mandy29
25.12.08,20:16
Ahojte...možno čo tu napíšem bude pre niektoré ženy smiešne, ale som zúfala...
Pár krát som si myslela že som tehotná, ale akosi to bol planý poplach.
Predvčerom po milovaní s polovičkou som si uvedomila že som v 14.dni cyklu.
Manžel si nedal pozor, čomu som ja len rada, ale teraz som na ihlách či sa to podarí...tehotenský test si môžem urobiť až 5.deň po milovaní. Dnes som čítala rôzne články na nete o tehotenstve a bolo tam uvedené že žená môže mať časté nutkanie na močenie( dnes chodím od rána, pravidelne v polhodinvých intervaloch na wc), môže mať prsia citlivé na dotyk. Je možné aby boli takéto príznaky už na 3.deň po milovaní a po prípadnom oplodnení?
Pred tým som pri sprchovaní kď som si umývala pupok tak som cítila také chvenie v pošve, teraz keď si skúšam pupok tak necítim nič...len také divné pocity v podbrušku...
Tak strašne by som chcela bábatko...
Ďakujem za vaše rady...
ivka70
25.12.08,19:37
na 3. den este nemozes citit priznsky tehotenstva, citlive prsia su aj znamkou ovulacie ....

Tehotna po tomto milovani mozes byt ,ale pokial sa vajcko nezacne usadzovat v maternici ...tak priznaky si len nahovaras ....
Stanislav 1975
25.12.08,20:11
Ahojte...možno čo tu napíšem bude pre niektoré ženy smiešne, ale som zúfala...
Pár krát som si myslela že som tehotná, ale akosi to bol planý poplach.
Predvčerom po milovaní s polovičkou som si uvedomila že som v 14.dni cyklu.
Manžel si nedal pozor, čomu som ja len rada, ale teraz som na ihlách či sa to podarí...tehotenský test si môžem urobiť až 5.deň po milovaní. Dnes som čítala rôzne články na nete o tehotenstve a bolo tam uvedené že žená môže mať časté nutkanie na močenie( dnes chodím od rána, pravidelne v polhodinvých intervaloch na wc), môže mať prsia citlivé na dotyk. Je možné aby boli takéto príznaky už na 3.deň po milovaní a po prípadnom oplodnení?
Pred tým som pri sprchovaní kď som si umývala pupok tak som cítila také chvenie v pošve, teraz keď si skúšam pupok tak necítim nič...len také divné pocity v podbrušku...
Tak strašne by som chcela bábatko...
Ďakujem za vaše rady...
Monika, monika-si ty ale číslo....:)- 3 dni po sexe samozrejme, že nemožeš mať ešte také príznaky- to ešte hádam ani spermia neprišla k tvojmu vytúženemu cieľu...- ale snažiť sa treba...
misomiso
25.12.08,20:34
A ja by som zasa povedal, ze maly sa ma v pohode. Budeme hlasovat ako to dopadne?
arizona
25.12.08,21:42
Fabiana
26.12.08,00:42
A ja by som zasa povedal, ze maly sa ma v pohode. Budeme hlasovat ako to dopadne?
:D:D:D
belanka
26.12.08,16:55
tak to by bolo ozaj skoro.ale počula som už rôzne story.napr.jedna žena údajne na 2.deň naisto vedela,že otehotnela a bolo to tak:D:confused:
mandy29
29.12.08,16:45
Okrem toho sa pridružila aj večer zvýšená teplota. Dnes som si urobila baby test po druhý krát a opäť bol negatívny, takto to vyzerá že to nebude bábatko, ale asi budem prechladená.:mee: Ďakujem vám všetkým za vaše názory a odpovede.
silvuusiik
02.01.09,14:20
ahojte baby hela by som sa opytat ci je normalne ze ked s priatelom sexujeme a da to potom do mna tak to zo mna trochu alebo niekedy aj vsetko viitecie ... uz sa tolko snazime o babo a stale nic...
belanka
02.01.09,16:23
tak všetko v tebe ostať nemôže.nie som lekár,ale myslím si to.a som tehotná už 2.x,tak hádam na tom niečo bude
silvuusiik
04.01.09,09:08
no tak to si ma potesila.......a ake si mala priznaky.....mna zacali strsane boliet prsa pred menzesom,meska mi menzes a stale chodim na wc mozem byt tehotna .....robila som si testa vysiel negativny....ak nedostanem tak asi pojdem pondelok doktorke.....
ludmilla
04.01.09,09:23
mimotemy silvuusiik a belanka prečo komunikujete v dvoch témach o jednom probléme?
nestačilo by v jednej?!:rolleyes:

