tommygerschi
02.01.09,15:40
Dobrý deň. Mám jeden zaujímavý podnikateľský nápad. Chcel by som vyrábať originál obaly na pokladničné bločky. Ľudia si chcú odkladať svoje bločky z obchodov a preto sa pýtam, či by ste mali záujem o takýto druh tovaru. Obal by vyzeral podobne ako obal na tykety( na ktoré sa podáva keno, loto...):)
Ziarowka
02.01.09,15:00
Ja by som si také niečo kúpila. Ale oproti obalom na tikety by mal byť tvrdší a pokiaľ by to bolo možné tak z nejakej PVC fólie...
ivka70
02.01.09,15:06
obal na tikety .... ako oprava

a co sa tyka podnikatelskeho napadu: neviem, ale blocky maju x roznych velkosti, sirok, dlzok
mam dost zle skusenosti s blockami z registracnej pokladne /termotlac/ a PVC obalom, tlac sa po urcitom case skladovania odtlaci, prilepi na PVC a uz nejde dolu ....
tommygerschi
02.01.09,15:17
Ano samozrejme tie obaly by boli z kvalitnejšieho materiálu. Čo by ste mi okrem PVC doporučovali, ale čo najlacnejšie, pretože tie obaly by som chcel predávať čo najlacnejšie. Je to dobre jednak pre bežných ľudí ale aj pre podnikateľov( Tí si bločky odkladajú a ak nejaký dostanu, môžu si ho práve do toho obalu odložiť a nie potom hľadať že kam ho dali.) čo sa týka tých veľkostí, vyrábal by som z rôznych veľkosti a jeden unyverzálny.
ivka70
02.01.09,15:24
Ano samozrejme tie obaly by boli z kvalitnejšieho materiálu. Čo by ste mi okrem PVC doporučovali, ale čo najlacnejšie, pretože tie obaly by som chcel predávať čo najlacnejšie. Je to dobre jednak pre bežných ľudí ale aj pre podnikateľov( Tí si bločky odkladajú a ak nejaký dostanu, môžu si ho práve do toho obalu odložiť a nie potom hľadať že kam ho dali.) čo sa týka tých veľkostí, vyrábal by som z rôznych veľkosti a jeden unyverzálny.
ked uz, tak univerzalny .....

to nie je kvalitou materialu obalu ale tou tlacou, ta v uzavretom obale, ked je stlacena, reaguje s okolitym materialom
/uz sa mi stalo, ze som mala zlepene takto dokopy 2 rozne blocky/

moja skusenost je, blocky davat do jednej krabice, pripadne mam na to specialny suflicek a raz za cas ich pretriedim ....
obal na blocky nepotrebujem /ak uz, pouzila by som euroobal/

a podnikatelia potrebuju blocky evidovat nie vsetky pohromade ale roztriedene, zoradene a pod.
tommygerschi
02.01.09,15:26
Ano ja viem že podnikatelia ich učtujú a evidujú jednotlivo. ja som mal na mysli skôr že v obchode keď dostanú pokladničný blok že si ho daju zatiaľ do toho obalu, pokiaľ ho nezaučtujú a nezlikvidujú. Ale čo myslíte je to aspoň dobrý nápad, mal by trochu šancu?
Rozalka
02.01.09,15:31
Tommy, bordelárovi je jedno, kam to strčí, a poriadny si to pekne uloží do peňaženky.
Z tohto by si nemohol moc vyskakovať. Odporúčam ti, radšej sa len poobzeraj po inom biznise.
peter kkk.
03.01.09,19:02
u niektorych podnikatelov (alebo proste zamestnancov ktori robia nakupy do prevadzky) vidim ako maju pevny pvc obal velkosti asi a5, tam maju peniaze a tam davaju aj blocky.

je to relativne ci by to islo alebo nie, vyskusaj a uvidis, mozno by mal sevt alebo ine vacsie papiernictva o taku ''vymozenost'' zaujem a chceli by s tebou spolupracovat.

ja ako bezny zakaznik v obchode by som to nevuyzil nakolko penazenka,mobil,kluce je maximum, ktory tolerujem vo svojich vreckach ale kebyze som maly podnikatel ktory robi mensie-vacsie nakupy tak by som mozno take nieco vyuzil ale muselo by to mat viacej priehradok ako len jednu aby som v tom mal prehlad

vela stastia