.09,19:41
Po daňovej žatve (síce pred dphaaačkovaním:D)... zadarmo 3-dni Bešeňová... nooo nechoď Tituš... ;) ...asi zvolám najbližšie mimoriadne stretko na udobrenie... :D ...

Ajuška , len si choď oddychnúť , však možno na budúce nám to vyjde ;):)
Inak veru , aj ja by som brala takú 3-dňovú Bešeňovú;)
Zita5
08.04.09,19:43
Len si dávajte pozor, lebo striehnu všade za rohom:mee:pokutári:mee:

Je ich viac než dosť ;)
Zita5
08.04.09,19:44
A ja veru budem zlé dievča, nech budem môcť na staré kolená mať na čo spomínať. V minulom živote som bola misionár v Afrike a veru, nebolo to bohvie čo. Tak v tomto živote vyskúšam všetky nástrahy hneď v 17-ich, lebo v najlepšom veku sa stanem účtovníčkou a to už je človek postihnutý až do smrti. Tak Zitka, som tvoja :cool:!

Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA , v Rybárskej bašte , Cintorínska ul.č.10,Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/kontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .


Kto má záujem tak prosím súhlas pod tento príspevok .V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som prosila [/i]o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :
Zita 5
liduska
Hanelie
Aluš
Badko
Gabi03
Ewulka
Rozalka
mzdárka renča
abel

Posúvam .....;)

http://www.porada.sk/1009705-post1843.html

Posúvam , aby nám to tu nezapadlo .
abel
09.04.09,05:40
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA , v Rybárskej bašte , Cintorínska ul.č.10,Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .


Kto má záujem tak prosím súhlas pod tento príspevok .V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som prosila [/i]o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :
Zita 5
liduska
Hanelie
Aluš
Badko
Gabi03
Ewulka
Rozalka
mzdárka renča
abel

Posúvam posunuté...

Nitra
Zita5
10.04.09,18:11
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA , v Rybárskej bašte , Cintorínska ul.č.10,Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/kontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .


Kto má záujem tak prosím súhlas pod tento príspevok .V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som prosila [/i]o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :
Zita 5
liduska
Hanelie
Aluš
Badko
Gabi03
Ewulka
Rozalka
mzdárka renča
abel
veruška

Posúvam .....;)

http://www.porada.sk/1009705-post1843.html
Zita5
11.04.09,18:04
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA , v Rybárskej bašte , Cintorínska ul.č.10,Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/kontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici .


Kto má záujem tak prosím súhlas pod tento príspevok .V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som prosila [/i]o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :
Zita 5
liduska
Hanelie
Aluš
Badko
Gabi03
Ewulka
Rozalka
mzdárka renča
abel
veruška

Posúvam .....;)

http://www.porada.sk/1009705-post1843.html

Nechcem byť otravná počas sviatkov , ale čo keby náhodou niekto mal záujem .....:) ..tak posúvam
Rozalka
13.04.09,14:33
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

abel
aluš
Badko (alebo Badko ?)
Ewulka
Gabi03
Hanelie
liduska
mzdárka renča
toto je vo hviezdach: Pepa (??????)
Rozalka
veruška
Zita 5

Naozaj nechcem byť otravná počas sviatkov, ale čo keby náhodou niekto mal záujem ..... ..tak posúvam

PS:
Prepáč, Zituš, že som ťa dala až na koniec, podľa abecedy si až na chvoste ;).
Pepa
13.04.09,15:09
Aj jaj jaj - pekná zostava, nehlásim sa záväzne - ale ak skončí prednáška v normálnom čase dofrčím a hodím minimikronáááákuk, teším sa na vás.
Zita5
13.04.09,16:15
Aj jaj jaj - pekná zostava, nehlásim sa záväzne - ale ak skončí prednáška v normálnom čase dofrčím a hodím minimikronáááákuk, teším sa na vás.

Aj jaj jáááááj ....to fakt ?:);) Ak Ti to bude časovo vychádzať budem rada a myslím, že nebudem sama ;)
Zita5
13.04.09,16:17
PS:
Prepáč, Zituš, že som ťa dala až na koniec, podľa abecedy si až na chvoste ;).

Mne sa vždy "ujde " len ten chvost:D:)
Zita5
13.04.09,17:50
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

abel
aluš
Badko (alebo Badko ?)
Gabi03
Ewulka
Gabi03
Hanelie
liduska
mzdárka renča
toto je vo hviezdach: Pepa (??????)
Rozalka
veruška
Zita 5

Naozaj nechcem byť otravná počas sviatkov, ale čo keby náhodou niekto mal záujem ..... ..tak posúvam

PS:
Prepáč, Zituš, že som ťa dala až na koniec, podľa abecedy si až na chvoste ;).


