sikovnicek
25.12.08,17:51
dobry den, chcem si vziat do prenajmu restauraciu a zacat podnikat..potesil by ma vas nazor ci je lepsie zivnost alebo s.r.o.. zatial chcem jednu, no nevylucujem v buducnosti i viac.. dakujem za nazory
sikovnicek
27.12.08,17:11
uz som sa rozhodla, nemusite odpovedat (: no dakujem
sikovnicek
28.12.08,10:17
uz som sa rozhodla, nemusite odpovedat (: no dakujem

nerozhodla :( dnes mi jedna pani poukazala na to, ako "skrachovala" a o co vsetko prisla..ze by "do" zivnosti uz nesla..jedine s.r.o.
teraz zas pochybujem co je lepsie, aj z to toho hladiska, ze moj partner bude cudzinec..
osobne mi to moc nepride riskantne pri restauracii, ale pocity bokom, ked nemam skusenost..
je tu niekto so skusenostou? nikto kto mi poradi ci zivnost alebo s.r.o.. s ohladom na to, ze chcem restauraciu do prenajmu..
dufam, ze sa niekto najde a dakujem :o
vmsux
02.01.09,12:01
Nuz vidim, ze si sa aj sama so sebou porozpravala :-)
Vies, ze zivnostnik ruci celym svojim majetkom? Taka restauracia je pomerne draha zalezitost, vyse miliona urcite. Ak by ti to zhorelo, alebo konkurenti podpalili?
Podla mna v tvojom pripade je rozhodne lepsie zalozit sro. Ak by si mala nieco mensie, alebo by nebol zapojeny majetok niekoho ineho, to staci aj zivnost.
sikovnicek
02.01.09,18:32
Nuz vidim, ze si sa aj sama so sebou porozpravala :-)
Vies, ze zivnostnik ruci celym svojim majetkom? Taka restauracia je pomerne draha zalezitost, vyse miliona urcite. Ak by ti to zhorelo, alebo konkurenti podpalili?
Podla mna v tvojom pripade je rozhodne lepsie zalozit sro. Ak by si mala nieco mensie, alebo by nebol zapojeny majetok niekoho ineho, to staci aj zivnost.


ahoj vmsux,
normalne za nezvyknem sama so sebou rozpravat, ale tak to vyslo teraz ((:
viem o ruceni a prave preto som sa priklonila k s.r.o.. moj spolocnik bude zo zahranicia..myslim, ze pri vybavovani by mal byt problem? alebo nemas skusenost..a udrelo mi do oci co si pisal o tom podpalacstve, dufam, ze moj pripad to nebude, ale jeden nikdy nevie..keby sa mi nieco take stalo a mam s.r.o. aka je v tom vyhoda?? toto vobec neviem..dakujem za odpved, pekny den prajem..