pasuliatko
05.01.09,20:40
Ahojte máte tu niekto od Orange FIBER TV? Ak áno máte tam STV3?
pasuliatko
05.01.09,19:46
podla mna je maximalne ubohe čo orange robi volne visielane programy a oni ich daju za poplatok neviem kolko a tvaria sa,že je to super turbo výhodne...no otras a čo slubuju nič z toho... uprimne lutujem,že sme sa dali k nim,jedine čo ako thak funguje je net a čo je super thak to je telefon,o telke sa neda povedať nič dobre.
cowboyka
07.01.09,16:36
to mas pravdu ja uz mam 4 setabox a je to na hovno uz som dal aj reklamaciu vzhladom na pouzivanie TV a ziadam od nich zlavu na cenach mozno aj odstupim a net je u mna super zatial.
ekopo
07.01.09,16:41
podla mna je maximalne ubohe čo orange robi volne visielane programy a oni ich daju za poplatok neviem kolko a tvaria sa,že je to super turbo výhodne...no otras a čo slubuju nič z toho... uprimne lutujem,že sme sa dali k nim,jedine čo ako thak funguje je net a čo je super thak to je telefon,o telke sa neda povedať nič dobre.
Neblázni, každý poskytovateľ TV (kábel, vzduch) má poplatok. Ak ich chceš zadara, chytaj klasicky na anténu, alebo si kúp satelit - a tam budeš mať plno voľne šíritelných programov. Ale nezabudni, že aj satelit niečo stojí.
Čo sa týka orange TV, už sú vo výhľade nové set top boxy. TV aj fibernet funguje.
cowboyka
07.01.09,16:44
Joj ta STV3 je na 106tke
cowboyka
07.01.09,16:46
Neblázni, každý poskytovateľ TV (kábel, vzduch) má poplatok. Ak ich chceš zadara, chytaj klasicky na anténu, alebo si kúp satelit - a tam budeš mať plno voľne šíritelných programov. Ale nezabudni, že aj satelit niečo stojí.
Čo sa týka orange TV, už sú vo výhľade nové set top boxy. TV aj fibernet funguje.
Nove setaboxy mi slubuju uz od Oktobra a stale donesu tie iste,tvrdia ze nove sa este testuju.
ekopo
07.01.09,16:49
Nove setaboxy mi slubuju uz od Oktobra a stale donesu tie iste,tvrdia ze nove sa este testuju.
aj sa ešte budú testovať, výhľad II. polrok a WiFi
http://www.zive.sk/Spravy/Orange-Televizia-cez-Wi-Fi-ci-USB-port/sc-30-a-280745/default.aspx
pasuliatko
07.01.09,21:14
Joj ta STV3 je na 106tke

u nas nie
pasuliatko
07.01.09,21:16
Slubujú a slubujú....a hov... z toho s prepáčením, aj to slúbili,že programy si budeme môcť dať do poradia ako chceme..a nič..stale len slubujú a slubujú...
cowboyka
08.01.09,14:23
nahravanie programov z vysielania uz malo byt funkcne pri prvom spustani fiber.a doteraz to nejde a ani nevedia kedy a ci vobec to bude mozne?????????!!!!!!!!!!!!!
Fero11
08.01.09,16:44
IPTV ma vela nevyhod, uz prva nevyhoda je, ze provider ma prehlad co, kto a kedy sleduje na TV
Nieje nad DVB-S
mpca
09.01.09,05:53
Fero este lepsie je DVB-S2 :)

ps: podla to kolko ste ochotny dat az box tak dokaze to iste co "slubuju" pri IPTV,,,, tj: nahravanie,, zastavenie ziveho vysielania,,,, a kooopec inych veci,,, okrem toho mate kila inych volnych programov.... ;)
pasuliatko
11.01.09,21:04
pozerali ste niekto včera večer o 20,OO markizu?aj Vám to sekalo? a pukalo? myslím obraz
Fero11
12.01.09,04:11
Fero este lepsie je DVB-S2 :)