Posúvam
mzdarka renca
13.04.09,17:54
Zitka, lanárila som aj jedného muža na šuťáku, snáď sa pridá:D
Zita5
13.04.09,17:57
Zitka, lanárila som aj jedného muža na šuťáku, snáď sa pridá:D

Všimla som si , nechala som na šuťáku vzkas ;):)

Inak mužov zákona je oproti Rybárskej Bašty viac než dosť :---
mzdarka renca
13.04.09,18:03
Všimla som si , nechala som na šuťáku vzkas ;):)

Inak mužov zákona je oproti Rybárskej Bašty viac než dosť :---
:D:D:D:D:D veď práve, ako budeme fajčiť? :D:D:D:D:D

či sa dá aj vnútri?:---:);)
Zita5
13.04.09,18:08
:D:D:D:D:D veď práve, ako budeme fajčiť? :D:D:D:D:D

či sa dá aj vnútri?:---:);)

:rolleyes: tak hovoríme o mužoch a o mužoch zákona , alebo o fajčení :rolleyes: :---:---:D
mzdarka renca
13.04.09,18:14
:rolleyes: tak hovoríme o mužoch a o mužoch zákona , alebo o fajčení :rolleyes: :---:---:D

šak, ono to spolu súvisí, veď pokutovať nás môžu:D:eek::D:mee::D
Gabi03
14.04.09,05:42
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

abel
aluš
Badko (alebo Badko ?)
Gabi03
Ewulka
Gabi03
Hanelie
liduska
mzdárka renča
toto je vo hviezdach: Pepa (??????)
Rozalka
veruška
Zita 5

Naozaj nechcem byť otravná počas sviatkov, ale čo keby náhodou niekto mal záujem ..... ..tak posúvam

PS:
Prepáč, Zituš, že som ťa dala až na koniec, podľa abecedy si až na chvoste ;).

Ej baby, síce som sa nahlásila a dúfam, že mi to výjde, ale dvakrát sa tam určite neobjavím. :D :D :D
Zita5
14.04.09,05:47
Gabikaááááá ,už som rezervovala miesto aj pre Tvoju maličkosť :D;):)
Zita5
14.04.09,06:22
Ej baby, síce som sa nahlásila a dúfam, že mi to výjde, ale dvakrát sa tam určite neobjavím. :D :D :D

Gabika až teraz som si všimla a uvedomila , prečo ten Tvoj príspevok :D:D:)


P.S. Vlastne ja som Ťa do rezervácie započítala 2x:D
Rozalka
14.04.09,07:09
Ej baby, síce som sa nahlásila a dúfam, že mi to výjde, ale dvakrát sa tam určite neobjavím. :D :D :D
Prepáč Gabi, chyba nastala pri kopírovaní, už som to opravila.
Zato dúfam, že dojdeš.
Danetta
14.04.09,10:11
Ak sa ešte dá, prihlasujem sa na stretko do Bašty. Neskoro som to zaregistrovala. Díky.Teším sa na nových poraďákov.
Gabi03
14.04.09,10:39
Ak sa ešte dá, prihlasujem sa na stretko do Bašty. Neskoro som to zaregistrovala. Díky.Teším sa na nových poraďákov.

Danetta, v pohode. Ja ti jedno miesto prenechám. :D Však Zituš. :D:---
Zita5
14.04.09,10:47
Danetta, v pohode. Ja ti jedno miesto prenechám. :D Však Zituš. :D:---

Áno , máme miesto pre Danettku :), kľudne sa môže prihlásiť ešte aj niekto iný , ja som to všetko zariadila k našej spokojnosti .....miest bude dostatok .;)
Zita5
14.04.09,19:09
Posúvam , aby sme nezapadli v témach .....;)
mzdarka renca
14.04.09,19:12
Posúvam , aby sme nezapadli v témach .....;)

Zitka, tebe to nehrozí;):)
Milan Benka
14.04.09,19:15
Tak, tak. stretko treba ;)
Zita5
15.04.09,16:49
Posúvam , aby sme nezapadli v témach .....;)
Zita5
15.04.09,16:52
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

abel
aluš
Badko (alebo Badko ?)
Ewulka
Gabi03
Hanelie
liduska
mzdárka renča
toto je vo hviezdach: Pepa (??????)
Rozalka
veruška
Zita 5

