gabriela kováčová
31.05.05,16:08
Som platiteľ DPH a prenajímam nebytové priestory. Jeden z nájomcov nie je platiteľ DPH. Ako mám postupovať pri fakturácii nájomného?
Ďakujem
Jana Acsová
31.05.05,16:15
Neplatiteľovi bez DPH, t.j. oslobodené plnenie a "vpadneš" do koeficientu, teda pomerného odpočítania dane.
adam
31.05.05,16:21
Neplatiteľovi bez DPH, t.j. oslobodené plnenie a "vpadneš" do koeficientu, teda pomerného odpočítania dane.
Presne tak. Pozri tému Ešte raz koeficient.........
babenko1
31.05.05,16:23
presne ako píše avo... je to § 38 ods. 3,5 a §50