tommygerschi
05.01.09,21:02
Dobrý deň.
Mám záujem si otvoriť takú firmu, ktorá by ponúkala rozbíjanie vecí. Bola by na to určená miestnosť, kde by si ľudia mohli buď svoje donesené veci alebo od nás kúpene vecí porozbíjať. Je to vhodné aj pre tych, ktorí sú neustále v strese a potrebujú sa ,,vyvetrať."
Zoltán Kovács
05.01.09,20:06
Dobrý deň.
Mám záujem si otvoriť takú firmu, ktorá by ponúkala rozbíjanie vecí. Bola by na to určená miestnosť, kde by si ľudia mohli buď svoje donesené veci alebo od nás kúpene vecí porozbíjať. Je to vhodné aj pre tych, ktorí sú neustále v strese a potrebujú sa ,,vyvetrať."

V Japonsku fungujú takéto "demolačné komnaty", len by som bol zvedavý podľa akej činnosti by si vybavil živnostensky list. Ako nazvať túto živnosť. ;)
wagner
05.01.09,20:11
:D:D:D:D
Martin Mocko
05.01.09,20:13
Asi som veľmi konzervatívny..ale neviem kto by chcel zaplatiť za to, že rozbije nejakú vec. Určite takí existujú - ale tí si buhužiaľ svoj "hnev" vybijú na niečom, čo nemusia zaplatiť.
tommygerschi
05.01.09,21:16
Nemusí isť len ohnev, môže ísť aj o zábavu. Ludia majú určite o toto záujem.
ondrejvla
05.01.09,21:24
Nemusí isť len ohnev, môže ísť aj o zábavu. Ludia majú určite o toto záujem.

Som napálená na svojho šéfa, môžem ho priniesť? Ale to by teda nebola zábava...
Inak neviem si predstaviť, ako by si túto činnosť zapísal...no, možno by to mohlo byť byť aj púšťanie žilou, aj vtedy sa ti uľaví, ale na to stačí lekár alebo pijavice.
Už som za čas mojej životnej cesty zažila všeličo, videla všeličo, čítala všeličo, ale zabávať sa na tom, ako niečo roztĺkam... - no holt, voči gustu žiaden dišputát. Idem si teda aspoň dupnúť nohou, všetci už spia a ja sa budem potichu zabávať...
Prepáč prosím, ale inak mi to nedalo.
Halli
05.01.09,21:32
Nemusí isť len ohnev, môže ísť aj o zábavu. Ludia majú určite o toto záujem.

Ja si tiež myslím, že náš národ nieje zvyknutý takto sa zabávať. Sme viac sporovlivý a mne to tiež pripada dehonestujúce takto sa zabávať. Nemusím sa opičiť po nejakých zakompexovaných ľudoch, čo nevedia čo so sebou...
Všetko sa dá riešiť aj logickou cestou a zdravým rozumom.
Prepáč aj ja som musela, je to môj osobný názor.;)
danushka
05.01.09,21:39
Predstavujem si situáciu, že pením a potrebujem niečo rozbiť...
Držím šálku v ruke a už-už ňou idem tresnúť o zem. V tom ma ktosi chytí za ruku a povie mi : ,,miláčik, vydrž prosím chvíľočku, odveziem ťa do "rozbíjačky", ale udržuj sa prosím v zúrivosti, nieže Ťa to preboha popustí !" :D:D:D

...prepáč zadávateľ, musela som, bok by mi vyvalilo...
Halli
05.01.09,21:42
Predstavujem si situáciu, že pením a potrebujem niečo rozbiť...
Držím šálku v ruke a už-už ňou idem tresnúť o zem. V tom ma ktosi chytí za ruku a povie mi : ,,miláčik, vydrž prosím chvíľočku, odveziem ťa do "rozbíjačky", ale udržuj sa prosím v zúrivosti, nieže Ťa to preboha popustí !" :D:D:D

...prepáč zadávateľ, musela som, bok by mi vyvalilo...

:D:D

no veď...a keď ešte pozriem na ten hrnček, že on za to ani chudák nemôže, tak ma prejde aj zurivosť :D A keď si nejaký kúpim, mám z neho radosť a nie, že by som ho praskla o stenu :---
misomiso
05.01.09,21:52
Dobrý deň.
Mám záujem si otvoriť takú firmu, ktorá by ponúkala rozbíjanie vecí. Bola by na to určená miestnosť, kde by si ľudia mohli buď svoje donesené veci alebo od nás kúpene vecí porozbíjať. Je to vhodné aj pre tych, ktorí sú neustále v strese a potrebujú sa ,,vyvetrať."

