magda26
05.01.09,21:17
Dobry den

Chcem sa len opytat ci tu niekto nema knihu Amália Spitzová- Jednoduché účtovníctvo nascenovanu, ktoru tu niekto odporucal pre zaciatocnikov, resp. nejaku podobnu.Ktorá by mi pomohla pri vedeni JU.Dakujem
Lucinka23
06.01.09,07:26
ja by som ti tiež odporučila publikáciu Jarmila Strählová - Vedenie jednoduchého účtovníctva v roku 2008, vydal poradca podnikateľa, ceno dostupná (myslím okolo 300,- Sk), zaslali mi ju na dobierku v priebehu 3 dní. Ale ak by mal niekto naskenovanú tú od Amálie Spitzovej, tak by som bola rada. Ak by mal niekto záujem, mohla by som naskenovať tú Strählovú, okecová časť bez zákonov má iba 111 strán.
Slezak
06.01.09,08:34
Mal by som o uvedenú knihu zaujem,žiadam Vás oznámiť dodavateľa a cenu za uvedenú knihu v prípade že mate naskenovanú uvital by som od Vás za prípadnu úhradu.
kontakt :vlslezak@post.sk
Žiadal by som od Vás odpoveď na možnosť dodania.
S pozdravom
Zoltán Kovács
06.01.09,08:45
Prepáčte, ale autorské práva Vám nič nehovoria, keď už sa bavíte o oskenovaní knihy?
magda26
06.01.09,08:45
Dobry den
Tuto temu som zalozila preto, lebo vsade je tato kniha vypredana, a dotlac vydavatel nepripravuje. Budem rada ak sa niekto ozve kto ju ma a ci by nebol tak ochotny bud ju predat popripade nascenovat. Pomohol by tym viacerim.
Dakujem
s pozdravom
Zoltán Kovács
06.01.09,08:48
Dobry den
Tuto temu som zalozila preto, lebo vsade je tato kniha vypredana, a dotlac vydavatel nepripravuje. Budem rada ak sa niekto ozve kto ju ma a ci by nebol tak ochotny bud ju predat popripade nascenovat. Pomohol by tym viacerim.
Dakujem
s pozdravom

Veď práve. V každej knihe je uvedená klauzula o kopírovaní........
magda26
06.01.09,08:48
Prepáčte, ale autorské práva Vám nič nehovoria, keď už sa bavíte o oskenovaní knihy? Hovoria, ale co ak ina moznost ako sa dostat k tej knizke nie je? A co myslite ze robia studenti?
Zoltán Kovács
06.01.09,08:52
Možno som blbec, a príliš poctivý, ale držím sa tohto aj v reálnom živote:

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
magda26
06.01.09,09:01
Možno som blbec, a príliš poctivý, ale držím sa tohto aj v reálnom živote:

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
Ja viem ze by sa to nemalo robit, ale ked ina moznost nie je. Presla som na nete a nikte uvedenu knihu nemaju a nema ju ani vydavatelstvo. Tak potom skus poradit nejaku inu knihu, ktora pomoze pri zaciatkoch v JU. Dakujem
Zoltán Kovács
06.01.09,09:16
Napr.

Vachová Eva: Jednoduché účtovníctvo v praxi

V antikvariáte u Slimáka ju majú za 1,99 €

http://www.wallstreet.sk/antik/antik.php
Zita5
06.01.09,09:36
Dobry den

Chcem sa len opytat ci tu niekto nema knihu Amália Spitzová- Jednoduché účtovníctvo nascenovanu, ktoru tu niekto odporucal pre zaciatocnikov, resp. nejaku podobnu.Ktorá by mi pomohla pri vedeni JU.Dakujem

Amália Spitzová - 5+5 riešených súvislých príkladov z jednoduchého a podvojného účtovníctva .

Mám tu knihu založenú v archíve . Ak máš záujem podarujem Ti ju . Napíš adresu do SS.