Naozaj nechcem byť otravná počas sviatkov, ale čo keby náhodou niekto mal záujem ..... ..tak posúvam

PS:
Prepáč, Zituš, že som ťa dala až na koniec, podľa abecedy si až na chvoste ;).

posúvam
Zita5
16.04.09,08:50
posúvam :);)
mzdarka renca
16.04.09,16:32
Zitka, Johana accountant mi potvrdila, že rada pôjde
Zita5
16.04.09,16:34
Zitka, Johana accountant mi potvrdila, že rada pôjde

Reni OK....:);)
Zita5
16.04.09,16:36
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

abel
aluš
Badko (alebo Badko ?)
Danetta
Ewulka
Gabi03
Hanelie
Johana accountant
liduska
mzdárka renča
toto je vo hviezdach: Pepa (??????)
Rozalka
veruška
Zita 5

Naozaj nechcem byť otravná počas sviatkov, ale čo keby náhodou niekto mal záujem ..... ..tak posúvam

PS:
Prepáč, Zituš, že som ťa dala až na koniec, podľa abecedy si až na chvoste ;).

Posúvam ;)
Rozalka
16.04.09,18:57
Stále neviem, či je Badko (f) alebo Badko (m) ?
mzdarka renca
16.04.09,19:01
Stále neviem, či je Badko (f) alebo Badko (m) ?
:D veď sa necháme prekvapiť, či príde feši, alebo fešanda :D
Zita5
16.04.09,19:01
Stále neviem, či je Badko (f) alebo Badko (m) ?

Tak to ani ja neviem , však uvidíme na stretku , či je to on , alebo ona . :);)
abel
16.04.09,19:35
Moja špionážna služba zistila, že pravdepodobne to bude správny člen porady, lebo uvádza, že je nasávačka http://www.porada.sk/1009715-post1845.html
ale pre istotu na stretku ešte dôkladne preveríme http://sirmi.ic.cz/smajl/111.gif
Zita5
17.04.09,08:09
Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

abel
aluš
Badko (alebo Badko ?)
Danetta
Ewulka
Gabi03
Hanelie
Johana accountant
liduska
mzdárka renča
toto je vo hviezdach: Pepa (??????)
Rozalka
veruška
Zita 5

Posúvam , ak by mal ešte niekto záujem .
Gabi03
17.04.09,09:42
Tak ja trielim do školy a už do zajtra sa neprihlásim na net. Tak sa dovtedy majte a zajtra sa vidíme. :)
Slnečný deň
bv_alexandra
17.04.09,15:12
Zitka dúfam že držím jedno miesto navyše pre prípad, kdyby něco.....:D
Zita5
17.04.09,17:36
Zitka dúfam že držím jedno miesto navyše pre prípad, kdyby něco.....:D

Tomu teraz celkom nemrozumiem........... teda ty držíš jedno miesto navyše? Pre mňa ?:D
bv_alexandra
17.04.09,17:42
Tomu teraz celkom nemrozumiem........... teda ty držíš jedno miesto navyše? Pre mňa ?:D
Ups a to som ešte ani nepila:D
Opravená text:
Zitka dúfam že držíš jedno miesto navyše, kdyby neco...:D
Zita5
17.04.09,17:46
Ups a to som ešte ani nepila:D
Opravená text:
Zitka dúfam že držíš jedno miesto navyše, kdyby neco...:D

Neboj , vybavíme , zariadime .....ak nebude miesto v Bašte na sedenie , oproti v budove sa určite niečo nájde :D tam je totiž basa :D - väzba:);)
bv_alexandra
17.04.09,17:48
Neboj , vybavíme , zariadime .....ak nebude miesto v Bašte na sedenie , oproti v budove sa určite niečo nájde :D tam je totiž basa :D - väzba:);)
Aspon by som mala kopu chlapov kolom seba:D:D:D
Neslubujem, uvidím, dám vedieť.:---
mzdarka renca
17.04.09,17:49
Ups a to som ešte ani nepila:D
Opravená text:
Zitka dúfam že držíš jedno miesto navyše, kdyby neco...:D

Prídeš?:---
Zita5
17.04.09,17:51
Aspon by som mala kopu chlapov kolom seba:D:D:D
Neslubujem, uvidím, dám vedieť.:---


OK , ak sa podarí budeme sa tešiť .Však pošli sb-ho niekde na rybačku :);)
On bude niekde pri rybníku a Ty v rybárskej bašte a pekne to budete mať podelené .;):cool:
Zita5
17.04.09,18:02
Prídeš?:---

