viera_j
01.01.09,15:21
DObrý deň, môžem sa spýtať, neviete niekto ako sa robí, keď nechem minulé roky stále dávať obnovovať zo zálohy? Chcela by som pri otvorení firmy kliknúť na rok 2006, aby sa mi otvoril bez nutnosti obnovovať (napr. rok 2006 mám na diskete a je to take tazkopadne, ked potrebujem viac rokov rychlo prebehnut). Dá sa to?
Ďakujem
Stefan2005
01.01.09,14:43
DObrý deň, môžem sa spýtať, neviete niekto ako sa robí, keď nechem minulé roky stále dávať obnovovať zo zálohy? Chcela by som pri otvorení firmy kliknúť na rok 2006, aby sa mi otvoril bez nutnosti obnovovať (napr. rok 2006 mám na diskete a je to take tazkopadne, ked potrebujem viac rokov rychlo prebehnut). Dá sa to?
Ďakujem

Ano, dá sa to. Ale treba mať multiverziu programu.
Tá umožňuje evidovať agendy niekoľko rokov dozadu (zjednodušenie ročných uzávierok) alebo vedenie účtovníctva viacerých firiem - teoreticky „9999“ firiem na jednom počítači.
lenkak
01.01.09,19:23
V dnešnej dobe odporúčam zálohy nahrávať skôr na usb, alebo cd, na iný hdd, diskety sú po určitom čase nespoľahlivé. A odporúčam multiverziu programu.
viera_j
02.01.09,17:51
jasne, na disketach su len starsie roky, teraz to ide na usb a raz za rok na cd. uz som to aj nasla, dokonca v helpe softveru, neviem kam som pozerala. ide len o to, ze ked potrebujem najst nejaku info, tak nech sa nemusim hrabat v datach.
dakujem moc za ochotu