Lucius-IL
03.01.09,19:08
Prosim Vas chcel by som nakupovat znackove obblecenie(second hand) vo velkosklade a potom ho predavat v obchode.co ktomu treba od zacatia az po predaj,prosim Vas skuste poradit.Dakujem
Zoltán Kovács
03.01.09,18:27
Je nutné duplicitne zadávať otázky?

Viď tu:

http://www.porada.sk/t97803-prosim-poradte.html

Takto sa stáva porada neprehľadným. Stačí ak v pôvodnej otázke si pridáš odpoveď napríklad s textom posúvam....
Lucius-IL
03.01.09,19:37
mno ale ked sami nedostava odpovedi tak ak inak s adopatrat k odpovedi,hladam uz dlhsiu dobu a nic....?
camozzi
03.01.09,20:03
Postup do A do Z ti sice neporadim, ale upozornujem ta na autorske prava k znackam. Myslim, ze obchod by nemal byt oznaceny ako "oficialny" alebo "znackovy" obchod. Pozor na neoriginaly! Zastupcovia a vyhradni distributori jednotlivych znaciek si strazia svoju znacku. Hovorim z vlastnej skusenosti - oficialny predajca znackoveho oblecenia.
Lucius-IL
03.01.09,21:06
ale ja chcem brat znackove oblecenie s velkoskladu.moze stym byt neaky problem?aky?
camozzi
03.01.09,21:22
Ty si pisal velkosklad second-hand. Nie je velkosklad ako velkosklad... Ak chces predavat ako oficialny predajca original znaciek, mal by si kontaktovat zastupenie danych znaciek pre CZ/SK. Nemozes len tak si otvorit napr. ADIDAS obchod a predavat oblecenie adidas z kdejakeho velkoskladu. Samozrejme mozes predavat aj viac znaciek v jednom obchode. Niektori si to dokonca vyzaduju. Ak vystupujes napr. ako ADIDAS Shop, moze si znacka zapytat iste percenta z tvojho rocneho obratu (za pouzivanie znacky). Zhrniem: ak chces nakupovat zo second hand velkoskladu znackove oblecenie kvoli nizsim nakupnym cenam a potom ho predavat ako normalny predajca, tak na to rychlo zabudni. Minimalne oznacit obchod (outlet, znackovy second hand) a samozrejme aj tovar.
camozzi
03.01.09,21:30
Lucius-IL prosim ta posli mi tvoju mailovu adresu cez sukromnu spravu. Rad ti odpoviem na vsetky tvoje otazky formou mailu. Dakujem.
Maryš
16.04.09,15:20
ahojte, chcela by som si otvorit outlet len so znackovymi sportovymi odevami a obuvou, hladala som nete nejaky velkosklad , nieco som nasla, ale vacsinou modny a nie sportovy tovar. Viete mi niekto odporucit dobreho dodavatela, najlepsie z BB kraja. Dakujem.