daniela1109
03.06.05,12:10
Ahojte všetci. Ste super ako si vsetci pomahate.Uz asi tyzden si prechadzam Vašu stránku a čítam zaujímave veci, hoci niektoré rady nie su k veci a ani niektoré otázky niesu konkrétne dá sa tu nájsť vela užitočných informácií. Ja som absolventkou OA a pracovala som všelikde ale nie v odbore/uct, admin, a tak/ a teraz som si nasla prácu ako hlavná úctovníčka / PU aj JU, mzdy, kniha jázd a vsetko ostatné/, ekonomka a sekretárka v jednom na 8 hod denne. Co som vysla zo skoly je to nejaky ten čas a predsa aj tak prax vyzerá vzdy inak ako teoria. Preto by som vam bola velmi ale velmi vdacna za komplexne vysvetlenie ako to v takej firme ma vyzerať, ako ma vyzerať pracov. den účtovnícky, co vsetko treba kde posielat a vybavovať a aké sú termíny adt adt adt. Hlavne potrebujem vase praktické informácie ako to funguje kazdy den lebo ked som aj citala zákony neviem sa pohnut z miesta. Najlepsie by bolo keby sa so mnou chcel stretnút niekto z vás na kave a porozprávať o beznom pracovnom zivote, pracujem v Ziline mam 21 a som prispôsobivá, ochotná a niekedy naivná. Ak sa z toho čo som tu napísala neviete vyznat tak sorry ale chcela som tu vmackat co najviac informácií aby ste si urobili čo najlepsí pohlad na môj problém.
Ja nepotrebujem vysletlit princím podvojneho úct., aktíva a pasíva ale chcem vediet ako to vyzera v praxi so zoradovaním dokladov, ako robite vydavkové k poklad. blokom, ako robíte knihu jázd atd.

Velmi pekne vopred dakujem za ochotu poradit a podelit sa o svoje skusenosti z pracovného zivota.

NA VZITIE SA DO MOJEJ POZICIE, PRETO NEVIEM POMENOVAT V COM POTREBUJEM PORADIT JEDNOU VETOU , ASI TOLKO.

ESTE RAZ VELMI PEKNE DAKUJEM ZA OCHOTU PRITOMNYCH KTORÝ MI PORADILI !!!!!!!!!!!!!!!!!
luebchenko
03.06.05,10:14
danka, hlavne sa nauč hľadať, a na začiatok skús tu:

http://www.porada.sk/showthread.php?t=8703&highlight=svokrina

:) všetko dobré
daniela1109
03.06.05,11:46
Prosím skúste mi niekto poradit na môj problém!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
luebchenko
03.06.05,11:53
Ja som chcela prax nie príncíp teoretický podvojného úctovníctva. Ale aj tak dík aspon som sa zasmiala je to fakt dobre vysvetlené pre tych co sa idú ucit podvojné uctovníctvo.
Prosím skúste mi niekto poradit na môj problém!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vieš nastolila si široký okruh problémov, tu sa každý pýta konkrétne na to s čím si nevie rady. A také detaily tu sú preberané dene vo viacerých témach. Klikaj na "hľadaj" píš čo ťa trápi a keď nenájdeš to konkrétne čo nevieš, založ novú tému :D - a Žilinčania majú tiež nejaký kafčotref - pozri v témach "po porade"
A keby sa ti chcelo len tak pokecať - klebetklub je na šuťáku (okno nad okruhom "po porade" )
Anonymka
03.06.05,12:00
Ahojte všetci. Ste super ako si vsetci pomahate.Uz asi tyzden si prechadzam Vašu stránku a čítam zaujímave veci, hoci niektoré rady nie su k veci a ani niektoré otázky niesu konkrétne dá sa tu nájsť vela užitočných informácií. Ja som absolventkou OA a pracovala som všelikde ale nie v odbore/uct, admin, a tak/ a teraz som si nasla prácu ako hlavná úctovníčka / PU aj JU, mzdy, kniha jázd a vsetko ostatné/, ekonomka a sekretárka v jednom na 8 hod denne. Co som vysla zo skoly je to nejaky ten čas a predsa aj tak prax vyzerá vzdy inak ako teoria. Preto by som vam bola velmi ale velmi vdacna za komplexne vysvetlenie ako to v takej firme ma vyzerať, ako ma vyzerať pracov. den účtovnícky, co vsetko treba kde posielat a vybavovať a aké sú termíny adt adt adt. Hlavne potrebujem vase praktické informácie ako to funguje kazdy den lebo ked som aj citala zákony neviem sa pohnut z miesta. Najlepsie by bolo keby sa so mnou chcel stretnút niekto z vás na kave a porozprávať o beznom pracovnom zivote, som z KNM a pracujem v Ziline mam 21 a som prispôsobivá, ochotná a niekedy naivná. Ak sa z toho čo som tu napísala neviete vyznat tak sorry ale chcela som tu vmackat co najviac informácií aby ste si urobili čo najlepsí pohlad na môj problém. Ja nepotrebujem vysletlit princím podvojneho úct., aktíva a pasíva ale chcem vediet ako to vyzera v praxi so zoradovaním dokladov, ako robite vydavkové k poklad. blokom, ako robíte knihu jázd atd.

Velmi pekne vopred dakujem za ochotu poradit a podelit sa o svoje skusenosti z pracovného zivota.
Ja som tiež začínala po strednej škole. Predtým som vôbec nikde nepracovala. Nuž začala som pracovať v jednej firme (kde aj dodnes pracujem) ako účtovníčka a mzdárka a sekretárka. No keďže mi s tým nikto nepomohol, postupne som si pozisťovala, aké povinnosti mala moja predchodkyňa, čo všetko mesačne robila a hlavne ako jednotlivé prípady zaúčtovala. Postupne som sa naučila, čo treba mesačne spraviť, a teraz to robím nasledovne:
na začiatku mesiaca spracujem mzdy, vyplním výkazy do poisťovní (najneskôr do 15.dňa mesiaca ich pošlem). Po spracovaní miezd ich zaúčtujem. Dve povinnosti sú okolo miezd, čo sa týka daní. Do 30 dní po uplynutí štvrťroka treba vyplniť a zobrať na DÚ Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch. Ďalšia povinnosť je iba po ukončení roka - to je podať Hlásenie po vykonaní ročného zúčtovania.
Takže keď mám mzdy, zaúčtujem faktúry, zaúčtujem výpisy, spracujem pokladničné bloky - skontrolujem účtovanie a typy DPH, potom spracujem DPH priznanie (do 25. dňa odovzdám na DÚ) Zaúčtujem príjemky a výdajky - zo skladu. K poslednému dňu mesiaca zaúčtujem spotrebu poštových cenín - známok, odpisy a kontrolujem účty pohľadávok a záväzkov, či sú zhodné zo zoznamom neuhradených faktúr. Pozriem si zostatky účtov, či zodpovedajú skutočnosti - to je také kontrolné opatrenie.
Ešte je tam kopec vecí, ale skús sa radšej pýtať, skôr ma napadne, čo ešte treba.;)
ondrejvla
03.06.05,12:01
Daniela, ja som zo Žiliny, píš konkrétne, čo chceš vedieť, môžem sa ti venovať na nete vo večerných hodinách. Napíš čomu nerozumieš, ale ako vyzerá pracovný deň účtovníčky - no nehnevaj sa! - to je sila! Ty musíš vedieť, čo chceš robiť a či chceš robiť! A nechápem, čo ti bolo smiešne na téme Svokrina ..., to podľa mňa je receptár nielen pre začínajúce, ale i pre výsostne pokročilé! A ja som už do frasa riadne pokročilá!

Ale dobre, budem sa ti venovať, píš prosím konkrétne problémy, aby sme sa pohli z miesta, a aby som ti mohla spolu s kolegami z Porady pomôcť, lebo určite si už zistila, že ochota tu je, len treba poprosiť a neurážať ľudí naookolo. ako to robia niektorí noví členovia. Tak nech sa ti tu medzi nami páči, a pýtaj sa, večer budem na Porade!
daniela1109
03.06.05,12:10
Daniela, ja som zo Žiliny, píš konkrétne, čo chceš vedieť, môžem sa ti venovať na nete vo večerných hodinách. Napíš čomu nerozumieš, ale ako vyzerá pracovný deň účtovníčky - no nehnevaj sa! - to je sila! Ty musíš vedieť, čo chceš robiť a či chceš robiť! A nechápem, čo ti bolo smiešne na téme Svokrina ..., to podľa mňa je receptár nielen pre začínajúce, ale i pre výsostne pokročilé! A ja som už do frasa riadne pokročilá!

Ale dobre, budem sa ti venovať, píš prosím konkrétne problémy, aby sme sa pojli z miesta, a aby som ti mohla spolu s kolegami z Porady pomôcť, lebo určite si už zistila, že ochota tu je, len treba poprosiť a neurážať ľudí naookolo. ako to robia niektorí noví členovia. Tak nech sa ti tu medzi nami páči, a pýtaj sa, večer budem na Porade!
Ja som to slovo "smiesne" myslela s poklonou nic v zlom, este nikde som nenasla taky vyklad s takými prirovnaniami. Praveze je dobre ze je to tak podane lebo ty co maju nechut k uctovaniu si po precitani nájdu aj svetle sránky uctovníctva a istotne ich to nadchne. Takze este raz zdôraznujem ze nic v zlom to nebo myslené!!!! A ze je ochota poradit to vidím a velmi pekne dakujem.
ondrejvla
03.06.05,12:12
A inak som zo Žiliny, v prípade potreby môžem pomôcť!
Eva99
03.06.05,12:13
Fuuuuuuuuha, to je naozaj ťažké... Skús sa asi skôr priebežne pýtať podľa toho, s čím si konkrétne nebudeš vedieť dať rady, lebo takto naozaj neviem... A ešte Ti odporučím zaregistrovať sa na e-noviny, tam je kalendár poviností na každý mesiac, dátumy odvodov do poisťovní, DPH a vlastne všetkého, čo by si mohla potrebovať. Držím Ti palce!
daniela1109
03.06.05,12:24
Takze internet mam iba v práci a robievam do 15.00, ale urcite si to potom vsetko precitam lebo sa snazím nasavat informácie kde sa dá o hocicom nejak spojenom s uctovníctvom ale je toho na mna strasne vela takze sa teraz zo zaciatku musím zamerat hlavne na tie uctov. veci ktoré práve potrebujem pre svoju terajšiu prácu. Takze: pracujem tu nejaký ten mesiac a robím to asi tatko ale nie som si vôbec ista ci je to správne /ked som prisla neboli doklady z minulého roka a z roku 2005 bola iba kôpka papierov a trebalo urobit DPH, nemame ani vnútorne smernice atd/ podla toho co som si doteraz pozisťovala. Este na objasnenie je to S.R.O. s dvoma konatelmi, jeden je ako zamestnanec a druhy je SZCO sme mesacny platcovia DPH nemame este "audit", druhym zamestnancom som ja, mame 4 auta z toho 3 na lizing, knihu jazd mam viest ja aj spätne ale neviem ako , obchodujeme zo zahranicim cize dev.ucet a val. pokladna, a pre toho druheho konatela /SZCO/ treba robiť jed. ucto a on je kvartal. platca DPH a ma 2 autá na lizing. TO JE ASI ZATIAL VSETKO S IDENTIFIKACIE MOJEJ POZICIE !!!!!!!
daniela1109
03.06.05,12:35
Takze chcela by som aby sme mali vsetko po uctovnej stranke správne tak chcem vsetky aj zanedbané povinnosti od 2003 dobehnút.
Takze zatial som robila toto: Fa som rozdelila na dosle a odoslane, tie som este rozdelila na tuzemské a zahraničné/ to je jeden šanón/, potom som si urobila pokladnu / ku kazdemu blocku VPD to je druhý šanón/, potom pozakladala zmluvy a dokumenty co som nasla / 3 šanón/ potom som si zohnala uctov. program nejake kanc. veci, zakony, tahaky na uctovanie, zotriedila si firemne údaje /čisla uctom, lizingov/ spočitala DPH za dany mesiac z blokov a Faktúr /vyplnila tlacivo DPH neviem ci dobre a poslala/ dalej urobila mzdy nas dvoch, vyplatne pásky a prevodák na odvody, a dalej neviec co a ako.
daniela1109
03.06.05,12:51
Este som si to ponahravala do programu /faktury, pokladnu, vypisy, mzdy/ ale interné doklady nemam este stále ani lizingi, knihu jázd, cestáky,valutovú pokladnu, vnútorné smernice, bezpeč. pri práci atd.
daniela1109
03.06.05,12:55
Teraz by som potrebovala vediet asi hlavne ci to ako robim tie doklady /fa, vypisy a pokladnu/ robím dobre, potom pomôct s tou knihou jázd, registraturnym plánom, z vnútor. smernicami, lízingami a celkovo s autami co s nimi súvisí, s internými dokladmi a neskôr s JU lebo z toho som úplny cvok /to aj na konci roka nie je toho vela ale urobit sa to musi/.
RenataK
03.06.05,13:07
K tej knihe jázd, skús si tu na porade vyhľadať - je tu dobrá pomôcka na spätné prerátanie km. Veľa zdaru prajem.
lenkak
03.06.05,17:31
Máš čo robiť, veľa učenie je pred Tebou, ale kľudne sa pýtaj, tu sa nájde kopec ľudí, kto Ti bude chcieť pomôcť. Len to nevzdávaj.
ANNA
03.06.05,19:18
Najprv si asi skontroluj počiatočné stavy a odsúhlas si ich s inventúrou ( ak to nebolo urobené na konci roka) Dobre si pozri označenie a číslovanie dokladov. Zo začiatku bude asi dobré mať ich vždy po ruke aby si vedela čo je čo.
bepo
03.06.05,20:01
daniela1109-ja by som mal jednu otázku-ako prebieha výberové konanie na miesto hlavnej účtovníčky vo firme ktorá má rozbehnutý 200 mil projekt?
ondrejvla
03.06.05,20:45
A vieš Bepo, že to by zaujímalo aj mňa?
babenko1
03.06.05,21:05
Dievča zlaté... máš toho veru veľa... ale ked si nájdeš systém, ako to robiť čo najefektívnejšie, zistíš, že vlastne nemáš toho až tak veľa. Hlavne treba účtovať priebežne.
ondrejvla
03.06.05,21:33
Teraz by som potrebovala vediet asi hlavne ci to ako robim tie doklady /fa, vypisy a pokladnu/ robím dobre, potom pomôct s tou knihou jázd, registraturnym plánom, z vnútor. smernicami, lízingami a celkovo s autami co s nimi súvisí, s internými dokladmi a neskôr s JU lebo z toho som úplny cvok /to aj na konci roka nie je toho vela ale urobit sa to musi/.No tak poďme začať:
Píšeš, že z minulého roku nemáš nič? - a čo závierka, DP, Výkazy?
Z toho ti začínajú ZS! Nepíšeš aký soft máš, od toho sa odvíja ďalšie, keďže si si ponahrávala došlé a odoslané faktúry, dúfam, že k nim aj otvorené položky z minulého roku, lebo inak sa nebudeš mať o čo oprieť! a netvrď mi, že z minulých rokov nemáš nič, keď firma existuje od roku 2003!
Keď budeš mať všetko nahodené, nahoď si majetok, musí ti súhlasiť na účty - 01,02,07,08!
Nahoď si sklad, ak o ňom bolo účtované!
Mzdy si urobila, vysúhlas si, či si ku všetkým zamestnancom nahodila správne percentá na odvody, pozri si, či sú vypísané a podpísané daňové vyhlásenia, založené pracovné zmluvy, či sú správne vyhotovená podľa zákona, pozri si tu na Porade v : hľadať - interná smernica, stiahni si ju, mala by tu niekde byť a prispôsob si ju k tvojmu softu a tvojmu spôsobu vedenia účtovníctva,
DPH predsa nemôžeš robiť len tak, že si spočítaš sumy z faktúr! - musíš ju robiť v softe, a skontroluješ si, či ti súhlasí vstup a výstup na účet 343/A!
Predkontuj si všetky účtovné doklady, interné doklady, mzdové doklady,prilož si k došlým faktúram, ktoré si zapíšeš do knihy došlých faktúr košielky, na nich si urob kontáciu, taktiež k odoslaným. Skontroluj si, či máš všetky záväzky uhradené, aby si neprešvihla dátum splatnosti, pozakladaj si lízingy(mimochodom, podľa vzoru dub!), vypracuj si k nim taktiež kontácie a košieľku ku každému lízingu zvlášť, podľa roku, kedy boli začaté, či sú správne zaradené v majetku a odpisované ( už len z toho dôvodu musíš mať ZS), a potom môžeme pokračovať!
A ten tebou navrhovaný spôsob-prísť k tebe do firmy a poradiť, myslím, že na to môžeš zabudnúť!
Každý z nás robí pre to, aby si zarobil, poradiť ti môžeme tu na nete, prípadne sa stretnúť v meste a malý problém vyriešiť!
Nie si náhodou zamestnaná u svojej rodiny?!
Vieš prečo sa pýtam? - ako inak si sa mohla dostať do firmy, ktorá má projekt na 200 mil.Sk, keď ako píšeš, nemáš ani šajnu, čo máš robiť?!
Ale aj tak ti držím palce, už len za tvoju odvahu! Ale priznám sa, neprevzala by som už nikdy účtovníctve po laikovi! Ja som to urobila pred rokom, a stálo ma to kopec nervov a zdravia, kým som dala do poriadku účtovníctvo po neteri svojich strýkov, lebo to je samovražda pre každého ekonóma!
ala13
03.06.05,21:41
Ja som tiež začínala po strednej škole. Predtým som vôbec nikde nepracovala. Nuž začala som pracovať v jednej firme (kde aj dodnes pracujem) ako účtovníčka a mzdárka a sekretárka. No keďže mi s tým nikto nepomohol, postupne som si pozisťovala, aké povinnosti mala moja predchodkyňa, čo všetko mesačne robila a hlavne ako jednotlivé prípady zaúčtovala. Postupne som sa naučila, čo treba mesačne spraviť, a teraz to robím nasledovne:
na začiatku mesiaca spracujem mzdy, vyplním výkazy do poisťovní (najneskôr do 15.dňa mesiaca ich pošlem). Po spracovaní miezd ich zaúčtujem. Dve povinnosti sú okolo miezd, čo sa týka daní. Do 30 dní po uplynutí štvrťroka treba vyplniť a zobrať na DÚ Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch. Ďalšia povinnosť je iba po ukončení roka - to je podať Hlásenie po vykonaní ročného zúčtovania.
Takže keď mám mzdy, zaúčtujem faktúry, zaúčtujem výpisy, spracujem pokladničné bloky - skontrolujem účtovanie a typy DPH, potom spracujem DPH priznanie (do 25. dňa odovzdám na DÚ) Zaúčtujem príjemky a výdajky - zo skladu. K poslednému dňu mesiaca zaúčtujem spotrebu poštových cenín - známok, odpisy a kontrolujem účty pohľadávok a záväzkov, či sú zhodné zo zoznamom neuhradených faktúr. Pozriem si zostatky účtov, či zodpovedajú skutočnosti - to je také kontrolné opatrenie.
Ešte je tam kopec vecí, ale skús sa radšej pýtať, skôr ma napadne, čo ešte treba.;)
Dakujem, tento prispevok mi velmi pomohol, asi take rady som potrebovala.

