myno1office
03.01.09,22:23
Ahojte vsetci,

cital som par prispevkov a vsimol som si, ze ludia tu maju zufalo malo napadov na zaujimave podnikatleske napady a tak mi napadlo, ze by som sa podelil. U mna to je naopak, napadov mam kazdy den niekolko a samozrejme nemam sancu ich vsetky realizovat. Par z nich som uz spustil ale velmi rad by som ich hodil do plena alebo na web v ramci nejakeho celku. Ak sa medzi vami najde niekto, kto vie spravit peknu web stranku, mozeme spojit sily a nejako to tam namackame, nech je z toho nejaky uzitok.;
Lucius-IL
03.01.09,21:45
tak toto si fakt cenim a porosil by som vas ak by ste boli taky dobry a poporadili mineake napady tak to by bolo fajn ...dakujem a nech sa Vam dari
Alex_M
03.01.09,22:17
ak chces spravit webku zakladneho formatu tak si stiahni nejaky css vytovreny a mas to ;) len prepises. do googlu napis napr free css templates a mas to
myno1office
04.01.09,07:43
Dakujem za radu, tie css naozaj pomozu. Urcite to dam v najblizsich dnoch dokopy a budem Vas informovat, aby ste si mohli cucnut par napadov. Okrem toho, ze by som tych par napadov nahodil, tak by som aj rad pomohol pri business plane a realizacii, takze ak sa niekto zaujima o nejaky ten napad, kludne dajte vediet.
Alex_M
04.01.09,08:33
a ak ti mozem poradit nejaky free server skus webzdarma.cz , potom bude tvoja stranka formou xxxx.wz.cz to sa celkom da ;)
myno1office
04.01.09,08:49
tuto sluzbu si uz zaplatim, ten banner by ma asi rusil. Ale kazdopadne este raz dakujem
Alex_M
04.01.09,10:09
Zalezi na akom stupni to chces robit..ten baner je tam minimalne rusivy. a pokial to chces len ako prezentaciu tak ti to moze byt jedno. ak to chces na profi urovni tak do tych css budes musiet doplnit bud cez php a sql alebo nieco podobne dynamiku. Osobne ak chces "domacu" stranku tak je ti zbytocne plateny hosting
judyt@centrum.sk
04.01.09,13:52
ak to chces bez reklamy a nevadi ti ze by si to mal az v druhej urovni tak vlastnim zopar www adries nie je problem to tam dat.
judyt@centrum.sk
04.01.09,13:58
ja som mal taky napad, ze by existovala stranka napriklad corobit.sk a tam by bolo taketo forum o napadoch , len ja to neviem spravit, neviem ako sa robia taketo fora
Alex_M
04.01.09,14:09
spravit to nie je problem, problem je to udrziavat a cistit. a ak to chces spravit na profiurovni ze by boli moderatori z clenov tak to uz je na dlhsie aj drahsie.
judyt@centrum.sk
04.01.09,14:29
cistit mudre prispevky?
judyt@centrum.sk
04.01.09,14:31
kazdy vidime inde problem, ako je to mozne? ja vidim problem na nete v anonymite, ked ma nikto nepozna mozem trieskat dvenatri, toto by som riesil dost striktne a nie je co cistit
Filip Glasa
04.01.09,15:34
veď tu máte poradu, tak neviem čo riešite. Sem si píšte tie nápady. Ak si chcete nainštalovať a spustiť nové fórum, tak budete mať problém zohnať užívateľov.
Technicky to nie je náročné - ani inštalácia, ani moderovanie a administrácia.
Pár tipov:
http://www.google.sk/search?num=100&hl=sk&rlz=1B3GGGL_skSK265SK266&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=open+source+forum&spell=1
myno1office
04.01.09,20:17
Suhlasim s nazorom, ze porada staci na vymenu podnikatelskych napadov a netreba vymyslat teplu vodu, kedze uz vymyslena je. Akurat som chcel prostrednictvom jednoduchej stranky vytvorit nastroj, kde budem pravidelne pridavat svoje napady pod nejakym systemom, ktory by mal zabezpecit, ze padnu na urodnu podu a zaroven budu mat sancu na uspech.
myno1office
04.01.09,20:25
Ak mate zaujem o nejaky podnikatelsky napad, rad posuniem. Co konkretne hladate? Otazne je, v akej oblasti? Konkretne mam par napadov ohladom internetu, dalsich par ohladom developingu a nejake z personalistiky alebo obchodnej oblasti v ramci sluzieb.
Alex_M
04.01.09,22:07
myno1office som sa trosku zamotal - ty chces radit ludom tuna v oblasti urcitych napadov alebo si chces zalozit vlastnu stranku ktora bude nieco na sposob mynova poradna?:)
Alebo?
Hajduk
04.01.09,23:17
Nemam 5 sprav takze ti nemozem poslat sukromu spravu. Ale ak chces mozes sa mi ozvat ty ak mas zaujimave napady na webstranky...
darklord123
07.01.09,06:29
Cauko! aj ja by som potreboval par napadov a keby to slo tak by som chcel stebou aj spolupracovat totiz mam firmu ktoru prave predavam a chcem otvorit viac malickych firiem ! hlavne distribucnych a proste nieco take kde nepotrebujem vela ludi ! zaodpoved dakujem
myno1office
07.01.09,07:42
Ahoj darklord123 mozme dat rec, posli mi mail na gmail. Schranka je myno1office. Nemozem ti poslat teraz sukromnu spravu lebo som neposlal viac ako 5 prispevkov
skatarinas
07.01.09,08:12
Ahoj
veľmi by som potrebovala poradiť, nakopnúť, ohľadne nápadu na podnikanie. Už dlho sa zaoberám myšlienkou začať podnikať, pretože ako zdravotne postihnutá som sa stretla iba s využívaním kvázi podnikateľov, ktorí z inkasovali peniažky od štátu na zamestnávanie zdr. postih. A z tohto dôvodu, by som radšej volila samozamestnanie, k čomu mi chyba už len ten nápad, chuť by bola. Preto oň veľmi veľmi prosím. Mám stredoškolské vzdelanie, chemického smeru a prax v administratívnych prácach.
Moc moc moc ďakujem.
nicholas998
11.01.09,14:57
Ahoj Ja som z KOsic, Tak konecne si napisal v com asi by si vedel pomoct poradit.Mna uz tiez nebavi pracovat pre niekoho,najlepsie pracovat sam na seba pripadne mat nejakych schop ludi okolo seeba...
O co konkretne ide v oblasti internetu alebo obchodnej oblasti v ramci sluzieb
myno1office
12.01.09,18:05
Ahoj Skatarinas,

