a170
30.12.08,23:54
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či neviete, kde sa dá najísť vzor dokumentu- rozviazanie pracovného pomeru dohodou, prípadne či mi aj sem nemôžete napísať, ako má vyzerať.

A ešte aj ako ma vyzerať osobný list ku kariérnemu postupu.

Vopred za pomoc ďakujem :)
Chobot
30.12.08,23:52
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či neviete, kde sa dá najísť vzor dokumentu- rozviazanie pracovného pomeru dohodou, prípadne či mi aj sem nemôžete napísať, ako má vyzerať.

A ešte aj ako ma vyzerať osobný list ku kariérnemu postupu.

Vopred za pomoc ďakujem :)

Pozri sem:

http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=52


Čo je to "osobný list ku kariérnemu postupu"? Myslíš tým pracovný posudok? Na to nie je tlačivo, to nech tvoj nadriadený napíše, aký si pracovník, ako si plníš pracovné úlohy, aké máš pozitívne stránky, a pod.
a170
31.12.08,17:23
Díky za ten vzor. A čo sa týka toho osobného listu, má to byť normálny osobný list, v ktorom sa blahoželá ku kariérnemu postupu, ale písaný skôr oficiálnejšie, napríklad medzi dvomi spolupracujúcimi firmami.
Potrebujem to do školy, ale nikde nevie najísť, čo to ma obsahovať, ani nejaké frázy a tak.
Chobot
02.01.09,08:11
Díky za ten vzor. A čo sa týka toho osobného listu, má to byť normálny osobný list, v ktorom sa blahoželá ku kariérnemu postupu, ale písaný skôr oficiálnejšie, napríklad medzi dvomi spolupracujúcimi firmami.
Potrebujem to do školy, ale nikde nevie najísť, čo to ma obsahovať, ani nejaké frázy a tak.

Tak potom len treba popustiť uzdu fantázie a písať a písať.

Napr.

Vážený pán XY.

V súvislosti s Vaším vymenovaním do funkcie ... (generálneho riaditeľa,....) by som Vám chcel touto cestou zablahoželať k tomuto významnému kariérnemu úspechu a zároveň popriať veľa pracovných úspechov v novej funkcii. Som presvedčený, že firma Vaším vymenovaním získala kvalitného odborníka s dlhoročnými skúsenosťami v danej oblasti, ktoré pri svojej práci patrične zúročíte. Verím, že týmto sa ešte viac prehĺbi spolupráca medzi našimi spoločnosťami.

Tešíme sa na ďalšiu dlhoročnú spoluprácu.

S pozdravom,....