dzubova
31.05.05,11:11
Prosím o radu!

slovenská spoločnosť má zmluvu o zabezpečení manažérskych služieb. Ide o manažérske a konzultačné posudky pri sprostredkovaní obchodu a služieb.
Miestom dodania služieb (podľa zmluvy) je Veľká Británia, Slovensko, alebo ktorákoľvek iná krajina.
Ako má byť vystavená faktúra? Mám rozdeliť služby vykonané na Slovensku a v iných krajinách EÚ.
Miesto zdaniteľného plnenia sa určí podľa § 15 ods. 8?