Príde:cool::)
bv_alexandra
17.04.09,18:03
OK , ak sa podarí budeme sa tešiť .Však pošli sb-ho niekde na rybačku :);)
On bude niekde pri rybníku a Ty v rybárskej bašte a pekne to budete mať podelené .;):cool:
No nie si daleko od pravdy, bo sb doma nie je. :--- išiel si pre rybársky preukaz:D
Dám vedieť zajtra doobedu. Nemboj tentokrát dám vedieť, nembude to na prekvapko.
Síce ako prekvapko by to bolo ako narodeninový darček pre teba:D - mám si dať aj mašľu na krk????:D


Prídeš?:---
Prečo????:---
mzdarka renca
17.04.09,18:06
Prečo????:---

Lebo, by ma to potešilo:) a myslím si, že nie len mňa;) a máš to kúsek:D
Zita5
17.04.09,18:09
No nie si daleko od pravdy, bo sb doma nie je. :--- išiel si pre rybársky preukaz:D
Dám vedieť zajtra doobedu. Nemboj tentokrát dám vedieť, nembude to na prekvapko.
Síce ako prekvapko by to bolo ako narodeninový darček pre teba:D - mám si dať aj mašľu na krk????:D


Prečo????:---

S tou mašľou by to malo cveng:):D
bv_alexandra
17.04.09,18:09
Lebo, by ma to potešilo:) a máš to kúsek:D
No je to kúsok, to je pravda. A kto z Ba ešte ide. ????
Uvidíme. Už radšej neslubujem, bo mi mi mamulienka zas vyčistila žalúdok že slubím a nedojdem. Tak radšej nemslubujem, aby som nemdostala po zadku pri najbližšej návšteve NR.:D
mzdarka renca
17.04.09,18:12
Veď sľúb a prídi:D

Z Ba príde Janka - Johana .......
Zita5
17.04.09,18:34
[quote=Zita5;1020609]Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

abel
aluš
Badko (alebo Badko ?)
Danetta
Ewulka
Gabi03
Hanelie
Johana accountant
liduska
mzdárka renča
toto je vo hviezdach: Pepa (??????)
Rozalka
veruška
Zita 5

Posúvam , ak by mal ešte niekto záujem .
bv_alexandra
18.04.09,04:22
Ide aj niekto neplnoletý?:---
Tweety
18.04.09,06:55
[quote=Zita5;1020609]Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

abel
aluš
Badko (alebo Badko ?)
DanettaEwulka
Gabi03
Hanelie
Johana accountant
liduska
mzdárka renča
toto je vo hviezdach: Pepa (??????)
Rozalka
veruška
Zita 5

Posúvam , ak by mal ešte niekto záujem .
Prajem Vám všetkým pohodové stretko, dobrú náladu, veľa humoru a potešenia zo vzájomného stretnutia. Užite si ho dokonale.:):):)
Zita5
18.04.09,07:08
[quote=Zita5;1021241][quote=Zita5;1020609]Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

abel
aluš
Badko (alebo Badko ?)
Danetta
Ewulka
Gabi03
Hanelie
Johana accountant
liduska
mzdárka renča
toto je vo hviezdach: Pepa (??????)
Rozalka
veruška
Zita 5
zuhl

Posúvam , ak by mal ešte niekto záujem .

P.S. Zvýšila som v túto chvíľu počet miest , dúfam že sa stretneme v tom počte , v akom sme prihlásení .
Zita5
18.04.09,07:35
[quote=Zita5;1021241]
Prajem Vám všetkým pohodové stretko, dobrú náladu, veľa humoru a potešenia zo vzájomného stretnutia. Užite si ho dokonale.:):):)

Majka ďakujeme . Podľa účasti to snáď bude aj MEGA stretko .:);)
bv_alexandra
18.04.09,09:07
[quote=Zita5;1021241][quote=Zita5;1020609]Dňa 18.4.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

abel
aluš
Badko (alebo Badko ?)
Danetta
Ewulka
Gabi03
Hanelie
Johana accountant
liduska
mzdárka renča
toto je vo hviezdach: Pepa (??????)
Rozalka
veruška
Zita 5
zuhl
Chýba mi tu kdyby něco:D:---
Posúvam , ak by mal ešte niekto záujem .