ps: podla to kolko ste ochotny dat az box tak dokaze to iste co "slubuju" pri IPTV,,,, tj: nahravanie,, zastavenie ziveho vysielania,,,, a kooopec inych veci,,, okrem toho mate kila inych volnych programov.... ;)
No samozrejme, ze lepsie je DVB-S2, ale bohuzial, zatial toho vela v tejto norme nieje (predpokladam, ze viac ako 95% bezi v DVB-S), je pravda ze tuner pre DVB-S2 pozna aj DVB-S (naopak to neplati), ale treba pockat na nizsie ceny receiverov.
cowboyka
12.01.09,15:38
pozerali ste niekto včera večer o 20,OO markizu?aj Vám to sekalo? a pukalo? myslím obraz
Mne to robilo to iste ked sme kukali tutana a dokonca prastal aj zvuk,vsetko mozne dookola ako keby si dala pokrcenu VHS pasku do videorekordera.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pasuliatko
12.01.09,21:42
Mne to robilo to iste ked sme kukali tutana a dokonca prastal aj zvuk,vsetko mozne dookola ako keby si dala pokrcenu VHS pasku do videorekordera.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aj u nas a dnes sa objavovala zelena obrazovka. :mad:
Fero11
13.01.09,05:41
Este dobre ze nie modra :D
pasuliatko
13.01.09,10:58
Este dobre ze nie modra :D

ešte dobré,že nie oranžová :D:D:D:D
sthruska
13.01.09,13:40
Asi majú problém, lebo to isté sa stalo aj mne na anténny rozvod. Zdá sa mi, že malo problém viac staníc.
pasuliatko
13.01.09,20:38
nam to robilo aj dnes ale už pomenej :)
mpca
14.01.09,10:21
No samozrejme, ze lepsie je DVB-S2, ale bohuzial, zatial toho vela v tejto norme nieje (predpokladam, ze viac ako 95% bezi v DVB-S), je pravda ze tuner pre DVB-S2 pozna aj DVB-S (naopak to neplati), ale treba pockat na nizsie ceny receiverov.
Ja sa tesim ked pojdu ceny dole ale pri obojsmernom sat internete...
46,23€ pri platbe na rok vopred je trochu vela za rychlost 1024/128....
Fero11
14.01.09,11:48
Podla mna sa obojstranny sat. internet moc neuchyti, pretoze aj ked pojdu ceny dole, tak si zober, napr. 1 TP pre TV vysielanie disponuje sirkou pasma cca 50 Mbps (neviem si predstavit cenu prenajmu takehoto TP, ale urcite ma to cislo viac ako 6 nul (ked este pocitame v Sk)). Nemyslim si, aby na taku kapacitu mohly pripojit viac ako 20 klientov a to by mal kazdy po 2,5 Mbps.
Takze podla mna taky inet budu vyuzivat vedci na severnom ci juznom pole, a v odlahlych castiach sveta, kde nefunguje kabel.
A pritom na takom nete su dost velke odozvi, niekedy aj par sek 1-2 mozno aj viac (kedze druzice su nad rovnikom vo vyske 36000 Km nad zemou).
Pre Net som zastancom kablu, ziadne wifi, mikrovlnky a pod, ale cisto kabel (najlepsie optiku :) ). Oproti TV vysielaniu som zasa cisto satelitnou cestou, ziadne kable, (IPTV)
pasuliatko
14.01.09,20:07
ludkovia aj vám vrčí televízor ked máte settop boxi a sú na obrazovke bledé farby?alebo to len nam?
Fero11
14.01.09,20:34
Vrci kazdemu, je to 50Hz zo siete (neviem aky mas box ani TV) predpokladam, ze STB s TV prepajas kablom SCART cca za 80 Sk, existuje aj celotieneny scart, ale ten stoji cca 400 Sk su aj lacnejsie s cincamy, ale musia byt tiez tienene, tie su lacnejsie
mpca
15.01.09,05:57
mimotemy fero ta rychost 1024/128 by aj stacila kedze momentalne mame uzasne turbo rýchly dialup (48Kbps) :D:):o:rolleyes::cool: a na "klasicke" dslko sme daleko od ustredne (8km)...
Fero11
15.01.09,07:43
Ja som od ustredne asi 100m :--- Tazko ti poradit.... jedine ze sa v obci poskladate na optiku :)
mpca
15.01.09,08:37
dzumi
15.01.09,11:00
Ahojte!...I my sme sa dali zlakat super reklamou na fiber tv ale je to hruuuuza!...box mrzne kazdu chvilu a to pukanie mame tiez....ako sa to da riesit???...pomoze reklamacia?
pasuliatko
15.01.09,17:12
Vrci kazdemu, je to 50Hz zo siete (neviem aky mas box ani TV) predpokladam, ze STB s TV prepajas kablom SCART cca za 80 Sk, existuje aj celotieneny scart, ale ten stoji cca 400 Sk su aj lacnejsie s cincamy, ale musia byt tiez tienene, tie su lacnejsie