Témy: prvé príznaky tehotenstva a tehotenstvo?
belanka
04.01.09,12:21
mimotemyja som len reagovala automaticky na dotaz.ale máš pravdu
Wendo
20.01.09,20:56
Neviete niekto poradiť ako otehotnieť a zistiť to skôr ako má prísť menštruácia? Už 3x sa nám to podarilo a potratila som hneď v začiatkoch v 6 týždni. Od posledného potratu prešiel už skoro rok a už sa mi nedarí ani otehotnieť.
arizona
20.01.09,22:51
zoe30
21.01.09,12:07
Ahojte baby!
Ešte ste nepočuli o meraní vnútornej teploty? podla toho presne viete, či máte plodné dni a aj viete, že či ste zostali tehotné. teplota vám to prezradí. Obrátte sa na doktora, dá vám kalendár, kde si to môžte označiť.
tak vela zdaru!
Braňo
21.01.09,12:13
Mandy, prepáč, ale Tvoja téma mi pripadá smiešna. Otehnotnieš iba vtedy, keď svoju psychiku ukľudníš a budeš v pohode. Nie, keď sa budeš milovať preto, aby si otehnotnela a priam priamo o milovaní si dávala testy. Aj keď som muž, túto téoriu potvrdilo viac žien. Tým, že si stále v strese, telo nevytvára ideálne podmienky pre oplodnenie.
Amucko
22.01.09,13:22
ahoj, tak ja si myslím, že by si si mala presne určiť ten deň D, lebo nie u každého je to na 14 deň cyklu. Ale dôležité je veľmi chcieť a vtedy sa to určite podarí:)
bolacka
23.01.09,13:20
ked zena velmi tuzi po dietatku a dlhsiu dobu sa jej nedari, moze sa stat ze dokonca aj niekolko tyzdnov sa bude citit ako tehotna (urobi tu svoje psychika)..a dokonca bude mat realne priznaky ako tehotna....
dadulka300
11.01.10,21:19
Dobrý deň, nevedela som kde sa mám dať do akej poradne a kam mám túto otázku zaradiť, chcela by som sa len spýtať ako je to z domácimi zvieratkami v tehotenstve. Totiž som v 13-14 týždni:) a mám doma potkaníka, je čistotný a obmedzujem s ním teraz kontakt aj dodržujem hygienu. Chcela som len vedieť či je nejaké riziko že by sa mohlo moje bábätko nakaziť niečim:confused:. Je to také dosť dôležité, lebo potkana máme už dosť dlho a mám ho veľmi rada, možno sa to niekomu bude zdať nechutné ale ja ho beriem ako ďalšieho člena našej rodiny:). Prosím Vás, poraďte mi, musím ho dať preč:( alebo ako to je? ďakujem veľmi pekne vopred. Daniela
arizona
12.01.10,07:49
Dobrý deň, nevedela som kde sa mám dať do akej poradne a kam mám túto otázku zaradiť, chcela by som sa len spýtať ako je to z domácimi zvieratkami v tehotenstve. Totiž som v 13-14 týždni:) a mám doma potkaníka, je čistotný a obmedzujem s ním teraz kontakt aj dodržujem hygienu. Chcela som len vedieť či je nejaké riziko že by sa mohlo moje bábätko nakaziť niečim:confused:. Je to také dosť dôležité, lebo potkana máme už dosť dlho a mám ho veľmi rada, možno sa to niekomu bude zdať nechutné ale ja ho beriem ako ďalšieho člena našej rodiny:). Prosím Vás, poraďte mi, musím ho dať preč:( alebo ako to je? ďakujem veľmi pekne vopred. Daniela
Prečo by si sa ho mala zbaviť? Ak je zdravý,čistotný a pod veterinárnym dohľadom (očkovaný a pod. ), tak asi nie. Veď koľké tehotné ženy žijú s nejakým zvieratkom? ;):)
elaurie
12.01.10,08:02
Dobrý deň, nevedela som kde sa mám dať do akej poradne a kam mám túto otázku zaradiť, chcela by som sa len spýtať ako je to z domácimi zvieratkami v tehotenstve. Totiž som v 13-14 týždni:) a mám doma potkaníka, je čistotný a obmedzujem s ním teraz kontakt aj dodržujem hygienu. Chcela som len vedieť či je nejaké riziko že by sa mohlo moje bábätko nakaziť niečim:confused:. Je to také dosť dôležité, lebo potkana máme už dosť dlho a mám ho veľmi rada, možno sa to niekomu bude zdať nechutné ale ja ho beriem ako ďalšieho člena našej rodiny:). Prosím Vás, poraďte mi, musím ho dať preč:( alebo ako to je? ďakujem veľmi pekne vopred. Daniela

