andysa85
08.01.09,10:34
Dobrý deň prajem! Chceli by sme otvoriť rýchle občerstvenie. Na internete som si už prečítala články o podnikaní, nakolko v podnikaní veľmi nie som doma, pretože som bola zatiaľ zamestnancom v celkom inom odvetví. O tom, ako si založiť podnik sa dá dočítať na mnohých stránkach, to si viem zistiť, ale potrebovala by som príklady a nápady na podnikatelský zámer v tomto odvetví, lebo by som chcela vedieť, na čo všetko mám dohliadnuť, a čím všetkým mám počítať, a čo všetko musím dodržiavať, aby som to mohla otvoriť. Keby ste mali niečo pre mňa, bola by som veľmi vďačná. Vopred ďakujem!
Johanka
08.01.09,09:57
Hľadaj na Porade - kľúčové slová : bufet, občerstvenie, HACCP, prevádzkový poriadok, reštaurácia :) a čítaj, čítaj :)
andysa85
08.01.09,11:07
Ďakujem ti veLmi pekne!
pimpi
01.02.09,14:13
Ahoj,
mam rychle obc. na vychodnom slovensku, spolu s kolegom..a kedze ani ja niesom z tohoto oboru, tak tu muselo byt na kolegu-on ma hotelovu skolu. Nemozes si to otvorit, pokial nemas gastronomiu..mna by zaujimalo odkial si, a ci si uz blizko otvorenia podniku :)
andysa85
31.03.09,18:34
Ahoj! Nie na mňa to bude, ale na priatela, ktorý je kuchár. Zatial nie, zajtra ideme pre živnosť, a ďalej neviem čo. Ideme sa zahlasiť am treba, a vybavit pokladnicu, neviem čo všetko ešte treba, idem sa dočitať tu v porade. Už máme aj nejaké stroje nakúpené a tiež máme miestnosť. Od 1. apríla, čiže od zajtra za ňu platíme, takže musíme makať!
andysa85
31.03.09,18:42
:(