mame thaky šedý a televizor thomson, bol tham menený scart kabel a nič stale to vrčí a už neviem čo robiť :(
pasuliatko
15.01.09,17:13
Ahojte!...I my sme sa dali zlakat super reklamou na fiber tv ale je to hruuuuza!...box mrzne kazdu chvilu a to pukanie mame tiez....ako sa to da riesit???...pomoze reklamacia?

my sme to reklamovali 4x a nič..stale robi to iste.:mad:
Fero11
17.01.09,10:09
Pre pasuliatko
pozri sa scart je toto
http://www.avelmak.sk/index.php?lm=709&pg=det&article=20165
ale aj toto
http://www.avelmak.sk/index.php?lm=709&pg=det&article=23786

Ak vymenis scart co stoji 40 sk za scart co stoji 50 Sk, tak sa toho vrcania nezbavis, ale ak si kupis ten za 400 Sk tak uvidis ( radsej si ho len pozicaj, pretoze z toho co si napisal, nieje iste ci to brumia repraky alebo co, ale na 90% ti ten kabel odfiltruje to vrcanie)
pasuliatko
17.01.09,21:23
Pre pasuliatko
pozri sa scart je toto
http://www.avelmak.sk/index.php?lm=709&pg=det&article=20165
ale aj toto
http://www.avelmak.sk/index.php?lm=709&pg=det&article=23786

Ak vymenis scart co stoji 40 sk za scart co stoji 50 Sk, tak sa toho vrcania nezbavis, ale ak si kupis ten za 400 Sk tak uvidis ( radsej si ho len pozicaj, pretoze z toho co si napisal, nieje iste ci to brumia repraky alebo co, ale na 90% ti ten kabel odfiltruje to vrcanie)

dakujem vykúšame to doma. telka bola v oprave a nič nezistili telka je totalne v poriadku. dakujem
bolacka
19.01.09,17:30
nahravanie programov z vysielania uz malo byt funkcne pri prvom spustani fiber.a doteraz to nejde a ani nevedia kedy a ci vobec to bude mozne?????????!!!!!!!!!!!!!
momentalne je nahravanie spustene len v troch mestach..trnava, michalovce a este jedno tusim..a to je len skusobna prevadzka..cize nieje nic zarucene a nieje ani zarucene ze sa to bude rozsirovat:)
pasuliatko
19.01.09,18:16
Pre pasuliatko
pozri sa scart je toto
http://www.avelmak.sk/index.php?lm=709&pg=det&article=20165
ale aj toto
http://www.avelmak.sk/index.php?lm=709&pg=det&article=23786

Ak vymenis scart co stoji 40 sk za scart co stoji 50 Sk, tak sa toho vrcania nezbavis, ale ak si kupis ten za 400 Sk tak uvidis ( radsej si ho len pozicaj, pretoze z toho co si napisal, nieje iste ci to brumia repraky alebo co, ale na 90% ti ten kabel odfiltruje to vrcanie)

a nevedel by si mi poradiť kde by som ho zohnala v BA?ale nie cez internet?
Fero11
20.01.09,03:53
No tak to urcite neviem, ja som uplne z malickeho mestecka a mali ho u nas v obchode s elektrospotrbicmy (TV, videa chladnicky ..... proste cierna aj biela tech.). Musis chodit po takych predajnach a urcite ho najdes
;)
Chobot
20.01.09,09:09
a nevedel by si mi poradiť kde by som ho zohnala v BA?ale nie cez internet?