P.S. Zvýšila som v túto chvíľu počet miest , dúfam že sa stretneme v tom počte , v akom sme prihlásení .
mzdarka renca
18.04.09,10:23
A už sa pomaličky zberáme:), veď najvyšší čas:D
bv_alexandra
18.04.09,10:27
Mrzí ma zo ale neprídem. Nejako mi to časovo nevychádza. Prajem vám krásnu zábavu. A vybozkávajte za mna maminu.;)
mzdarka renca
18.04.09,10:30
Mrzí ma zo ale neprídem. Nejako mi to časovo nevychádza. Prajem vám krásnu zábavu. A vybozkávajte za mna maminu.;)
Maminu? a ktorá že je tvoja mamina?

PS: škoda
bv_alexandra
18.04.09,10:38
Maminu? a ktorá že je tvoja mamina?

PS: škoda
A ty to nevieš????
tak neprezradím. Jedna z tých čo tam budú je len a len moja. Zisti a potom mi povieš či sa ti podarilo zistiť.:---
Lenka1979
18.04.09,11:24
A ty to nevieš????
tak neprezradím. Jedna z tých čo tam budú je len a len moja. Zisti a potom mi povieš či sa ti podarilo zistiť.:---
... ja viem.. ale nepoviem:---:---:---
Lenka1979
18.04.09,11:47
Júúúj... Nitra sa teraz bavííí, určite im je super.
Teším sa na stretko v Bardejove. Keby bola taká účasť ako v Nitre, tak objednávame celý lokál:---. Príjemné stretnutie NITRA. Všetkých Vás zdravím.;););):):):)
Barbara
18.04.09,13:06
aj ja zdravím do Nitry. :---:)

potichu Vám závidím, a myslím na Vás;)

škoda, že mi to nevyšlo, totiž chcela som Vás prekvapiť:mee::mee::mee:


p.s. tak vyprávajte, ako ste sa mali, určite Vám bolo fajn:)
Pepa
18.04.09,18:11
aj ja zdravím do Nitry. :---:)

potichu Vám závidím, a myslím na Vás;)

škoda, že mi to nevyšlo, totiž chcela som Vás prekvapiť:mee::mee::mee:


p.s. tak vyprávajte, ako ste sa mali, určite Vám bolo fajn:)
Veru bolo - bolo super. Super ľudia, dobrá nálada, kopec smiechu a výborná štrúdľa.:)
Zuzka
18.04.09,18:23
Veru bolo - bolo super. Super ľudia, dobrá nálada, kopec smiechu a výborná štrúdľa.:)

.. a Ty si nebola v škole? :eek: ;) :)
Pepa
18.04.09,18:29
.. a Ty si nebola v škole? :eek: ;) :)
Bola moja, bola - ja som ti taká šikovná, že stihnem šecko :D
Zuzka
18.04.09,18:33
O tom nepochybujem, že si šikulka :) ... ale v PD si asi nebola, nemali mať stretko aj tam?
Rozalka
18.04.09,19:36
Pepa už skonštatovala, že bolo fajn.
Akurát sme boli smutné, že neprišla Abel - aspoň zavolala.
Absenciu majú Ewulka a Badko.
Zita5
18.04.09,19:36
Hlásim príchod zo stretka , bolo viac než super .

Neprítomní:
abel ....Elenka telefonovala
Badko (alebo Badko ?)
Ewulka


Teším sa na budúce , určite vyberieme zasa zaujímavé miestečko :);), alebo zostaneme pri Rybárskej Bašte .
Som veľmi rada , že som spoznala nové tváre Porady .Boli sme super partička.
zuhl
18.04.09,19:37
no čavte kočky, už som dorazila domov, veľmi super som sa bavila a ďakujem všetkým...
bv_alexandra
18.04.09,20:15
Poslušne hlásim aj ja svoj príchod domov. Bolo skvele, perfektne. Dobrú noc.:)
mzdarka renca
18.04.09,20:16
Ahojte, už som domááá, ste úžasnéééé, veľmi dobre som sa s Vami cítila.
liduska
19.04.09,03:50
Čauko kámošky už aj ja som doma. Bolo výýýýborne a teším sa na budúce stretnutie .
Zita5
19.04.09,06:14
O tom nepochybujem, že si šikulka :) ... ale v PD si asi nebola, nemali mať stretko aj tam?