Mam podobne problemy s rozbehnutim svojej "uctovnickej kariery":-))) Som po 6 rokoch materskej znova v praci, firma s 2 spolocnikmi a zaroven konatelmi a nie su nikde inde zamestnani ani nemaju ZL, ale to nie je podstatne, nemam toho az tak vela ako Daniela a zatial si neviem najst system, nic nestiham, stale si nosim pracu domov a do prace mi volaju zo skolky, co tam moje ratolesti vyviedli a ze mam hned prist, tak stale odbieham a len cakam kedy zacnu nejake ich choroby a vazne by som potrebovala pomoct prave s takymito praktickymi radami hoci i: rano do pravej ruky vezmem ceruzku a do lavej hrncek s kavou:-))).
Ja si ten system najdem, len dnes ma sef zaklincoval otazkou, ci mi nema podpisat kosielky a ja som netusila o co ide. Esteze viem varit kavu. No mam 2 kurzy PU za sebou a sefovia mi zaplatia i treti a toto sa tam nepreberalo, tak neviem, ci to preberu v tom tretom:-))). Jeden kurz mi platil urad prace a druhy manzel. Som stastna, ze mam pracu a nechcem o nu prist, tak prosim radte.
ala13
03.06.05,21:46
Ondrejvla, toto bola tiez velmi uzasna rada, idem si to cele vytlacit, uz len prosim o objasnenie terminu kosielka.
ondrejvla
03.06.05,22:10
Ondrejvla, toto bola tiez velmi uzasna rada, idem si to cele vytlacit, uz len prosim o objasnenie terminu kosielka.Košieľka - s tým termínom si sa ešte nestretla? - no mám v exceli vypracovanú takú tabuľku, kde mám všetko o tej ktorej faktúre - číslo, dátum, kedy došla do firmy, pri zahraničnej dátum vystavenia, dátum kedy mi tovar alebo služba bola dodaná, kurz podľa dátumu vystavenia, samozdanenie, číslo objednávky, stredisko, dátum úhrady, kontácia, zodpovedné osoby a číslo dokladu, pod akým to mám zaúčtované. V prípade tovaru, alebo materiálu na sklad k tomu pridám príjemku.
Ja som si už pre rokmi vytvorila systém číslovania dokladov, po každej zmene som si ho upravila, aby som v ničom neporušila zákon, napíšem ti, ako to robím ja:
čísla 1001až 100-neviem koľko je pokladňa
2001 - 20.. banka
3001 - 30... odberat.faktúry
4001 - 40.. dodávat.faktúry
5001 - 5012 mzdové doklady
6001 - 60.. interné doklady
Pokladňa, podľa množstva dokladov za deň, do jednej zložky, teda napr.pod doklad 1001 dám pokl.doklady od 01.01.2005-napr.10.01.2005, ak je veľa na jeden deň ,tak na každý deň dám zložku z novým číslom, taktiež tak účtujem banku, účty v pokladnici aj v banke mám analyticky rozčlenené, pri odb. a dodávat.faktúrach si dávam po 10 faktúr pod jednu zložku a jedno číslo dokladu, samozrejme ale, že každá faktúra má svoje číslo, a tak ďalej, pri mzdách, keď ich mám vysúhlasené, vytlačené výkazy a sumarizácie s dochádzkami, založím do zložky každý mesiac zvlášť do šanóna, vytlačím si ešte jednu sumarizáciu navyše a mám v exceli vypracovnú košieľku pre mzdy, to znamená ich rozkontovanie, napr. pri čerpaní dovoleniek z min.roku ich rozpúšťanie podľa jednotlivých zamestnancov, zaúčtujem a priložím sumarizáciu,košieľku a vytlačený zaúčtovaný doklad so svojim číslom medzi mzdové doklady, v int.dokladoch účtujem všetko, čo je tam potrebné, od mesačného( podľa plátcu) preúčtovanie účtu 343 na analytiku s DÚ, cez výdaje zo skladu do spotreby, prípadne do majetku, odpisy, zaúčtovanie zmlúv a iné...
Napíš, čo by si potrebovala bližšie, zajtra sa opäť s tým pohrám!
Pekný zbytok noci!
ala13
03.06.05,22:32
Dakujem za podrobnu a velmi potrebnu odpoved, je to teda likvidacny listok k fakture alebo inemu dokladu? Mam to robit rucne alebo mi to vytlaci softver? Aku ma mat kosielka velkost? Papier A3 prelozeny na polovicu? Alebo staci A6 a len to na nu prilepit? Vobec si to prakticky neviem predstavit.
Boooze, a to som si myslela ze mi chce pocarbat bluzku alebo iny nemiestny navrh ze mi dava:-)))
Ja som so svojimi sefmi personalne mierne prepojena, aj ked sa to da povazovat za protekciu, manzel je ich hlavny a asi i jediny odberatel. Inak s nimi nic nemam:-)))
Dakujem za zelanie pekneho zbytku noci a zelam prijemny vikend:-))
A este tie ciselne rady nemozu zacinat pismenkom? Ja som uvazovala namiesto 100.. dat P00... ako pokladna, namiesto 20.. B0.. ako banka atd. je to v rozpore s nejakym zakonom? Ja si to takto lepsie pamatam, ze o co ide, na kurze nam to takto vysvetlovali, len neviem, ci to bolo akoze len ukazkove alebo ci sa to da pouzit v praxi.
ondrejvla
04.06.05,06:32
Číselné označenie je ľubovoľné! - len si ho zapíš do smernice, košieľku mám vo veľkosti A5, nalepenú z boku na spodu faktúry!
Heni
04.06.05,19:37
Ondrejvla, toto bola tiez velmi uzasna rada, idem si to cele vytlacit, uz len prosim o objasnenie terminu kosielka.myslím, že tá košielka už bola v niektorej téme aj priložená, len ju neviem nájsť
adam
04.06.05,20:00
myslím, že tá košielka už bola v niektorej téme aj priložená, len ju neviem nájsť
Téma: Účtovanie na doklade
DanielaSL
05.06.05,05:54
A inak som zo Žiliny, v prípade potreby môžem pomôcť! Vlasta si šikovná a máš dlhoročnú prax , tak sa s tou dievčinou stretni a ukáž jej čo a ako má robiť. Vedomosti teoretické zo školy sú jedna vec a prakticky to preniesť do života je tiež čosi iné.
1/A nie je nad dobrú dušu, ktorá to vie človeku na mieste činu vysvetliť.
2/A nie je nad dobrý pocit, že som komusi pomohla.
Ja som podvojné účtovníctvo nikdy predtým nerobila , mala som len kurz , ale šťastie na takého anjela strážneho, ktorý mi všetko ukázal , vysvetlil a potom to už išlo samo.
ala13
05.06.05,10:29
Dakujem vam velmi pekne vsetko Poradacky-Poradkyne moje nielen za tieto rady ale i za ostatne, velmi mi pomahaju, najma Vlasta, dakujem:) .
Naozaj nie je nad prakticky priklad, nenajde sa tu nejaka dobra uctovnicka vila "Vlasta" z Bratislavy, ktora by ma nechala len letmo nazriet do svojich vytvorov v oblasti kosielok a inych? Len by mi stacilo zistit, ako to cele vyzera.
A pomohla by mi i rada, kolko to cele trva. Lebo sa mi zda, ze som daka malo efektivna:o
ondrejvla
06.06.05,06:03
Dakujem vam velmi pekne vsetko Poradacky-Poradkyne moje nielen za tieto rady ale i za ostatne, velmi mi pomahaju, najma Vlasta, dakujem:) .
Naozaj nie je nad prakticky priklad, nenajde sa tu nejaka dobra uctovnicka vila "Vlasta" z Bratislavy, ktora by ma nechala len letmo nazriet do svojich vytvorov v oblasti kosielok a inych? Len by mi stacilo zistit, ako to cele vyzera.
A pomohla by mi i rada, kolko to cele trva. Lebo sa mi zda, ze som daka malo efektivna:o
Koľko čo? - celé trvá?
daniela1109
06.06.05,06:27
Caute vsetci nie som zamestnana u rodiny a pohovor bol ako kazdy iný.
accad
06.06.05,06:38
Dakujem vam velmi pekne vsetko Poradacky-Poradkyne moje nielen za tieto rady ale i za ostatne, velmi mi pomahaju, najma Vlasta, dakujem:) .
Naozaj nie je nad prakticky priklad, nenajde sa tu nejaka dobra uctovnicka vila "Vlasta" z Bratislavy, ktora by ma nechala len letmo nazriet do svojich vytvorov v oblasti kosielok a inych? Len by mi stacilo zistit, ako to cele vyzera.
A pomohla by mi i rada, kolko to cele trva. Lebo sa mi zda, ze som daka malo efektivna:oMožno by pre začiatok pomohlo keby si uviedla na akom SW robíš PU a mzdy.
ondrejvla
06.06.05,06:45
Caute vsetci nie som zamestnana u rodiny a pohovor bola ako kazdy iný lebo ten projekt im odobrili az teraz tak neviem ci sa nieco teraz zmení.
Takže ak chceš, aby sa zmenilo v tvoj prospech, rýchlo konaj, a píš, čo potrebuješ! Prípadne sa ozvi cez SS!
daniela1109
06.06.05,07:49
Robim v Omege a mzdy v Olympe, jednod. ucto na papiery
daniela1109
06.06.05,07:52
My sme zatial mala firma, dokladov nemame vela, chcela by som vediet nieco o interných dokladov, lizingi, knihu jázd, cestáky,valutovú pokladnu, vnútorné smernice, bezpeč. pri práci atd.
pyton
06.06.05,08:00
Neviem, čo sa všetci čudujete. daniela1109 je asi mladá a krásna. Aj podľa toho si mnohé firmy vyberajú. A mnoho šéfov si tiež myslí, že účtovníctvo je niečo ako sekretárske práce, ktoré zvládne každá žena.:p

/daniela1109, ty si v tom nevinne, držím palce pri začiatkoch, učíme sa celý život/
daniela1109
06.06.05,08:01
zaciatočné stavy z minulého roka uz mám.
Idem sa povenovat trochu práci na základe vašich rád a potom sa ozvem ked na nieco narazím. Tak zatial sa majte krásne prajem vam vsetkým krásny slnečný ale hlavne úspešný deň a velmi pekne este raz vám dakujem za vsetko.
anto
06.06.05,08:04
Na začiatok každej účtovníčke odporúčam urobiť si dobrú kávu, a zobrať prostriedok proti boleniu hlavy. Lebo.....

vedenie agendy akejkoľvek firmy je systém, ktorý musí zobraziť jej aktuálny stav majetku, aktív a pasív.,
musí dať odpovedť na predpokladaný hospodársky výsledok, či firma zarába, alebo je v strate,
musí verne zobraziť všetky skutočnosti, ktoré sa týkajú majetku firmy, pohybu a stavu na účtoch.........

Je to systém,ktorý má určité pravidla, vychádzajúce zo zákonov.

Radím každej začínajúcej aby aj bez odmeny alebo za odmenu našla kolegynku, ktorá ju to zaučí. Neskoršie naprávať chyby je dosť ťažké a niekedy to stojí aj vlastné peniaze.
pyton
06.06.05,08:07
daniela, s tým výmerom na pokutu alebo dorub dane ste mali rýchlo bežať za daňovým poradcom, je to jeho robota, možno by niečo vymyslel a aspoň niečo zachránil...
daniela1109
06.06.05,08:13
Neviem, čo sa všetci čudujete. daniela1109 je asi mladá a krásna. Aj podľa toho si mnohé firmy vyberajú. A mnoho šéfov si tiež myslí, že účtovníctvo je niečo ako sekretárske práce, ktoré zvládne každá žena.:p

/daniela1109, ty si v tom nevinne, držím palce pri začiatkoch, učíme sa celý život/ Mladá este asi hej ale krásna ani moc nie a to ze si niektorý sefovia myslia ze uctov. je sekretárska robota je teda pravda.
pyton
06.06.05,08:49
Aj mne zakaždým odovzdávajú doklady s komentárom "ja toho nemám veľa".