Napr. v NAY majú také kvalitnejšie káble (aj pozlátené).
pasuliatko
20.01.09,11:21
No tak to urcite neviem, ja som uplne z malickeho mestecka a mali ho u nas v obchode s elektrospotrbicmy (TV, videa chladnicky ..... proste cierna aj biela tech.). Musis chodit po takych predajnach a urcite ho najdes
;)

dakujem
pasuliatko
20.01.09,11:22
Napr. v NAY majú také kvalitnejšie káble (aj pozlátené).

okej vyskúšam tham kuknúť;)
pasuliatko
28.01.09,17:03
Pre pasuliatko
pozri sa scart je toto
http://www.avelmak.sk/index.php?lm=709&pg=det&article=20165
ale aj toto
http://www.avelmak.sk/index.php?lm=709&pg=det&article=23786

Ak vymenis scart co stoji 40 sk za scart co stoji 50 Sk, tak sa toho vrcania nezbavis, ale ak si kupis ten za 400 Sk tak uvidis ( radsej si ho len pozicaj, pretoze z toho co si napisal, nieje iste ci to brumia repraky alebo co, ale na 90% ti ten kabel odfiltruje to vrcanie)

dakujem kúpili sme magnetický tienovaný scart kábel a pomohlo to výrazne. aj ked to je počuť ale už nie thak ako predtým. dik:o
Fero11
28.01.09,17:44
No mne to nebrumi takmer vobec (slabe brumenie pocut len vtedy, ked na STB vypnem zvuk a na TV ho dam na plno, ale v reale sa to tak nikdy nepouziva).
Skus na STB nastavit zvuk na max a na TV uz len dolad pre svoje ucho
pasuliatko
28.01.09,17:58
No mne to nebrumi takmer vobec (slabe brumenie pocut len vtedy, ked na STB vypnem zvuk a na TV ho dam na plno, ale v reale sa to tak nikdy nepouziva).
Skus na STB nastavit zvuk na max a na TV uz len dolad pre svoje ucho

to robilo aj mne ale s tymto novým skoro nič :o
bobiku
28.01.09,18:07
máme fiber Tv aj internet a telka je nanič, stále sa nám setabox zasekáva a musíme ho reštartovať, mnohé funkcie nefungujú napr. nahrávanie, ale s internetom sme spokojný.
Fero11
28.01.09,18:13
reklamoval by som sluzbu pre TV a nechal by som si len NET, prip. prejdi na DVB-S
pasuliatko
28.01.09,18:43
reklamoval by som sluzbu pre TV a nechal by som si len NET, prip. prejdi na DVB-S

a to sa da ako?
Fero11
28.01.09,18:58
myslis reklamacia ? alebo prejdenie na DVB-S ?
pasuliatko
28.01.09,19:06
myslis reklamacia ? alebo prejdenie na DVB-S ?

aj aj:---
Fero11
28.01.09,19:12
No ak mi nieco nefunguje (mrzne, seka, je potreba restartov), tak hadam klient ma narok na reklamaciu, alebo odstupenie od zmluvy.
DVB-S je satelitny prijem
pasuliatko
28.01.09,19:24
No ak mi nieco nefunguje (mrzne, seka, je potreba restartov), tak hadam klient ma narok na reklamaciu, alebo odstupenie od zmluvy.
DVB-S je satelitny prijem

ja som to reklamovala xy krat a budem musieť znova lebo stale dookola robí to isté. okej skusim sa ich na to opýtať
Chobot
29.01.09,07:30
Chystám sa zaviesť si FiberNet a mám na vás, čo to už majú otázku. AKý hrubý je ten optický kábel, čo vám ide do bytu ku konvertoru? Mám už nejaké lišty, kde mi idú sieťové káble a chcem vedieť, či sa tam ešte ten optický kábel zmestí alebo či tú lištu budem musieť vymneiť za väčšiu.
bobiku
29.01.09,10:39
No ak mi nieco nefunguje (mrzne, seka, je potreba restartov), tak hadam klient ma narok na reklamaciu, alebo odstupenie od zmluvy.
DVB-S je satelitny prijem
už som sa pýtala a bolo mi povedané, že to mám v akcií ako balik TV+interne+pevná linka, takže to nemôžem urobiť tak , že zruším len Tv.
Fero11
29.01.09,11:40
no ja neviem, ja to nemam, ale ak to mas ako balik v akcii, tak to asi nema zmysel rusit.
Pretoze akcie vyzeraju velmi casto takto. Ak si objednate NET, tak TV a telefon mate k tomu zadara.
Takze zrusenie ti asi nepomoze, platit budes furt rovnako, len by som ich otravoval kazdy den, niekolko krat denne
pasuliatko
29.01.09,12:28
no ja neviem, ja to nemam, ale ak to mas ako balik v akcii, tak to asi nema zmysel rusit.
Pretoze akcie vyzeraju velmi casto takto. Ak si objednate NET, tak TV a telefon mate k tomu zadara.
Takze zrusenie ti asi nepomoze, platit budes furt rovnako, len by som ich otravoval kazdy den, niekolko krat denne

