janka.mo
01.01.09,22:26
Dobry vecer,
chcem sa opytat, na predajni spravili aj rocnu uzavierku, nejako si nevsimli, ze ich to upozornilo na servisneho technika a jednoducho to odklikli. to znamena, ze gt sa vynulovalo. je to zle? moze byt za to nejaky postih? Prosim, poradte mi, co teraz, ci s tym nieco treba robit, alebo je to v pohode....
voprad dakujem za kazdy nazor
marymka
01.01.09,23:41
Čudujem sa že vás to samo pustilo k ročnej uzávierke a vynulovaniu gt,bude asi chyba v nastavení softvéru pretože vynulovanie gt by mal vždy previesť a podpísať aj s pečiatkou servisný technik. Určite sa spoj so svojim servisákom a v konečnom dôsledku by ti mal teraz prestaviť aj euro.
Myslím že to nieje v poriadku ak ti to dovolilo vynulovať gt. Ale možno sa mýlim.:cool:
Danielle369
02.01.09,01:27
Na ročnú uzávierku potrebuješ servisný kod od technika,ináč neurobíš ročnú uzávierku. Ked ste vynulovali GT tak servisný technik vám musí dať pečiatku do knihy pokladnice a potvrdiť že to urobil on. Ináč by bola za to pokuta.
janka.mo
02.01.09,08:47
od nich to ziaden kod nepytalo, len sa otvorilo jedno okno a ze tam daco bolo napisane, ze servisny technik, ale oni to odklikli a uzavierku rocnu to spravilo. no nic, budeme musiet zavolat toho technika... inak na euro mi to spravil sam softwer, takze s tym problemy neboli
aspon teraz to tak vyzera, ze neboli
janka.mo
02.01.09,21:07
chcela by som sa vam podakovat za rady, dnes som volala toho servisneho technika a este sa aj spytal, ci sa nam podarilo urobit zmenu na euro, a ze sa zastavi a tu peciatku nam da....
vdaka, ze ste mi povedali o tom technikovi, lebo inak by sme to nemali v poriadku