Zuzka moja zlatá , ale už aj Tebe by sa patrilo zúčastniť sa stretka ....už si strááášne dlho nebola s nami .:);)
Zita5
19.04.09,06:16
Ešte mi tu chýbajú dve babenky :rolleyes:;) Hanelie a Aluš ......hmm tie ešte asi stretkujú :)
No a samozrejme aj Gabi O3,veruška a Danettka ......;)
hanelie
19.04.09,06:44
ahojte moje krásne žienky, prišli sme v poriadku, ale že som bola ded, už som večer ani nóbuk nevládala otvoriť:D
ďakujem za prekrásny večer ste moje slniečka:)
hanelie
19.04.09,06:50
elenka / abel / škoda, že som nevedela, že si z hlohovca - veď my s aluš tadiaľ ideme vždy na stretko - nabudúce sa už dohodneme a vezmeme ťa :)
Zita5
19.04.09,07:12
elenka / abel / škoda, že som nevedela, že si z hlohovca - veď my s aluš tadiaľ ideme vždy na stretko - nabudúce sa už dohodneme a vezmeme ťa :)

To bola velikánska škoda , ale pripisujem tomu aj moju vinu ....;):) polepším sa na budúce .:rolleyes:
abel
19.04.09,07:28
Ahoj, babulky. Ja som najprv aj mala tak na 50 % odvoz, ale syn nakoniec išiel na horský pochod na Havran, tak som to nechala na autobus, ale stála som na zastávke cca 15 minút a ništ. Tak sme nakoniec doma urobili gril - party, no a v noci tie kŕče - myslela som na vás, že tam by sa mi niečo také nestalo. Ešteže bol včera u nás deň zdravia - keďže mi odporučili upraviť stravu kvôli cholesterolu, tak som sa predsa s tým nezdravým spôsobom života musela nejako na úrovni rozlúčiť, však?
Hanelie, ďakujem, takéto nevedomosti mám z mojich absencií na porade, nemám dobrý prehľad, len občas také záchvaty, keď chcem všetko zameškané dobehnúť. Ale som rada, že ste boli v takom počte, ja som tam bola duchom s vami, zo solidarity som si doma aj rybičku grilovala.
Zitka, prosím ťa, ty už sa nelepši, kto to potom s tebou vydrží :D. Jeden darček k štvrtej 17-ke asi zvädne, ale druhý ti minimálne do tej mojej 17-ky určite doručím :)
zuhl
19.04.09,07:36
Čauko kámošky už aj ja som doma. Bolo výýýýborne a teším sa na budúce stretnutie .
liduška, ale prečo ty vždy z toho stretnutia chodíš domov až ráno...:D:D
Rozalka
19.04.09,08:07
liduška, ale prečo ty vždy z toho stretnutia chodíš domov až ráno...:D:D

:D:D
Zuzi, ty si nejako veľmi zvedavá! ;)
Zita5
19.04.09,09:35
liduška, ale prečo ty vždy z toho stretnutia chodíš domov až ráno...:D:D

Zuzka , dobrá otázka .Na budúce stretko nás musí poučiť , ako zo stretka prísť domov až ráno :);)
liduska
19.04.09,10:02
[quote=zuhl;1021844]liduška, ale prečo ty vždy z toho stretnutia chodíš domov až ráno...:D:D[/quote



Keď ja Zuzka cestou domov postretám toľko známych , že fakt sa nedá skôr prísť.
mzdarka renca
19.04.09,10:57
[quote=zuhl;1021844]liduška, ale prečo ty vždy z toho stretnutia chodíš domov až ráno...:D:D[/quote



Keď ja Zuzka cestou domov postretám toľko známych , že fakt sa nedá skôr prísť.

:D:D:D..to sú tie veci, a my ti to potom "závidíme"..:D:D:D
Zita5
19.04.09,11:10
[quote=zuhl;1021844]liduška, ale prečo ty vždy z toho stretnutia chodíš domov až ráno...:D:D[/quote



Keď ja Zuzka cestou domov postretám toľko známych , že fakt sa nedá skôr prísť.

Ešte dobre , že si nestretla mňa.:D:), určite by si ráno ešte doma nebola .
Rozalka
19.04.09,11:25
:D:D:D:D:D:D:D
Danetta
20.04.09,06:20
stretko bolo fajn. Odporúčam každej účtovníčke..vypnúť PC, odložiť šanón s dokladmi a ísť si vyvetrať hlavu. Zaujímavé sú stretnutia s nickmi naživo. Vznikajú tu nové priateľstvá...skrátka je to OK. Dojdite aj nabudúce a uvidíte.../možno príde aj kúzelník...chichi../
Zita5
20.04.09,08:12
stretko bolo fajn. Odporúčam každej účtovníčke..vypnúť PC, odložiť šanón s dokladmi a ísť si vyvetrať hlavu. Zaujímavé sú stretnutia s nickmi naživo. Vznikajú tu nové priateľstvá...skrátka je to OK. Dojdite aj nabudúce a uvidíte.../možno príde aj kúzelník...chichi../

Danettka :);)

P.S. Kazu , vidím tu v téme Tvoj súhlas .....bola očakávaná aj Tvoja maličkosť , snáď na budúce to bude možné, aby si sa zúčastnila .
Kazu
20.04.09,08:33
Danettka :);)

P.S. Kazu , vidím tu v téme Tvoj súhlas .....bola očakávaná aj Tvoja maličkosť , snáď na budúce to bude možné, aby si sa zúčastnila .

