Donda
09.01.09,12:42
Vystavovala som fa za december už v programe MRP JÚ preklopenom na EURá. Až neskôr som si všimla,že program mi ceny za MJ prepočítal na 4 desatinné miesta. Teraz mám robiť novú zmluvu s odberateľom a neviem, či musím zadať v zmluve cenu za MJ tiež so 4 desat.číslami, alebo môžem zmeniť počet des.miest za MJ v programe (ale ako?) a vystavovať ďalej fa s MJ len na 2 desat.miesta...? Dúfam, že moja otázka je zrozumiteľná...:o
deni27
09.01.09,13:12
Aj ja sa chcem spýtať, prečo v MRP zaokrúhlili jednotkové ceny na 4 desatinné miesta v EUR, keď podľa zákona sa jednotkové ceny majú zaokrúhľovať na 3 desatinné miesta. Poradite???
ekopo
09.01.09,13:24
Aj ja sa chcem spýtať, prečo v MRP zaokrúhlili jednotkové ceny na 4 desatinné miesta v EUR, keď podľa zákona sa jednotkové ceny majú zaokrúhľovať na 3 desatinné miesta. Poradite???
Ktorý zákon a § to stanovuje?
pozri aj príspevok:
http://www.porada.sk/908948-post18.html
Ester plus
09.01.09,13:35
V súvislosti so zaokruhľovaním sa chcem spýtať na mzdy: Vypočítala som odovdy do tretieho piliera DDS v SK za zamestnancov a celkovú sumu úhrady neviem ako mám zaokrúhliť.
Ester plus
12.01.09,07:47
Nikto nevie poradiť?
Donda
12.01.09,11:03
Študovala som si tu zákony o zaikrúhľovaní, ale i tak by ma potešilo keby ste mi poradili, čo sa týka mojej otázky. Keď som vystavila v MRP fa s prepočtom na 4 des. miesta (pričom jednotkové množstvo je "byt") musím ich teraz prepísať? Prosím...