Vieš si predstaviť, aká som alergická na tú vetu. Ja tie doklady potom vybalím a tam sa na mňa valí prenájom, v duchu sa už začínam potiť nad koeficientom pri DPH, nesprávne vystavené a označené dodávateľské faktúry, úhrady storočných mne neznámych :eek: faktúr, duplicitné úhrady, platby na nesprávny účet, čiastočné úhrady, vyblednuté bločky atď atď. Do toho novinky z oblasti DPH a iných, na ktoré nesmiem zabudnúť, takže aj tých jeho "málo" dokladov mi dá vždy riadne zabrať.
andrej_rv
06.06.05,22:30
Aj mne zakaždým odovzdávajú doklady s komentárom "ja toho nemám veľa".
Pyton, ja klientov typu "..mám len pár dokladov.., ..pre teba to nič tažké nie je.., ..len to treba spočítať a vypísať priznanie.." vybavujem len jednou vetou:
Ak je to také jednoduché, urob si to sám. A zvyklo to zabrať.
Jendo
08.06.05,16:01
som síce v inej situácii, ale na PORADE som krátko a tak keďže už týždeň je čo sme založili firmu potreboval by som poradiť so smernicami - hlavne o DHM a odpisoch. skúsenejšií neviete či sa to už na nete preberalo? vďaka
lenkak
08.06.05,16:56
Jendo
08.06.05,17:08
ďakujem lenkak
ondrejvla
08.06.05,19:59
Už sme tu odpovedali na všeličo možné, len čakám, akú pomoc potrebuje zadávateľka témy.
nikulik
09.06.05,06:49
ahojte:) , precitala som si celu tuto temu, a som asi v takejto situacii: robim mzdy od januara, a bolo to pre mna nieco nove, lebo ako sa tu uz spominalo, prax je nieco ine ako skola, a je to pravda, pocitila som to na vlasnej kozi, ked som zacinala so mzdami a este v marci som musela dvakrat menit zamestnancom vyplatne pasky, ale myslim ze sa to uz zlepsilo, pomaly sa do toho dostavam, treba len prax a sledovat samozrejme zakony ktore sa neustale menia, doplnaju atd. Ale to podstatne som este nenapisala, uctovnictvo nam robi externe jedna firma, ale chcela by som aby sme to mali vsetko tu pokope, tak som rozmyslala, ze to zacnem robit ja, ale ako tak pozeram na tieto vase prispevky, az mam strach sa do toho pustit...:confused:
McMarti
09.06.05,06:59
Ondrejvla, toto bola tiez velmi uzasna rada, idem si to cele vytlacit, uz len prosim o objasnenie terminu kosielka.
Takéto niečo je košielka :Jeden šit je pre tuzemské FA a druhý pre zahraničné
pyton
09.06.05,07:08
Takéto niečo je košielka :Jeden šit je pre tuzemské FA a druhý pre zahraničné
K tým "košielkam", alebo "likvidačným listom", predáva sa to niekde ako tlačivo??

Účtovné predpisy používajú tento pojem "likvidačný list"??
nikulik
09.06.05,07:10
Téma: Účtovanie na doklade
nemozte tu niekto pridat link na tu temu? Lebo akosi ju nemozem najst
McMarti
09.06.05,07:41
pyton.... ano takéto tlačivo najdeš aj v ŠEFT a tiež ma názov likvidačný list
McMarti
09.06.05,07:42
nemozte tu niekto pridat link na tu temu? Lebo akosi ju nemozem najst
http://www.porada.sk/showthread.php?t=3575&highlight=%FA%E8tovanie+doklade
ANNA
09.06.05,07:49
Dnes je na trhu toľko softvéru, ktoré ponúkajú tlač tohto listu spolu so zaúčtovaním... Len ho skontrolovať a podpísať. Ak si likv.list kúpiš, musíš ručne kontovať. Pri pár dokladoch sa to možno dá.
daniela1109
09.06.05,08:17
Už sme tu odpovedali na všeličo možné, len čakám, akú pomoc potrebuje zadávateľka témy. Ahoj nemala som cas na poradu v posledných dnoch lebo sefovia vymysleli necakané veci a popri tom som bola este v dvoch firmách na "exkurzií" ohľadom úctovníctva. Podozvedala som sa vela veci a nieje to take strasne to úctovanie v podstate to robím dobre, len so svojim spôsobom a svojimi estetickými úpravamy /ja som dosť puntičkár na urcite veci/. Asi toľko od zadavatelky témy.

Takze pre dnešok ma trapi napr. :
1 nalezitosti dokladov? / v zákone je to dost vseobecne/

na VPD napr nevypisujem "sumu slovom" musí sa to ?
alebo musí sa na kazdy jeden blocik z obchodu vypisovať jeden VPD? radili mi aby som si trebars k polovicke mesiaca urobila kôpku blocikov príklad za kanc. veci a vypísala jeden VPD s celkovou sumou, bloky nalepila na A4 a pripla VPD. Môze to tak byt? Nebolo by s tým tolko roboty a mala by som ich po kope.
daniela1109
09.06.05,08:22
Este ma trapi kniha jázd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam len bloky za pohonné hmoty, 6 aut na lizing /nafta a benzín/ a to je vsetko. V tých velkych firmách co som bola /maju uzavierku overenú auditorom/ knihu jázd nerobia a ze z toho este nemaly zle. Len eviduju sportebu k jednotlivým autám.

Ale mne ju sef kazal urobit aj za minuly rok takze som s toho na vetvy.
Vie mi niekto z vás s tým poradit??????????????
McMarti
09.06.05,08:23
Ahoj nemala som cas na poradu v posledných dnoch lebo sefovia vymysleli necakané veci a popri tom som bola este v dvoch firmách na "exkurzií" ohľadom úctovníctva. Podozvedala som sa vela veci a nieje to take strasne to úctovanie v podstate to robím dobre, len so svojim spôsobom a svojimi estetickými úpravamy /ja som dosť puntičkár na urcite veci/. Asi toľko od zadavatelky témy.

Takze pre dnešok ma trapi napr. :
1 nalezitosti dokladov? / v zákone je to dost vseobecne/

na VPD napr nevypisujem "sumu slovom" musí sa to ?
alebo musí sa na kazdy jeden blocik z obchodu vypisovať jeden VPD? radili mi aby som si trebars k polovicke mesiaca urobila kôpku blocikov príklad za kanc. veci a vypísala jeden VPD s celkovou sumou, bloky nalepila na A4 a pripla VPD. Môze to tak byt? Nebolo by s tým tolko roboty a mala by som ich po kope.
Možeš to tak mať ale daj si pozor ak maš hmotnu zpodpovednost za pokladnu tak by som vypisovala každemu komu vydám peniaze z pokladne a ten by mi pokladničný doklad aj podpísal .. tu treba inventarizovať 4x do roka ..
daniela1109
09.06.05,08:30
Dakujem za radu.

Nema niekto na inventarizáciu pokladne nejaké tlacivo?

Takze musi sa vypisovat suma spolu slovom na VPD?

"Vyplatené komu" mam napísat na VPD ked tam budú bloky z viacerých papiernictviev,
doteraz som tam písala vzdy ten obchod z ktorého bol blocik?
McMarti
09.06.05,08:35
Ak to nakupujú šefovia tak vyplatné komu : meno šéfa.. a nech sa pekne aj podpíše.. suma musí byť vypísana .

tu inventarizáciu treba 4x do roka a nielen raz na konci roka.. muslím že niekde by tu mala byť šablona skús vyhladať

link http://www.porada.sk/showthread.php?t=1896&highlight=inventariz%E1cia

máš tam aj prílohu robenú v exceli k inventarizácii pokladne
daniela1109
09.06.05,08:42
Ak to nakupujú šefovia tak vyplatné komu : meno šéfa.. a nech sa pekne aj podpíše.. suma musí byť vypísana .

tu inventarizáciu treba 4x do roka a nielen raz na konci roka.. muslím že niekde by tu mala byť šablona skús vyhladať

link http://www.porada.sk/showthread.php?t=1896&highlight=inventariz%E1cia

máš tam aj prílohu robenú v exceli k inventarizácii pokladne
Ja som to myslela ze na konci roka si ju urobím za kazde 3 mesiace /to tlacivo/, a pokladnu mi sefovia/raz jeden raz druhý/ podpisujú ked je tých blokov viac /väčšinou raz za mesiac celý mesiac podpísu a to je vsetko/.
Podla akého zákonna musí byt ta sumav slovom vypísaná?
Neviete mi poradit ohladom tej knihy jázd ? Nikto sa zatial neozval.

Ale aj tak dík za vsetky rady do teraz vsetkým.
ik-a
09.06.05,08:45
Ja som to myslela ze na konci roka si ju urobím za kazde 3 mesiace /to tlacivo/, a pokladnu mi sefovia/raz jeden raz druhý/ podpisujú ked je tých blokov viac /väčšinou raz za mesiac celý mesiac podpísu a to je vsetko/.
Podla akého zákonna musí byt ta sumav slovom vypísaná?
Neviete mi poradit ohladom tej knihy jázd ? Nikto sa zatial neozval.

Ale aj tak dík za vsetky rady do teraz vsetkým.
Danielka, v hornej liste je funkcia hladat. Tam si zadaj kniha jazd, a budes milo prekvapena kolko je tam prispevkov na tuto temu.
McMarti
09.06.05,08:47
Kedže robíš v Omege tak sa mi zdá že firma KROS poskytuje aj program ne evidenciu knihy jázd treba šefovi povedať nech dokúpi model Kniha jázd stojí 950Sk a máš vyriešenú aj tento problém
účtovník 007
09.06.05,08:50
Tak s týmto som sa ešte nestretla, nazačiatku roka odpísať kilometre, na konci odpísať kilometre, vybrať z účtu 501/A náklady na PHM a vypočítať spotrebu/nadspotrebu. Knihu jázd rob spolu s konateľom, ten Ti najlepšie povie kde asi bol. Sama od buka do buka, no neviem. Prikladám jeden súbor. Možno Ti pomôže. Pri prepočte ročnej spotreby používam údaje z mesačných listov.
Este ma trapi kniha jázd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam len bloky za pohonné hmoty, 6 aut na lizing /nafta a benzín/ a to je vsetko. V tých velkych firmách co som bola /maju uzavierku overenú auditorom/ knihu jázd nerobia a ze z toho este nemaly zle. Len eviduju sportebu k jednotlivým autám.

Ale mne ju sef kazal urobit aj za minuly rok takze som s toho na vetvy.
Vie mi niekto z vás s tým poradit??????????????
daniela1109
09.06.05,09:00
Velmi pekne dakujem.
Co su to tie mesačné listy?
Aku sumu za liter tam mám dat?
Môzem vsetky bloky pohon. hmôt dat do nákladov?
Ako sa robia cestaky? Zevraj to sa to robí s knihy jazd?
Zevraj sa nemôze pouzívat zilina mesto trebars 10 km za den? Ze to musi byt napr zo ZA do CA?
Kde zistim presne kilometre z jedného mesta do druhého?


Mám v omege ten modul ale neviem ho vyplnat, lebo neviem tie suvislosti okolo toho benzínu a kilimetrov. Ked sa pýtam nejakej uctovnicky tak mi povie ze to vo firme nerobia knihu jázd alebo ze si to robia vodici aut a ona to iba zauctuje/ale ako to iba zauctuje?/.
účtovník 007
09.06.05,09:17
Velmi pekne dakujem.
Co su to tie mesačné listy?
Aku sumu za liter tam mám dat?
Môzem vsetky bloky pohon. hmôt dat do nákladov?
Ako sa robia cestaky? Zevraj to sa to robí s knihy jazd?
Zevraj sa nemôze pouzívat zilina mesto trebars 10 km za den? Ze to musi byt napr zo ZA do CA?
Kde zistim presne kilometre z jedného mesta do druhého?


Mám v omege ten modul ale neviem ho vyplnat, lebo neviem tie suvislosti okolo toho benzínu a kilimetrov. Ked sa pýtam nejakej uctovnicky tak mi povie ze to vo firme nerobia knihu jázd alebo ze si to robia vodici aut a ona to iba zauctuje/ale ako to iba zauctuje?/.Mesačné listy , tak to nazývam ja. Do mesačných nahadzujem spotrebu z bločkov PHM aj cenu za 1liter. Na konci mi vypočíta priemernú mesačnú cenu za 1 liter,a tú potom dopĺňam v tabuľke ročná spotreba. V priložených súboroch sú vzorce -mali by Ťa trochu naviesť. No dovolím si malú pripomienku:"Danielka, na to že ideš účtovať firmu s 200 mil.projektom je moc vecí, ktoré neovládaš. Nebolo by lepšie spolupracovať s daňovým poradcom? Zo začiatku zapýta za rady penieze, ale keď sa to naučíš, môžeš to robiť sama. Neuraz sa, ale bude neskoro plakať nad pokutami, ak narobíš chyby."
miriza
09.06.05,09:28
Chcem tu prilepiť svoju tabuľku na spotrebu PHM ale nejako sa mi to nedarí. Ako tu lepíte???
McMarti
09.06.05,09:33
Velmi pekne dakujem.
Co su to tie mesačné listy?
Aku sumu za liter tam mám dat?
Môzem vsetky bloky pohon. hmôt dat do nákladov?
Ako sa robia cestaky? Zevraj to sa to robí s knihy jazd?
Zevraj sa nemôze pouzívat zilina mesto trebars 10 km za den? Ze to musi byt napr zo ZA do CA?
Kde zistim presne kilometre z jedného mesta do druhého?


Mám v omege ten modul ale neviem ho vyplnat, lebo neviem tie suvislosti okolo toho benzínu a kilimetrov. Ked sa pýtam nejakej uctovnicky tak mi povie ze to vo firme nerobia knihu jázd alebo ze si to robia vodici aut a ona to iba zauctuje/ale ako to iba zauctuje?/.
V dnešných Hospodárskych novinách je pekne rozobraté používanie súkromného auta na podnikateľské účely. Danielka sú auta vo firme zaradené do majetku alebo sú to sukromné autá majitelov? to sú dva rôzne prípady. Ak si dáš vyhladať tak určite nájdeš aj k tejto téme nejaké odpovede. Trošku sa tu pohraj a skúmaj PORADU..najdeš tu kopec odpovedí na tvoje otázky začínajúcej účtovničky.


Prajem vela úspechov
pyton
09.06.05,09:58
Mesačné listy , tak to nazývam ja. Do mesačných nahadzujem spotrebu z bločkov PHM aj cenu za 1liter. Na konci mi vypočíta priemernú mesačnú cenu za 1 liter,a tú potom dopĺňam v tabuľke ročná spotreba. V priložených súboroch sú vzorce -mali by Ťa trochu naviesť. No dovolím si malú pripomienku:"Danielka, na to že ideš účtovať firmu s 200 mil.projektom je moc vecí, ktoré neovládaš. Nebolo by lepšie spolupracovať s daňovým poradcom? Zo začiatku zapýta za rady penieze, ale keď sa to naučíš, môžeš to robiť sama. Neuraz sa, ale bude neskoro plakať nad pokutami, ak narobíš chyby."
Tiež ti okrem tejto dobrej rady doporučujem navštíviť celú plejádu kurzov a školení k jednotlivým problematikám. Tipy na školenia sú aj tu na porade v časti "školenia" alebo na rôznych stránkach, napr. education, kurzy atď.
Absolvovala si už nejaké?
McMarti
09.06.05,10:00
Ešte na margo začínajúcej účtovničky.. myslím si že dosť z nás začínalo bez možnosti využitia takejto komunikacie lebo internet je skôr si myslím hitom posledných 5 rokov v malých firmách a u živnostníkov, doteraz takáto komunikacia nebola a som rada že internet existuje najdem si tu všetko. Viem že najlepšia je priama komunikacia z očí do očí ale aj toto mi šetrí čas. Preto Danielka ak začínaš treba študovať a dosť vela, mi čo máme najké tie desiatky rokov účtovnictva za sebou tiež sme sa museli naučiť aj s internetom a s PC robiť v dávnej dobe boli velké pachty kde sa evidovalo učtovnictvo teraz nam to ulahčuje moderná technika a to značí že sa treba učiť!!! Danielka a všetky začínajúce účtovničky.. nik múdry z neba nespadol každý sa učím či v škole alebo dalej vo svojom živote.
daniela1109
09.06.05,10:44
Robim tu od marca, sefovia sú velice spokojny lebo vsetko si zistim, vybavím, obskakujem ich,vedeli ze nemam prax ale zobrali ma, ked toho nie je podla nich vela a kým bude toho vela sú si istý ze to vsetko budem vediet.Ja sa strasne snazim, niekedy mam pocit ze sa zrutim alebo sa na vsetko vykaslem ale este som to nevzdala /popri tom vsetkom vybavujem hypotekárny úver a kupujem byt, písem si kupnu zmluvu a tak/. Predtým som robila predavacku, pokladnícku a vela iných profesii/manuálnych/ za menej penazi a bolo to fajn ale chcela som spravit karieru vo svojom odbore a tak som si trufla a zatial to ide,ale ja chcem aby to ucto bolo perfektné aby sa nedalo nic spochybnit, aby bolo vsetko ako má byt. Na ziadnom skoleni som nebola, program Omega som sa naucila sama podla prírucky a volala som do krosu ked cosi, zákony som citala a volala danovému poradcovi a do firiem s ktorými obchodujeme ako to robia oni.Ale idem teraz na skolenie na ochranu osob. údajov a od krosu co je teraz to skolenie. Doteraz sme mali málo dokladov takze sa dalo, no s tej knihy jázd mam mindráky ked to tie firmy nerobia a nemôzem to od niekoho nazivo odkukat.

