zuky
11.01.09,20:50
Ahojte,
chcem sa vas opytat, ako by ste riesili situaciu, ked zamestnanec konci PP napr. dna 12.1.2009 (skusobna doba). Bol vopred oboznamy, vypoved prijal, vsetky papiere mal pripravene, ale zaroven na poslednu chvilu pred podpisom vypovede dorucil aj PN-ku, ktora zacina 12.1.2009.
Chcem sa opytat, ako mu bude nahrada mzdy plynuca z PN vyplatena, kedze prvych 10 dni by mal platit zamestnavatel?
Bude to tak, ze jeden den zaplati zamestnavatel a vsetko ostatne Socialna poistovna?

Poradte mi prosim ...
Dakujem
mysimis
11.01.09,19:52
12.1. - zaplatí zamestnávateľ a ostatné bude platiť Sociálna poisťovňa.
Gong
13.01.09,13:30
Dobrý den, ako by sme mali my postupovať, ak sme so zamestnankynou rozviazali PP dohodou, ktorú podpísala dňa 2.1.2009. 8.1.2009 nám poslala PN, a žiada, aby sme za Nu platili, že je v ochrannej lehote. Vraj jej to povedala, zamestnankyna na úrade prace. Táto zamestnankyna podpísala dohodu, pričom už bola tehotná, čo nám neoznámila. Takže si myslím, že my voči nej nemáme žiadne povinnosti. Opravte ma ak sa mýlím. Nechceme nič nikomu odoprieť.
Ďakujem
Jara
13.01.09,13:46
Ak bol 02.01. ukončený pracovný pomer tak len jej vypíšete potvrdenie o príjme na účely nemocenských dávok a spolu s tlačivom o PN odnesiete na sociálnu poisťovňu. Platiť jej bude SP, pretože je v ochrannej lehote.
Gong
13.01.09,18:07
... takže my si splníme svoju povinnosť tým, že do SP zanesieme potvrdenie o príjme spolu s PN. To musíme my zaniesť ako zamestnávateľ, alebo si to môže zaniesť do SP ona sama?
Tweety
13.01.09,18:13
... takže my si splníme svoju povinnosť tým, že do SP zanesieme potvrdenie o príjme spolu s PN. To musíme my zaniesť ako zamestnávateľ, alebo si to môže zaniesť do SP ona sama?
NIe, vy len vypíšete potvrdenie o príjme pre účely NP, a to spolu s potvrdenkou o DPN odovzdá v SP. Od prvého dňa DPN dostane nemocenské od SP v rámci ochrannej doby.
Lámerová
11.06.09,10:50
takže ak pokračuje v PN ďalej, tak všetky doklady, ktoré sa predkladajú, či už ukončenie alebo ten peňažný lístok k poslednúmu dňu mesiaca si bývalý zamestnanec v ochrannej lehote predkladá sám na SP, alebo to musí robiť zaňho zamestnávateľ?
mzdarka renca
11.06.09,10:54
takže ak pokračuje v PN ďalej, tak všetky doklady, ktoré sa predkladajú, či už ukončenie alebo ten peňažný lístok k poslednúmu dňu mesiaca si bývalý zamestnanec v ochrannej lehote predkladá sám na SP, alebo to musí robiť zaňho zamestnávateľ?

Ja to mám dohodnuté s takýmito zamestnancami tak, že oni mi to pošlú (môžu aj rovno na SP a tebe pošlú kópiu), ja si urobím kópiu, nahrám do softu, že sú PN v ochrannej dobe a posielam s ostanými PN-kami na SP.
Tweety
11.06.09,10:55
takže ak pokračuje v PN ďalej, tak všetky doklady, ktoré sa predkladajú, či už ukončenie alebo ten peňažný lístok k poslednúmu dňu mesiaca si bývalý zamestnanec v ochrannej lehote predkladá sám na SP, alebo to musí robiť zaňho zamestnávateľ?
Áno, sám, kedže už nemá zamestnávateľa.
Lámerová
11.06.09,10:57
doteraz som to posielala ja, ale nový riaditeľ mi to kázal preveriť či to musím robiť ja alebo si to majú posielať sami
mzdarka renca
11.06.09,10:59
doteraz som to posielala ja, ale nový riaditeľ mi to kázal preveriť či to musím robiť ja alebo si to majú posielať sami
mali by si to sami, ale ako som už vyššie napísala, aj ty potrebuješ byť informovaná do kedy bol PN v ochrannej lehote, nakoľko porebuješ mať info, kedy PN skončila.
Lámerová
11.06.09,13:25
prečo by som mala byť informovaná, kedy ukončí PN, keď pracovný pomer už skončil, je už odhlásený zo SP aj ZP, to neviem
Lámerová
15.06.09,06:20
skúsim sa ešte raz opýtať, že prečo by som ako zamestávateľ mala vedieť ukončenie PN zamestanca, ktorý už nie je našim zamestnanacom, veď nemám s tým čo urobiť, nič nemôžem ovplyvniť, ani nemám žiadne povinnosti, veď marodku vypláca Sociálna poisťovňa
Tweety
15.06.09,06:23
skúsim sa ešte raz opýtať, že prečo by som ako zamestávateľ mala vedieť ukončenie PN zamestanca, ktorý už nie je našim zamestnanacom, veď nemám s tým čo urobiť, nič nemôžem ovplyvniť, ani nemám žiadne povinnosti, veď marodku vypláca Sociálna poisťovňa
Nakoľko už nie je vaším zamestnancom, PP už skončil, tak sa tým už nemáš prečo nezaoberať.
Sabadka
15.06.09,06:26
skúsim sa ešte raz opýtať, že prečo by som ako zamestávateľ mala vedieť ukončenie PN zamestanca, ktorý už nie je našim zamestnanacom, veď nemám s tým čo urobiť, nič nemôžem ovplyvniť, ani nemám žiadne povinnosti, veď marodku vypláca Sociálna poisťovňa


Nie celkom. Ak by znovu nastúpil na PN ešte v ochrannej dobe, potvrdenie zamestnávateľa na peňažné dávky mu ešte stále vypĺňaš ty ako posledný zamestnávateľ
Tweety
15.06.09,06:28
Nie celkom. Ak by znovu nastúpil na PN ešte v ochrannej dobe, potvrdenie zamestnávateľa na peňažné dávky mu ešte stále vypĺňaš ty ako posledný zamestnávateľ
V takom prípade áno, ale to je zriedkavé.
Lámerová
15.06.09,08:07
tak teraz ako, dá s pristupovať aj k jednotlivým zamestnancom individuálne, že dajmetomu o jednom viem, že určite nenastúpi naspäť, tak tomu poviem, že si to má posielať sám, a iný teoreticky by mohol znovu nastúpiť, tak tomu to budem posielať?
Sabadka
15.06.09,08:15
tak teraz ako, dá s pristupovať aj k jednotlivým zamestnancom individuálne, že dajmetomu o jednom viem, že určite nenastúpi naspäť, tak tomu poviem, že si to má posielať sám, a iný teoreticky by mohol znovu nastúpiť, tak tomu to budem posielať?

Posielať si to môže v pohode sám, len nech oznámi dátum ukončenia PN. Ak mu to presiahne ochrannú dobu, tak je s ním pokoj . Teoreticky nenastúpi už ani tento lebo ste sním rozviazali pracovný pomer v skúšobnej lehote.