marko7997
29.12.08,21:11
Vedel by mi niekto poradit.Od urciteho casu mi nefunguju tlacidla na monitore(nastavenie jasu,kontrastu,farieb hlasitosti reproduktorov na monitore atd,a ani tlacidlo zapnut a vypnut monitor.Pritom monitor je funkcny az na jeho nastavenie.Je to monitor ACER AL1717.Pri stlaceni hociktoreho z tlacidiel sa na monitore zobrazi :Auto config please wait.Dakujem.
Chobot
30.12.08,08:32
Vedel by mi niekto poradit.Od urciteho casu mi nefunguju tlacidla na monitore(nastavenie jasu,kontrastu,farieb hlasitosti reproduktorov na monitore atd,a ani tlacidlo zapnut a vypnut monitor.Pritom monitor je funkcny az na jeho nastavenie.Je to monitor ACER AL1717.Pri stlaceni hociktoreho z tlacidiel sa na monitore zobrazi :Auto config please wait.Dakujem.

Je monitor v záruke?

Ak áno - reklamuj.
Ak nie, riešime ďalej - kontaktoval si výrobcu?

Ak áno, čo ti odpísali?
Ak nie - napíš tvoj problém, možno je to len banalita. Napr. syn má monitor Samsung a stalo sa, že prestali fungovať všetky tlačidlá. Problém bol v tom, že synovi sa ich podarilo zablokovať. Tak som napísal dotaz výrobcovi a obratom mi odpísali, ako to odblokovať (trebalo podržať nejaké tlačítko 15 sek.).

Ak to je porucha, tak buď do opravy alebo kúpiť nový monitor.
marko7997
30.12.08,19:06
Chobot a vedel by si mi poradit ako mam zohnat kontakt na vyrobcu?Dakujem.
Chobot
30.12.08,20:22
Chobot a vedel by si mi poradit ako mam zohnat kontakt na vyrobcu?Dakujem.

Nemusíš priamo výrobcu, ale stačí autorizované servisné centrum, najbližšie je v CZ v Brne. Keby si trochu pohľadal, našiel by si ich stránku aj a kontaktmi:

http://www.acer.cz/public/page11.do;jsessionid=9F947759C94104A58D6BF4D51482B 2FD.public_a_14c?sp=page74&UserCtxParam=0&GroupCtxParam=0&dctx1=4&CountryISOCtxParam=CZ&LanguageISOCtxParam=cs&ctx3=-1&ctx4=%C4%8Cesk%C3%A1+republika&crc=3662666989

alebo nahlás chybu cez dotazníkový formulár:

http://support.acer-euro.com/request/cz/per_al.html

Raz som tam tiež písal dotaz ohľadne jedného notebooku a reagujú skutočne promptne a odborne.
marko7997
30.12.08,20:47
Už som to medzi casom skusil a vyplnil nejaky formulár.Dakujem za radu,dufam ze sa ozvu a pomoze to lebo monitor je uz asi rok po zaruke.