PS:mame auta na lizing a vsetky firemné.
zuzanar
09.06.05,11:00
Držím Ti palce, v dobrom. Páči sa mi ako sa snažíš, keby to všetci robili....

K tým cesťákom:
Auto súkromné, nezaradené v podnikaní /SZČO/ - náhrada 6,20/km + cena benzín Slovnaft /bloky za benzín nie sú potrebné, neúčtuje sa o nich/. Zaplatiť cestnú daň. Kniha jázd.

Auto firemné, zaradené do podnikania – bloky za benzín, platca DPH – odpočet DPH. Načerpané pohonné látky, na základe zaúčtovaných blokov, musia byť rozpísané na prejdené km (podľa spotreby auta). Zaplatiť cestnú daň. Kniha jázd.

Auto vo vlastníctve zamestnanca - náhrada 6,20/km + cena benzín Slovnaft
/bloky za benzín nie sú potrebné, neúčtuje sa o nich/. Cestná daň sa neplatí. Cestovný príkaz.

Minulý týždeň na základe rád z porady som si zakúpila program Acory, vyšlo ma to asi 6.500,- Sk. A dnes už mám na ňom spracovaný celý minulý rok dve autá, a až do konca mája tento rok. Je to geniálny program, ak nemáš lakomých šéfov nech Ti ho kúpia. Všetko robí sám. Uvidíš.
ala13
09.06.05,12:48
Chcem tu prilepiť svoju tabuľku na spotrebu PHM ale nejako sa mi to nedarí. Ako tu lepíte???
Daj si opravit tento prispevok a na konci ti ponukne prilohy pridat/odobrat, na to klikni a nechaj sa prekvapit:)
daniela1109
09.06.05,12:48
Velmi pekne dakujem.
Co su to tie mesačné listy?
Aku sumu za liter tam mám dat?
Môzem vsetky bloky pohon. hmôt dat do nákladov?
Ako sa robia cestaky? Zevraj to sa to robí s knihy jazd?
Zevraj sa nemôze pouzívat zilina mesto trebars 10 km za den? Ze to musi byt napr zo ZA do CA?
Kde zistim presne kilometre z jedného mesta do druhého?


Mám v omege ten modul ale neviem ho vyplnat, lebo neviem tie suvislosti okolo toho benzínu a kilimetrov. Ked sa pýtam nejakej uctovnicky tak mi povie ze to vo firme nerobia knihu jázd alebo ze si to robia vodici aut a ona to iba zauctuje/ale ako to iba zauctuje?/.
Ved mi skuste niekto poradit. Najprv ma karhate ze nepísem jasne otázky a ked ich napísem viac tak sa k nim ani moc nevyjadrujete. Prosííííííííííííííííííííííí íííííííím
ala13
09.06.05,12:55
Koľko čo? - celé trvá?
Prepac, blbo som sa vyjadrila, len som si potazkala, ze jedna kosielka mi trva cely den! Od prebratia faktury po jej odobrenie sefom, cez zistenie o co vlastne ide...
Chcem sa len spytat, ci sa neda 1 kosielka na viac faktur urobit.
Pytala som sa sefov a zistili, ze by mesacne mohli pustit 2.000 az 2.500 na uctovne poradenstvo, cize bud by niekto prisiel k nam do firmy (zatial tu nie je co obdivovat) alebo ja by som na exkurziu isla, zevraj mozem i do Ziliny, aj cestu a stravne mi preplatia, ale mam male deti, tak radsej by som v Bratislave.
Danoveho poradcu mame, ani ten nevedel co je to kosielka. O likvidacnom liste uz pocul, ale podla mna si on mysli, ze je to nieco uplne ine. Ale on je daniar-pravnik a nie uctovnik.
McMarti
10.06.05,07:27
Danielka prečitala si si včerajšie Hosp. noviny? a ak nie tak kukni zákon o cestovných náhradách 283/2002 tam máš jasne napísane o evidencii. Knihu jazd má viesť šofér a nie ty. Tu dostaneš kúpiť v ŠEFT tie im daj a nech pekne eviduju ak jazdia v meste tak ZA- a ulice kam a kolko km prešli ak idu mimo mesta tak píšu ZA a mesto kam idu a späť. Tak isto stav tachometra musi sediet so stavom v knihe jázd.
Kočtúchová
10.06.05,08:13
Tiež chcem pochváliť, že sa snažíš. aj tvoji schefovia vyzerajú celkom fpohode.

Ale mňa dosť trápi, ked vidím, aké gramatické hrúbky :o si vo svojich otázkach urobila. Ja viem, že sa ponáhľaš lebo máš kilo práce ale z niektorých vecí mi ide oči vyraziť. Možno ti to pri tvojich problémoch pripadá bezvýznamné, ale korešpondencia a písomný styk s klientmi je tvoja vizitka a vizitka firmy. Ked som ja nastupila do prace - asi dva týzdne som opravovala gramatické chyby vo všetkých smerniciach, kartách procesov ... atd.
No ale napriek všetkému - držím palce.
daniela1109
15.06.05,10:00
Caute vsetci, dakujem vám za odpovede, v pravopise sa budem snaziť polepsit, aj otázky sa budem snazit klásť zrozumitelnejšie a konkrétnejšie.
Mám zopár veci v ktorých nie som si moc ista a tak by som uvítala váš názor na pár problémikov.

1. Ako účtujem poistky k firemným automobilom?

2. Ako robím valutovú pokladňu?

3. Aký kurz pouzívam pri zah.faktúrach?
/ den dodania alebo den vystavenia fa pouzívam, NBS stred alebo nejaký iný kurz sa
dá použiť, ked mám dátum na fa zo soboty tak dám kurz z piatku?/

4. Ked obchodujeme s tovarom musím mat analityku na 504 a 604?
Ako to je vlastne s analitykou, sú nejaké pravidlá pre jej vytváranie?

5. Ako mám učtovať kontokorentný účet v OTP ked sa to preúčtovava cez bezný účet
v OTP? Každý pohyb na BBúčte mám aj na Kont.účte.Máte s tým niekto skúsenosti?

6. Nevadí ked mám odoslanú fa ....30 s dátumom 1.4.dodania aj vystavenia a Ofa ....31 s dátumom dodania 31.3. a vystavenia 2.4. ?

7. Ako by ste zaúčtovali zaloh. 2 000 000 fa prijatú aj odoslanú /sme v strede-my sme
vydali aj sme dostali/ zinkasovanú aj uhradenú z BBúčtu a potom sa peniaze vracali
naspät lebo nebola ostrá. Nieje k tomu ani storno ani nic. Keby nebol pohyb na
BBúčte tak to do účtovníctva ani nedávam ale takto neviem. Zúčtovala som to ako
preddavky prijaté a poskytnuté, ale nieviem čím to mám teraz zrušiť. Žeby interným
dokladom? Ale na základe čoho? Skúste napísať ako by ste to urobili vy.

8. Ako mám riešiť situáciu ked mi sef donesie z galimexu faktúru s pokladničným bločikom. Stretli ste sa s tým už niekedy. Ja tie faktúry dávam nabok a zaúčtujem iba vydaj z pokladne na základe poklad. bločiku.


Dakujem vám vopred za názory a odpovede.
daniela1109
15.06.05,10:36
Prosííííííííííííííííííííííí ím poradi mi niekto???????????????????????
Heni
15.06.05,10:37
Prosííííííííííííííííííííííí ím poradi mi niekto???????????????????????snáď by pomohlo, keby si svoje otázky rozdelila a zaradila podľa obsahu do jednotlivých tém...;)
daniela1109
15.06.05,10:39
Ked som zakladala túto tému tak mi bolo povedané nech sa pýtam no tak ja už neviem.
Valika
15.06.05,10:57
Ja účtujem poistky k firemným autám na 568. Ale bola diskusia a niekto účtuje na 548/379. Ako predpis a záväzok.

k 6/ nevadia tie dátumy, lehota na vystavenie daň.dokladu-faktúry je do 15 dní od dodania tovaru alebo služby.
daniela1109
15.06.05,11:03
Ja účtujem poistky k firemným autám na 568. Ale bola diskusia a niekto účtuje na 548/379. Ako predpis a záväzok.

k 6/ nevadia tie dátumy, lehota na vystavenie daň.dokladu-faktúry je do 15 dní od dodania tovaru alebo služby. Dakujem ti velmi pekne! Aspon nieco som sa dozvedela.
Valika
15.06.05,11:26
Bod 8/ ja účtujem tiež rovno v pokladni 501,504,518,343/321, faktúru a príjm.doklad si priložím k môjmu výd.dokladu. Niekto účtuje všetky faktúry ako záväzok tj. 501,504,343/321 a potom v pokladni účtuje úhradu zäv. ako 321/211.
ANNA
15.06.05,12:13
bod 1)
nezabudni poistku časovo rozlíšiť, lebo väčšinou býva uzavretá na 1 rok a účtuje sa na základe interného dokladu 568,548 (vyhľadaj si niekde tu bola k tomu diskusia a názory sa dosť rozchádzali) / 379.
ANNA
15.06.05,12:18
2.)
Je viac spôsobov. Jedny používajú jednu valutovú pokladňu, a niektorí viac pokladní. Osobne používam viac valutových pokladní podľa meny. A po zavedení Eura ich zostalo predsa len menej. Na každú pokladňu si otvor zvlášť analitiku 211. Ak ti program dovolí tak je dobré účtovať aj v zahraničnej mene. Ľahko sa ti bude robiť na konci roka kurzový rozdiel.
ANNA
15.06.05,12:22
5.)
celkom asi nerozumiem. Ak je kontokorent, tak ťa zostatok na BÚ pustí do mínusu. V priebehu roka o tom nemusíš účtovať. Iba zostatok na 221 vykazuješ na D strane. Pokiaľ by bol zostatok k 31.12. mínusový tak potom preúčtuješ na 231
daniela1109
15.06.05,12:45
5.)
celkom asi nerozumiem. Ak je kontokorent, tak ťa zostatok na BÚ pustí do mínusu. V priebehu roka o tom nemusíš účtovať. Iba zostatok na 221 vykazuješ na D strane. Pokiaľ by bol zostatok k 31.12. mínusový tak potom preúčtuješ na 231
Nie nepochopila si ma. Oni nemajú peniaze na BBúčte ale ked nieco platia, platia to z BBúčtu a tam sa im pripise suma dajme tomu 105 000 a oni zaplatia 105 000. Ked im príde nejaká úhrada trebars 60 000 tak to príde na BBúčet ale odrazu sa to odmínusuje na kontokorent. Takze na BBúčte je stále nula. Az ked by tam mali tolko prachov aby vyrovnali kontokorent tak potom im bude pribúdat na BBúčte ako zostatok.
Ja som z toho tiež paf. Neviem preco im vytvorili v OTP další úcet, mohli im poskytnúť na BBúčet iba debet a bolo by to omnoho jednoduchsie ako kazdu položku z BBúčtu preúčtovavať na kontokorent s opačným znamienkom a naopak.
Manual
15.06.05,14:59
Este ma trapi kniha jázd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam len bloky za pohonné hmoty, 6 aut na lizing /nafta a benzín/ a to je vsetko. V tých velkych firmách co som bola /maju uzavierku overenú auditorom/ knihu jázd nerobia a ze z toho este nemaly zle. Len eviduju sportebu k jednotlivým autám.

Ale mne ju sef kazal urobit aj za minuly rok takze som s toho na vetvy.
Vie mi niekto z vás s tým poradit??????????????Danka tu je link, kde som prilepil tabulku čo som vymyslel. Je to pre firemné autá, tam je návod-postup čo a ako. Je to pomôcka pri počítaní PHL aby si si ustrážila spotrebu podla TP. Ak niečo nepôjde, tak sa ozvi.
Pekný deň...
http://www.porada.sk/showthread.php?t=8778
ondrejvla
15.06.05,16:48
Daniela, všetky tieto otázky si mi poslala cez SS, tam som ti aj odpovedala. Už sa mi nechce, znovu všetko rozpisovať! Ak bude problém, ozvi sa!
Sany
15.06.05,16:49
Caute vsetci, dakujem vám za odpovede, v pravopise sa budem snaziť polepsit, aj otázky sa budem snazit klásť zrozumitelnejšie a konkrétnejšie.
Mám zopár veci v ktorých nie som si moc ista a tak by som uvítala váš názor na pár problémikov.

1. Ako účtujem poistky k firemným automobilom?

2. Ako robím valutovú pokladňu?

3. Aký kurz pouzívam pri zah.faktúrach?
/ den dodania alebo den vystavenia fa pouzívam, NBS stred alebo nejaký iný kurz sa
dá použiť, ked mám dátum na fa zo soboty tak dám kurz z piatku?/

4. Ked obchodujeme s tovarom musím mat analityku na 504 a 604?
Ako to je vlastne s analitykou, sú nejaké pravidlá pre jej vytváranie?

5. Ako mám učtovať kontokorentný účet v OTP ked sa to preúčtovava cez bezný účet
v OTP? Každý pohyb na BBúčte mám aj na Kont.účte.Máte s tým niekto skúsenosti?

6. Nevadí ked mám odoslanú fa ....30 s dátumom 1.4.dodania aj vystavenia a Ofa ....31 s dátumom dodania 31.3. a vystavenia 2.4. ?

7. Ako by ste zaúčtovali zaloh. 2 000 000 fa prijatú aj odoslanú /sme v strede-my sme
vydali aj sme dostali/ zinkasovanú aj uhradenú z BBúčtu a potom sa peniaze vracali
naspät lebo nebola ostrá. Nieje k tomu ani storno ani nic. Keby nebol pohyb na
BBúčte tak to do účtovníctva ani nedávam ale takto neviem. Zúčtovala som to ako
preddavky prijaté a poskytnuté, ale nieviem čím to mám teraz zrušiť. Žeby interným
dokladom? Ale na základe čoho? Skúste napísať ako by ste to urobili vy.

8. Ako mám riešiť situáciu ked mi sef donesie z galimexu faktúru s pokladničným bločikom. Stretli ste sa s tým už niekedy. Ja tie faktúry dávam nabok a zaúčtujem iba vydaj z pokladne na základe poklad. bločiku.


