Shaman
31.05.05,13:20
Helou pípl.

Tak už sme tu s novým mesiacom a ďalším zrazom.

Termín - piatok - 17.6. - 15:30
Miesto - ešte sa upresní

Nakoľko boli závažné pripomienky ku dňu konania, tak sa stretko presúva na piatok a neskorší termín.
Luna
31.05.05,11:25
Ako Vám závidím!!!
Katarína STR
31.05.05,11:27
Luna dobehni aj ty.
Luna
31.05.05,11:35
Už bežíííím,aby som dobehla do 7.6.Vieš ty čo sa auta boja,to majú ťažké,musia bežať.
Musím si prerátať koľko keciek potrebujem na cestu. (Kecky=tenisky)
Katarína STR
31.05.05,11:37
Teta Katka pochopila tie kecky. Ale inak fakt budem rada, keby ti to vyšlo a dobehla by si. Ja zanesiem malého domov, aby sme mali kľud na dobrú zábavu a pokec.
dara
02.06.05,05:25
Ja by som tiež rada došla, ale cez týždeň som do štvrtej v práci a potom neviem ako by som sa stíhala dopraviť do ZA. :(. Mali by ste začať organizovať stretnutia piatky.
Beata
02.06.05,08:27
Prídite v sobotu do BB, konkrétne na Tureckú. Sú tam Halušky, t.j. súťaž v robení halušiek, ktorá býva každoročne, je to sranda, isto ste už o tom počuli.
Luna
02.06.05,09:07
Počuli,ideme,čo vy nato?Urobíme si stredko na Tureckej?
Daska
02.06.05,19:39
ahojte Zilincania, po dlhociznom tyzdni som sa zasa dostala na poradu.
Budem velmi rada ked sa s Vami zasa stretnem a aspon na chvilu zabudnem na problemy, kvoli ktorym som bohuzial nemohla ist na Krahule.
Lepsie by mi asi vyhovoval piatok, ak sa vsak vacsina rozhodne pre iny den, nevadi, ale do BB ist nemozem. Prajem prijemny vecer.
ondrejvla
02.06.05,20:15
Aj mne by viac vyhovoval piatok, ale ešte viac, keby to bolo v strede mesta!
No ale najskôr sa musím vyliečiť, lebo inak to nebude možné, a ja chcem tak veľmi ísť! Prečo ste to dali tak zavčasu?! Veď bude aj druhá polovica júna!
Marian
03.06.05,06:26
Piatky sú super, avšak piatok 11.6. som mimo Žiliny.
Shaman - "Mloky útočia!"
Braňo
03.06.05,06:30
Viac mi vyhovuje piatok, ako v týždni. :D :D :D
Shaman
03.06.05,07:10
Tak potom jedine dnes ;-)
ALDA
03.06.05,07:17
Tak potom jedine dnes ;-)
Príď do BA máš to isté:)

Ahoj pekný deň a stretnite sa:) Držím palce:)
andreaS
03.06.05,07:22
ahojte.. mne je to v podstate jedno :) ako sa dohodnete, tak pridem.. a kludne aj dnes
Katarína STR
03.06.05,07:49
aj ja pridem, ale az trosku neskôr
Daska
03.06.05,19:11
No skoda ludkovia, ale obed v Ziline je pre mna predsa len troska od ruky a navyse poterbovala by som to vediet aspon 2 dni vopred
ondrejvla
03.06.05,19:51
To nemyslíte vážne!? Dnes? A bez nás?! To je zrada!
Evanka
06.06.05,06:52
Tak potom jedine dnes ;-)Ako ste to mohli zmeniť tak bleskove? http://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif Veď to sme nestihli ani zaznamenať. Ja som si poprekladala aktivity, aby som mala 7.6. voľno a nič z toho nebude? Teda stretnutie sa už konalo, alebo sa ešte plánuje?
Shaman
06.06.05,07:05
Ahoj Evanka,

