lubinami
02.01.09,15:13
Chcem sa opýtať, či ste si už stiahli novú verziu Oberonu s €- december, ja to už chcem urobiť ale mám strach, či mi neprerobí celý rok 2008 na Euro?, možno hlúpa otázka ? Či sa mi bude dať robiť uzávierka roku 2008 v Sk ?,..................., uzávierku budem robiť koncom januára, ale už potrebujem tlačiť faktúry 1/2009 v €.:confused:
JuKaS
02.01.09,14:39
Áno, stiahla, neboj neprerobí ti nič, keď si nezadáš "prechod na euro".
bursi
13.01.09,14:31
ja som si to stiahla a dala prechod na Euro-potrebovala som vystavit fakturu v EUR.
Spravilo to to ze mi tu firmu v podstate zdvojilo, ked idem do otvorenia firmy vidim teraz XXX.SKK, XXX.EUR/ takze potom 2008douctujem do XXX.SKK a uvidim co mi to bude robit ... :)...riskla som to - no co som mala robit...?
Melnick
17.01.09,08:26
Áno, stiahla, neboj neprerobí ti nič, keď si nezadáš "prechod na euro".

JuKaS, ale ak neprejde na € nebude jej správne uvádzať sumu. Suma v SKK bude ako prvá a informatívne bude €.
lubinami
18.01.09,12:52
Všetkým dakujem,
stiahla som si aj dala prechod na Euro, majú to dobre urobené, takže dá sa všetko robiť , ked sa prejde na firmu v SKK.
danielaz
03.02.09,07:15
Dobrý deň,
stiahla som si prechod na € v Oberone. Nakoľko robím s Oberonom len od januára 2008, nerobila som ešte žiadnu uzávierku, netuším, či som spravila dobre alebo nie. Mám zaúčtovaný komplene rok 2008, len ma čaká ešte drobné upratovanie v účtovníctve, napr. dohodenie nejakého vkladu do pokladne, možno nejaký zápočet záväzkov a pohľadávok, prípadne nejaká drobná oprava v analytike. Budem musieť všetko robiť dvojmo? Aj vo verzii SKK aj v €?
Alebo tieto drobné opravy nemajú s € nič spoločné?
Ďakujem Vám za radu.
danielaz
03.02.09,19:48
Ešte raz skúšam, dúfam, že niekto odpovie.
Ďakujem
daja
04.02.09,08:29
Áno, ak sa chceš vrátiť do roku 2008, musíš to nahodiť dvojmo aj do verzie Eur aj SKK.