Ghost135
08.01.09,14:42
Chcel som do kompu dat jeden subor miniimage hry ktory ma 1mb ako rar subor a po rozbaleni sa zobrazuje ako 3Gb . Neslo mi to vsak stiahnut cez ziadny prehliadac (vzdy sa to zaseklo na 90%) tak som poziadal kamarata aby mi subor poslal na Outlook mail. Lenze tam mi ten subor tiez nechcel prejst ba co viac stale je tam prebieha stahovanie novych sprav (stale prijma ten 1MB rar aj 15 min vkuse ak to neham bezat) asi je to zaseknute jak v ked som ten rar tahal cez prehliadac. Ale co je najhorsie akoby sa ta sprava stale dakte ukladala na parcticu HDD kde je windows takto mi to scuclo 8Gb pamete a prave ked vam teraz pisem tuto spravu mam len 80MB volnej pamete. Co mam robit ? Ako vypnem tu spravu aby ju to po kazdom spusteni outlooku netahalo ?
Prvy krok co som spravil k naprave bolo precistenie kompu cez CC cleaner a tak mam teraz cca 8Gb volne miesto aby som mohol spravit tento topic. Bojim sa zas spustit outlock lebo to zacne zas preberat to rarko a zas budem mat 70Mb volne miesto. Takze budem cakat na vase rady.
Stevo5
08.01.09,17:49
Nespúšťaj si Outlok, v prehliadači (neviem aký používaš) si načítaj stránku kde máš poštovú schránku, prihlás sa a tam tú správu vymaž.

Ale - ten súbor je nejaký divný (1MB/3GB ???), neviem z akého je zdroja, ale ja by som si ho do PC nedával.
Inak poliaľ je ten súbor v poriadku a spakovaný a vtedy má 1MB, nie je dôvod aby si si ho nestiahol akýmkoľvek prehliadačom.
Ghost135
08.01.09,18:38
Je to v poriadku islo len o strasne skomprimovane vcd 1mb na 3Gb (s takouto kompresiou som sa stretol prvy krat v zivote)
Outlock to stiahol asi za 5min ked som ho nechal zapnuti lebo preveroval ci su tam neni viri aspon sa teda domnievam preto mi klesla pamet ked som ten subor rozbalil skutocne mal z 1 mb 3Gb a splnil svoj ucel takze to bola skutocne dobra technologia zpakovania (aspon sa domnievam)

Uz je vsetlo ok a dakujem za radu
Anik
06.02.13,19:39
prosím o pomoc pred 2-3 dňami mi nešiel internet čosi ma vždy odpájalo idem cez wifi nie cez kábel
tak som sa s ním hrala a internet ide,ale od včera mi nejde pošta, neviem či som niečo zablokovala v outlooku veľmi mi pomôžete ak mi poradíte ďakujem a prajem príjemný večer
misoft
07.02.13,14:57
Podľa poskytovateľa internetu si nastav vo vlastnostiach Outlooku poštový server POP pre príjem i odosielanie (mala by si to mať v zmluve) - napr.:
mail.*****.sk a prípadne i zabezpečenie SSL/TLS