k tomu utorku sa vyjadrilo málo ľudí a aj to väčšinou k tomu, že im viac vyhovuje piatok. Tak to dáme radšej na piatok, pretože zajtra by sme došli aj tak asi len štyria či piati.
Dúfam, že ten piatok bude vyhovovať aj tebe a ostatným čo sa ešte neozvali.;)
Katarína STR
06.06.05,07:08
este planujeme stretko, neboj
Evanka
06.06.05,07:08
Ahoj Evanka,

k tomu utorku sa vyjadrilo málo ľudí a aj to väčšinou k tomu, že im viac vyhovuje piatok. Tak to dáme radšej na piatok, pretože zajtra by sme došli aj tak asi len štyria či piati.
Dúfam, že ten piatok bude vyhovovať aj tebe a ostatným čo sa ešte neozvali.;) Je mi ľúto, ale tento piatok nebudem môcť prísť. Možno ďalší by mi to vyšlo. V budúcnosti by bolo dobré termín "hodiť" na plac s predstihom.
Katarína STR
06.06.05,07:11
No ja som to tiez stihla len tak tak, prisla som tam okolo pol siedmej, ci tam nejako a bol tam uz len Shaman a Marian. Iných som nestihla. Uz som mala naplanovane ine stretnutia.
Ale s tymito klukmi sa clovek nikdy nenudi.
Najblizsie stretko sa dohodne tak na 17.6. o 15.30 hod. Moze byt?
Daska
06.06.05,07:14
Moze byt, budem sa tesit, ale termin treba napisat velkymi pismenami
Evanka
06.06.05,07:22
Moze byt, budem sa tesit, ale termin treba napisat velkymi pismenamiDaska, nie je jasné na čo si reagovala.
Shaman
06.06.05,09:49
Evanka - pozri si názov témy, resp. prvý príspevok.

To stretnutie je plánované na budúci piatok.
Janna
06.06.05,10:47
Ak budem v ZA, prídem rada.
Evanka
06.06.05,11:42
Evanka - pozri si názov témy, resp. prvý príspevok.

To stretnutie je plánované na budúci piatok.Jasné, som ja ale magor - to podstatné som si neprečítala (prvý príspevok). Vďaka. Budem sa snažiť prísť a už teraz sa teším :).
Daska
06.06.05,12:00
reagovala som na toho 17.6. ospravelnujem sa, bude to vtedy, ci kedy???


Aha som ja ale slepa, vidim, OK 17. 6. 2005 o 15.30 ;)
ondrejvla
06.06.05,12:03
Ak sa dovtedy vyliečim, určite prídem! Len dúfam, že tentoraz to bude v strede mesta?! Čo na to kompetentní?!
Daska
06.06.05,12:09
cislo na Evanku mam, ak by som potrebovala zasa navigaciu, akoze budem potrebovat, vdaka
Evanka
06.06.05,12:17
cislo na Evanku mam, ak by som potrebovala zasa navigaciu, akoze budem potrebovat, vdakaDaska, jasné, rada ťa budem navigovať.
Daska
06.06.05,13:31
Diky Evanka, v piatok ked budem na kraji ZA sa Ti ozvem
Daska
06.06.05,15:06
ak pojde aj Sadzika mozem ju po ceste niekde zobrat, IDES???
sadžika
07.06.05,14:28
Daska skontaktujem sa s Evankou a dame ti vediet. OK?
Daska
07.06.05,20:08
Daska skontaktujem sa s Evankou a dame ti vediet. OK?

