Ella.ch
05.01.09,12:39
moj syn dosiahol 29.12. 3 roky. pred nastupom na rodicovsku dovolenku (celu dobu som poberala rodic.prispevok) som nebola zamestnana, bola som este studentom VS takze som sa nikam nechodila hlasit. momentalne som si este nenasla pracu. ake su teraz moje povinnosti a moznosti ked som nezamestnana? vdaka
brčko
05.01.09,13:37
moj syn dosiahol 29.12. 3 roky. pred nastupom na rodicovsku dovolenku (celu dobu som poberala rodic.prispevok) som nebola zamestnana, bola som este studentom VS takze som sa nikam nechodila hlasit. momentalne som si este nenasla pracu. ake su teraz moje povinnosti a moznosti ked som nezamestnana? vdaka

podala si si po narodení dieťaťa prihlášku na SP, aby za teba štát platil dôchodkové poistenie?

dieťa ti kedy začne chodiť do škôlky? príp. ak si nájdeš prácu, tak sa ti on niekto bude starať?

bola si pred pôrodom evidovaná na UP (aj ked píšeš, že si bola študentka, takže si porodila ešte počas štúdia? ak si bola evidovaná na UP, tak po priznaní rodič.príspevku ta vyradili z evidencie uchádzačov o zamestnanie?