samolepka
08.01.09,18:29
Mám problém!!!!! Včera mi zavolal (ani neviem odkiaľ má moje tel. číslo) šofér autobusu, že mu dlhujem 100 Eur !!!:eek: Pritom ja som chcela kartu dobiť za 100 Sk. :mad:Potrebovala by som poradiť, ako sa mám zachovať v tomto prípade. Vopred vďaka za rady SAMOLEPKA
pepsikova
08.01.09,18:16
Ten známy slogan,čo býval donedávna vycapený pri každej pokladni: "peniaze si skontrolujte pri pokladni, prípadné reklamácie nevybavujeme"..platí aj o pokladníkoch, nie len o zákazníkoch a šofér je tiež pokladník.
By som povedala,že záleží na tvojej čestnosti,ako to s ním vybavíš.
arizona
08.01.09,18:23
Nepíšeš, za koľko Ti vlastne dobil kartu. Za 100sk, alebo za 100€ ?:rolleyes:;)
veronikasad
08.01.09,18:34
Mám problém!!!!! Včera mi zavolal (ani neviem odkiaľ má moje tel. číslo) šofér autobusu, že mu dlhujem 100 Eur !!!:eek: Pritom ja som chcela kartu dobiť za 100 Sk. :mad:Potrebovala by som poradiť, ako sa mám zachovať v tomto prípade. Vopred vďaka za rady SAMOLEPKA
Skontroluj si zostatok na karte, možno ti ju naozaj omylom dobil na 100€ a jemu chýbajú pri vyúčtovaní tržby. V tom zmätku by som sa ani nečudovala...
Ak máš na karte takú sumu, kontaktuj DZ či sa nedá urobiť nejaké storno, ak to nemáš z čoho zaplatiť. Aby to mal za teba platiť šofér by bolo asi z tvojej strany nefér ...
michelle84
10.01.09,11:31
To je zaujímavý prípad. Ja si vždy kontrolujem, aj koľko mi odráta z karty za každú jazdu.