OK Sadzika, mozno sa ku nam prida este niekto z Oravy, zacina sa to tu hybat
ondrejvla
07.06.05,20:10
A už viete aj miesto stretnutia?
Shaman
08.06.05,06:50
Vlasti, ty chces ist do mesta, tak navrhni :p
Daska
08.06.05,10:38
Shaman porad mi ako si zmenil nazov temy
Daska
09.06.05,08:22
Ludia a ide niekto na skolenie o nelegalnej praci 15,6, v ZA???
Evanka
09.06.05,08:31
Shaman porad mi ako si zmenil nazov temyDaska, skus dat "Uprav" a napíš iný názov. Keďže si ho ty zakladala, myslím, že ti ho dovolí aj zmeniť. Školenie asi nestíham, ale aspoň jeden náš "zástupca" by tam mal ísť a dôležitosti zreferovať na stretnutí.
misurka
09.06.05,08:37
Ja idem, stretneme sa...
Ludia a ide niekto na skolenie o nelegalnej praci 15,6, v ZA???
Evanka
09.06.05,08:41
Ja idem, stretneme sa...misurka, super. Tvoje poznámky dáme rozmnožiť a máš u nás "panáka".
Daska
09.06.05,09:24
vsak aj ja idem
Evanka
09.06.05,09:43
vsak aj ja idem Daska, tak aj ty - píš a píš a dúfam, že všetky múdre rady dáš aj kamarátom!!!! Veľmi sa teším na stretko, ale zdá sa, že ešte nemáme miesto. Dnes idem do mesta vybavovať nejaké veci, skúsim prejsť aj nejaké krčmy. Alebo Shaman už niečo vybral? Daska, to oravské ste ešte oddialili od Žiliny. Mohlo byť v DK, alebo dokonca v Zázrivej.
Daska
09.06.05,18:03
Ludia a nemozme sa stretnut v stredu, aby som nemusela 2X do ZA???

Evanka dali sme ho skor, ale na buduci mesiac ho spravime v DK a pozveme aj Vas, tym nechcem povedat, ze toho 21, 6, prist nemozte, ste srdecne zvani.
Evanka
09.06.05,18:34
Ludia a nemozme sa stretnut v stredu, aby som nemusela 2X do ZA???

Evanka dali sme ho skor, ale na buduci mesiac ho spravime v DK a pozveme aj Vas, tym nechcem povedat, ze toho 21, 6, prist nemozte, ste srdecne zvani. Myslím, že by to bolo rozumné, aby si nemusela merať dvakrát cestu. Ešte je asi dosť času na zmenu. Shaman, čo ty na to - ako organizátor? Čo sa mňa týka, okolo štvrtej by som v tú stredu už mohla prísť.
misurka
10.06.05,04:06
V tu stredu by to bolo naozaj v pohode...
Myslím, že by to bolo rozumné, aby si nemusela merať dvakrát cestu. Ešte je asi dosť času na zmenu. Shaman, čo ty na to - ako organizátor? Čo sa mňa týka, okolo štvrtej by som v tú stredu už mohla prísť.
Daska
10.06.05,07:09
Ludia velmi rada sa s Vami opat stretnem, ale bohuzial len v stredu. V piatok budem mimo.
Evanka
10.06.05,12:04
Ludia velmi rada sa s Vami opat stretnem, ale bohuzial len v stredu. V piatok budem mimo. Tak sa všetci vyjadrite. Ako som už písala: mne by streda vyhovovala.
ondrejvla
10.06.05,13:26
