3lla
03.01.09,16:53
Dobry den,

firma potrebuje urychlene odovzdat priznanie k dani z prijmov pravnickych osob kvoli uveru.

Je vsak vysoko pravdepodobne, ze ak ho v teraz podame, budeme musiet vsetko zase prepracovat a podat do 31.3.2009 opravne.

Rad by som sa spytal, ci je mozne predlozit do 31.3.2009 okrem opravneho priznania aj opravnu suvahu, vykaz ziskov a strat a poznamky?

Dakujem
plavčík
03.01.09,16:06
Ešte som to síce nerobila, ale myslím si, že je to dokonca potrebné, lebo keď sa ti zmení daň, zmení sa Ti aj účtovníctvo a teda aj súvaha, výkaz ziskov a strát a asi aj poznámky, podľa toho ako obšírne ich máš robené.
Orsz
03.01.09,16:11
Dobry den,

firma potrebuje urychlene odovzdat priznanie k dani z prijmov pravnickych osob kvoli uveru.

Je vsak vysoko pravdepodobne, ze ak ho v teraz podame, budeme musiet vsetko zase prepracovat a podat do 31.3.2009 opravne.

Rad by som sa spytal, ci je mozne predlozit do 31.3.2009 okrem opravneho priznania aj opravnu suvahu, vykaz ziskov a strat a poznamky?

Dakujem

Dokedy nemáš závierku schválenú valným zhromaždením, dovtedy môžeš vstupovať do toho roka, a opravovať výkazy.