majkaaa
09.01.09,17:01
Dobry den,
byvame v bytovke a velmi tuzim po krbe a v prechodnych obdobiach kym zacnu kurit, tak aj tak pouzivame ohrievat. Nemate nejake skusenosti ohladne tychto krbov?
majkaaa
10.01.09,17:29
naozaj mi nevie nikto poradit?
xxxpower2
11.01.09,09:23
No a co potrebujes vediet?Myslis take tie kde ti akoze hori drevo a troska fuka teply vzduch a papka to 2 KW/hod?No tak s takymi mam skusenost-obcas dky predam aj ked nerad...je to taka somarinka na vyhodenie penazi....na vykurenie to neni velmi vhodne na to skor daky ohrievac a tak
KIKA16
12.01.09,15:36
Skús pozrieť stránku http://www.flamedecorkrby.sk/Biokrby-priamo-pre-Vas/ Ide o bezkomínové krby vhodné aj do bytu, spaľuje sa alkohol. Neviem z ktorého si mesta, v Košiciach je predajňa na Hlavnej.

Vyzerajú úžasne...
kaps
19.01.09,12:38
My máme v rodinnom dome od leta. Máme veľkú obývačku a tam sa to hodí. Sú rôzne veľkosti a prevedenie. Predávajú ich v Chynoranoch ZOPP krby a v Považskej Bystrici BRELL. Tie prvé sú z Anglicka pekné ale drahé. Vyzerajú klasickejšie. K niektorým tu vyrába stolár obostavby, ktoré nie sú pekné /podľa mňa/. V PB dovážajú z Nemecka sú dizajnovo modernejšie, komplet s obostavbami. Majú svojich predajcov po Slovensku, ale s obmedzaným sortimentom. Dá sa s tým aj kúriť. Máme izbu 4,5 x 8 m a v prechodnom období to pekne vykúri. Aj teraz keď sa zapne, tak je to príjemné. Má tichý chod, neruší. Ceny sa pohybujú podľa vybavenie. Do panelákovej obývačky by som doporučil od fy BREL krb MOZART. Stránku najdete ako "elektrické krby"
Iveta5678
20.05.09,17:14
Skúste krby od firmy GEMMY, hlavne zabudovateľné elektrické krby, s panoramatickým plameňom, sú naozaj fajn.
vladka.senkarova
10.06.09,06:34
Skúste krby od firmy GEMMY, hlavne zabudovateľné elektrické krby, s panoramatickým plameňom, sú naozaj fajn.
Ivetka vy ho mate??? My by sme velmi chceli od tej firmy, ale nevieme, kde sa daju vidiet nazivo. Ake su vase skusenosti. Ozvite sa mi pls.Vlada
gomanek
11.06.09,07:51
Skús pozrieť stránku http://www.flamedecorkrby.sk/Biokrby-priamo-pre-Vas/ Ide o bezkomínové krby vhodné aj do bytu, spaľuje sa alkohol. Neviem z ktorého si mesta, v Košiciach je predajňa na Hlavnej.

Vyzerajú úžasne...

A zde můžeš najít další rozšiřující informace o zmiňovaných biokrbech (http://eshop.enbra.cz/krby/biokrby/) :o
Iveta5678
03.08.09,10:45
Ivetka vy ho mate??? My by sme velmi chceli od tej firmy, ale nevieme, kde sa daju vidiet nazivo. Ake su vase skusenosti. Ozvite sa mi pls.Vlada


Kamarátka má taký zabudovaný, tmavý, vyzerá dobre. Budeme prerábať byt, tak sme si vraveli, že by sme si tiež nejaký vzali, pôsobí to veľmi útulne. Videla som podobný aj v Žiline, v kaderníctve, pri kostole.
amila
04.08.09,10:48
dajzu sa ku krbu vbudovat aj rozvody tepla do dalsich miestnosti ?
Iveta5678
07.08.09,15:53
k elektrickému nie, nemá dostatočný výkon, aby vyhrial viac miestností, len ku klasickému na drevo a k plynovému.
galpe
07.08.09,20:57
skús pozrieť stránku: bezkominovekrby
terinka1
09.09.10,12:49
naozaj mi nevie nikto poradit?

VYHLADAJ SI NA WEBE FIRMU " REACTION "

PERFEKTNÉ KRBY NA TEKUTÉ BIO PALIVO, BEZ SMRADU, DYMU, POPOLČEKU. VYHRIEVAJU, SU ELEGANTNÉ A AJ UTULNÉ. ZAVESÍS NA STENU ALEBO POSTAVIS NA ZEM - STOL (PODLA TOHO O AKY TYP IDE). MY MÁME TAKÝTO DOMA Z TEJTO STRÁNKY A JE TO SUPER. A PALIVO SA DÁ TIEŽ DOKUPOVAŤ ZO STRÁNKY.
JanL
29.09.10,05:25
Pozri sa na stranku flamedecor @ flamedecor.sk
Tu máš možnosť dať si vyrobiť aj na zákazku presne taký aky si predstavuješ