Tak sa všetci vyjadrite. Ako som už písala: mne by streda vyhovovala.Streda, aký dátum? A kde? Už ste vybrali stred mesta? Alebo je vám ľúto za parkovné? Veď to sa platí len do 18,00 hod.!
Evanka
10.06.05,13:43
Vlastiiii, teší ma, že ťa tu zas "vidím". Shaman, ktorý navrhoval termín, sa neozýva. Vlastne ani ostatní. Kde ste všetciiii? Jasné, že to môže byť stred mesta. Na parkovné kašleme http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif. Skús teda navrhnúť miesto. A samozrejme aj musíme dohodnúť, či sa stretneme v stredu (15.6.) Je to akesi liknave. Keď aj zakričím, nikto nereaguje http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif. Donesiem aj tie zoznamy z minulého stretka.
ondrejvla
10.06.05,14:06
Vlastiiii, teší ma, že ťa tu zas "vidím". Shaman, ktorý navrhoval termín, sa neozýva. Vlastne ani ostatní. Kde ste všetciiii? Jasné, že to môže byť stred mesta. Na parkovné kašleme http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif. Skús teda navrhnúť miesto. A samozrejme aj musíme dohodnúť, či sa stretneme v stredu (15.6.) Je to akesi liknave. Keď aj zakričím, nikto nereaguje http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif. Donesiem aj tie zoznamy z minulého stretka.
Evička, ja som tu stále, len teraz mi pliaga internet vypadáva, dva dni som bola bez neho, chválila som, že ho mám na mikrovlnku, a ono toto...
Ak budem dovtedy zdravá, beriem injekcie a antibiotiká, tak by som navrhovala hotel Slovan, vedela by som to tam zariadiť, aby nám dali denný bar, je to stred, všade odtiaľ blízučko. Tak sa rozhodnite, ak áno, zariadim, zavolám riaditeľke, nech to prichystá. Len dúfam, že sa vystrábim, rada by vás vidieť. Pá!http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Evanka
10.06.05,14:18
Evička, ja som tu stále, len teraz mi pliaga internet vypadáva, dva dni som bola bez neho, chválila som, že ho mám na mikrovlnku, a ono toto...
Ak budem dovtedy zdravá, beriem injekcie a antibiotiká, tak by som navrhovala hotel Slovan, vedela by som to tam zariadiť, aby nám dali denný bar, je to stred, všade odtiaľ blízučko. Tak sa rozhodnite, ak áno, zariadim, zavolám riaditeľke, nech to prichystá. Len dúfam, že sa vystrábim, rada by vás vidieť. Pá!http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif Vlasti ja som ťa tu práve posledné dva dni postrádala. Predtým som bola ja dlhšie mimo Žiliny. Tak sa pekne lieč, aby si mohla prísť. Slovan je v pohode. Už som tam ale zopár rôčkov nebola, tak vôbec neviem ako to tam vyzerá. Počkáme na vyjadrenie a návrhy ostatných.
Daska
10.06.05,16:37
Ludia to skolenie je :

