kablika
27.12.08,10:59
WC je spojene s kupelnou, povodne samostatne miestnosti. Predelom je murik "odstupnovany". Miesto vane sme dali kut s hlbokou vanickou. Deti sa v nom vykupu;) a my uzasne osprchujeme trebars v "dazdi". WC som nefotila - mame totiz mierny problem s jednou opravou, pisala som na porade v inej sekcii o reklamacii, oprave....tak je rozbita trochu podlaha..... (je vlavo vstavane od umyvadla, vedla neho je rebrikovy radiator)
Az na aktualny problem s odpadom sa mi kupelna velmi lubi a preto pripajam foto na pripadnu inspiraciu....
Lenka1979
27.12.08,10:06
Ozaj veľmi pekná a vkusne zariadená kúpeľňa, tiež zberám inšpiráciu na novú kúpeľňu, tá farba je marhuľková alebo viac do hneda?
kablika
27.12.08,10:14
farba je "echt" oranzova ;) ale spolu s bielou a tymi kvietkami je to zjemnene a zaroven to pekne ziari
link: http://www.ceramicalcora.com/es/catalogo/revestimientos/20-x-40/kaunas.html
Adkah
28.12.08,15:52
Super, pekná kúpeľňa. My sme tiež plánovali nábytok NOVA TOP. Ale už sme sa rozhodli pre iný nábytok. :)
Držím palce aby ste tú reklamáciu čo najskôr vybavili.
henique
07.03.09,19:31
Mna zaujal ten sprchovaci kut, mam tiez kupaniasachtive deti, ale tento vyzera velky, odkial je a aky ma rozmer?
kablika
22.02.10,06:51
dlho som tu nebola - tak ani neviem, ci bude odpoved este aktualna :-)
Je to cesky vyrobca (neviem, ci mozem konkr znacku..), rozmery su 110x110, s hlbokou vanickou a je naozaj super velky. Ked vidim tie v obchodoch, tak rozmyslam, ako sa tam vobec da otocit :-)
Je aj na paru a kupovali sme ho na objednavku cez kupelnove studio.
Boli s nim ale mensie problemy - napr praskli umelohmotne privadzacie hadice do masaznych hlavic, aj do sprchovej hlavice - vyriesili sme to komplet vymenou za "kovove", taktiez niektore akoze hlinikove veci v jeho vnutri su plastove, takze sa zlomila napr tycka, ktora je na policke braniaca padaniu kozmetiky (ale napokon nepada.
Ale inak super, treba dobre popozerat vsetky ponuky, popytat sa na vsetky sucasti, ako je to s reklamaciami - aby ste sa mozno vyhli tomu, co sme museli prekonat my.