JJJAAA
11.01.09,19:32
zdravím,
Chcem sa spytat ze ako je lepsie vyuzit penazny prispevok od statu.

Ked zacnem podnikat ako zivnostnik a potom pojdem na ZŤP a budem ziadat o prispevok na auto bude mi zo strany statu vyhovene? (neratam okolnosti a specifikacie)....resp. bude moja ziadost posudzovana ,alebo okamzite zamietnuta z titulu ze ako podnikatelovi mi penazny prispevok zo zakona neprinalezi.
Preto rozmyslam ze na zivnost by isla manzelka a potom by ma prijala ako ZŤP.Chcem vyuzit penazny prispevok na auto a neviem ako to spravit.

Vďaka za odpovede.
funny10
11.01.09,18:36
To akože pôjdeš na ZŤP.... to len tak, zo srandy?
Podľa mňa ako živnostníkovi Ti ho nedajú, keď ho nedajú toľkým iným ZŤP, ktorí ho fakt potrebujú.
A ak potrebuješ návod ako .. obabrať štát, neviem či si obraciaš na tých správnych ľudí.
JJJAAA
11.01.09,18:39
To akože pôjdeš na ZŤP.... to len tak, zo srandy?
Podľa mňa ako živnostníkovi Ti ho nedajú, keď ho nedajú toľkým iným ZŤP, ktorí ho fakt potrebujú.
A ak potrebuješ návod ako .. obabrať štát, neviem či si obraciaš na tých správnych ľudí.
Nie nemienim obabrat stat......Idem na ZŤP tak ci onak ,len neviem co je pre mna vyhodnejsie.Mam dost diagnoz na to aby som siel na ZŤP.
Rozalka
11.01.09,18:44
Pri posudzovaní príspevku na auto sa berie do úvahy príjem všetkých členov domácnosti žiadateľa.
Bližšie pozri 447/2008 Z.z.
funny10
11.01.09,18:44
Však si pozri na nete podmienky, aké sú, aby si dostal príspevok. Ja čo poznám jednu dievčinu, jej priznali príspevok, ale ona bola na tom už pomaly tak, že nemohla chodiť, operovali jej bedrové kĺby.