iveta.pe
10.01.09,12:50
Mám menší problém. Posledné dni sa mi na tvári objavili vyrážky. Sú úplne malé, jemné a nie je ich vidieť, no na dotyk ich cítim. Nikdy som nemala takéto problémy, tak neviem, čím to môže byť spôsobené. Ďakujem za rady.
pasuliatko
10.01.09,12:54
alergia podla mna, ja mam niečo podobne ale mne su vidieť vyzera to ako štípanec od komára ale boli to na dotyk a mam ich viac nikdy som to ešte nemala. zjedla si niečo nezvyčajné?
iveta.pe
10.01.09,14:42
Mňa práve ani nebolia..je to skôr, akoby mi zrohovatela pokožka..neviem, ako by som to vhodnejšie opísala. A nespomínam si, že by som zjedla niečo nezvyčajné...hoci premýšľam, či to nebude kozmetikou, ktorú používam, no ja som nikdy takto nereagovala ani na nové výrobky. Uvidím, možno časom zmiznú..alebo len starnem:-)
pasuliatko
10.01.09,14:44
Mňa práve ani nebolia..je to skôr, akoby mi zrohovatela pokožka..neviem, ako by som to vhodnejšie opísala. A nespomínam si, že by som zjedla niečo nezvyčajné...hoci premýšľam, či to nebude kozmetikou, ktorú používam, no ja som nikdy takto nereagovala ani na nové výrobky. Uvidím, možno časom zmiznú..alebo len starnem:-)

:D:D no neviem môže to byť aj tou kozmetikou, skús si to vytlačiť :)
pasuliatko
10.01.09,14:45
alebo alergia na prací prášok v čom perieš obliečky,to mavam ja,alebo aviváž,,,nejaka potravina,kozmetika...toho je mnoho :)
Nika
10.01.09,14:52
ja si myslím, že to môže byť aj zo zimy. Takéto silné mrazy nerobia dobre pokožke.