Susho
31.12.08,10:35
nazdar,
chcel bych sa opytat na par veci. Za posledny pol rok ma uz druhy krat seklo v krku. No zakazdym s inym zvukom :D, prvy krat som zacul iba obycajne puknutie. A musel som to vylezat. Druhy krat sa to stalo pred nedavnom, ale to som uz pocul akesi chrupnutie alebo nieco take ako ked pes zuje kost.
Vysledy efekt bol vsak rovnaky.

Tak a teraz to druhe.
Z casu na cas sa mi z nicoho nic stane taka vec, ze ma v lubovolnej casti tela zacne strasne prenikavou bolestou bolet sval. Az som to mal v oboch nohach aj rukach a aj v ramenach. Neviem ci to moze mat nieco spolocne s tym ze som prestal sportovat, ale na moj mlady vek (17) sa mi to zda celkom aj nemozne. Dakujem
legolas
04.01.09,06:08
Bolo by dobré, aby si navštívil odborného lekára neurológa a dal sa nim poriadne vyšetriť. Iba on Ti určí čo s tým a ako ďalej postupovať. Prajem skoré uzdravenie:)
comodo
04.01.09,06:24
Ja ti to poviem otvorene - tak ako moj neurolog. "S TYM SA MUSITE NAUCIT ZIT".
Vitaj medzi nami :-)

( Casom zistis,ze to nema rado zimu )
Susho
04.01.09,08:08
heh ake ha mam zimu radsej ako leto xDD
kajasla
04.01.09,08:59
Z vlastnej skusenosti mozem doporucit zacat tieto problemy riesit uz v zarodku. Treba neurologicke vysetrenie a v tvojom veku aj ortopedicke. Ja som mala obdobne problemy. Naucila som sa s tym zit a teraz neviem co so sebou. Neustale mi vyskakuju medzistavcove platnicky. Za posledne stiry mesiace som tam mala dva zapali a to su teda riadne bolesti.
Kamila.k
08.01.09,11:26
mna na vyskocene platnicky aj operovali odvtedy som to nemala ani raz ale treba vela cvicit a hlavne plavanie posilnuje svaly okolo chrbtice, malo cvicis a neposilnujes chrbtove svalstvo.
Susho
11.01.09,13:58
tie bolesti uz pomaly ustupuju, ale vcera som bezal z hokeja na urazovku nech ma zasiju xD tak zasa som od sportu oslobodeny xDD
neviem kto to vymslel ze sportovci su najviac fit xDD