Toto ma naozaj zaujalo. Mozes mi ale prosim vysvetlit, preco by som prinesenu vec mal rozbijat u vas vo firme, ked ju mozem rozbit u mna doma? (alebo u mna vo firme?)
Alex_M
05.01.09,22:13
ma napadlo (len tak odveci)
Predstavte si taku firemnu akciu. Chodi sa hrat Paintball, chodi sa na auticka. A teraz si to zober ze pride skupinka manazerov, otvori tasky,vytiahnu ntb a mdacka a zacnu ich hadzat o zem
danushka
05.01.09,22:17
Toto ma naozaj zaujalo. Mozes mi ale prosim vysvetlit, preco by som prinesenu vec mal rozbijat u vas vo firme, ked ju mozem rozbit u mna doma? (alebo u mna vo firme?)

Ale misomiso, čo je tu také nepochopiteľné ? Donesieš svoj pohár, tresneš ho o zem a zaplatíš za to, že to niekto pozametá, doma by si si musel pozametať sám;).
arizona
06.01.09,07:53
Filip Glasa
06.01.09,09:56
bolo by fajn ponúknuť nie miestnosť, ale zaujímavé veci na rozbitie v tej miestnosti - auto, elektroniku, rozbiť kompletne zariadenú miestnosť s nábytkom (k tomu by boli výborné farby a spreje), notebooky, počítače.

problém je len v tom, ako vyriešiť bezpečnosť (pri práci :-)

Do ŽL by sa mohlo dať niečo ako relax, wellness, kolotočárstvo, cirkusantstvo, a spol.
Halli
06.01.09,10:01
bolo by fajn ponúknuť nie miestnosť, ale zaujímavé veci na rozbitie v tej miestnosti - auto, elektroniku, rozbiť kompletne zariadenú miestnosť s nábytkom (k tomu by boli výborné farby a spreje), notebooky, počítače.

problém je len v tom, ako vyriešiť bezpečnosť (pri práci :-)

Do ŽL by sa mohlo dať niečo ako relax, wellness, kolotočárstvo, cirkusantstvo, a spol.

Ja to robím občas vonku do smetných nádob určených pre fľaše, robí to dobrý rachot:eek:... a to nemusím byť ani vystresovaná a nahnevaná...
Nuž a elektroniku a iný tuhý odpad separujem tam kde treba a v určené dni.

Falap ty už zabiehaš aj do rozbíjania vecí ohrozujúcich život. :D:D
Alex_M
06.01.09,11:23
Falap to auto by som radsej vynechal. Este by ho zapalili a v malom uzavretom priestore (ako tam vlastne to auto dostanes?:D ) by to nerobilo dobrotu
Filip Glasa
06.01.09,13:58
tak auto by sa mohlo rozbíjať vonku - aj s piknikom, opekačkou a pivom.
Zoltán Kovács
06.01.09,13:59
tak auto by sa mohlo rozbíjať vonku - aj s piknikom, opekačkou a pivom.

Mal som tú česť zúčastniť sa takéhoto pikniku pred vianocami. Keď rozmlátili auto. :D

Doplním: iba ako obecenstvo.
florian1123
06.01.09,15:30
Nuz slovac je taka,ze miesto rozbijania poharov a podobnych veci radsej mlati doma svoje zeny..Môj prispevok znie NEREALNE..
Dáša_
06.01.09,18:47
Ja to robím občas vonku do smetných nádob určených pre fľaše, robí to dobrý rachot:eek:... a to nemusím byť ani vystresovaná a nahnevaná...
:D

Pre toto moj syn miluje, ked robím poriadky v pivnici a on nosi do kontajnera prázdne pohare :D:D

