paťuška
28.12.08,17:52
Poprosím Vás o názory:Môže si dať do nákladov lekár nákup LCD televízora?:confused:
veronikasad
28.12.08,16:53
Poprosím Vás o názory:Môže si dať do nákladov lekár nákup LCD televízora?:confused:
Na aký účel ho bude používať ?
Tweety
28.12.08,16:54
Poprosím Vás o názory:Môže si dať do nákladov lekár nákup LCD televízora?:confused:
A má ho v ordinácii, alebo v čakárni? Ak áno, môže si tento výdavok obhájiť.
Lenka1979
28.12.08,16:55
mimotemy nebolo to tu už raz?
paťuška
28.12.08,17:13
mimotemy nebolo to tu už raz?
Hľadala som, ale nenašla.
Inak, či ho bude mať v čakárni, či doma to ja bohužiaľ neviem, lebo vieme čo si predstavujú lekári pod daňovými výdavkami........Ale ak si to obháji asi mu to uznám.:rolleyes:
veronikasad
28.12.08,17:16
Hľadala som, ale nenašla.
Inak, či ho bude mať v čakárni, či doma to ja bohužiaľ neviem, lebo vieme čo si predstavujú lekári pod daňovými výdavkami........Ale ak si to obháji asi mu to uznám.:rolleyes:
Ak ho bude mať doma, tak to ťažko obháji pred daňovou kontrolou ...
Zoltán Kovács
28.12.08,17:23
Hľadala som, ale nenašla.
Inak, či ho bude mať v čakárni, či doma to ja bohužiaľ neviem, lebo vieme čo si predstavujú lekári pod daňovými výdavkami........Ale ak si to obháji asi mu to uznám.:rolleyes:

Obhajovať to bude musieť po niekoľkých rokoch. No a vtedy už asi si nebude pamätať, že on to chcel dať zúčtovať do nákladov. A vtedy príde na rad účtovník/čka, ktorý/a je taký/á "blbý/á", že to zúčtoval/a do nákladov.

Ja takéto prípady zúčtujem jedine vtedy, ak dá písomnú žiadosť klient. Inak nie. je to na moju ochranu.
paťuška
28.12.08,17:33
Smith, môžem s tebou len súhlasiť. Denno denne je to o boji klienta s účtovníčkou-kom a hlavne u tých "vzdelanejších", čo študovali iba o rok dlhšie ako my ostatní. Niekedy mám pocit, že ja som tá, čo si vymýšľa a hľadá, čo by im vyhodila z nákladov. Pritom nechápu, že kabát, či kožená kabelka nie sú výdavky spojené s ich podnikaním....atď to by som mohla písať hodinu, keby som chcela vymenovať všetky "pikošky":mee: