srakora
26.12.08,11:38
Hľadám bytového designera - architekta na návr 2- izbového bytu, vrátane zariadenia v okrese Lipt. Mikuláš.
srakora
28.12.08,16:42
Asi je moja požiadavka náročná, ale ocenila by som aj skúsenosti s bytovými designermi. Keď pozerám všetky tie "prerábky" v TV, zdá sa mi, že majú dobré nápady a majú dobré výsledky. Vopreď ďakujem za všetky skúsenosti.
ivo_b
12.01.09,11:43
skuste Alica Malcevova - Alldesign
srakora
12.01.09,11:46
Ďakujem
moncita01
11.10.09,13:51
ateliermona bodka eu
JaZZarchitecture
09.11.09,13:35
Dobrý deň,

pokiaľ ste si ešte nevybrali niektorého kolegu, môžme Vám ponúknuť naše služby.

S pozdravom
tím JaZZ architecture
studiojh
18.11.09,07:31
Dizajn interiéru, realizácie..
exkluzívne talianske interiérové dvere, sedenia, kuchyne, šatníky, kancelársky a manažérsky nábytok...office@studio-jh.sk
Hermina
25.11.09,10:06
Chcem sa spytat - riesili ste cez bytoveho architekta ?
Rozmyslam nad podobnou sluzbou, tak ma zaujima cena za takuto sluzbu a ako to prebieha....
JaZZarchitecture
25.11.09,10:21
Cena je individualna, dohodou, zavisi samozrejme od rozlohy bytu a pozadovaneho rozsahu riesenia. Kazdopadne - za opytanie, resp. nejaky prvy rozhovor sa nic neplati, takze treba skusit :)

Priebeh je asi nasledovny - nejakym sposobom sa skontaktujete s architektom, poviete mu Vas zamer, miesto realizacie, termin, dokedy by ste to chceli mat a ak dotycny nie je vytazeny a zakazka ho zaujala, stretnente sa trebars priamo na mieste alebo u neho v kancelarii. Omrkne si byt alebo podklady ktore si donesiete, vypocuje, co si zhruba zelate a ci je to realizovatelne, nieco sa spyta... Potom prebehnu papierovacky - objednavka, cenova ponuka, zmluva... Architekt si potom sadne a da na papier hruby navrh, ktory sa nasledne bude po konzultaciach s Vami upravovat az do vysledneho riesenia.

Postup je len orientacny, nieco sa moze vynechat, nieco pribudnut, kedze kazda zakazka je jedinecna...
Hermina
25.11.09,13:04
Dakujem za odpoved.
Mam 3 izb byt a rada by som ho prerobila na 2 izb. Napady v hlave su, ale odbornik je odbornik. Dakujem za rychlu reakciu.
JaZZarchitecture
26.11.09,09:16
Rado sa stalo :)

PS nezabudnite, ze pokial chcete v byte robit nejake stavebne zasahy (buranie, alebo naopak dostavovanie...), urcite potrebujete aj staticky posudok (a vlastne aj stavebne povolenie)! Hlavne niektore konstrukne systemy panelakov totiz niesu velmi naklonene nadmernemu buraniu...
feroroy
20.01.10,10:02
Ak potrebujete poradiť v oblasti bytového dizajnu ja som spoluporacoval s týmto pánom je fakt super kompletná služba od navrhov až po posledné detaily :)!!!
ainterier.com
odporúčam!!!!!!!!!!
dodo g
23.01.10,07:13
zetdesign.sk pozrite si a budete rozhodnutí... :-)