Mne by to pripadalo akčinnosť pre mladých - aby si mohli vybit energiu. Pkial si ešte študent, tak kľudne skúšaj :D
fylyp
08.01.09,23:25
robil si nejaky vyskum, ked tvrdis, ze ludia o nieco take maju urcite zaujem? alebo len vychadzas z predpokladu, ze ked sa to paci tebe, bude sa to pacit mnohym? velmi dobra otazka je, ako uz bolo spomenute, preco by som mal prist niekam, kde zaplatim za to, ze si spravim skodu... mozem to spravit kdekolvek a nemusim za to ani platit, ani nemusim nikam chodit a ani to upratovat. zaujimala by ma cena tejto sluzby... kedze potrebujeme nejake priestory a pod. viem si predstavit realizaciu takejto sluzby za predpokladu, ze aj predavaju nejake hrnceky pripadne inu keramiku, no za nizke ceny, ale nepaci sa mi, ze by sa ludia ucili na takyto styl vybitia energie... aby sa to potom castejsie nestavalo aj v sukromi
Ibaka
13.01.09,07:27
Podnikať sa dá aj v tomto, len neviem ako dostaneš nasr..deného človeka do tej miestnôstky. A čo ak tam nebudeš mať práve taký sortiment na rozbíjanie na akú má klient chuť. Dostaneš ty.
Ja osobne uprednostňujem vybúriť sa ihneď v tom momente ako ma niekto alebo niečo naštvalo. Uvediem príklad pre zábavu. Keď sme dávnejšie zalievali zárubne betónom pri stavbe domu, musí byť v strede tzv. šprajc, aby sa zárubne nevykrútili. Na druhý deň, keď som mal murárov, niečo som rýchlo hľadal v pivnici, zabudol som na drevený "šprajc" vo dverách, poriadne som si buchol do neho hlavu. Od nasr...denosti som ten šprajc vytrhol a šmaril za seba, prepichol som s ním dvere oproti. Neviem si predstaviť ako by som tento výkon realizoval podľa horeuvedeného nápadu, možno by som rozmlátil vstupné dvere do firmy.
Ber to prosím s nadsádzkou.
Pavol Hantsok
13.01.09,20:18
myslím, že autora sa inšpiroval programom v TV kde v USA majú staré vrakovisko kde sú ešte nezosrotovane auta a za par dolarov tam prides nafasujes sekeru, pucku, .... a rozbijas hlava nehlava....Mozno by som tam siel ale pochybujem ze by sa to tomu cloveku oplatilo kedze u nas auto za par korun nekupis ked tak skodovku a z toho pozitok by som urcite nemal...takze neefektivne, neekonomicke, skodiace prostrediu, stratova cinnost, nezaujem ludi....same NE....:)
kofy
13.01.09,22:12
mna by taketo nieco napriklad zaujimalo... minimalne to je jeden z naj napadov, ake som tu na Porade cital. A ze preco by mali ludia platit za to, de mozu rozbijat veci? No hodte si doma barsco a barskde... asi tam mate aj koberec, podlahu, dlazbu, obrazy, nabytok a tak... a na ulici su ludia a je to narusovanie kludu... hmm? Kto vie nervy zvladat aj inak a ma sa de vyventilovat, tak by taketo nieco vyuzivat nemusel. Nejako mame v istych veciach o sebe falosnu mienku a myslime si, aki velmi civilizovani sme my ludia sme... naco sa klamat. Potom sa ventilujeme podvedome a tam de nemusime... praveze to moze byt akasi prevencia, aby sa tak nestavalo. To je psychologia, to je clovek, to neodrbete. Niekedy sa v nas nazbiera viac, nez mame ako vypustit. Napr. ja ked hram futbal, tak sa snazim vybit a som kvazi iny clovek ako normalne, som nazhaveny, nakopnuty a ked sa mi nezadari, rad si kopnem supu do steny (hravame v hale)... proste sa ventilujem. Ako mohlo by sa stat, ze sa na tom niekto stane zavisly alebo to nevhodne ovplyvni jeho prah uvolnovania takehoto ventilu. Aj taki sme my ludia. Caute
Melnick
13.01.09,23:29
V Japonsku fungujú takéto "demolačné komnaty", len by som bol zvedavý podľa akej činnosti by si vybavil živnostensky list. Ako nazvať túto živnosť. ;)

Nóóó Zoli, pre mňa by to boli relaxačné centrá :) A to už by sa našla aj zodpovedajúca živnosť. Dala by som tam určite aj fackovacieho panáka- no keď som si predstavila svojho šéfa- mňa- tak som sa vyľakala,lebo by som sa tak vyfackala, až by som uvidela všetky hviezdy.
Dôvod? Množstvo klientov a neschopnosť povedať NIE.:mee:
Dáša_
14.01.09,17:03
Dnes som si spomenula, že jeden mladý muž raz sníval o tom, že si prenajme opustenú veľkú výrobnú halu a urobí z toho "ihrisko na paitball". Ale napd nedotiahol a dnes po rokoch podniká v realitách :))) V čase nápadu bol tuším tiež na strednej.
duves
11.02.09,07:58
Co tak väčší pozemok, na búranie áut? No nemusia to robit na cestach.:D