Dakujem vám vopred za názory a odpovede.Napíšem, ako to robím ja.
Bod 1) 568/379, príp. 381/379 - časovo rozlíšené, úharda 379/221
Bod 2) nákup valút - kurz na doklade z banky, výdaj - denný kurz + kurzový rozdiel. Na konci roka prekurzovanie k 31.12.
Bod 3) Kurz, kedy som dostala fa - chodí spolu s tovarom - kurz NBS, pre DPH na fa z EÚ kurz deň vystavenia fa
Bod 4) analytiku nemám, max. by som možno dala na tuzemské a zahraničné, ale len 604
Bod 5) analytika na BÚ, príjem peňazí z kontokorentu 221/261, zvlášť analytika na kontokorent - tam zaúčtuješ 261/221 - na konci roka preúčtovať 221/231 - ale to nemám, to len tak typujem...
Bod 6) Nevadí
Bod 7) Ak ide na preddavok podľa zmluvy a vyrovná sa to v rámci toho istého mesiaca, môžeš aj cez preddavky - dostala si peniaze - 221/324, vrátiš ich - 324/221. Ak však prechádza cez mesiac, asi by som riskla, že neznáma platba mi prišla - 221/379 (neznáma platba - záväzok) a keď to vrátim - 379/221. Opačný prípad - vy ste prví poslali: 314/221, potom 221/314, resp. 378/221, potom 221/378.
Bod 8) Neviem, čo je galimex, ale spravidla účtujem faktúry do faktúr a potom úhradu cez pokladňu. Ale keď sú to prkotinky, tak priamo z pokladne a kľudne priložím aj fa aj pokladničný blok.
UUUUUUUUUUuFFFFFFFFFFFFFFFF. Neviem, čo si o tom myslia ostatní, ak s niečím nesúhlasíte, nekameňujte ma......http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
ondrejvla
15.06.05,16:58
Napíšem, ako to robím ja.
Bod 1) 568/379, príp. 381/379 - časovo rozlíšené, úharda 379/221
Bod 2) nákup valút - kurz na doklade z banky, výdaj - denný kurz + kurzový rozdiel. Na konci roka prekurzovanie k 31.12.
Bod 3) Kurz, kedy som dostala fa - chodí spolu s tovarom - kurz NBS, pre DPH na fa z EÚ kurz deň vystavenia fa
Bod 4) analytiku nemám, max. by som možno dala na tuzemské a zahraničné, ale len 604
Bod 5) analytika na BÚ, príjem peňazí z kontokorentu 221/261, zvlášť analytika na kontokorent - tam zaúčtuješ 261/221 - na konci roka preúčtovať 221/231 - ale to nemám, to len tak typujem...
Bod 6) Nevadí
Bod 7) Ak ide na preddavok podľa zmluvy a vyrovná sa to v rámci toho istého mesiaca, môžeš aj cez preddavky - dostala si peniaze - 221/324, vrátiš ich - 324/221. Ak však prechádza cez mesiac, asi by som riskla, že neznáma platba mi prišla - 221/379 (neznáma platba - záväzok) a keď to vrátim - 379/221. Opačný prípad - vy ste prví poslali: 314/221, potom 221/314, resp. 378/221, potom 221/378.
Bod 8) Neviem, čo je galimex, ale spravidla účtujem faktúry do faktúr a potom úhradu cez pokladňu. Ale keď sú to prkotinky, tak priamo z pokladne a kľudne priložím aj fa aj pokladničný blok.
UUUUUUUUUUuFFFFFFFFFFFFFFFF. Neviem, čo si o tom myslia ostatní, ak s niečím nesúhlasíte, nekameňujte ma......http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Doplním ťa k bodu 7) úhrada jej prišla na účet, tam som ju upozornila, že ak prišla úhrada v inom mesiaci ako bola vrátená, tak mala byť ostrá faktúra podľa dátumu úhrady a dobropis podľa dátumu vrátenia.
ondrejvla
15.06.05,17:01
A ešte Daniela doplním, vypracuj si Smernicu pre vedenie účtovníctva a podľa postupov k účtovaniu si vypracuj vlastné účtovanie a aj analytické členenie, spôsoby zavedenia účtovníctva, strediská, spôsob vedenia a účtovanie miezd, aký soft používaš...
Daj si hľadať, myslím, že je aj tu na Porade, mám pocit, že ho prilepila Lenka.
Sany
15.06.05,17:01
Doplním ťa k bodu 7) úhrada jej prišla na účet, tam som ju upozornila, že ak prišla úhrada v inom mesiaci ako bola vrátená, tak mala byť ostrá faktúra podľa dátumu úhrady a dobropis podľa dátumu vrátenia.Hej, jasné, len práveže, ak k tomu nemám nič, len prebehnú úhrady, nemôžem sa tváriť, že je to omyl?
ondrejvla
15.06.05,17:07
Hej, jasné, len práveže, ak k tomu nemám nič, len prebehnú úhrady, nemôžem sa tváriť, že je to omyl?
To teda nemôžeš, veď je to 2 mil.SK!!!! To by si musela mať od nich nejakú korešpondenciu, že ti omylom zaslali platbu na tvoj účet, žiadajú ju vrátiť! Iba v tom prípade, že by to brali ako mylnú platbu, ale aj to neviem, či by ti kontrola zhltla?!
Sany
15.06.05,17:12
To teda nemôžeš, veď je to 2 mil.SK!!!! To by si musela mať od nich nejakú korešpondenciu, že ti omylom zaslali platbu na tvoj účet, žiadajú ju vrátiť! Iba v tom prípade, že by to brali ako mylnú platbu, ale aj to neviem, či by ti kontrola zhltla?!hm, mne je to jasné, len tak v kútiku duše verím, že dochádza aj k omylom, takže snáď by to šlo. Našťastie nemám taký prípad, ale keby som mala, no neviem. Bežne sa mi však stáva, že mi odberateľ uhradí naozaj omylom faktúru dvakrát a kým na to prídem, chvíľa prejde. A tam to robím na drzovku cez 379,alebo 311 preplatená. Dúfam, že nebudem mať problém, nie sú to veľké sumy.
ondrejvla
15.06.05,17:17
hm, mne je to jasné, len tak v kútiku duše verím, že dochádza aj k omylom, takže snáď by to šlo. Našťastie nemám taký prípad, ale keby som mala, no neviem. Bežne sa mi však stáva, že mi odberateľ uhradí naozaj omylom faktúru dvakrát a kým na to prídem, chvíľa prejde. A tam to robím na drzovku cez 379,alebo 311 preplatená. Dúfam, že nebudem mať problém, nie sú to veľké sumy.
Keď sa mi stane takýto prípad, a to sa stáva, pri malých sumách si vypíšem prílohu, ( len taký tuškopis) kedy som mala výpis z banky, kedy som účtovala a na to prišla, č.telefónu do tej firmy a konkrétne meno, s kým som o tom jednala, dátum vrátenia musí byť čo najskôr, prípadne sa dohodneme, že to ponechajú na preddavok, ktorý bude v priebehu toho istého mesiaca, kedy mám vrátiť platbu. Mala som na to aj kontrolu, nenamietali.
Sany
15.06.05,17:19
Keď sa mi stane takýto prípad, a to sa stáva, pri malých sumách si vypíšem prílohu, ( len taký tuškopis) kedy som mala výpis z banky, kedy som účtovala a na to prišla, č.telefónu do tej firmy a konkrétne meno, s kým som o tom jednala, dátum vrátenia musí byť čo najskôr, prípadne sa dohodneme, že to ponechajú na preddavok, ktorý bude v priebehu toho istého mesiaca, kedy mám vrátiť platbu. Mala som na to aj kontrolu, nenamietali.Tak fajn, robím to podobne, snažím sa započítať to na najbližšie splatné fa, ak to fakt nejde, ihneď vraciam späť.
daniela1109
16.06.05,07:51
Dakujem vám velmi pekne vsetkým za snahu. Hned sa idem do toho pustit, keby nieco tak sa este ozvem. Este raz vám vsetkým dakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!
ondrejvla
16.06.05,08:11
A inak Daniela, prečo nesleduješ aj iné témy - Žilinčania..., včera sme mali stretko v Žiline! Mohla si prísť medzi nás.
daniela1109
16.06.05,08:26
A inak Daniela, prečo nesleduješ aj iné témy - Žilinčania..., včera sme mali stretko v Žiline! Mohla si prísť medzi nás.
Tak to som vôbec netušila, škoda.
Neviem sa tu vyznať. Ja si otvorím poradu a potom najnovšie príspevky a tam sa dozviem väčšinou všetko. Ved už mi niekto radil nejaký klebet klub ale nevedela som to tu nájť. Zatial sa účím a všetko skúšam. Včera som bola taká rada že sa mi podarili ti poslať tu súkromnú správu. Dúfam ze nabudúce takéto prospešné informácie ako stretko zistím skôr a nie az po. Aj tak dík
ala13
20.06.05,06:49
Prepac, blbo som sa vyjadrila, len som si potazkala, ze jedna kosielka mi trva cely den! Od prebratia faktury po jej odobrenie sefom, cez zistenie o co vlastne ide...
Chcem sa len spytat, ci sa neda 1 kosielka na viac faktur urobit.
Pytala som sa sefov a zistili, ze by mesacne mohli pustit 2.000 az 2.500 na uctovne poradenstvo, cize bud by niekto prisiel k nam do firmy (zatial tu nie je co obdivovat) alebo ja by som na exkurziu isla, zevraj mozem i do Ziliny, aj cestu a stravne mi preplatia, ale mam male deti, tak radsej by som v Bratislave.
Danoveho poradcu mame, ani ten nevedel co je to kosielka. O likvidacnom liste uz pocul, ale podla mna si on mysli, ze je to nieco uplne ine. Ale on je daniar-pravnik a nie uctovnik.
To mi prosim vazne nemozete nikto pomoct? Aj s vasimi dokladmi by som vam mohla pomoct, aj ked len zacinam s praktickym uctovanim.
McMarti
20.06.05,07:41
To mi prosim vazne nemozete nikto pomoct? Aj s vasimi dokladmi by som vam mohla pomoct, aj ked len zacinam s praktickym uctovanim.
Ala13, prosim ta čítaj celú temu maš tu jasne vysvetlené čo je košielka a aj priloženž súbor ako vyzerá a kde ju aj možeš dostať kúpit. Trošku viacej snaženia, ludia ti tyu odpisujú a ty si stale len to svoje píšeš dokolečka.
ala13
20.06.05,07:49
Prepac, ale teraz ty zle citas moju prosbu, prosila som o pomoc v praktickom nazornom predvedeni a nechcela som to zadarmo. Likvidacny list uz mam hotovy, aj som ho prerobila na nase potreby, lebo sef tam chcel i udaje o zaplateni a tak.
McMarti
20.06.05,07:52
Tak si daj na likvidačný list kolonku Uhradené a tam dopíš dátumkedy z akého účtu bola uhradená. Aké praktické názorné prevedenie máš na mysli?
ala13
20.06.05,08:36
Uz som si tam pridala, i par dalsich udajov (datumy upomienok).
Len sa ist k niekomu pozriet do firmy ako to konkretne robi, dostat za to fakturu za uctovne poradenstvo a moji sefovia im ju preplatia.
McMarti
20.06.05,08:53
Joj tak to ti skor poradia kolegyne z okolia.. alebo na stretku sa snimi dohodni ja som z BA
ondrejvla
20.06.05,10:23
Bratislavčanky, prosím vás, veď niekto pomôžte Ale! Veď aj vy ste začínali.
Slavča
20.06.05,10:54
Danka, z toho čo si napísala je zjavné, že teóriu ovládaš.
V 95 roku som bola na tom tak isto, ako ty teraz. Prišla som do práce a začala som "plávať". Neviem Ti konkrétne odpovedať, keďze máš veľa otázok naraz.
Nechci všetko naraz, vždy keď narazíš na problém snaž sa ho vyriešiť, postupne sa všetko naučíš. Mne vždy pomahla moja známa, ktorej som telefonovala, teraz máš všetko na internete.Ak chceš napíš spchz@nemetz.sk.
McMarti
20.06.05,11:00
Bratislavčanky, prosím vás, veď niekto pomôžte Ale! Veď aj vy ste začínali.
Vlasti Ala13 je z Bratislavy?? ja že zo Žiliny
daniela1109
20.06.05,11:01
Zo Žiliny som ja Daniela1109-zakladateľka tejto témy len na objasnenie.
daniela1109
20.06.05,11:03
Nie kazdý číta celú tému?!
Olgica
20.06.05,11:05
Nechce sa mi všetko čítať ohľadom tej košieľky. Prikladám svoju, takto sa na nej zapíše účtovanie faktúry a tak sa aj zaúčtuje. Nakoľko účtujeme na strediská, tak nám tieto košielky podpisuje jeden pracovník, ktorý je za to zodpovedný.
ala13
20.06.05,11:30
Ala13, prosim ta čítaj celú temu maš tu jasne vysvetlené čo je košielka a aj priloženž súbor ako vyzerá a kde ju aj možeš dostať kúpit. Trošku viacej snaženia, ludia ti tyu odpisujú a ty si stale len to svoje píšeš dokolečka.
__________________
McMarti s poradou sa spoločne trapi

Nie kazdý číta celú tému?!Ale citam celu temu a podrobne uz som i kosele vyrobila (esteze sa zehlit nemusia) aj na brigadu som cez ss dostala pozvanku, takze je to tu super a Danielke sa ospravedlnujem, ze som sa na jej skvelej teme prizivila, len sa mi nezdalo vhodne zakladat novu s rovnakym nazvom.
ondrejvla
20.06.05,11:51
Ale citam celu temu a podrobne uz som i kosele vyrobila (esteze sa zehlit nemusia) aj na brigadu som cez ss dostala pozvanku, takze je to tu super a Danielke sa ospravedlnujem, ze som sa na jej skvelej teme prizivila, len sa mi nezdalo vhodne zakladat novu s rovnakym nazvom.
To vari nemyslíš vážne?! Mýliť sa s mäkkým "i"!!!!
ala13
20.06.05,12:00
To vari nemyslíš vážne?! Mýliť sa s mäkkým "i"!!!!
Je to reakcia na tie vase podpisy, podla mna je to blbina, lebo ak sa pomylis, tak mozes pomylit i ostatnych, ak ta niekto neopravi.

Este raz dakujem vsetkym, co pomahaju zacinajucim uctovnickam.:)
McMarti
20.06.05,12:20
Ala13 odkial si ak smiem vediet lebo v porfile to nemas a nabrigadu ta aj ja pozvem.

:)
ala13
20.06.05,12:28
Ala13 odkial si ak smiem vediet lebo v porfile to nemas a nabrigadu ta aj ja pozvem.

:)Z BA a profil som si ako vzorna ucitelka doplnila.
daniela1109
20.06.05,13:14
Ale citam celu temu a podrobne uz som i kosele vyrobila (esteze sa zehlit nemusia) aj na brigadu som cez ss dostala pozvanku, takze je to tu super a Danielke sa ospravedlnujem, ze som sa na jej skvelej teme prizivila, len sa mi nezdalo vhodne zakladat novu s rovnakym nazvom.
Ja som to tak nemyslela. Som rada ze tiez píses pod touto témou aspon sa jej viac ľudí venuje. Môj príspevok bol na vysvetlenie pre McMarti, ked si myslela ze si zo Žiliny a necítaš tému ale nakoniec sa ukázalo ze ona sa v tom nejak nevyzná.
Tak caute vsetci majte sa peknučko a príjemný dník.

PS: ja tiez súhlasím s tvojím podpisom, nedaj sa!
nikulik
06.07.05,12:16
danielka ak sa nenahnevas, tak aj ja by som sa prizivila na tvojej teme trosku, ala ma pravdu, je zbytocne zakladat novu temu, precitala som si ju celu a musim povedat, ze sa mi paci tvoj postoj k praci, a myslim ze mame nieco spolocne. Ja chcem zacat s uctovnictvom, pomaly to tu vsetko sledujem ale ja by som skor potrebovala rady typu, co je potrebne vediet k zaciatku, napriklad ta smernica? nemozem predsa len tak sa rozhodnut idem robit ucto.zoberiem uctovu osnovu a zacnem to uctovat do programu. Poradite mi niekto, a ako to tu uz niekto pisal, radsej s otazkami postupne, ved pomaly dalej zajdeme :D . Takze viete mi poradit co mi take dolezite treba vediet ked chcem zacat s uctovnictvom???:confused:
lenkak
06.07.05,15:35
1. Pochopiť princíp podv. účtovníctva, prečítaj si príspevky Svokrina kuchyňa -autor Ayya.
willy
06.07.05,20:37
Aký softvér používaš? Ak náhodou MRP, tak ti môžem pomôcť aj s týmto.
daniela1109
07.07.05,05:54
Mohol by mi niekto poradit ako to urobiť aby nápoje mohli ísť do nákladov? Pracujeme v kancelárií v podkroví. Viem že môže zamestnávateľ poskytovať stavbárom vodu a má to danovo uznaný náklad ale čo ked sme v kancelárií dá sa to aj tam nejak urobiť?

Neviete mi poradiť či musím účtovať na strediska a zákazky? Od čoho to závisí?
nikulik
08.07.05,06:05
Aký softvér používaš? Ak náhodou MRP, tak ti môžem pomôcť aj s týmto.no to je od teba mile, ale mam elall, takze asi s programom nie, ale myslim si, ze podstata je vlastne ta ista, to uctovanie, len u kazdeho programu sa to inac zadava.

PS: omylom som stlacila suhlasim miesto cituj. sorry
daniela1109
08.07.05,09:28
Mohol by mi niekto poradit ako to urobiť aby nápoje mohli ísť do nákladov? Pracujeme v kancelárií v podkroví. Viem že môže zamestnávateľ poskytovať stavbárom vodu a má to danovo uznaný náklad ale čo ked sme v kancelárií dá sa to aj tam nejak urobiť?

