Tabitha
03.01.09,15:40
čaute ,
chcem poprosiť o radu.
Môj otec má stavebnú firmu, je FO.Má 5 zamestnacov.
Tento rok sa rozhodol dať im prvý krát od založenia firmy 15 ROKOV/ odmeny .Nakoľko s om na začiatku roka bola na školení u pána Mihála kde spomínal možnosť odmien pri jubileu,použila som pri vyplatení odmien tuto mzdovú zložku.
Vyplatila som odmeny každému zamestnancovi v mesiaci 11/2008. odviedla som preddavkovú daň
CO sa chcem opýtať je: 1./dôvod na vyplatenie odmien pri jubileu môže byť pracovné alebo životné jubileum zamestnanca, kedže samozrejme každý má narodeniny v inom dni a mesiaci ,pýtam sa -je možné vyplatiť im takto odmenu v jednom mesiaci všetkým a odvolať sa na to, že je to jednoducho odmena, ktorá nebola vyplatená každému osobitne v jednotlivých mesiacoch, ale všetkým v jednom mesiaci, ale pri priležitosti narodenín??
2/ak by som vyplatenie odmeny nemohla vyplatiť na základe bodu 1/ ,prosím o vysvetlenie čo sa považuje za pracovné jubileum zamestanca???
3/ak by som nemohla použiť z nejakých príčin 1. alebo 2./ mohla by s a daná odmena vyplatiť fyzickej osobe ,ktorá však nieje vedená ako zamestnanec a deň ked Boli odmeny vyplatené mala FO narodeniny???
4./ Musí mať FO k týmto odmenám vyplácaním pri jubileu internú smernicu?

Prosím poraďte mi, keď som spomenula, že som a zaúčtovala odmeny pri jubileu a neodviedla odvody do SP a ZP, pred známou, ktorá má účtovnicku firmu povedala, že odmeny pri jubileu už dávno neexistuju... moja svokra ktorá účtuje v štátnej správe mi zase svatosvate tvrdí že sa takéto omeny vpylácaju iba pri životnom jubileu za ktoré sa poklada 50.tka a odchod do dôchodku ... nič iné, :rolleyes: Vopred ďakujem všetkým ktorí pošlú príspevok
Orsz
03.01.09,21:18
Pozri tu:

http://www.porada.sk/t67458-p2-jubilejne-odmeny-odvody-do-poistovni.html

Podľa tohto sa za pracovné jubileum môže považovať aj tebou uvedený dôvod. A samozrejme odvodom to nepodlieha, len dani.

A hľa, je tu aj odkaz pre účtovnícku firmu, ktorá už dlho nevie o tom, že pri príležitosti pracovného alebo životného jubilea možno naďalej udeliť odmeny /možno šetria :D / viď z platného Zákonníka práce z 1.9.2007:

Mzda
§ 118

(3) Ako mzda sa posudzuje aj plnenie poskytované zamestnávateľom zamestnancovi za prácu pri príležitosti jeho pracovného výročia alebo životného výročia, ak sa neposkytuje zo zisku po zdanení alebo zo sociálneho fondu.