nowacik
03.01.09,12:48
Ahojte.
mam zopar otazok: :confused::confused::confused:
1. chcela by som Vas poprosit o radu ze co vsetko potrebujem ako vybavenie na nechtove studio...kde to najdem, nejaku web stranku...skusam hladat, ale zatial beznadejne...budem skusat dalej...kto hlada, ten najde.
2. ked si chcem zriadit take studio, potrebujem aj kurz, vlastne certifikat z nechtoveho dizajnerstva?
3. ake dokumenty potrebujem aby som mohla ako zivnostnicka s tym zacat...
4. statna dotacia sa tyka iba nezamestnanych? a ked je niekto dobrovolne nezamestnany, tak na to asi nema praco kedze nikto neplati prispevok do statu, ze?
prip. ak Vas nieco este napadne ohladom zacatia, hocico...vsetko pomoze...
momentalne sa nachadzam v zahranici, o par dni sa vraciam na slovensko a rozmyslam nad takymto zaciatkom
velmi pekne dakujem... :cool:
Zoltán Kovács
03.01.09,11:54
Ahojte.
mam zopar otazok: :confused::confused::confused:
1. chcela by som Vas poprosit o radu ze co vsetko potrebujem ako vybavenie na nechtove studio...kde to najdem, nejaku web stranku...skusam hladat, ale zatial beznadejne...budem skusat dalej...kto hlada, ten najde. Skús stránky okresného hygienika, mali by tam byť základné info o hyg.predpisoch.
2. ked si chcem zriadit take studio, potrebujem aj kurz, vlastne certifikat z nechtoveho dizajnerstva? Áno potrebuješ na to "papier".
3. ake dokumenty potrebujem aby som mohla ako zivnostnicka s tym zacat... No ten "papier", živnostenský list, priestory, povolenie od hygienika.....
4. statna dotacia sa tyka iba nezamestnanych? a ked je niekto dobrovolne nezamestnany, tak na to asi nema praco kedze nikto neplati prispevok do statu, ze? Ak si dobrovoľne nezamesntnaná potom nie si ani na úrade práce evidovaná. Nie je nárok na dotáciu v tomto prípade.
prip. ak Vas nieco este napadne ohladom zacatia, hocico...vsetko pomoze...
momentalne sa nachadzam v zahranici, o par dni sa vraciam na slovensko a rozmyslam nad takymto zaciatkom
velmi pekne dakujem... :cool:


V citáte.