Zitka, súhlasím, že stretká sú super, len tento raz som mala ponarodeninovú gratulačnú návštevu. Nedalo sa to preložiť, lebo známa pracuje na zmeny a toto bola jej jediná voľná sobota najbližšia k 11. Preto sme ani nešli do Nitry na výstavu. Chcela som spojiť príjemné s užitočným, mala som v pláne mrknúť výstavu, manžela odpraviť na návštevu jeho známeho a ja som chcela stretkovať. Plán to bol pekný, ale smola, snáď nabudúce.
lenkak
21.04.09,20:17
Tak dúfam, že na ďalšie stretko nakukneme. :) Teraz to nevychádzalo, tak som len Vás tíško sledovala.
Veď už dávno ste nevideli Martinka. :---
elena11
22.04.09,19:57
A čo Vy milí poraďaci s Topoľčian nestojíte o stretko? Prihláste sa.
elena11
22.04.09,20:00
A čo Vy milí poraďaci s Topoľčian nestojíte o stretko? Prihláste sa.
mzdarka renca
22.04.09,20:15
Doporučujem ti založiť novú tému: Stretnutie Topoľčany:)
arizona
22.04.09,20:18
Doporučujem ti založiť novú tému: Stretnutie Topoľčany:)
veď je založená tu :) http://www.porada.sk/t52092-stretko-topolcany-a-okolie.html
hanelie
23.05.09,09:45
mzdarka renca
07.06.09,17:26
Dňa 13.6.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

Ajuška
bv_alexandra
drobeceva
ivka612
Johana accountant
mzdárka renča
ola
Pepa
Rozalka
Zita 5
Zuhl
drobeceva
07.06.09,17:32
Dňa 13.6.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

bv_alexandra
mzdárka renča
Pepa
Rozalka
Zita 5
Náborčíčka, ja som kde? Pozbavím Ťa funkcie.
mzdarka renca
07.06.09,17:51
Náborčíčka, ja som kde? Pozbavím Ťa funkcie.
nevidím súhlas Evka:):---
drobeceva
07.06.09,17:56
nevidím súhlas Evka:):---
Čo, nemáš kuki na očiach?
/však som tu/
Ajuška
08.06.09,09:40
...Zatiaľ účasť nasledovne :

bv_alexandra
mzdárka renča
ola
Pepa
Rozalka
Zita 5
...:cool:...taaak toto mi vysvetlíte... ;) ...kde sa robil tento(?) "elitný" výber...:---:D...:rolleyes:...
mzdarka renca
08.06.09,11:01
...:cool:...taaak toto mi vysvetlíte... ;) ...kde sa robil tento(?) "elitný" výber...:---:D...:rolleyes:...
veď vieš kde:D:D:D

môžem ťa Ajuška k nám pripísať?:);)

Už sa na teba tešíme:---
bv_alexandra
08.06.09,16:21
Pôvodca textu príspevku: mzdarka renca http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/9750-nitra-post1065567.html#post1065567)
Dňa 13.6.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

Ajuška
bv_alexandra
mzdárka renča
ola
Pepa
Rozalka
Zita 5

Hm naposledy posunuté o 13tej:rolleyes:Neviem neviem či tu niekto nezanedbáva svoju povinnosť v rámci svojej funkcie:D:D:D
Zita5
08.06.09,16:37
Hm naposledy posunuté o 13tej:rolleyes:Neviem neviem či tu niekto nezanedbáva svoju povinnosť v rámci svojej funkcie:D:D:D

Však to :---:D, ona zabudla ,že podpísala splnomocnenie :D
bv_alexandra
08.06.09,16:58
Renči oznamujem ti že ti dávam napomenutie za porušenie svojich povinnosti a potom už vieš čo nasleduje, tak daj bacha:D:D:D Dnes som získala prax, tak bacha na mňa;):)
mzdarka renca
08.06.09,19:29
Renči oznamujem ti že ti dávam napomenutie za porušenie svojich povinnosti a potom už vieš čo nasleduje, tak daj bacha:D:D:D Dnes som získala prax, tak bacha na mňa;):)
No pekne som ja dopadla, najskôr ti dám rozumy a potom ich ideš otočiť proti mne? :D:D:D:---:eek:
Zita5
09.06.09,04:57
Posúvam, kto má záujem , nech sa pridá .;)
azla
09.06.09,04:58
mzdarka renca
09.06.09,06:07
Dňa 13.6.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

