bolacka
07.01.09,17:05
no ahojte som bolacka..uz som sem napisala nejake tie prispevky za tie dva dni co som tu a az teraz som zistila ze sa mam aj predstavit:)

Volam sa Zuzana, mam 20 rokov a prisla som sem hlavne kvoli radam k podnikaniu ktore rozbieham s priatelom. Ide o podnikanie s knihami a to som aj rozoberela s par dobrymi dusami, ktore mi ochotne pomohli stym, co mi nebolo jasne.

Doteraz som pracovala vo sfere obchodu ako obchodny zastupca takze co-to z obchodnickych skusenosti sa namna nachytalo. Momentalne pracujem na nejakom lepsom zamestnani, aby som dokazala pokryt financne nase podnikanie.

A aj som si oblubila temu recepty, kde som uz nejakymi prispela, kedze rada varim a mam rade dobre a hlavne jednoduche domacke sedliacke jedla:)

Ak budete mat namna nejake otazky rada odpoviem:)
arizona
07.01.09,16:09
Zuzanka vitaj medzi nami! Určite sa tak ľahko od Porady neodtrhneš, je to ako (neškodná) droga:),tak sa cíť dobre a budeme sa tešiť na Tvoje príspevky.
DanielaSL
07.01.09,16:11
Vítam Ťa medzi nami, cíť sa tu dobre a naďalej píš tie výborné recepty..už sa na ne teším. ;):)
bolacka
07.01.09,16:14
dakujem Vam..myslim ze som konecne nasla svoju virtualnu partiu:)
Gabi03
07.01.09,16:32
Zuzanka vitaj medzi nami! Určite sa tak ľahko od Porady neodtrhneš, je to ako (neškodná) droga:),tak sa cíť dobre a budeme sa tešiť na Tvoje príspevky.

mimotemy Nechcem byť skeptická, ale sem-tam sa zadarí, že človeka vyvedie z miery. :rolleyes::D
Ale držím palce, aby to bolo čo najmenej. Veď tak je to aj v reálnom živote. ;)