jurajj12
02.01.09,12:43
prosím poradte mi...chceli by sme kupiť nafukovaciu postel... Ak mate niekto s tým skúsenosti prosim ozvite sa..Ako sa na tom spí a kollko to vydrži..
dakujem
Zoltán Kovács
02.01.09,11:47
Je to dobré len na dočasné použitie. Dlhodobo na tom spať? To si neviem predstaviť. Máme to doma, riešime s tým situácie, keď príde návšteva a nemáme dostatok postelov. postelí.
Tweety
02.01.09,11:48
a nemáme dostatok posteľov.
:---:---:--- Podarené, ja som to čítala, ako priateľov.:---
jurajj12
02.01.09,12:05
a mate to doma už dlho?
jurajj12
02.01.09,12:06
aj wy mate odma tu postel:?
Halli
02.01.09,12:13
Je to dobré len na dočasné použitie. Dlhodobo na tom spať? To si neviem predstaviť. Máme to doma, riešime s tým situácie, keď príde návšteva a nemáme dostatok posteľov.

presne tak, určite by som to nevolila ako denné spanie, chudera chrbtica...
Zoli, sorry ale tí "posteľovia" ma pobavili :D;)

si zlatý ako si to opravil, aj to berieš z humorom, tak by to malo byť...;) dík
jurajj12
02.01.09,12:16
vyrobcovia z Intexu to odporučaju aj na pravidelne spanie
jurajj12
02.01.09,12:18
moji rodicia si to chcu kupit lebo vecne sspaanie na sedacke ich prestava bavit:D tak zistujem co a ak neviem mate navrhnut nejake ine riesenie...
Halli
02.01.09,12:23
vyrobcovia z Intexu to odporučaju aj na pravidelne spanie

No veď vyskúšaj a poradíš nám :D...tu máš pre aj proti čitaj :

http://www.somvprahe.sk/forum/v-posteli-spankom-vobec-stravime-podstatnu-cast-zivota-na-com-vlastne-v-prahe-spite
Halli
02.01.09,12:28
Ja by som musela mať asi samostatné dve,pol metra od seba, lebo sa prehadzujem kým sa upeleším a muž už vtedy dávno spí, takže asi by som ho pár krát katapultovala :D
jurajj12
02.01.09,12:29
no zewraj ano neviem, kazdy hovori ine,,, kazdy ma na to iny nazor tak tazskop powedat ale inak dakujem
Halli
02.01.09,12:33
no zewraj ano neviem, kazdy hovori ine,,, kazdy ma na to iny nazor tak tazskop powedat ale inak dakujem

Ešte tak mladí, čo robia radi šípky do postele by mali možno srandu, ale rodičom by som to isto neodporučila :D. Niet nad pevnú posteľ so zdravotnými matracmi. Ja mám síce tiež nafukovacie, ale nafukli sa len prvý krát a tak sú dodnes...ak poznáš fi ametist, alebo scan quiltex...sú pevne, majú na bokoch ventilčeky na dýchanie, majú teplu aj zimnu stranu a sú perfektné aj po 8mich rokoch.
Zoltán Kovács
02.01.09,12:35
Máme 2 roky, ale použili sme iba na dočasné riešenie. Na stále používanie by som to nedoporučil určite.
jurajj12
02.01.09,12:45
aa s tymi mas skusenosti?? kde by sa ich dalo zohnat? aa za aku cenuu???
jurajj12
02.01.09,12:48
aha,,,a okrem toho co by si nawrhowala??
Halli
02.01.09,12:56
aa s tymi mas skusenosti?? kde by sa ich dalo zohnat? aa za aku cenuu???


aha,,,a okrem toho co by si nawrhowala??


Mám ich už dosť dlho, takže kontakty su iné, ale v obchodoch je spústu takýchto matracov alebo si pogoogli...Určite sú ale drahšie než samotná nafukovacia posteľ. Inak neviem čo by som navrhla, keďže tvoji rodičia spávajú na rozkladačke...Ja som jednoznačne za pevnú posteľ z masívnej borovice alebo niečo podobné a kvalitné zdravotné matrace. Myslím, že rodičia si ten komfort zaslúžia, lebo posteľ je pol života a najlepší vynález...a nech stojí za to oddychnuť si v nej. ;)
jurajj12
02.01.09,13:07
a nemas nejaku webstanku na tie matrace?? neviem to nikde najst,, mas poravdu rodicia si to zaslužia,,,určite ano,,ale s dosledku momentalnej situacie postele maju ale nemame ich mam dat ...s toho dovodu chdu tu nafuovaciu ,,,chceli sedacku a teraz spavaju nanej,,a casom zistuju ze to tak nepojde,,zajedno sa nevyspia a za druje sa sedacka kazi stalym rozkladanim
Bialik
18.01.09,20:01
Ahoj, ja som si matrace objednala z quelle na prechodne obdobie do noveho bytu, pokial mi neprisla postel. Spala som na nich 3 tyzdne, bolel ma z toho cely clovek:) Daju sa objednat aj na topshop.sk, ale nemam na nich ziadne overene referencie.
Kamila.k
22.01.09,13:30
nafukovacia postel je fajn ale iba do casu my sme kupili dvakrat, lebo vydryi kratko cize v januari sme kupili a v oktobri zacala sfukovat a uz sa nedalo nic robit len kupit normalnu postel lebo za dva roky dve postele to je vela spi sa na nich perfektne ale su drahe.
KIKA16
25.01.09,08:30
Musím súhlasiť so Smithom. Mám jednu doma, spím na nej keď prídu rodičia alebo tak. Pri každom pohybe zavrzga a rano viem o každej kostičke. Podobá sa to spaniu na nafukovačke v stane. Dá sa príležitostne, ale na každodenné spanie určite nie. Veď prespíme 1/3 života. Keďže ide o rodičov, v určitom veku si už človek svoje telo musí hýčkať. Alebo aspoň netrápiť