Miesto konania: Žilinská univerzita, Fakulta riadenia a informatiky, Veľký diel

Dufam ze tam ide este niekto a potom bude vediet ako sa s Vami stretnut.
ondrejvla
12.06.05,10:39
Čakám, kto sa ozve, či súhlasíte so stretkom v hoteli Slovan. Nachádza sa v strede mesta, tesne pri starom Tescu. je to Kmeťova ulica.

Shaman, čo s tým?!
Shaman
12.06.05,15:02
Jasne Vlasti, moze byt aj v Slovane. Je to tam sice neosobne a neutulne, no ked to vyhovuje vacsine, ja rad pridem.
Ktory datum teda? v tu stredu ci v piatok?

PS: teda pridem ak budem moct, lebo nejake zdravotnos problemos, ale snad to dovtedy prejde. Pripadne poradite, hehe
ondrejvla
12.06.05,16:35
Jasne Vlasti, moze byt aj v Slovane. Je to tam sice neosobne a neutulne, no ked to vyhovuje vacsine, ja rad pridem.
Ktory datum teda? v tu stredu ci v piatok?

PS: teda pridem ak budem moct, lebo nejake zdravotnos problemos, ale snad to dovtedy prejde. Pripadne poradite, hehe
Shaman aj ja som chorá, zatiaľ sa nás hlási veľmi málo! Neviem, kde sa zaradiť, čo s tým?! Plánovali sme v stredu.
ondrejvla
12.06.05,16:51
Tak Žilinčania, dávam do pléna opäť otázku, uskutoční sa stretko v stredu 15.6.2005 alebo to odložíme na Mikuláša?! Ešte počkáme, a ak nie, tak potom už rozhodnite ostatní kedy a kde.
Prajem vám všetkým pekný, ničím nerušený ( ani nikým) týždeň. Najmä všetkým veľa zdravia.
Daska
12.06.05,18:02
Tak ja sa hlasim ako prva na tu stredu, v piatok bohuzial nemozem
slnko
12.06.05,19:30
Ja nemôžem v stredu, takže niekedy nabudúce.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
ondrejvla
12.06.05,19:32
No Vierka Slniečko, že si tu nakukla! Dúfam, že do Mikuláša sa dohodneme všetci Žilinčania!
slnko
12.06.05,19:49
No Vierka Slniečko, že si tu nakukla! Dúfam, že do Mikuláša sa dohodneme všetci Žilinčania!Vieš Vlasti, ja som taká tajomná, ja nakuknem všade a cítim, že som s Vami a teším sa s Vami, len zabúdam, že Vy to neviete, keď nič nenapíšem. Musím sa polepšiť. Páhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
lenkak
12.06.05,20:07
No Vlasti, ja dúfam, že do Mikuláša tu budú pricapené aj nejaké fotky z Vašich stretnutí.
Oci
13.06.05,05:35
Nemám námietky ani proti Slovanu, ani proti strede (ani proti piatku)
Katarína STR
13.06.05,05:36
ja sa tiez prispôsobím
Daska
13.06.05,08:19
Pardon ze sa miesam do organizacie, ale zatial je nas 8???

Evanka, OndrejVla???, Misurka, Shaman???, Oci, KatarinaSTR, Brano no a Daska
andreaS
13.06.05,09:42
Pripojim sa aj ja.. ale tiez jedine streda.. v piatok mam uz nieco
Marian
13.06.05,09:53
Ja sa tiež pripojím. Termín nerozhoduje.
Katarína STR
13.06.05,10:19
ahojky Marian, budem rada, ked prídes
Daska
13.06.05,10:37
Takze s AndreouS a Marianom - 10, Vlasti to sa uz oplati nie???
Evanka
13.06.05,10:44
Takze s AndreouS a Marianom - 10, Vlasti to sa uz oplati nie??? Daska, jasné, aj keby nás bolo menej. Nechcem tým povedať, že sa termínom nemáme prispôsobiť väčšine. My mávame takéto stretká vždy poslednú stredu v mesiaci, na tom istom mieste, v rovnakom čase. Kto môže a má chuť, príde. Vždy sa zídeme v počte 4 - 10. Dáme si kávu, hodinku posedíme, poklábosíme,... Nikdy sme neľutovali.
ondrejvla
13.06.05,10:54
Ja som už volala do hotela Slovan, riaditeľka mi sľúbila banketku, ak nás bude 10, to je akurát pre nás.
Evanka
13.06.05,10:55
Ja som už volala do hotela Slovan, riaditeľka mi sľúbila banketku, ak nás bude 10, to je akurát pre nás. šikulka http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif.
Daska
13.06.05,11:21
Daska, jasné, aj keby nás bolo menej. Nechcem tým povedať, že sa termínom nemáme prispôsobiť väčšine. My mávame takéto stretká vždy poslednú stredu v mesiaci, na tom istom mieste, v rovnakom čase. Kto môže a má chuť, príde. Vždy sa zídeme v počte 4 - 10. Dáme si kávu, hodinku posedíme, poklábosíme,... Nikdy sme neľutovali.