ved my to máme prostredníctvom akcie... telka internet a telefon
bobiku
29.01.09,15:10
ked tam volám a sťažujem sa na setabox, že zasekáva a vypadáva, tak mi stále tvrdia, že ich budú meniť mám počkať a tak
Fero11
29.01.09,15:28
BTW nieje to setabox. ale set top box
Ja by som ich otravoval aj dalej
bobiku
29.01.09,15:57
BTW nieje to setabox. ale set top box
Ja by som ich otravoval aj dalej
no asi mi iné ani neostáva
pasuliatko
29.01.09,19:48
ked tam volám a sťažujem sa na setabox, že zasekáva a vypadáva, tak mi stále tvrdia, že ich budú meniť mám počkať a tak

to aj mne bla bla a stále nič
Chobot
29.01.09,20:25
Chystám sa zaviesť si FiberNet a mám na vás, čo to už majú otázku. AKý hrubý je ten optický kábel, čo vám ide do bytu ku konvertoru? Mám už nejaké lišty, kde mi idú sieťové káble a chcem vedieť, či sa tam ešte ten optický kábel zmestí alebo či tú lištu budem musieť vymneiť za väčšiu.

posúvam...
pasuliatko
29.01.09,21:20
Chystám sa zaviesť si FiberNet a mám na vás, čo to už majú otázku. AKý hrubý je ten optický kábel, čo vám ide do bytu ku konvertoru? Mám už nejaké lišty, kde mi idú sieťové káble a chcem vedieť, či sa tam ešte ten optický kábel zmestí alebo či tú lištu budem musieť vymneiť za väčšiu.

podla mna je dosť dlhý ;) neviem kolko metrov len bacha na optický káblik lebo je velmi jemný a ľahko sa poškodí :D čo sa stalo nám doma :D:D je asi 3m dlhý +-
Chobot
30.01.09,08:46
podla mna je dosť dlhý ;) neviem kolko metrov len bacha na optický káblik lebo je velmi jemný a ľahko sa poškodí :D čo sa stalo nám doma :D:D je asi 3m dlhý +-

Díky pasuliatko za info, ale ja som chcel vedieť, aký je hrubý ;), teda jeho priemer, najlepšie v mm. Veď dĺžku narežie technik takú, aby dosiahol od šachty až k môjmu PC. Ale potrebujem ho prestrčiť cez viaceré steny, kde už sú nejaké diery.
pasuliatko
30.01.09,18:14
Díky pasuliatko za info, ale ja som chcel vedieť, aký je hrubý ;), teda jeho priemer, najlepšie v mm. Veď dĺžku narežie technik takú, aby dosiahol od šachty až k môjmu PC. Ale potrebujem ho prestrčiť cez viaceré steny, kde už sú nejaké diery.

náš má 2mm ;)
Chobot
30.01.09,21:28
náš má 2mm ;)

Ty kokso, to je tak tenký ten optický kábel? :eek: Tak ten v pohode prestrčím cez celý byt.
pasuliatko
31.01.09,15:50
Ty kokso, to je tak tenký ten optický kábel? :eek: Tak ten v pohode prestrčím cez celý byt.

no hej len treba dávať pozor na jeho jemnosť :D:D a nie sú nadčený ked ti na druhý deň musia doniesť druhý kábel ked ho zlomíš :D:D
Chobot
02.02.09,13:29
no hej len treba dávať pozor na jeho jemnosť :D:D a nie sú nadčený ked ti na druhý deň musia doniesť druhý kábel ked ho zlomíš :D:D