Neviete mi poradiť či musím účtovať na strediska a zákazky? Od čoho to závisí?
Prosímmmmmmmmmm poradte ved sme na porade ci nie
IvanaK
08.07.05,09:40
uz sa o tom tu pisalo...treba vypracovat smernicu, v ktorej budes ma spomenute aj poskytovanie napojov na pracovisku, zvyknu sa tam davat podmienky ako napr. ze zamestnanec ma narok na 1l min. vody, ak je v kacelárii nad 25 stupnov....pri kontrole si danovaci zvyknu prezerat taketo smernice, ak ich budes mat mali by ti dat pokoj.
daniela1109
08.07.05,11:01
uz sa o tom tu pisalo...treba vypracovat smernicu, v ktorej budes ma spomenute aj poskytovanie napojov na pracovisku, zvyknu sa tam davat podmienky ako napr. ze zamestnanec ma narok na 1l min. vody, ak je v kacelárii nad 25 stupnov....pri kontrole si danovaci zvyknu prezerat taketo smernice, ak ich budes mat mali by ti dat pokoj.
Dobre urobím si teda takúto smernicu to chápem, ale:

Musím zapisovať kedy bola teplota nad 25 stupnov a ktorým zamest. som dala minerálku?
Môžem si dať do nákladov nákup minerálky a odrátať dph?
Koľko litrov môžem pri akej teplote poskytnúť zamestnancom?
Môžem poskytnúť aj konateľovi?
uko
08.07.05,11:35
daniela1109
08.07.05,11:56
skús pozrieť tu http://www.porada.sk/showthread.php?t=10775&highlight=miner%E1lka+pracovisku
dobre na otázku 2 mám už teda odpoved, ale čo tie dalšie?
uko
08.07.05,12:04
odpoved na otazku 1-ja by som to nezapisovala. na 3-to by mohla riešiť tá smernica a 4- prepáč ale neviem
nikulik
08.07.05,12:34
Ahojte, precitala som si od Ayya svokrinu kuchyňu-minikurz PU, je to super urobene, vela som z toho pochopila, nieco som pri tom aj oprasila zo strednej, mna by skor ale zaujimali tie dolezite datumy, napriklad DPHcko. je este nieco take dolezite?

A hlavne otazka: je lepsie prebrat uctovnictvo od noveho roka,alebo moze byt aj v priebehu roka, urcite je lepsie od noveho, ale ci je tam velky problem v priebehu roka, treba vsetko od januara nahadzovat??????
Paula
08.07.05,12:44
nikulik, už sme si dosť mnohí uľavili na duši pri spomienke na "prebrané" účtovníctvo. Kým preberieš, dobre si rozmysli. Niekedy to znamená upratovať neporiadok po predchodcovi a hľadať zrady aj pár rokov naspäť. A či pokračovať v načatom, alebo zaúčtovať od začiatku roka? Ak chceš účtovať v inom softe, alebo na inom PC (napr. doma) , potom pravdepodobne zaúčtuješ aktuálny rok od 1.1. :)
lenkak
08.07.05,17:35
Ahojte, precitala som si od Ayya svokrinu kuchyňu-minikurz PU, je to super urobene, vela som z toho pochopila, nieco som pri tom aj oprasila zo strednej, mna by skor ale zaujimali tie dolezite datumy, napriklad DPHcko. je este nieco take dolezite?

A hlavne otazka: je lepsie prebrat uctovnictvo od noveho roka,alebo moze byt aj v priebehu roka, urcite je lepsie od noveho, ale ci je tam velky problem v priebehu roka, treba vsetko od januara nahadzovat??????
Účtovníctvo radšej od nového roka,
a kľudne sa pýtaj na hocičo, vždy sa niekto nájde kto Ti zodpovie, len nech je aj konkrétna otázka.
daniela1109
11.07.05,05:55
Prosím vás môže sa niekto vyjadriť???? Ked chceme poskyt.minerálku zamest., musím si to ošetriť smernicou ale:

1, Musím zapisovať kedy bola teplota nad 25 stupnov a ktorým zamest. som dala minerálku?
2, Môžem si dať do nákladov nákup minerálky a odrátať dph?
3, Koľko litrov môžem pri akej teplote poskytnúť zamestnancom?
4, Môžem poskytnúť aj konateľovi?
Dakujem
porfin
11.07.05,06:27
ČO sa týka pitného režimu ...je dobré to mať ošetrené v smernici, kde máš napísané za akých podmienok budeš zamestnancom dávať minerálku a v akom množstve.Napríklad 1 minerálka na 1 deň. Kupovať ju môžeš aj zo sociálneho fondu a potom si DPH neuplatnuješ, postupuješ ako pri čerpaní SF.
daniela1109
11.07.05,06:33
A ked ju nebudem kupovať zo soc.fondu?
Nevieš mi pomôcť aj s tými otázkami?
porfin
11.07.05,06:50
NO my to kupujeme zo SF. Nechcem ťa dopliesť, ale myslím si, že ak zamestnanci majú možnosť pitnej vody z vodovodu, tak asi nijako nedáš do nákladov minerálku. Iba ak by mali dáku sťaženú prevádzku ako napríklad sklárne, pekárne... kde by si to obhájila. Inak ešte my kupujeme vodu aj v bandaskách do automatu na vodu, ktorú máme pre zákazníkv v predajni a tú dávame na 513- repre. a tam DPH si tiež neuplatňujeme .
daniela1109
11.07.05,08:55
NO my to kupujeme zo SF. Nechcem ťa dopliesť, ale myslím si, že ak zamestnanci majú možnosť pitnej vody z vodovodu, tak asi nijako nedáš do nákladov minerálku. Iba ak by mali dáku sťaženú prevádzku ako napríklad sklárne, pekárne... kde by si to obhájila. Inak ešte my kupujeme vodu aj v bandaskách do automatu na vodu, ktorú máme pre zákazníkv v predajni a tú dávame na 513- repre. a tam DPH si tiež neuplatňujeme .
Dakujem ti aj to mi pomohlo.

Poradte mi niekto ak máte iné skúsenosti ako sa to dá urobiť, aby to obstálo.
nikulik
11.07.05,09:30
nikulik, už sme si dosť mnohí uľavili na duši pri spomienke na "prebrané" účtovníctvo. Kým preberieš, dobre si rozmysli. Niekedy to znamená upratovať neporiadok po predchodcovi a hľadať zrady aj pár rokov naspäť. A či pokračovať v načatom, alebo zaúčtovať od začiatku roka? Ak chceš účtovať v inom softe, alebo na inom PC (napr. doma) , potom pravdepodobne zaúčtuješ aktuálny rok od 1.1. :)
No nam to robi externa firma, a chvalabohu maju ten isty soft ako my, takze s tym by nebol taky velky problem, viem ze by som to musela nahodit od zaciatku roka vsetko, ale my zase nie sme taka velka firma, mame stale tie iste aktivity, len sitie textilnych vyrobkov a predaj alebo prenajom sijacich strojov, nic viac, a nasa firma existuje od januara 2004 takze az tak vela tam opravovania by nebolo, ale chcela som vediet vas nazor.
nikulik
11.07.05,09:31
Účtovníctvo radšej od nového roka,
a kľudne sa pýtaj na hocičo, vždy sa niekto nájde kto Ti zodpovie, len nech je aj konkrétna otázka.
tiez si myslim ze by to bolo lepsie, ale chcela by som sa do toho dostat, problem u mna je taky, ze mna skor trapia take zakladne otazky, na aky ucet to zauctovat aby to bolo spravne. Ale urcite sa budem pytat...dakujem
IFKA
11.07.05,09:33
vodu v bandaskách do automatu dávam tak ako faktúru z vodárni a kanalizácií na materiál a DPH uplatňujem. Aký je rozdiel?? len obal.
mala som aj kontrolu a argumentáciu rozdielu dodávky - potrubie a obal uznali.
porfin
11.07.05,09:40
No rozdiel tu je, /aspoň podľa nášho auditra/
Ten povedal, že voda z vodární je tečúca z vodovodu a ak firma má pitnú vodu/ čo tá naša má/ tak bandasky patria ako nadštatndard a okrem toho u nás slúži pre zákazníkov ako akési "občerstvenie".
Ale ak by to išlo inak, rada sa priučím.
lenkak
11.07.05,10:17
Pre Nikulik

Ak majú rovnaký soft, mali by sa dať údaje prekopírovať do tvojho PC. A mala by si to všetko nahodené a nemusela by si od začiatku roka nahadzovať údaje odznova.
Aký máš soft? Určite sa tu nájde niekto kto používa rovnaký soft ako ty.
daniela1109
11.07.05,10:21
Prosím vás môže sa niekto vyjadriť???? Ked chceme poskyt.minerálku zamest., musím si to ošetriť smernicou ale:

1, Musím zapisovať kedy bola teplota nad 25 stupnov a ktorým zamest. som dala minerálku?
2, Môžem si dať do nákladov nákup minerálky a odrátať dph?
3, Koľko litrov môžem pri akej teplote poskytnúť zamestnancom?
4, Môžem poskytnúť aj konateľovi?
Dakujem
poraďte, veď sme predsa na porade či nieeeeeeeeee?
daniela1109
11.07.05,11:00
poraďte, veď sme predsa na porade či nieeeeeeeeee?
či čo???? Poraďte
nikulik
11.07.05,13:10
Pre Nikulik

Ak majú rovnaký soft, mali by sa dať údaje prekopírovať do tvojho PC. A mala by si to všetko nahodené a nemusela by si od začiatku roka nahadzovať údaje odznova.
Aký máš soft? Určite sa tu nájde niekto kto používa rovnaký soft ako ty.
no to by sa urcite dalo, len to zalezi na tej firme ci by s tym suhlasila, ale nieco vyskusame, a soft mam elall, uz som skusala, nikto ho tu nema ale dakujem za rady :p
bea
11.07.05,13:46
poraďte, veď sme predsa na porade či nieeeeeeeeee?Aj by som Ti rada poradila, ale v tomto veru neviem. :(
lenkak
11.07.05,16:16
poraďte, veď sme predsa na porade či nieeeeeeeeee?
PRÁCA V KANCELÁRII

Všetci THP pracovníci
Teplota prostredia 25 °C a viac
Minerálna voda hydrouhličitanová
Minerálna voda chloridouhličitanová
Sódová voda
0,75 l

PRÁCA V TERÉNE

Stavbyvedúci Murári Stolári Klampiari Montéri Vodiči
Teplota prostredia 28 °C a viac
Minerálna voda hydrouhličitanová
Minerálna voda chloridouhličitanová
Hydrouhličito-chloridové kyselky
Voda so sirupom
Šípkový čaj
Ostružinový čaj
Sódová voda
Špeciálne pripravované nápoje s obsahom minerálnych látok a vitamínov
1,5 l
daniela1109
12.07.05,07:28
Dakujem ti Lenka, ale vies mi pomôcť aj s týmto? :

1, Musím zapisovať kedy bola teplota nad 25 stupnov a ktorým zamest. som dala minerálku?
2, Môžem si dať do nákladov nákup minerálky a odrátať dph?
3, Koľko litrov môžem pri akej teplote poskytnúť zamestnancom? /pri25-1l a pri 30-2l?/
4, Môžem poskytnúť minerálku pri určitej teplote aj konateľovi?
Dakujem ti velmi pekne aj ostatným
lenkak
12.07.05,08:27
To čo som písala v predchádzajúcom príspevku som odpísala z jednej smernice, máš napísané že všetci pracovníci v kancelárii majú nárok na min -len to maj zaznečené v smernici a takisto aj množstvo im uveď.
liba2
12.07.05,08:31
[QUOTE=daniela1109]Dakujem ti Lenka, ale vies mi pomôcť aj s týmto? :

1, Musím zapisovať kedy bola teplota nad 25 stupnov a ktorým zamest. som dala minerálku?
2, Môžem si dať do nákladov nákup minerálky a odrátať dph?
3, Koľko litrov môžem pri akej teplote poskytnúť zamestnancom? /pri25-1l a pri 30-2l?/
4, Môžem poskytnúť minerálku pri určitej teplote aj konateľovi?
Ad 1: Urob si smernicu!
Dátumy si zapisuj. Ak sa tým preukážeš kontrole, bude to len tvoje
plus.
Ad 2: Ja dávam minerálku na účet 527 a DPH uplatňujem.
Ad 3: Do smernice si zapíš priemer na 1 zamestnanca (1,5 lit.).
Ad 4: Minerálku nevydávaj proti podpisu. Nikdy nikto neskontroluje, kto sa
z nej napil. Konateľ - ak aj nemá prac.zmluvu, je svojim spôsobom
zamestnanec.
daniela1109
12.07.05,09:11
Dakujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i
pekneeeeeeeeeee.
Toto som potrebovala a dočkala som sa.
Este raz diky a majte sa krásne.
daniela1109
12.07.05,09:48
Este jedna vec:

Musím účtovať na strediská a zákazky ? Od čoho to závisí?
Sme obchodno stavebná firma.
porfin
12.07.05,10:25
No a máte strediská???
My máme strediská po slovensku, ale nedelila som to analitikou..., ale náš soft má možnosť pre "súkromnú" potrebu dávať strediská a tak to tam rozpisujem. Napríklad keď sa kúpia kanc.potreby dám to na 501xxx či je to v Ba či v ZA..., len do kolónky stredisko uvediem skratku strediska. ˇUčtovne je to všetko v kope, ale šéfstvo si vie vytiahnuť stredisko a jeho náklady. No ale to je hádam iba jediná výhoda nášho softu . Inak je to katostrofa najväčšieho kalibru/ účtujem v Navisione/.
Inak podľa môjho názoru povinnosť tu nie je používať strediská.
daniela1109
12.07.05,10:34
Dakujem ti za odpoved, ja mám omegu a som spokojná, my máme iba raz také obchody raz onaké, ževraj to treba členiť, ale nech sa vyjadria aj ostatný či to robia alebo nie.
Jara
12.07.05,11:40
Záleži od toho aká ste vedľká firma, či to potrebuješ sledovať, alebo či potrebuješ niekde k nejakému príspevku dokladovať jeho čerpanie na strediská. Ja to účtujem na strediska, nakoľko mám príspevok z NÚP a potrebujem dávať ročne súvahu a výsledovku spolu s daň. priznaním podľa stredískl. Na druhej strane ak si ekonóm tak tiež potrebuješ sledovať vývoj stredísk aby si vedel majiteľovi dať správnu analýzu či niečo zrušiť, prípadne viac rozvíjať alebo na ktoré stredisko akú odmenu /to v tom lepšiom prípade ak je šef ferový.../
veronica
12.07.05,12:09
Ahojte Poraďáci, volám sa Veronika som z Bratislavy, a začínam pracovať ako účtovníčka v jednej s. r. o. čke do teraz som robila len JÚ..nejaké tie vedomosti mám, mám obchodnú akadémiu, ale sami to poznáte, že v škola a prax sú dve rozdielné veci.:(.
Chcela by som Vás poprosiť či sa tu nenájde nejaký účtovník z BA, ktorý má prípadne ICQ, aby mi poradil..
Verím, že sa tu nájde nejaká dobrá dušička, ktorá mi pomôže.

Ćíslo na ICQ je 225021762
daniela1109
12.07.05,12:56
Záleži od toho aká ste vedľká firma, či to potrebuješ sledovať, alebo či potrebuješ niekde k nejakému príspevku dokladovať jeho čerpanie na strediská. Ja to účtujem na strediska, nakoľko mám príspevok z NÚP a potrebujem dávať ročne súvahu a výsledovku spolu s daň. priznaním podľa stredískl. Na druhej strane ak si ekonóm tak tiež potrebuješ sledovať vývoj stredísk aby si vedel majiteľovi dať správnu analýzu či niečo zrušiť, prípadne viac rozvíjať alebo na ktoré stredisko akú odmenu /to v tom lepšiom prípade ak je šef ferový.../ My máme iba sídlo firmy žiadne prevádzky žiadny zamestnanci a kadeaké obchody tak preto sa pýtam či to treba /napr. stavebná činnosť-tú ešte rozčleniť čo komu, obchodná činnosť, firemná réžia/Kde by som to našla napísané či to treba členiť? Niekde som čítala zákon o zákazkach ale vôbec som tomu nerozumela či spĺňame podmienky ako firma alebo nie.

Poraďte ak viete prosímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ďakujem
liba2
12.07.05,14:31
[QUOTE=daniela1109]
My máme iba sídlo firmy žiadne prevádzky žiadny zamestnanci a kadeaké obchody tak preto sa pýtam či to treba /napr. stavebná činnosť-tú ešte rozčleniť čo komu, obchodná činnosť, firemná réžia/Kde by som to našla napísané či to treba členiť? Niekde som čítala zákon o zákazkach ale vôbec som tomu nerozumela či spĺňame podmienky ako firma alebo nie.

