brixie
10.01.09,16:02
Pekný deň
p. Mihál

prosím o radu. Dňa 1.11.2008 som nastúpil do firmy ako elektromontér. Jedná sa o slovenskú firmu, miesto pôsobenia Taliansko. Pracoval som v Taliansku od 1.11 do 22.12.2008 kedy mi bolo telefonicky oznámené, že tam kde som pracoval neboli so mnou spokojní, ale že mi nájdu náhradnú prácu.
Problém mám ten, že doposial som nedostal mzdu za mesiac 11 a 12/2008 a taktiek keď som vyzval zamestnávateľa (telefonicky) aby ukončil so mnou pracovný pomer alebo mi dal náhradnú prácu, zamestnávateľ neurobil nič. Takže nemám výplatu za 11a12/2008, nemám prácu, a nemám ani výpoveď. Jedené čo mám uzatvorenú pracovnú zmluvu.
Môžem sa zaregistrovať na úrade práce aj keď nemám ukončený pracovný pomer, pretože ja nemám príjem od novembra 2008 a keď nedostanem výpoveď v mesiaci január 2009 tak nebudem mať ani podporu.
Ďakujem.
ivka70
10.01.09,15:06
nevyplatena mzda je dovodom na okamzite zrusenie pracovneho pomeru z tvojej strany. Daj vypoved z tohto dovodu a mozes sa zaregistrovat na UP. Podporu budes mat, ak si bol z poslednych 4 rokov 3 roky zamestnany /platil si odvody/
brixie
10.01.09,16:31
Ďakujem.
Marína
10.01.09,16:45
Nárok na dávku v nezamestnanosti vznikne, ak poistenec v posledných štyroch rokoch pred zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie bol poistený v nezamestnanosti najmenej 1095 dní(tri roky) alebo 730 dní(2 roky), ak ol v pracovnom pomere na dobu určitú. Čítaj tu Dávka v nezamestnanosti (http://www.socpoist.sk/davka-v-nezamestnanosti/1361s)
ivka70
10.01.09,16:54
ano, je to preklep, mali tam byt 3 roky z poslednych 4 ...

a okamzite zrusenie PP je Zakonnik prace
§ 69
(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak
a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.
brixie
10.01.09,17:11
Kde možno takýchto zamestnávateľov obesiť ???
muros
12.01.09,10:29
na strom,,,

uzna urad prace okamzite zrusenie pracovneho pomeru zo strany zamestnanca ak zamestnavatel nechcel toto zrusenie prevziat? bolo dorucene doporucene pisomne - platnost teda plati, ale ako to preukazat na urade prace?
ivka70
12.01.09,15:44
v tom pripade by som ho poslala s dorucenkou a tu pripojila k zruseniu ako info pre urad prace.

Zamestnavatel je povinny po zruseni PP dat zamestnacovi zapocet rokov a pod., ak nie je ochotny, tak to riesit cez inspektorat prace.
dada 1
14.01.09,09:48
Keď zamestnanec nedostal úplnú mzdu len zálohu môže skončiť pracovný pomer podľa §69 ods.1 pism.b. Dakujem
Tweety
14.01.09,09:54
Keď zamestnanec nedostal úplnú mzdu len zálohu môže skončiť pracovný pomer podľa §69 ods.1 pism.b. Dakujem
Ak sú splnené podmienky skutočnosti v tomto § uvedené, tak áno. Môže okamžite skončiť PP.
§ 69 odst. 1. písm
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu alebo náhradu mzdy, alebo ich časť do 15 dní po uplynutí jej splatnosti, zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,
muros
20.01.09,21:44
Ako ziadat nahradu mzdy v zmysle § 69 ods. 4 Zákonníka práce. Dovod bol: Okamžité skončenie pracovného pomeru zo strany zamestnanca z dôvodu nevyplatenia náhrady príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca podľa §69 ods. 1 písm. b) ZP,
- dokedy je zamestnavatel povinny vyplatit nahradu?
- v poslednej vyplate to nebolo uhradene ako ho prinutit?