Toto neni len druhe stretko??? O tom neviem...
Janna
13.06.05,11:32
Ak mi to vydá, dobehnem do Slovana pozrieť aj ja.
Evanka
13.06.05,12:23
No Vlasti, ja dúfam, že do Mikuláša tu budú pricapené aj nejaké fotky z Vašich stretnutí.Z prvého stretnutia žilinčanov sú vycapené fotky všetkých, ktorí sa zúčastnili, okrem jednej kolegyne, ktorá si to nepriala. Ja chápem, že nie každému je to príjemné, tak som to rešpektovala a potom som dlhšie čakala, či bude mať ešte niekto výhrady a preto som ostatné doplnila až neskôr. Ale určite odfotíme "nováčikov" a ak budú súhlasiť, vycapíme. Dve boli pridané až 6. júna, môžete nazrieť...http://www.porada.sk/showthread.php?t=8600&page=19&pp=10
ondrejvla
13.06.05,12:29
Lenka, takže je nádej, že tam budú ďalšie. Evička sľúbila.
Evanka
13.06.05,13:27
Toto neni len druhe stretko??? O tom neviem... Daska, to z bývalej roboty:)
ondrejvla
13.06.05,15:29
Už nikto viac? Braňo, Shaman?!
lenkak
13.06.05,15:43
Z prvého stretnutia žilinčanov sú vycapené fotky všetkých, ktorí sa zúčastnili, okrem jednej kolegyne, ktorá si to nepriala. Ja chápem, že nie každému je to príjemné, tak som to rešpektovala a potom som dlhšie čakala, či bude mať ešte niekto výhrady a preto som ostatné doplnila až neskôr. Ale určite odfotíme "nováčikov" a ak budú súhlasiť, vycapíme. Dve boli pridané až 6. júna, môžete nazrieť...http://www.porada.sk/showthread.php?t=8600&page=19&pp=10
Ja som si ich všetky prezrela, ale aj nové by mohli byť.
Braňo
13.06.05,16:56
Som mnou rátajte :D :D :D
Daska
13.06.05,17:30
Som mnou rátajte :D :D :D
Sak ratame, si tam aj ty napisany
misurka
14.06.05,03:52
Daska, my by sme si mohli dať stretko už na školení a ísť do Slovanu spolu, čo povieš?
ondrejvla
14.06.05,15:19
Tak už ste sa dohodli? Dáška bol dotaz na teba!
marta
14.06.05,15:32
Rada by som sa pripojila, ale tento týždeň som služobne vzdialená. Veľmi ma potešilo, že Žilinčania dokázali zorganizovať takúto zaujímavú akciu, aj to koľko aktívnych poraďákov je z tohto regionu.
ondrejvla
14.06.05,15:38
Rada by som sa pripojila, ale tento týždeň som služobne vzdialená. Veľmi ma potešilo, že Žilinčania dokázali zorganizovať takúto zaujímavú akciu, aj to koľko aktívnych poraďákov je z tohto regionu.
Marta, my sme už mali jedno stretko! Škoda, že nemôžeš prísť, bolo to veľmi milé stretnutie. No možno nabudúce! Ak si zo Žiliny, ozvi sa cez SS!
sadžika
14.06.05,17:16
Čaute poraďáci takže 15.6. v Žiline, hotel Slovan http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif o koľkej ??????????
ondrejvla
14.06.05,18:59
Čaute poraďáci takže 15.6. v Žiline, hotel Slovan http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif o koľkej ??????????
Sadžika o 16,00 hod.
sadžika
14.06.05,19:46
Dííííííky, teším sa na stretnutie.:):):)
ondrejvla
15.06.05,15:39
Práve som sa vrátila zo stretka Žilinčanov. Je mi ľúto, že sme sa nestretli v tak veľkom počte, ako na prvom stretku. Škoda, ale bolo fajn. Pre tých, čo môžu sladké KatarínaSTR s Braňom priniesli koláčiky, vyzerali báječne a určite tak aj museli chutiť, Marian sa tváril, že dobre nevidí, potom nám vyriekol ortieľ " že aj šesťdesiatničky" no Maroš, som zvedavá, ako sa z toho vykrútiš??! Ajačik neprišla a chceli sme jej zablahoželať k ukončeniu VŠ a som zvedavá, ako sa vyhovoria ostatní?!
Bolo fajn, Evanka určite prilepí fotky.
Zdravím všetkých čo boli, ale aj tých, čo neboli, nabudúce určite prídu, však?
ajacik
15.06.05,16:18
Už som doma. Bola som 3 dni v našom hlavnom meste, v BA.
Ja sa strašne ospravedlnujem najmä vlastičke a evanke, že som im neodpísala. Vždy som len tak očkom mrkla (mimo domova).
Podľa Vlastičky odhadujem, že stretko muselo byť super. Minulý týžden sa dohadoval termín až na piatok a ten mi vyhovoval. No nevadí. Verím, že o mesiac bude dalšie :).
slnko
15.06.05,16:38
Ahojte všetci, je mi ľúto, že som sa nemohla zúčastniť stretka. Určite bolo super. Aj na koláče sa mi slinky zbiehajú.
Pozdravujem všetkých, čo sa zúčastnili aj nezúčastnili a teším sa na Vás na budúcehttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Shaman
15.06.05,18:46
No dnes bolo fakt super, bolo te ešte otvorenejšie a spontánnejšie ako minule, proste super zabava ;-)
DanielaSL
15.06.05,18:57
No škoda , že to nebolo až v piatok. Môj manžel má práve stretnutie znalcov a ja som mohla prísť na stretnutie poraďákov.:confused:
ondrejvla
15.06.05,19:07
Danka, hádam ešte nie je všetkým dňom koniec?!
misurka
16.06.05,04:33
Toto bol včera môj problém... V utorok som bola v práci do 16 hod.,včera som bola na školení a pretože internet mám len v práci, uz som sa nedozvedela, o koľkej to stretko bude. Ale nabuduce urcite pridem...
Sadžika o 16,00 hod.
Katarína STR
16.06.05,04:37
misurka, predbežne sme sa dohodli na pravidelnej stretávke, ktorá bude :

