eviketa
31.05.05,13:35
Zacinam sa trapit s Money a nahodila som mylne fa.Ako ju odtial dostanem? Mám ju prečiarknutu,ale nechcem ju tam mať. A ešte, daju sa dodatočne prečislovať fa ?
babetka
31.05.05,11:52
Zacinam sa trapit s Money a nahodila som mylne fa.Ako ju odtial dostanem? Mám ju prečiarknutu,ale nechcem ju tam mať. A ešte, daju sa dodatočne prečislovať fa ?

Žiaľ, nijako ju už odtiaľ nedostaneš a ani faktúru dodatočne neprečísluješ. Jediné, čo ti ostáva ak sa pomýliš je to, že počkáš na ďalšiu fa, ktorú budeš vyhotovovať a tú chybnú opravíš (zmeníš adresu, položky, dátumy-skrátka všetko).A potom ju nemusíš dať zrušiť (prečiarknuť). Tá faktúra, čo už máš prečiarknutú tak zostane a nepohneš s ňou. Alebo keď začínaš, zruš agendu a začni od znova.
SOME
31.05.05,11:56
S prečiarknutou fa nespravíš nič, ale to číslo sa dostane do ďalšej fa.
Ak ich tam nechceš vidieť a tlačiť ich daj si do filtru negáciu na zmazané doklady.
Keď na chybnú faktúru prídeš skôr, môžeš ju celú opraviť tak že na ňu vystavíš
úplne novú, ešte pred tým prečiarknutím.
Faktúry sa nedajú dodatočne prečíslovávať.
eviketa
31.05.05,13:07
volala som aj do Money kde mi povedal, že sa dá stiahnuť SW práve na toto, kde zadam, že to nechcem tam mať (prečiarknute) ale nevedela som na to prísť a späť sa mi nepodarilo dovolať. Neviete nik nič o tomto?
Sabrina
31.05.05,17:06
Na stránke www.csw.sk-internetová (http://www.csw.sk-internetová) technická podpora, nájdeš fyzické mazanie škrtnutých záznamov a dá sa stiahnuť. Ale uvádzajú sa tam len záznamy denníka.Zatiaľ som to neskúšala ak by si to náhodou testovala , ozvi sa .

ďakujem
Ľuba
01.06.05,08:10
volala som aj do Money kde mi povedal, že sa dá stiahnuť SW práve na toto, kde zadam, že to nechcem tam mať (prečiarknute) ale nevedela som na to prísť a späť sa mi nepodarilo dovolať. Neviete nik nič o tomto?
Pošli mi SS - Tvoju mailovú adresu, ja by som to niekde mala mať. Mám to nainštalované - dajú sa tam mazať aj fa., nie len denník. Ak to nájdem - pošlem.
Ľuba
01.06.05,09:29
Da sa to stiahnut zo stranky: http://www.ciglersw.sk/nastiahnutie/ostatne/
eviketa
02.06.05,04:14
Lubi dík, zajtra to skusim, lebo dnes nestíham a dúfam, že to bude OK.
babetka
02.06.05,05:38
Na stránke www.csw.sk-internetová (http://www.csw.sk-internetová) technická podpora, nájdeš fyzické mazanie škrtnutých záznamov a dá sa stiahnuť. Ale uvádzajú sa tam len záznamy denníka.Zatiaľ som to neskúšala ak by si to náhodou testovala , ozvi sa .

ďakujem

No človek sa učí stále. Eviketa, keby si sa nespýtala, neviem, kedy by som na to prišla. Ďakujem.
eviketa
02.06.05,18:51
svobodova
17.10.05,07:51
Pošli mi SS - Tvoju mailovú adresu, ja by som to niekde mala mať. Mám to nainštalované - dajú sa tam mazať aj fa., nie len denník. Ak to nájdem - pošlem.
Ahoj,
prosím Ťa, ja som si naištalovala doplnok k money S3- mazanie prečiarknutých dokladov, ale ako to môžem použiť?
Mám dve prečiarknuté faktúry, ale nikde nemám tlačítko na zmazávanie prečiarknutých dokladov.
Shaman
17.10.05,09:42
Vsak musis spustit ten programik na mazanie :D
svobodova
17.10.05,11:45
Vsak musis spustit ten programik na mazanie :D
Pokúšam sa ho spustiť, ale vyhlasuje mi, že mám zle zadanú prístupovú cestu.
Zadala som cestu, kde má money S3 naištalované, je to chyba?
Atreides
17.10.05,13:40
Musite nastavit cestu ku konktretnej agende. ...\Money S3\DATA\AGENDA.XXX
pongo
31.01.06,20:09
Ja mám programík Kildelete vyskúšaný, maže to perfektne, treba zadať cestu k agende, ako je uvedené vyššie, zaškrtnúť všetky políčka (vrátane Nájdené zmazané záznamy odstrániť) a stlačiť Spusti.