Pezinčan
27.12.08,10:19
Zdravim,
mam problem s jednym internetovym obchodom. Este v septembri som si objednal tovar, avsak do dnes mi nebol doruceny. Asi po mesiaci som sa kontaktoval s prevadzkovatelom cez e-mail. Odpisal ze tovar docasne nezasielaju kvoli precenovaniu. Avsak na dalsie otazky ohladom toho kedy precenovanie skonci a zacnu tovar opat zasielat som sa odpovede nedockal.
Co mozem v takejto situacii robit?
Za odpoved dakujem
Braňo
27.12.08,09:44
Pezinčan, preceňovanie nie je dôvod nezasielania tovaru. 3 mesiace ako dodacia doba je absolútne neakceptovateľná, na základe mojich skúseností, keďže nakupujem cez internet môžem povedať, že potvrdzujúci mail mi vždy príde obratom, kde býva aj dodacia lehota. Spravidla býva 5-7 dní od objednávky. Máš možnosť odstúpiť od kúpy.
Pezinčan
29.12.08,08:24
Pezinčan, preceňovanie nie je dôvod nezasielania tovaru. 3 mesiace ako dodacia doba je absolútne neakceptovateľná, na základe mojich skúseností, keďže nakupujem cez internet môžem povedať, že potvrdzujúci mail mi vždy príde obratom, kde býva aj dodacia lehota. Spravidla býva 5-7 dní od objednávky. Máš možnosť odstúpiť od kúpy.
A ako tak mozem urobit? Musi to byt nejakou pisomnou uradnoou formou?