pravidelne každý posledný piatok v mesiaci.

Začína sa mesiacom júl, teda 29.7.2005. Aby sme sa už nedohadovali, stále ktorý den vyhovuje tomu, ktorý tomu. Bude stanovený vždy posledný piatok v mesiaci a kto bude môcť prísť príde, kto nie príde nabudúce.

Nastavila som to aj ako udalosť do kalendára.
Danuska
16.06.05,06:41
Čavko Kaťuška, nerozdávali ste si na stretku CD s fotkami? Ja akosi nemám čas kukať v porade. Ako bolo včera? Vôbec som nevedela, že ste to preložili. Och,Och,Och.
Danuska
16.06.05,06:43
Aké koláče?????!!!!, to ste mi ani jeden nenechali????? Pažravci, určite všetko sežral Šhaman. Škrbliak jeden.
Evanka
16.06.05,10:18
Aké koláče?????!!!!, to ste mi ani jeden nenechali????? Pažravci, určite všetko sežral Šhaman. Škrbliak jeden. Danuska, mýliš sa, koláčiky ešte zostali. No a naviac, Shaman je slušák:). Takže mohli ste prísť ešte aj o deviatej večer, koláčiky boli a my tuším, ešte tiež. Veru ani presne neviem, kedy sme sa rozchádzali. Bolo skutočne super. (Daska, dúfam, že napriek tej nešťastnej papučke). Koláčiky boli výborné, - chvála a vďaka patrí Katarínke a Braňovi. No a akrobat Maroš nemá konkurenciu (ver.6.0 CE). Som rada, že som spoznala ďalšieho vtipného a múdreho poraďáka. A prikladám nejaké zdokumentoavnie, že stretko sa skutočne konalo.
ALDA
16.06.05,12:50
Krajania gratulujem:) Ste zlatí:)

Len tak ďalej:)
andreaS
20.06.05,08:17
Je mi luto ze som nemohla prist, ale alergia ma tak zmohla, ze som ani na druhy den k Ondrejvla neprisla... musela som sa z toho dostat lebo v sobotu sme mali naplanovany vylet a ja som doma nechcela ostat.

Nabuduce mi to dufam vyjde.
ajacik
27.07.05,12:09
Minule som nebola na stretku, ale niečo také sa mi donieslo, že bude bývať posledný piatok v mesiaci. Je to tak??
lebo sa nám blíži termín. bude z toho niečo??