Teraz som volal s technikom a ten mi povedal, že kábel má cca 6 mm v priemere, v podstate ako koaxiál. Aký ty máš potom kábel, keď má 2 mm?:eek:
vyr skalny
02.02.09,14:03
Samotny opticky kabel je tenucky ale koli ochrane sa do bytu vedie v tzv. mikrotrubicke ktora moze mat cca 5milimetrov, je tensia ako koax ale horsie sa s nou manipuluje (ohyby nemozu byt velmi ostre)
cowboyka
02.02.09,18:30
už som sa pýtala a bolo mi povedané, že to mám v akcií ako balik TV+interne+pevná linka, takže to nemôžem urobiť tak , že zruším len Tv.
Tak ked si tam volala a mas aj menene setoboxi viackrat tak daj reklamaciu na sluzbu a ziadas nejake zlavy alebo znizenie ci neplatenie poplatkov za TV ja som to urobil a pochodil somdostal som zlavy na 3mes len neviem este ake cakam na pisomne vyjadrenie ci mi poslali dnes.
cowboyka
02.02.09,18:32
posúvam...
op.kable su vedene v cca 5mm trubke /pol centimetra/
pasuliatko
02.02.09,19:14
Teraz som volal s technikom a ten mi povedal, že kábel má cca 6 mm v priemere, v podstate ako koaxiál. Aký ty máš potom kábel, keď má 2 mm?:eek:

on je velmi tenučký...:confused:
pasuliatko
02.02.09,19:15
Samotny opticky kabel je tenucky ale koli ochrane sa do bytu vedie v tzv. mikrotrubicke ktora moze mat cca 5milimetrov, je tensia ako koax ale horsie sa s nou manipuluje (ohyby nemozu byt velmi ostre)

my thake nemáme..my mame len samotny kabel bez nejakej ochrany:mad:
vyr skalny
02.02.09,21:31
Bavime sa o kabli ktory ide do bytu (zo stupacky) po zvar (prip. gelovy spoj) ktory je v krabicke cca 10x13cm. Odtial ide do konvertora opticky kabel uz bez trubicky (byva zlty zo zelenymi koncovkami) - ten je tensi a ohybnejsi a vyraba sa s roznymi dlzkami. Tzn. ak nemate konveror prilis daleko od vchodu tak to spojili pri vstupe kabla do bytu a po byte ide uz len ten tenky kablik bez trubicky.
Chobot
03.02.09,08:03
Bavime sa o kabli ktory ide do bytu (zo stupacky) po zvar (prip. gelovy spoj) ktory je v krabicke cca 10x13cm. Odtial ide do konvertora opticky kabel uz bez trubicky (byva zlty zo zelenymi koncovkami) - ten je tensi a ohybnejsi a vyraba sa s roznymi dlzkami. Tzn. ak nemate konveror prilis daleko od vchodu tak to spojili pri vstupe kabla do bytu a po byte ide uz len ten tenky kablik bez trubicky.

Díky, tak teraz je mi to už úplne jasné. Budúci pondelok mi to prídu namontovať, najviac sa teší syn, že už nebude mať v hrách žiadne lagy.
pasuliatko
04.02.09,14:19
Díky, tak teraz je mi to už úplne jasné. Budúci pondelok mi to prídu namontovať, najviac sa teší syn, že už nebude mať v hrách žiadne lagy.

a aký ste si dali domov od nich program?:rolleyes:
Chobot
04.02.09,14:43
a aký ste si dali domov od nich program?:rolleyes:

Však ten najvýhodnejší, v akcii - Promo.
pasuliatko
04.02.09,17:25
Však ten najvýhodnejší, v akcii - Promo.

to je ten najrýchlejší internet? a máš k tomu aj telku a telefon či len net?
pasuliatko
04.02.09,17:27
Chobot
05.02.09,07:44
http://www.orange.sk/web/predomacnost/fibernet/predomacnost_fibernet.html tento? to mám ja :)

Áno, ten a je to balík Promo. Kúpil som len internet, TV mi nevyhovuje a pevnú linku mám.

Na rýchlosť by podľa mňa mal stačiť aj ten Promo.
pasuliatko
05.02.09,19:02
Áno, ten a je to balík Promo. Kúpil som len internet, TV mi nevyhovuje a pevnú linku mám.