uz tvoj samotny problem, s ktorym bojujes, je podla mna vynikajuca prilezitost na podnikanie. Podla mna je naozaj dost takych podnikatelov, ktori zneuzivaju tuto dotaciu a nehladia na dopad ostatnych. Myslis, ze uz existuje register takychto lumpov? Mozno by ti to prinieslo navstevnost ludi, ktori su zdravotne postihnuti a ktori hladaju pracu. Ked sme v mojej firme hladali cloveka, ktory je zdravotne postihnuty, tak nam to trvalo. Myslim, ze realizacia takehoto zameru by nebola narocna a urcite by sa na to dala vybavit aj nejaka dotacia.

cau
globalpartner
12.01.09,18:22
Ahoj
veľmi by som potrebovala poradiť, nakopnúť, ohľadne nápadu na podnikanie. Už dlho sa zaoberám myšlienkou začať podnikať, pretože ako zdravotne postihnutá som sa stretla iba s využívaním kvázi podnikateľov, ktorí z inkasovali peniažky od štátu na zamestnávanie zdr. postih. A z tohto dôvodu, by som radšej volila samozamestnanie, k čomu mi chyba už len ten nápad, chuť by bola. Preto oň veľmi veľmi prosím. Mám stredoškolské vzdelanie, chemického smeru a prax v administratívnych prácach.
Moc moc moc ďakujem.

Pri všetkej úcte asi neviete o com rozprávate, skúste si spočitať základný príspevok na zriadenie cca 90000 v prípade dodatocných nákladovna úpravu apod az cca 220 000Skk so závezkom dva roky zamestnávania ZP.Plus k tomu štvrťrocne cca 16000,- alebo s postihom nad 70% cca 30000 na jednej strane.
Na druhú stranu si dajte min mzdu + odvody ˇ, stravne atd koľko? 13000,-Skk krát min 2 roky.
Plus k tomu neskutočnú administratívu a neústále argumentácie v s v niektorých prípadoch s nekompetentnými úradníkmi a z každej strany hroziacou pokutov.
Zamestnávanie ZP nie je podľa mňa o zneužívaní príspevkov ZP, iba ten kto do toho trochu vidí mi dá za pravdu.
Ináč držím palce pri osamostatnení sám prevádzkujem CHD.
kofy
12.01.09,20:52
no... urcite dobra myslienka alebo skor ochota venovat niecomu takemu energiu a vytvorit stranku s napadmi. Ale uprimne, existuje dost ludi, ktori maju relane podnikatelske napady denno-denne (ja mozno nie tak casto ale tiez ich mam pomerne dost) a tiez o niecom takomto premyslali (vratane mna). Ale doslo im, ze samotny napad je fakt malo... ze treba mat nejake tie skusenosti, ovladat marketing a pod., inak je to iba "holy" napad. To ja len tak, aby som to uviedol na triezvejsiu mieru. Ale inak uprimne, nieco takeho tu chyba, nieco co by nakoplo ludi, ktori uz dlhodobo spekuluju podnikat. Nech sa dari
A.M.
19.01.09,14:03
Myslite nieco taketo? entrepreneur.com/businessideas/index.html Aj ja som uz nad tym uvazovala. Chcela by som sa venovat pisaniu business planov pre malych podnikatelov. Bezny clovek, ktory chce zacat maly business na zivnost nema chut investovat tisice za vypracovanie podnikatelskeho planu (BP) agenturou. Mam v plane vytvorit databazu vzorovych BP (najfrekventovanejsia oblast drobneho podnikania-remesla, kaviaren,salon krasy, fitness...atd.) Odvaznejsi si mozu podla vzoru vypravovat business plan samostatne. Ostatnym ho vypracujem za rozumnu cenu ja. Databaza moze zaroven sluzit aj ako zdroj napadov.
rastikus
31.01.09,18:50
Ak mate zaujem o nejaky podnikatelsky napad, rad posuniem. Co konkretne hladate? Otazne je, v akej oblasti? Konkretne mam par napadov ohladom internetu, dalsich par ohladom developingu a nejake z personalistiky alebo obchodnej oblasti v ramci sluzieb.
Caff myno,

ja som tiez jeden z tych co sa uz dlhsiu dobu pohravaju s myslienkou zacat podnikat. nebavi ma stale sa zodovedat niekomu, handrkovat sa s dochadzkou,...Mam aj mal som zopar napadov z oblasti gastro, sluzieb, vyroby, zabavy...ale vacsina s nich stroskotala na nedostaku vstupneho kapitalu :((
tak ak mas zopar napadov mohol by si mi helfnut.
Nemozem ti poslat sukromnu spravu tak ju posli ty mne. diki moc