Janka4110
10.01.09,12:34
Čo mám robiť v prípade, že nemám peniaze na nový počítač ani notebook, ktorý by som veľmi potrebovala. Pôžičku si zobrať nemôžem, pretože som zo sociálne slabej rodiny a ledva vystačíme s peniazmi. Na splátky by som to zvládala mesačne iba do 500,-sk. Ak mi viete poradiť, budem rada. Ak by ste mohli darovať, tiež budem rada. Chcela som npísať aj inzerát, ale keďže mi to už súri, obraciam sa na rady prostredníctvom tejto stránky. Vopred ďakujem za všetky postrehy a pripomienky.
wagner
10.01.09,13:55
A čo tak zarobiť si naň. Napr.brigádou - veľké reťazce často hľadajú brigádnikov na víkendy, na nočnú smenu. Napr. na inventarizáciu, resp, aj iné firmy. Hľadajú napr.anketárov. Viem že si naň za mesiac nezarobíš, ale keby si bola začala od septembra, možno by Ti naň už veľa nechýbalo.
danushka
10.01.09,15:01
Skús Janka osloviť v mieste svojho bydliska a svojom okolí nejakú väčšiu firmu. Firmy vyradzujú časom zo svojho majetku staršie PC zostavy, prípadne ich odpredávajú za symbolické ceny, možno budeš mať šťastie.

Ono s tou brigádou to nie je zlý nápad, ale sú rodiny, kde by deti aj brigádovali, len rodičia nevedia vyčleniť deťom korunky na cestovné. Wagner to určite myslela dobre.

Na druhej strane zas mám skúsenosti s niektorými mladými, že za 2,- €/hod by svoje zadočky neráčili dvihnúť zo svojich teplých a pohodlných domovov...
Fero11
10.01.09,16:00
Čo mám robiť v prípade, že nemám peniaze na nový počítač ani notebook, ktorý by som veľmi potrebovala. Pôžičku si zobrať nemôžem, pretože som zo sociálne slabej rodiny a ledva vystačíme s peniazmi. Na splátky by som to zvládala mesačne iba do 500,-sk. Ak mi viete poradiť, budem rada. Ak by ste mohli darovať, tiež budem rada. Chcela som npísať aj inzerát, ale keďže mi to už súri, obraciam sa na rady prostredníctvom tejto stránky. Vopred ďakujem za všetky postrehy a pripomienky.
No ak to suri, tak musis kupit. Vacsinou ti nikto zadarmo nic neda. ale nie kupit novy, ale nejaky ojazdeny ceny sa pohybuju okolo 50-100 € pozri napr. sem http://pc.bazos.sk/pc/?hledat=&hlokalita=&cenaod=50&cenado=80&Submit=H%C4%BEada%C5%A5&kitx=ano
Janka4110
10.01.09,17:08
ďakujem, už mám brigádu, ale nestačí to. Našla som si aj takú malú prácu u nás v dedine, ale peniaze sa mi stále nedarí odkladať. Možno si časom nájdem niečo lepšie. Ďakujem za radu
arizona
11.01.09,06:51
Dnes sa dajú kúpiť PC aj v akciách za celkom nízke sumy, pokiaľ netrváš na nejakých novinkách.Kúpila by som radšej PC do ktorého sa dajú potom dokupovať a príp. vymeniť rôzne súčasti.
Dá sa kúpiť na splátky.Môžu Ti v predajni vypočítať a stanoviť najnižšiu možnú mesačnú splátku,ale tým pádom to splácaš dlhšie a pôvodnú sumu predražíš.Ale máš to na viac rokov,dovtedy sa môže tvoja situácia zlepšiť.
Ďaľšia možnosť je : niečo nasporiť,to zaplatiť pri kúpe a zbytok na splátky.
annabel
18.01.09,21:07
Súhlasila by som s Arizonou - splátky sa dnes dajú nastaviť veľmi nízke, aj za 300 SK (10 Euro) mesačne. Iste, preplatíš to, ale ako sa hovorí, "keď musíš, tak musíš" :-)) A skutočne nemôžeš vedieť, ako sa Tvoja situácia zmení v budúcnosti.
Chobot
18.01.09,22:32
Neviem, na aké účely potrebuješ ten PC, ale ak len na nejaké kancelárske práce, tak keby si na nete pohľadala, tak sa dajú kúpiť zostavy aj za babku:

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=690451
Ferdosondo
16.10.18,11:08
+
ivka70
16.10.18,11:14
co nevies? dal si link na tu istu temu, do ktorej si link dal .....
Ferdosondo
16.10.18,11:15
hej zistil som :( Dík za upozornenie