Na rýchlosť by podľa mňa mal stačiť aj ten Promo.

ano internet je dobrý..len ked tvrdia,že problém nie je u nich zaručene je:D thak im treba vynadaťa pojde všetko ;) my mame aj telku aj telefon,
cowboyka
09.02.09,16:06
my máme doma všetko - s netom som spokojná nadpriemerne, telefón sa dá, no s tou telkou - dnes ideme po vyjadrenie sa k reklamácií ohľadom setaboxu - vraj nám spustili z ceny, no uvidíme, ale čo bude ďalej, to sa nevie. Ani samy nato nevedia odpovedať
bobino38
10.02.09,04:50
...zlaté Mágio:-)
Fero11
10.02.09,05:43
Magio zavisi od trafficu (i ked je to multicasting)
...zlaté DVB-S :-)
Chobot
10.02.09,08:30
ano internet je dobrý..len ked tvrdia,že problém nie je u nich zaručene je:D thak im treba vynadaťa pojde všetko ;) my mame aj telku aj telefon,

Tak včera mi to natiahli, rýchlosť dosahovala 9,5 - 11,0 Mb/s.
bobino38
10.02.09,10:29
Waw, tak to je extra super rýchlosť:-)...Chobot ma najrýchlejší net na svete.
Chobot
10.02.09,10:49
Waw, tak to je extra super rýchlosť:-)...Chobot ma najrýchlejší net na svete.

:rolleyes: Sorry sekol som sa s tými "M", je to rádovo nižšie, teda 11 Mb/s, alebo 11 000 kb/s, už som to opravil. :D Možno raz budem mať aj takú rýchlosť....
bobino38
10.02.09,11:12
rýchlosť si si opravil dobre, len zas v ďalšom príspevku máš kopanec 11000 b/s nie je 11Mb/s :-) ale 11kb/s
Chobot
10.02.09,12:14
rýchlosť si si opravil dobre, len zas v ďalšom príspevku máš kopanec 11000 b/s nie je 11Mb/s :-) ale 11kb/s

Snáď teraz by to už malo byť dobre. Dnes som akýsi zmatený.....:o
pasuliatko
10.02.09,18:37
Tak včera mi to natiahli, rýchlosť dosahovala 9,5 - 11,0 Mb/s.

to ma teší:o
Fero11
10.02.09,19:23
zeby som presiel na Turbo4 (tcom) uz isli s cenou na 1200Sk a 12000/512 kbps je uz celkom OK, az na tych 512 to mohli dat 1024 (co sa toho uploadu tak boja)
pasuliatko
13.02.10,08:53
ľudia aj vám zrušili stv 3?v hd?
Vlado40
13.02.10,09:23
zeby som presiel na Turbo4 (tcom) uz isli s cenou na 1200Sk a 12000/512 kbps je uz celkom OK, az na tych 512 to mohli dat 1024 (co sa toho uploadu tak boja)

To plánujem aj ja.Priemerná cena počas doby viazanosti je teraz 28,47 Eura.
ejusik
16.02.11,21:56
po 3 rokoch viazanosti co som platil za klasik 39 eur mi ponukli to iste za cca 30 eur myslim. este som si nic neobjednal, nakolko uvazujem ci si dam nieco ine, ale orange mi pomohol sa rozhodnut, ked som mal predplateny balik (inet + tv) do 16.2 vratane a odpojili ma hodinu pred polnocou. ked som im zavolal ze to mam este zaplatene, tak mi povedali ze ano, ale ze uz odpajali skor, ze sa uz neda nic robit, max mozem ist reklamovat. ze uz ma zapojit nevedia. akoze ta hodina mi nechybala, ale ten princip ma nastval. chapem ze orange ma ma na haku...
karol31
05.05.12,12:35
Sice je tu téma o Orange telke, ale viete? že už ponúka Orange aj sledovanie pár tv kanálov cez router? http://www.porada.sk/t104007-wifi-router-belkin-a-internet-antik.html som spominal mašinku, čo používam na sledovanie v antiku cez vlc u určite by to malo fungovať tak isto aj v orange. stačí si priamo stiahnuť vlc a spusťit sap oznami.
mecky
05.05.12,12:39
no teraz sa ti podaril vytiahnut iba rok stary topic, oproti tomu prispevku v 3 roky starom je to dost pokrok:)
podhygmin:-)
07.05.12,05:38
Sračkový orange?Ani zadarmo!
karol31
09.07.12,11:15
Aj tento mega lacný router podporuje IPTV http://www.qcomp.sk/shopping/product_details.php?idp=m752.9696EUA :)