Ajuška
bv_alexandra
drobeceva
ivka612
mzdárka renča
ola
Pepa
Rozalka
Zita 5
Zuhl

posúvam........
bv_alexandra
09.06.09,06:57
No pekne som ja dopadla, najskôr ti dám rozumy a potom ich ideš otočiť proti mne? :D:D:D:---:eek:
Aspoň vidíš aká si dobrá učiteľka:---
mzdarka renca
09.06.09,07:00
Aspoň vidíš aká si dobrá učiteľka:---
Ty si ale číslo :D:D:D
bv_alexandra
09.06.09,07:13
Ty si ale číslo :D:D:DMám to mať po kom:---:---:---:---
hanelie
09.06.09,08:03
pekne sa postretkujte :)
nebyť dohodnutej ekšn - som v cuku letu s vami:)
Zita5
09.06.09,08:18
pekne sa postretkujte :)
nebyť dohodnutej ekšn - som v cuku letu s vami:)

Tak to mi je ľúto .:rolleyes:
Lianka
09.06.09,11:11
Fiha... dalsie stretko sa chysta :D.
apsgroup
09.06.09,12:13
Nechcem Vám to to zamrnikovat, ale chcem poziadat Nitrancanov o odporucenie na konanie promocneho posedenia v Nitre, cca 8-10 osob. Ja tam nic nepoznam a syna cakajú promocie v júli.
/Asi som to dobre nezaradila,ale chcela som poprosit Nitrancanov/.
Dakujem.
Zita5
09.06.09,12:18
Nechcem Vám to to zamrnikovat, ale chcem poziadat Nitrancanov o odporucenie na konanie promocneho posedenia v Nitre, cca 8-10 osob. Ja tam nic nepoznam a syna cakajú promocie v júli.
/Asi som to dobre nezaradila,ale chcela som poprosit Nitrancanov/.
Dakujem.

Reštaurácia u Krba/tu je to tiež veľmi pekné/ , alebo môže byť aj táto rybárska bašta kde budeme mať stretko , alebo Hoffer Hájovňa -salónik .V Nitre je veľa možností .
arizona
09.06.09,14:55
mimotemy

Nechcem Vám to to zamrnikovat, ale chcem poziadat Nitrancanov o odporucenie na konanie promocneho posedenia v Nitre, cca 8-10 osob. Ja tam nic nepoznam a syna cakajú promocie v júli.
/Asi som to dobre nezaradila,ale chcela som poprosit Nitrancanov/.
Dakujem.

http://www.zlatyklucik.sk/index.html
príp.pozri tu: http://www.vsetkovmeste.sk/katalog/firmy.php?kategoria=299®ion=nr
-dá sa preklikať na ich stránky,pozrieš, čo vám vyhovuje:) mimotemy
Ajuška
09.06.09,16:21
...dá sa preklikať...
...a Ty by si sa v správnom čase mohla preklikať zase sem ...:---...

Dňa 13.6.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra ...http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok...
...;)...keďže sa k regiónu hlásiš... (nebooj... nembudem po prstoch...;):D...)
mzdarka renca
09.06.09,21:19
Fiha... dalsie stretko sa chysta :D.

pridáš sa?
mzdarka renca
10.06.09,07:18
Dňa 13.6.2009 o 14,30 hod. sa uskutoční stretko NITRA, v Rybárskej bašte, Cintorínska ul.č.10, Nitra

http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsky-dom/
http://www.penzion-hoffer.sk/rybarsk...ontakt-a-mapa/

Je to neďaleko autobusovej stanice Nitra a presnejšie oproti väznice na Cintorínskej ulici (prichádzajúc autobusom - nie zo smeru NZ - autobus prechádza popred baštu).


Kto má záujem a nie je v tomto zozname, tak prosím súhlas pod tento príspevok. V Rybárskej bašte je treba rezervovať miesto a preto by som rada poprosila o Vaše vyjadrenie .

Zatiaľ účasť nasledovne :

Ajuška
bv_alexandra
drobeceva
ivka612
Johana accountant
mzdárka renča
ola
Pepa
Rozalka
Zita 5
Zuhl
posúvam........