mamminta
08.01.09,08:52
Chystám sa začať písať kroniku v tomto šk. roku aj v elektronickej podobe.....
Máte s tým prosím niekto skúsenosti?
Zoltán Kovács
08.01.09,08:39
Chystám sa začať písať kroniku v tomto šk. roku aj v elektronickej podobe.....
Máte s tým prosím niekto skúsenosti?

Máš na mysli v text.editore, alebo na spôsob blogu? Považujem to za super nápad inak.
mamminta
08.01.09,08:42
asi skôr v textovom
v blogoch sa nevyznám :o
Zoltán Kovács
08.01.09,08:43
asi skôr v textovom
v blogoch sa nevyznám :o

Bolo by zaujímavé to robiť na spôsob blogu. Mali by k tomu prístup aj ľudia, ktorí školu navštevovali....
mamminta
08.01.09,08:48
to sa myslím spustí na stránke školy
ide o to, že klasika kronika je hrozne ťažká, objemná a nemôžem tam dať toľko fotografii, koľko by som chcela
Zoltán Kovács
08.01.09,08:53
to sa myslím spustí na stránke školy
ide o to, že klasika kronika je hrozne ťažká, objemná a nemôžem tam dať toľko fotografii, koľko by som chcela

Potom je to super, keď to bude prístupné na nete.
jozka56
08.01.09,09:12
http://www.porada.sk/image.php?u=84822&dateline=1208950392mamminta vieš, že je to výborný nápad??? Paráda. Držím Ti palce. Veru, keby som bola ešte učiteľkou, tak by to bol pre mňa veľký impulz.
mamminta
08.01.09,10:49
Potom je to super, keď to bude prístupné na nete.
aby som to upresnila...škola má stránku, ale nedá sa na ňu nič pridávať,
má len správcu, ktorý ju občas upraví a pridá sem-tam nejaké to foto...
preto by som to chcela takto nejak, aby si ju mohli pozrieť žiaci - hoci sa k väčšina z nich dostane k PC len v škole, príp. aj niekto iný
ku klasickej kronike majú prístup zväčša len učitelia
katica.vargova
08.01.09,16:39
Skúsenosti s tým, žiaľ nemám, ale každopádne oceňujem myšlienku. Verím, že keď písanie rozbehneš, podelíš sa s nami o cenné info, ako začať. :)
LKV
30.08.11,05:56
Elektronická kronika je super nápad,ale neporušuje to zákon o ochrane osobných údajov? Pokiaľ tam nie sú rodné čísla tak asi nie však?:-)