Ak máte len sídlo firmy, potom je to len 1 stredisko, 1 prevádzka, takže nemáš čo členiť. Časom, keď sa firma rozrastie, zavedieš členenie. Jednoducho to nie je povinnosť ale možnosť.
dom
12.07.05,15:56
Píšeš, že ste stavebno obchodná firma. Stavebná firma zvykne robiť zákazkovú
výrobu, niekto si objedná "vykopanie kanála" to by mala byť pre teba zákazka. Či máš sledovať náklady a výnosy na túto zákazku závisí od menežmentu, či chcú vedieť či bola zákazka stratová alebo zisková.
V stavebnej činnosti, keď zákazka prechádza z jedného roka do druhého, v roku 2005 začneš napr. stavbu domu, máš na zák. účt. materiál, práce ... a v roku 2005 ju neukončíš, pokračuješ v roku 2006 - tak je povinnosť účtovať o zákazkovej výrobe,
tu som to napísala veľmi zjednodušene.
nikulik
13.07.05,05:25
Ahojte Poraďáci, volám sa Veronika som z Bratislavy, a začínam pracovať ako účtovníčka v jednej s. r. o. čke do teraz som robila len JÚ..nejaké tie vedomosti mám, mám obchodnú akadémiu, ale sami to poznáte, že v škola a prax sú dve rozdielné veci.:(.
Chcela by som Vás poprosiť či sa tu nenájde nejaký účtovník z BA, ktorý má prípadne ICQ, aby mi poradil..
Verím, že sa tu nájde nejaká dobrá dušička, ktorá mi pomôže.

Ćíslo na ICQ je 225021762
Veronica, mozno by bolo dobre, keby si tie otazocky davala aj sem na porade, ved predsa budeme radi ked sa dozvieme nieco nove, aj ja napriklad zacinam s uctovnictvom a mam z toho chaos, ved na to je tu porada, urcite pomozes mnohym svojimi otazkami, tak do toho :p
daniela1109
13.07.05,05:35
Dakujem vám velmi pekne za odpovede.
My keď robíme nejakú stavebnú vec: zoženieme stavbu a dohodneme sa na cene zato, potom nájedeme firmu čo to urobí ale lacnejšie a my máme zisk, mám došlú a odoslanú faktúru. Takže neviem či mám členiť tieto stavebné veci?????????????????????
Zuzka
13.07.05,06:22
Neorbíte "stavebnú vec", vy sprostredkovávate prácu pre stavebnú firmu. To nie sú stavebné práce, ale sprostredkovanie.
daniela1109
13.07.05,10:52
Keď to sa takto nedá povedať, my to máme dosť komplikované, máme aj živnostníkov, a iné firmy na nejaké práce takže je to všelijaké. Ja sa z toho sama niekedy neviem vysomáriť a som tu ešte krátko. Takže mi nič iné nezostáva iba zisťovať a učiť sa a ešte raz učiť sa.
juliska
13.07.05,11:12
Pracovala som pred tým v stavebnej spoločnosti a pri daňovej kontrole odo mňa chceli členenie na zákazky, aby bolo jasné že dané zákazky sú ziskové. Keďže aj my sme občas len sprostredkovali stavbu tam to bolo jasné a nepotrebovala som to, ale ako náhle na práce vstupovali dve a viac firiem, poprípade materiál a my sme boli v podstate realizačná firma, potom už zákazka.
daniela1109
14.07.05,07:50
Pracovala som pred tým v stavebnej spoločnosti a pri daňovej kontrole odo mňa chceli členenie na zákazky, aby bolo jasné že dané zákazky sú ziskové. Keďže aj my sme občas len sprostredkovali stavbu tam to bolo jasné a nepotrebovala som to, ale ako náhle na práce vstupovali dve a viac firiem, poprípade materiál a my sme boli v podstate realizačná firma, potom už zákazka.
Toto som potrebovala počuť. Dakujem ti velmi pekne, velmi si mi pomohla.
Chcem sa opýtať: Začala si to členiť až po tej daňovej kontrole a bolo všetko ok?
Členíš teda iba zákazky?žiadne strediska a pracovníkov?
daniela1109
25.08.05,07:49
Ahojte všetci,
takže už mám oficialny názor auditora pod ktorý sa aj podpíše ohľadom toho lešenia.

Lešenie ide rovno na 501.

Ako som už písala môj šéf chce kúpiť lešenie, ktoré si zatial prenajímame, bolo by to asi 5 sád /neviem kolko článkov má sada, ale že sa to predáva na sady/ po asi 100 000 - 300 000 Sk takže cca 1 000 000,- Sk podľa toho o kolko si bude chceť znížiť zisk. Toto som povedala auditorovi a on mi s istotou tvrdil :
lešenie sa neodpisuje, lebo sa nedá presne odhadnúť životnosť a skladá sa z malých dielov ktoré sú materiál a nemajú hodnotu väčšiu ako 30 000,- Sk takže rovno na 501.
To bude mať šef radosť že to pôjde všetko rovno do nákladov. HAHAHA
PS: Je to skúsený auditor s dlhoročnou praxou, rôznymi klientmi, nie moc lacný, pracujúci cez agentúru.

Ak ma niekto iný názor na toto celé tak nech napíse uvítam kazdý názor.

Budem tu prispievať všetky rozumné veci čo sa dozviem, hadam moje príspevky niekomu tiež pomôžu.
Zatial ahojte a prajem vám v predstihu pekný víkend
zuzanar
25.08.05,08:20
Nechcem spochybnovať skúseného audítora, ale s tým lešením sa mi to nejako nezdá. Nestretla som sa s tým. Ale jedna trúbka z lešenia je mi asi nanič, a nie je to lešenie. Len keď je to spolu. Nemohli by to byť ostatné výrobky z kovov odp.skup.3?
Johanka
25.08.05,09:10
Auditor to vyriešil z pohľadu účtovníctva. A to neznamená, že lešenie pôjde celé do nákladov. Keď tvrdí, že je to materiál s účtovaním na 501 ( asi účtujete B-čkom), tak v prípade, že tento "materiáí" do konca roka nespotrebujete, preúčtuješ ho na základe inventarizácie na konci roka 112/501 a v nákladoch nemáš nič.

Tvrdenie, že sa lešenie neodpisuje, lebo sa nedá odhadnúť doba použitia - také Zákon o dani z príjmov nepozná. Treba pamätať na to , že je rozdiel medzi účtovnými a daňovými odpismi , hlavne ak sa šéf teší, že si zníži daňové náklady.
daniela1109
25.08.05,09:30
No ja neviem, mne sa to tiež nezdalo, ja som uvažovala medzi 1 a 2 odpisovou skupinou.
Ale on mi tvrdil, že sa to berie ako materiál s použiteľnosťou do 1 roka a že všetko ide do nákladov.
zlatica76
25.08.05,12:11
Lešenie ako spotreba materiálu??? Hmmm, no neviem, aj my sme auditovaná firma a nedávno sme kupovali lešenie (také drahšie, za pár miliónikov) - tak som rozhodla, že to musí byť ako majetok, aj sa odpisuje (tuším 4 roky). Fak je, že sa kupuje na sady a po každej dokončenej zakazke je tých sád akosi menej :) (ako pr. uvediem, že raz "odfaklili" kus lešenia, lebo sa im na náš výrobok akurát hodila taká tyčka :) ) Ale predsa len, po tých štyroch rokoch to lešenie máš, aj keď možno nie v takej zostave ako si ho kupovala. Okrem toho, lešenie podla mňa by malo byť v inventúre, veď to by potom mohlo lešenie "odchádzať" a vy by ste zrazu zistili, že kupujete len lešenia :)
daniela1109
06.09.05,09:55
Lešenie ako spotreba materiálu??? Hmmm, no neviem, aj my sme auditovaná firma a nedávno sme kupovali lešenie (také drahšie, za pár miliónikov) - tak som rozhodla, že to musí byť ako majetok, aj sa odpisuje (tuším 4 roky). Fak je, že sa kupuje na sady a po každej dokončenej zakazke je tých sád akosi menej :) (ako pr. uvediem, že raz "odfaklili" kus lešenia, lebo sa im na náš výrobok akurát hodila taká tyčka :) ) Ale predsa len, po tých štyroch rokoch to lešenie máš, aj keď možno nie v takej zostave ako si ho kupovala. Okrem toho, lešenie podla mňa by malo byť v inventúre, veď to by potom mohlo lešenie "odchádzať" a vy by ste zrazu zistili, že kupujete len lešenia :) No ja neviem už som sa ho to pýtala 3 razy a stojí si na svojom.
Aj mi to vysvetľoval ale neviem ako to tu napísať v skratke aby to bolo zrozumitelné.
Nie je to to 30 000 za Ks, dá sa to používať aj samostatne nie len ako sada , na fa to môže byť ako 5 sad po 200 000 Sk ale musí byť k tomu dodací o jednotlivých dieloch z tých sád.

Neviem asi to tak bude, robí pod komorou auditorou a spolupracuje s ministerstvami, takže asi vie čo hovorí.
Ináč v iných veciach čo nám našiel v minulom roku je neľútostný.Veľa nám toho vyhodil z nákladov a teraz to musíme zaplatať ako sa dá aby sme nemuseli dať opravné.
Takže neviem či to niekomu pomohlo,ale moje informácie su tákéto.
Zatial ahojte všetci a príjemný deň prajem.
Velettka
06.09.05,11:07
Ja mám lešenie tiež v spotrebnom materiáli ...
daniela1109
07.09.05,05:53
Ja mám lešenie tiež v spotrebnom materiáli ...
To som rada, že aspoň niekto je na tom tak ako ja :-)
RenataS
15.09.05,17:59
Ahoj, i ja som začínajúca účtovníčka, sekretárka, skladníčka v jednom. Síce mám tiež ekonomické vzdelanie, ale nikdy som v odbore nepracovala a zo školy som už 13 rokov vonku. Túto stránku som našla pred týždňom a je prima. Pomáha mi v mnohom a je škoda, že som ju nenašla skôr. Držím Ti palce.
daniela1109
19.09.05,05:45
Ahoj, i ja som začínajúca účtovníčka, sekretárka, skladníčka v jednom. Síce mám tiež ekonomické vzdelanie, ale nikdy som v odbore nepracovala a zo školy som už 13 rokov vonku. Túto stránku som našla pred týždňom a je prima. Pomáha mi v mnohom a je škoda, že som ju nenašla skôr. Držím Ti palce.
Dakujem ti velmi pekne.
Tato stránka je velmi uzitočná, to je pravda.
Zatial ahoj a držim ti palce, nie je to sranda to mi ver.
Krásny deň
RenataS
20.09.05,10:01
Verím, že to nie je sranda. Každý deň sa musím s niečím popasovať, ale zatiaľ to ide. Teraz sa snažím spracovať smernice, pretože na to nik predo mnou nemal čas. Ale pomáha mi Porada, za čo som veľmi vďačná.
daniela1109
21.09.05,06:19
S tými smernicami sa chystám pasovať aj ja, tiež to predo mnou nik nespravil.
Takže si môžme byť navzájom užitočné.
Keby niečo tak sa ozvi.
Príjemný ale hlavne úspešný den ti prajem
bendži
21.09.05,06:32
ahojte :)

tiež sa začínam pasovať so smernicami.. do tejto firmy som prišla síce pred rokom, no musela som tu riešiť problémy mojich predchodkýň ešte z predchádzajúcich rokov.. a smernice? o tých sa tu vždy len rozprávalo, no spraviť ich zostalo akosi na mne.. sama som smernice ešte nikdy nepísala, ale verím, že s Poradou to zmákneme :)

držím palce...
daniela1109
21.09.05,08:43
aj ja ti držím palce.
Takže sme už tri čo sa ideme hrať so smernicami, možno si jedna druhej nejak pomôžeme.
Stačí sa len ozvať. Ja mám nejaké súbory kde by mali byť nejaké napísané len ich treba ušiť na mieru podla situácie každej firmy.
anna 07
01.01.06,11:13
Dobry den,
aj ja som zacinajuca uctovnicka, priznam sa mam v tom trosku zmatok aspon v nejakych tych veciach, ktore potrebujem mat a tu zrazu citam o nejakych smerniciach-to musi mat kazda firma? ak nie tak podla coho viem, ze ich musim mat a o com maju byt?

dakujem
lenkak
01.01.06,12:53
Daj si do vyhľadávanie názov smernice a nájdeš tu kopec tém, dokonca aj s priloženými súbormi o smerniciach. Skús len pohľadať.
liba2
02.01.06,13:50
Skús sa v tomto zorientovať. Vyber si to čo potrebuješ s ohľadom na činnosť firmy:

http://www.porada.sk/t10079-p5-smernice.html
vefkox
28.05.06,17:03
všeličom som tu na porade prečítala. Hlavne o DPH, čo ma veľmi zaujímalo. Len ma prekvapilo, že všetko sa účtuje, ale žeby sa neúčtovalo priznanie k DPH? To sa proste len uvedenie na priznanie a následne uhradí? Zdá sa mi to až príliš jednoduché? Je to skutočne tak?
Milan Benka
28.05.06,18:14
Pri podaní DP DPH zvyknem robiť preúčtovania medzi analytikami na 343 a zaúčtovanie zaokrúhlenia v DP.
jana32
30.05.06,08:19
Pre s.r.o. mám spracovanú smernicu o vedení čtovníctva, ale nič také nemám pre malých podnikateľov účtujúcich v JÚ. Prosím Vás nemáte niekto jednoduchý vzor takejto smernice? To čo som tu našla sa týka väčšinou PÚ. Vďaka
jana32
30.05.06,11:58
Prosím nenájde sa nikto kto pomôže?
P.S. alebo som lenivá ( či skôr slepá ? ) že som to na porade nenašla?
patka.bn
01.06.06,11:49
Ohladne danovych zalezitosti odporucam aj www.drsr.sk (http://www.drsr.sk), je tam danovy kalendar, pripadne tam najdes aj potrebne tlaciva a pod. (aj ked tento portal obcas pada je to tam celkom dobre datumovo zobrazene) Drzim ti palce, lebo viem, ze je to tazke zacinat sama. ;)
lenkak
01.06.06,12:04
gerty
01.06.06,13:42
Ahoj Daniela,
ak hocičo potrebuješ, napíš, čo viem poradím.
Dev. účty, valutové pokladne, import, export, to mi je všetko veľmi známe.
Ohľadom knihy jázd a aj leasingov viem pomôcť.
Drž sa!
daniela1109
22.05.07,10:54
[quote=daniela1109;88134]Robim tu od marca, sefovia sú velice spokojny lebo vsetko si zistim, vybavím, obskakujem ich,vedeli ze nemam prax ale zobrali ma, ked toho nie je podla nich vela a kým bude toho vela sú si istý ze to vsetko budem vediet.Ja sa strasne snazim, niekedy mam pocit ze sa zrutim alebo sa na vsetko vykaslem ale este som to nevzdala /popri tom vsetkom vybavujem hypotekárny úver a kupujem byt, písem si kupnu zmluvu a tak/. Predtým som robila predavacku, pokladnícku a vela iných profesii/manuálnych/ za menej penazi a bolo to fajn ale chcela som spravit karieru vo svojom odbore a tak som si trufla a zatial to ide,ale ja chcem aby to ucto bolo perfektné aby sa nedalo nic spochybnit, aby bolo vsetko ako má byt. Na ziadnom skoleni som nebola, program Omega som sa naucila sama podla prírucky a volala som do krosu ked cosi, zákony som citala a volala danovému poradcovi a do firiem s ktorými obchodujeme ako to robia oni.Ale idem teraz na skolenie na ochranu osob. údajov a od krosu co je teraz to skolenie. Doteraz sme mali málo dokladov takze sa dalo, no s tej knihy jázd mam mindráky ked to tie firmy nerobia a nemôzem to od niekoho nazivo odkukat.

PS:mame auta na lizing a vsetky firemné.




Ked čítam tento svoj príspevok dnes, tak mám pocit ze som asi od vtedy prezila uz sto rokov :D :D :D :D :D
daniela1109
22.05.07,11:05
Tak to som vôbec netušila, škoda.
Neviem sa tu vyznať. Ja si otvorím poradu a potom najnovšie príspevky a tam sa dozviem väčšinou všetko. Ved už mi niekto radil nejaký klebet klub ale nevedela som to tu nájť. Zatial sa účím a všetko skúšam. Včera som bola taká rada že sa mi podarili ti poslať tu súkromnú správu. Dúfam ze nabudúce takéto prospešné informácie ako stretko zistím skôr a nie az po. Aj tak dík


aj toto mi príde ako pred sto rokmi :---
daniela1109
22.05.07,11:38
Ahoj Daniela,
ak hocičo potrebuješ, napíš, čo viem poradím.
Dev. účty, valutové pokladne, import, export, to mi je všetko veľmi známe.
Ohľadom knihy jázd a aj leasingov viem pomôcť.
Drž sa!


