bazant22
06.01.09,10:15
Ahoj, má niekto skúsenosť s náterom ThermoShield Exterieur na fasádu paneláka. Máme popraskané paneli a zateká nám do bytov.
Halli
06.01.09,09:28
Ahoj, má niekto skúsenosť s náterom ThermoShield Exterieur na fasádu paneláka. Máme popraskané paneli a zateká nám do bytov.
http://www.porada.sk/t46773-zateplenie-pomocou-thermoshield.html
220870
06.01.09,11:02
To je len farba to váš problém určite nevyrieši..
Ferdosondo
06.01.09,19:49
Ja mu hovorím thermoshit. Veľká reklama a tepelné vlastnosti temer žiadne. Na tzb.info.cz bola o tom rozsiahlejšia debata do ktorej sa zapojili aj oborníci a predajca a ten predajca tam dopadol dosť blede pod ťarchou argumentov. No ale čo, stále sa mu darí chytať dôverčivých ľudí.
Elena Navrátilová
07.01.09,05:30
Ja mu hovorím thermoshit. Veľká reklama a tepelné vlastnosti temer žiadne. Na tzb.info.cz bola o tom rozsiahlejšia debata do ktorej sa zapojili aj oborníci a predajca a ten predajca tam dopadol dosť blede pod ťarchou argumentov. No ale čo, stále sa mu darí chytať dôverčivých ľudí.

Napísal si to výstižne... treba si overiť či investovať práve do tohto náteru.
duves
07.01.09,05:36
Ja som na to videl v TV reklamu, vraj je to technologia ochrany raketoplanov pred zhorenim v atmosfere. No vidi sa mi, že by bolo prinajmenej vhodne použiť kombinaciu - izolacia (nobasil, polystyren) a uvedeny nater ThermoShield na konečnú úpravu. Len je možné, že to vyjde niekolkokrat drahsie ako normalny nater po zateplení.
Ferdosondo
07.01.09,06:13
Thermoshit má podobné vlastnosti, ako podobné nezmysly typu termomalta a termoomietka. "Za veľa peňazí, skoro žiadna muzika". Duves načo by si dával na zateplenú stenu ešte ten Thermoshit?
duves
07.01.09,06:51
Duves načo by si dával na zateplenú stenu ešte ten Thermoshit?
No...dať sa to, ale bude to drahsia volba. Tak som to myslel.
Ešte rozmyslam. Mam garaž, nevykurovanu. Aka je teplota vonku, taka je v garaži, možno o stupen - dva viac. Kto vie, či by to nepomohlo. Ten nater na strop, su tade najväčšie straty.
Ferdosondo
07.01.09,07:40
Ak chceš mať v garáži teplejšie (teplo bez kúrenia nebude), treba ju zatepliť. Tepelné zisky máš od zeme, tá má okolo 10C( u teba však už menej, keď je intenzívne ochladzovaná), od motora, keď auto odstavíš v garáži, možno slnkom cez okno ak máš. Neviem z čoho je postavená. Ale ak sú tam plechové dvere tak najprv tie a podľa možnosti aj utesniť. Strop, ak sa nedá zvrchu, tak odspodu, no a aj steny obvodové. Mojim odhadom takých 2-6 C by si tam mohol mať. A teraz čím? No Thermoshitom určite nie. Ten nie je určený na zatepľovanie, to je len predajcovo želanie.Tu http://www.porada.sk/t46773-zateplenie-pomocou-thermoshield.html si o tom môžeš prečítať.
duves
07.01.09,08:02
Je to predajcovo želanie, to je fakt.
Garaž necham tak, brana je zateplena polystyrenom, ktory som nalepoval polyuretanovou penou. 2 alebo 4 stupne to nevyriešia. Mas pravdu, treba tam zdroj tepla.
220870
08.01.09,18:13
Je to predajcovo želanie, to je fakt.
Garaž necham tak, brana je zateplena polystyrenom, ktory som nalepoval polyuretanovou penou. 2 alebo 4 stupne to nevyriešia. Mas pravdu, treba tam zdroj tepla.
Predávajú aj nezávislé kúrenia do áut,s časovým spínačom.
duves
09.01.09,06:40
Nie, nepotrebujem riešiť teplo v aute. Skor teplo v garaži.
Dik:rolleyes:
Composite
16.01.09,13:01
hej máme to na baráku, je to shit!
ani nad tým neuvažuj!

o týždeň bude správa zateplený, nezapteplený a TS barák. Budú termosnímky, svietime ako nezateplený barák vedľa a na druhej strane zateplený je tmavý

TS je totálny prepadák!

Tu je znalecký posudok z BRNA:
http://www.reflexe.nazory.cz/download/THERMOSHIELDPOSUDEK.pdf
r.galovic
16.01.09,14:50
Je to dokázateľne určite podvod.