Dani, ja by som sa na Tvojom mieste opýtala svojho gynekológa, taká otázka sa dá vybaviť aj telefonicky...
ludmilla
12.01.10,10:28
Daniela, tu platí pravidlo ako u všetkých domácich zvierat, v podstate ak sú dodržané určité zásady, zvieratko nie je prekážkou. Zvieratko musí byť zdravé, prehliadnuté veterinárom, pretože napr. fretky a potkany môžu prenášať leptospirózu a listeriózu.
To znamená:
- potkan musí byť zdravý a skontrolovaný veterinárom
- čisteniu jeho obydlia by si sa mala vyhnúť (výlučky a pod.)
- aj kontakt je lepšie s ním obmedziť na minimum
- dodržiavať prísne hygienické zásady
- ak by potkan dostal hnačku, kašeľ a podobne, ihneď vyhľadať veterinára
(samozrejme mal by s ním ísť niekto iný )
Pri dodržaní týchto pravidiel nie je riziko pre tehotnú ženu, žijúcu s dobre ošetrovaným zvieratkom väčšie ako pri kontakte s iným človekom.
dadulka300
12.01.10,12:09
Daniela, tu platí pravidlo ako u všetkých domácich zvierat, v podstate ak sú dodržané určité zásady, zvieratko nie je prekážkou. Zvieratko musí byť zdravé, prehliadnuté veterinárom, pretože napr. fretky a potkany môžu prenášať leptospirózu a listeriózu.
To znamená:
- potkan musí byť zdravý a skontrolovaný veterinárom
- čisteniu jeho obydlia by si sa mala vyhnúť (výlučky a pod.)
- aj kontakt je lepšie s ním obmedziť na minimum
- dodržiavať prísne hygienické zásady
- ak by potkan dostal hnačku, kašeľ a podobne, ihneď vyhľadať veterinára
(samozrejme mal by s ním ísť niekto iný )
Pri dodržaní týchto pravidiel nie je riziko pre tehotnú ženu, žijúcu s dobre ošetrovaným zvieratkom väčšie ako pri kontakte s iným človekom.
Ďakujem strašne ste mi všetci pomohli.. ešte raz mooooc moc ďakujem.
nikabell88
15.01.10,13:58
ahoj....som zufala....moj priatel este nechce babetko hoci ma uz 30 rokov....usila som na neho lest a teraz neviem ci som tehotna....boli ma maternica a aj to ostatne pri milovani, nechcem sa milovat, vela spim a zacala som mat vytok....mozem byt tehotna???? je tomu od styku uz 2 tyzdne
Chobot
15.01.10,14:06
ahoj....som zufala....moj priatel este nechce babetko hoci ma uz 30 rokov....usila som na neho lest a teraz neviem ci som tehotna....boli ma maternica a aj to ostatne pri milovani, nechcem sa milovat, vela spim a zacala som mat vytok....mozem byt tehotna???? je tomu od styku uz 2 tyzdne

Tak buď si 15 ročná pubertiačka, alebo si robíš z nás srandu.

Nehnevaj sa, ale odkiaľ máme my vedieť, či si tehotná? Teoreticky môžeš byť, ak si ženského pohlavia, ale na to, aby si to zistila, choď do lekárne a kúp si tehotenský test, vypýtaj si taký, čo určuje tehotenstvo od začiatku a do pár desiatok minút poznáš odpoveď.