Vopred dakujem, ozvem sa.
;)
daniela1109
22.05.07,11:46
Písem, lebo sa Vám všetkým chcem pochválit, ale hlavne podakovat za ochotu a trpezlivost, ktorú ste so mnou mali.

Od môjho prijatia to tohto zamestnania od 21.02.2005 doteraz ubehol nejaký ten čas. Ten prvý môj účtovný rok 2005 bol hrozný, ale teraz uz môžem machrit!
Roboty mám odvety asi 4 krát viac ale stíham to s prehľadom za 7 hodín denne 5 dní v týždni. Stihla som sa este medzi tým vydať, vybavit si hypotéku, kúpiť byt, prerobiť ho, a dokonca aj popracovat na svojej postave k lepsiemu :---.

Mala som teraz aj daňovú kontrolu za rok 2005 na DPH a všetko bolo ok, este ma pochválili ako vzorne vediem účtovníctvo a to boli "podľa recenzií" dosť tvrdí kontrolóri. Viete si predstavit, aký som mala strach, ked mali prísť? Teraz som už kľudná ked bolo všetko OK, ale ked prídu na kontrolu za rok 2003 alebo 2004 neviem neviem ako to dopadne.
Síce existujeme ako firma od roku 2003, ale v tedy bolo pár dokladov, ktoré nemám, rok 2004 robila iná účtovníčka po ktorej nasiel auditor dosť chýb v dokladoch a museli sme to plátať, aby sme nepodávali opravné daňové, ale od roku 2005 mám firmu pod kontrolou len ja a je vsetko tak ako má byt aj sefovia sú este stále spokojný. :cool:

Takze este raz Vám všetkým velmi pekne dakujem za pomoc pri prekonávaní mojich ťažkých začiatkov v účtovníctve. ;)
daniela1109
28.05.07,08:19
Ahojte všetci dobrí poraďáci !
Mám jednu otázočku, ako zaučtujem:
v máji 2007 kúpené užitkové auto Touareg
- z Porsche Bratislava mám zmluvu a faktúru na ktorej sú všetky sumy a odrátaná záloha
- z Volkswagen finančné služby mám zmluvu o AutoKredite a splátkový kalendár s mesačnými platbami na 4 roky na zvyšnú dlžnú sumu za toto auto a úrok za tie 4 roky.
Môžte mi poradit? Auditorka je v japonsku a nemám si to kde overit.
Vopred velmi pekne dakujem :-)
daniela1109
29.05.07,10:35
Neviete mi niekto poradit?
anto
29.05.07,13:27
Ak sa jedná o leasing, tak účtovať o leasingu, ak sa jedná o úver, tak účtovať o úvere. Všetko záleží na tom , ako je urobená zmluva s Autockreditom
daniela1109
30.05.07,07:02
na zmluve s Porsche je písané o leasingu a zmluva z autokreditu je o úvere?
daniela1109
30.05.07,07:05
ale šef povedal ze si vybavoval úver na 4 roky nato auto ze to vyslo lepsie ako leasing, takze neviem ako to s tým mám spravit?
daniela1109
31.05.07,08:27
???????????????????????
Johanka
31.05.07,11:42
V prvom rade musíš posúdiť či ide o finančnýprenájom podľa § 2 písm.s Zákona o dani z príjmov, pretože na toto ustanovenie sa odvolávajú Postupy účtovania v § 30a
Cit.
s)finančným prenájmom obstaranie hmotného majetku na základe nájomnej zmluvy s dojednaným právom kúpy prenajatej veci, pri ktorom cena, za ktorú prechádza vlastnícke právo k prenajatému majetku z prenajímateľa na nájomcu, je súčasťou celkovej sumy dohodnutých platieb, ak
1. vlastnícke právo má prejsť bez zbytočného odkladu po skončení nájmu na nájomcu a
2. doba trvania nájmu je najmenej 60 % doby odpisovania podľa § 26 ods. 1 a nie menej ako tri roky
alebo ak je predmetom prenájmu pozemok, doba trvania nájmu pozemku je najmenej 60 % doby odpisovania hmotného majetku zaradeného do odpisovej skupiny 4, pričom pri postúpení nájomnej zmluvy bez zmeny podmienok na nového nájomcu táto podmienka platí na nájomnú zmluvu ako celok,
...
daniela1109
31.05.07,12:00
takze sme sa dopátrali ze je to úver ale čo dakej.
Danila
31.05.07,12:21
takze sme sa dopátrali ze je to úver ale čo dakej.Napríklad niečo z tohoto a nájdeš aj viac:
http://www.porada.sk/t42087-zmluva-o-autouvere.html?highlight=auto+%FAver
nikolett007
12.06.07,16:40
Ahoj Daniela!!!
Práve som prečítala celú túto tému a musím ti povedať, dole klobúk pred tebou. Ja som tiež začiatočníčka, vo firme som začala robiť v oktobri2006. Ide mi to celkom dobre, a veľmi ma to baví. Veľa vecí som sa dozvedela aj tu v tejto téme, je to super.

Príjemný zvyšok dňa ;)
Zuzana2007
14.06.07,10:18
.....................................
Zuzana2007
14.06.07,10:22
Zdravim Vas,

chcela by som sa spytat ci by mi niekto nevedel poradit. V mojom zamestnani som musela prejst na zivnost a som z toho zmatena. V praci mi nikto neporadi co mam robit kam sa mam ist nahlasit co mam komu zaplatit. Od zaciatku tohto mesiaca som zivnostnik. Nahlasila som sa na danovom urade bola som v soc. poistovni. Tam mi dali, ze si mam vybrat z nejakych 4 poloziek, co si chcem platit,a le ze teraz ked nechcem tak nemusim nic.
Uz som zarobila aj svoje prve peniaze, len neviem ako si vypocitam vysku odvodou a ako ich mam zaplatit. Neviem ci sa spravne vyjadrujem aby ste pochopili moj problem a ani neviem na koho sa s tym mam obratit. Ked sa niekoho v mojom okoli spytam vie toho este menej nez ja. Viete mi s tym prosim pomoct? Velmi peken Vam vsetkym dakujem za cas, ktory mi venujete.

Pekny zvysok dna vam prajem
Muška
14.06.07,10:26
Zuzka, do SP sa nemusíš prihlásiť - môžeš sa prihlásiť dobrovoľne

Hlavne sa choď prihlásiť na ZP - tam si POVINNÁ platiť 1064,- Sk mesačne.
zabka83
19.11.07,12:19
Ahojky, ja som zacala robit uctovnictvo teraz od novembra 2007, tiez prvykrat uplne sama... chcela by som vas poprosit o pomoc pri uzavierani roku 2007, nie je to ho vela vzhladom na to ze aj firma sa zalozila 2007...Dakujem.. Co treba vsetko urobit v januari?Dakujem
zabka83
27.11.07,13:28
To mi naozaj nikto nepomoze s koncom roka....:mee:
mysimis
27.11.07,13:53
Jedná sa o PÚ alebo JÚ?
liba2
27.11.07,14:21
Ahojky, ja som zacala robit uctovnictvo teraz od novembra 2007, tiez prvykrat uplne sama... chcela by som vas poprosit o pomoc pri uzavierani roku 2007, nie je to ho vela vzhladom na to ze aj firma sa zalozila 2007...Dakujem.. Co treba vsetko urobit v januari?Dakujem
zabka83, radi pomôžeme :), ale tvoja otázka je veľmi všeobecná, veľmi zoširoka.
Skús napísať konkrétnu otázku z konkrétnej oblasti a postupne to vyriešime, alebo ti nájdeme tému na porade, kde sa to už preberalo.
zabka83
28.11.07,08:39
Ide o PU...No napr.ked sa vyplaty spravia v januari za december aj sa poslu na ucty ako to potom zauctujem ked na vypise bude uz januar...Alebo co treba este vybavovat v januari, okrem dani na MV,oznam.povinnosti FO..Aj sa robia nejake inventury uctov a pokladne to som tiez nikdy nerobila...Uz mam normalne hlavu ako melon
lenkak
28.11.07,18:24
Mzdy v PU účtuješ do obdobia, za ktoré ich vystavuješ. Teda decembrové mzdy Ti pôjdu do účta v decembri, aj keď ich uhradíš v januári nasl. roku.
Robia sa inventarizácie skladu, a odsuhlasuje sa saldokonto, napr. odberatelia, dodávatelia - zostatky neuhr. faktúr. Hotovosť v pokladni sa kontroluje 4x ročne.
liba2
28.11.07,20:36
zabka83, máš aj nejakú literatúru ? napr.

http://www.porada.sk/t16088-zakon-o-uctovnictve.html a

http://www.porada.sk/t18282-postupy-uctovania-od-01-01-2006-a.html ??

Obidva predpisy sú tvoje "modlitebné knižky"....
a naša účtovnícka "biblia" Podvojné účtovníctvo podnikateľov od Ing. Cenigovej...
a určite sa nájdu aj mnohé iné hodnotné publikácie, ktoré ti na začiatku veľmi pomôžu.
liba2
28.11.07,21:16
Ide o PU...No napr.ked sa vyplaty spravia v januari za december aj sa poslu na ucty ako to potom zauctujem ked na vypise bude uz januar...Alebo co treba este vybavovat v januari, okrem dani na MV,oznam.povinnosti FO..Aj sa robia nejake inventury uctov a pokladne to som tiez nikdy nerobila...Uz mam normalne hlavu ako melon
K 31.12. treba urobiť inventúru pokladnice. Počas roka sa vedie Pokladničná kniha, kde máš nejaký zostatok na konci roka. Tento zostatok by si mala mať aj fyzicky v pokladni. Spočítaš koľko kusov je tam 1000, 500, 200, 100-korunáčok atď. až po 50-hal. Spíšeš a spočítaš, porovnáš s knihou.
Inventarizácia má svoje pravidlá. Je o tom písané aj v zákone o účt., aj v postupoch. Skús si to prečítať.
liba2
28.11.07,21:17
toria
16.12.07,20:09
Ahojte, potrebujem radu:
ohlásila sa mi firma, ktorá nemá urobené účtovníctvo za rok 2006 a tak ma oslovila či im to neurobím. Lenže aj keby som chcela urobiť rozmýšľam už teraz. Ja robím 3 podvojka s tým, že ich robím od založenia, takže všetko si robím sama poporiadku od začiatku. Lenže toto je firma, ktorá existuje od roku 2001. Ekonomka im išla na matersku a externe im to odmietla urobiť. Takže rozmýšľam ako budem účtovať začiatočné stavy v Omege. Mám vlastne prehľad - účtovný denník s prevodmi k 31.12.2005 čo sa prevádzalo na 702 a 710. AKo to dám do Omegy? Urobím si ID alebo to niekde nahodím???
Dali mi všetky podklady aby som si to doma premyslela či to idem urobiť alebo nie, ale už nad kopou vecí premýšľam a tak začínam týmto.

Ďakujem krásne
liba2
17.12.07,04:22
Ahojte, potrebujem radu:
ohlásila sa mi firma, ktorá nemá urobené účtovníctvo za rok 2006 a tak ma oslovila či im to neurobím. Lenže aj keby som chcela urobiť rozmýšľam už teraz. Ja robím 3 podvojka s tým, že ich robím od založenia, takže všetko si robím sama poporiadku od začiatku. Lenže toto je firma, ktorá existuje od roku 2001. Ekonomka im išla na matersku a externe im to odmietla urobiť. Takže rozmýšľam ako budem účtovať začiatočné stavy v Omege. Mám vlastne prehľad - účtovný denník s prevodmi k 31.12.2005 čo sa prevádzalo na 702 a 710. AKo to dám do Omegy? Urobím si ID alebo to niekde nahodím???
Dali mi všetky podklady aby som si to doma premyslela či to idem urobiť alebo nie, ale už nad kopou vecí premýšľam a tak začínam týmto.

Ďakujem krásne
Odporúčam ti prečítať si Užívateľskú príručku časť "Začiatok účtovania v programe k 1.1. účtovného obdobia". Tiež všetko nájdeš v programe v Helpe. Poč.stavy sa nahadzujú cez IDX, použiješ účet 701. Ak máš aj valuty, potom cez zID, každú menu osobitne. Všetko robíš v "otvorenie". Tiež treba nahodiť všetky nevyrovnané FA. Zapíšeš pôvodnú sumu fa ale aj prípadné čiastočné úhrady. Pri valutových fa budeš potrebovať aj kurzy predchádzajúcich období.
Tiež musíš vyplniť údaje pre zostavenie Súvahy a VZaS - údaje za minulé obdobie. Je toho viacej čo treba na začiatku urobiť.
Toto je len veľmi jednoduchá rada, určite choď podľa pokynov autora programu, tam je toho viac.
toria
17.12.07,07:00
Doma príručku nemál, ale v práci si to preštudujem. Ďakujem pekne za všetky rady, veľmi mi pomohly. Ale stále neviem či to vôbec zoberiem, lebo sa mi zdá, že je tam toho strášne veľa čo treba urobiť kým to bude len o tom účtovaní.
lenka021285
17.12.07,08:06
ahoj. No ja sa teda úplne viem vžiť do tvojej pozície, pretože som v takej istej situácii:))začala som v septembri zastupovať za materkú, ale tá to má všetko na háku, a to aby ma akosi zaučila ju ani nenapadne, a tiež som pred tým vôbec nepracovala v odbore:) ale všetci ktorých pozánm mi pomáhajú ako vedia a sú úplne bohovský, takže tie najväčšie krízy mám už dúfam, za sebou. Ak by si čokoľvek potrebovala, tak sa môžeš na mňa obrátiť, ak budem vedieť pomôžem:))ahoj
liba2
17.12.07,09:18
Doma príručku nemál, ale v práci si to preštudujem. Ďakujem pekne za všetky rady, veľmi mi pomohly. Ale stále neviem či to vôbec zoberiem, lebo sa mi zdá, že je tam toho strášne veľa čo treba urobiť kým to bude len o tom účtovaní.Neboj sa toho, ja som do Omegy takto nahadzovala už niekoľko firiem, dá sa to zvládnuť. Pravda je, že kým nahodíš všetko ako počiatočný stav, bude ťa to stáť veľa času a nebude vidieť žiadnu robotu.... ale tak to v našej profesii chodí :).
toria
17.12.07,09:22
presne liba2 máš pravdu. Je to mravenčia robota toto nahadzovanie. Len je jeden prolém ona mi poslala účtovný denník k 31.12. kde je ako som spomínala 702/oproti kadejakým účtom - hlavne kadejaké analitiky do ktorých sa nevyznám, a 710/ oproti 6 a 5 účtom. Ja sa nerozumiem tým analitikám. Tú su zahraničné pokladne a účty preočítané na slovenské koruny.

No ide ma poraziť
liba2
17.12.07,09:26
SU 702 - Konečný účet súvahový !
SU 710 - Účet ziskov a strát !
takže použila správne účty. Nový rok ale začíname SU 701- Začiatočný účet súvahový.
Prvýkrát to musíš nahodiť ručne, ale v ďalších rokoch ti to Omega urobí sama prechodom do ďalšieho roka , resp. uzávierkou účtovníctva.
liba2
17.12.07,09:32
presne liba2 máš pravdu. Je to mravenčia robota toto nahadzovanie. Len je jeden prolém ona mi poslala účtovný denník k 31.12. kde je ako som spomínala 702/oproti kadejakým účtom - hlavne kadejaké analitiky do ktorých sa nevyznám, a 710/ oproti 6 a 5 účtom. Ja sa nerozumiem tým analitikám. Tú su zahraničné pokladne a účty preočítané na slovenské koruny.

No ide ma poraziť
Predsa každý AU má svoje pomenovanie, ktoré ti napovie čo tam je zaúčtované. Účty tr. 5 a 6 si pomenuj po svojom, tie predsa ani nebudeš nahadzovať. Ich zostatky sú HV a zaúčtuješ na 431 - HV v schvaľovacom konaní.
Pomôž si tiež dokladovou inventúrou, v ktorej by mali byť založené kopie dokladov, z ktorých sa skladá zostatok na účte - aspoň ja to tak robím.
Účty na ktorých nemáš zostatky - tam si urob vlastnú analytiku tak ako si zvyknutá.