StripesWhite
02.01.09,12:48
Cavte neporadi mi niekto preco mi ide icq ale prehliadanie webovych stranik nie ...nechapem ako je to mozne.....
za pomoc vopred dakujem !!!!!
Johanka
02.01.09,12:11
Počet výkričníkov niečo vyjadruje ? Normálne som sa zľakla, že kolabuje internet :rolleyes::).
marko182
02.01.09,12:25
Hmm, prilis malo informacii. Neviem, ake mas pripojenie k internetu a aky prehliadac pouzivas. Ale skus pozriet sietove nastavenia v prehliadaci.
Napr. vo Firefoxe:
Tools>Options>Advanced>Network>Settings

Alebo v IE:
Tools>Internet Options>Connections>LAN Settings

Neviem, ci pouzivas nejaky router alebo ci si v ramci nejakej podnikovej siete. Kazdopadne pozri, ci je v tychto nastaveniach nejaky proxy server.

Skus napisat viac, kde a ako sa pripajas.
BredLee
02.01.09,13:01
Ak ti ide poštový klient,ICQ,..tak k netu si pripojená a problém môže byť len s aplikáciou prehliadača.(skus použiť iný prehliadač)...ale môže sa jednať aj o zákaz(reštrikciu) admina.
Stevo5
02.01.09,13:01
Tiež by si mohol napísať okrem toho čo písal vyššie marko 182 - aký používaš operačný systém a ako dlho je v prevádzke, či je aktualizovaný, či používaš antivírus.
Aký používaš prehliadač?
Predtým ti prehliadanie stránok išlo?
Ak áno tak kedy to prestalo fungovať - pri akej činnosti, či si niečo inštaloval, vymazával, odinštaloval ... .
Durion
03.01.09,19:03
asi ti nejde DNS zistis to takto:
Start-> spustit tam napis CMD enter objavy sa cierne okno tam napis>
nslookup google.com
ak bude odpoved nejake ciselka (IP adresy ) sa mylim ak napise ze nevie najst adresu mas zle nastavene DNS
StripesWhite
04.01.09,15:20
no internet mam cez mikrovnku a sme natom napojeny 4 a kazemu ide net len my mame problemy.tiez mam W XP a prehliadac som skusal IE aj Mozillu a nic .....
Charon
04.01.09,15:52
asi ti nejde DNS zistis to takto:
Start-> spustit tam napis CMD enter objavy sa cierne okno tam napis>
nslookup google.com
ak bude odpoved nejake ciselka (IP adresy ) sa mylim ak napise ze nevie najst adresu mas zle nastavene DNS
DNS pridelil adresu počítaču. Inak by ICQ nebežalo. V DNS to nebude.

Možnosti: V nastaveniach je zle nastavené pripojenie, firewall blokuje aplikáciu, poškodená aplikácia ... nič iné by to nemalo byť... Možno je blokovaný port ... prehliadač beží na 80, a 8080 ICQ na iných.
ser1a
04.01.09,17:36
zavolaj providerovi ze ti nefunguju http protokol.
mozno mas len zle nastaveny port v prehliadaci alebo sa nevie napojit