wegamizi
11.01.09,21:31
Ahojte, poradi mi niekdo recept, aby som nemala take suche a matne vlasy?
Farbim si ich 1 x do mesiaca, strih mi robi kadernicka, davam si zabaly aj masky a zatial nic - moc. Prosiiim.
danru
18.01.09,19:46
Nemam vyskusane, ale velmi si pochvaluju moje zname masku od Garnier fructis, vraj to treba davat na vlasy kazdy den, cize kazdy den si umyt vlasy a aplikovat masku, ako hovorim nemam vyskusane ale chystam sa pretoze aj tak si vlasy musim umyvat kazdy den, takze ked sa osvedci tak este napisem:)
arizona
18.01.09,22:14
Samotné farbenie vlasy vysušuje. Používaj kvalitnú farbu,ktorá vlasy ošetruje.Ale zázraky ako z reklamy nečakaj.
Na kvalitu vlasov pôsobí nielen genetika, ale aj strava ,či prostredie v ktorom pracuješ a pod.:)
jaja99
18.01.09,22:55
Daj si vyšetriť štítnu žľazu.
kukučka
19.01.09,04:08
no v prvom rade si prestaň farbiť vlasy! Myslím si, že keby niekto vymyslel farbu, ktorá vlasy ošetruje :eek: mal by Nobelovku :D
janulinka
19.01.09,05:21
Dobrá je domáca kúra na vlasy z olivového oleja a žĺtka, olivový olej sa trochu zohreje, zmieša sa s vaječným žĺtkom a dá sa na vlasy, nechá sa pôsobiť minimálne hodinu, je dobré aj celú noc, na vlasy sa dá igelit, aby sa účinok zábalu znásobil.
BXLmiami
19.01.09,06:11
:) Tak ja by som v prvom rade dala testy,či Ti niečo z toho bežného čo používaš neškodí.Až následne by som špekuloivala dalej.
wegamizi
21.01.09,18:52
Dakujem za zabalove recepty, urcite vyskusam. S tou stitnou zlazou to ma tiez nieco doseba, uz mi to povedali viaceri, aj ked nerada, budem asi musiet navstivit lekara:confused:
Potesili ste ma velmi, dakujem;)
marek41
21.01.09,20:09
Zavidim baby.mam 29 a na hlave mam cestu ako piestanske letisko.a to uz pekne dlho asi 4 roky.
KIKA16
25.01.09,08:53
súhlasím s janulinkou, môžeš pridať aj med ;)
pasuliatko
29.01.09,19:52
ja používam už dlhé roky Fructis od Garnier a vdaka nemu mám vlasy ako z bavlnky. používam od nich šampón,kondicionér aj masku. vyskúšaj si kúpiť na poškodené vlasy tj s modrou guličkou a uvidíš,že sa ti to vylepší ;)
marina8
29.01.09,21:02
Ahojte, poradi mi niekdo recept, aby som nemala take suche a matne vlasy?
Farbim si ich 1 x do mesiaca, strih mi robi kadernicka, davam si zabaly aj masky a zatial nic - moc. Prosiiim.


mozno miesto farby radsej tonovaci sampon priblizneho odtienu svojich vlasov, pockat takym to sposobom kym to povyrasta, vsetko zostrihat a potom uz len tonovaci sampon od palette a dobre robi, ked si do poslednej vody ktorou si oplachujes vlasy pridas trochu jablcneho octu, ten vyplavi zbytky samponu a vlasy su potom pekne:)
a jablcny ocot mozes pouzivat aj vnutorne, kazde rano do 1dcl vody das trochu jablcneho octu a trochu medu a vypijes
touto kurou sa vyplavia z tela kadejake veci o akych ani nevieme;)
a dobre robia kapsule dr.muller: panthenol,predavaju ich po 30 a po 60 ks
Melnick
14.11.12,19:19
Nemám dobré skúsenosti so značkou Palette - začali mi hrozne vypadávať vlasy. Ešteže som mala hrivu ako kôň. No dosť z nej ubudlo.:o
taiko
14.11.12,19:25
zeny zlate, moja zena pouzivala Kerastase. Na zaciatku to bolo paradne ale prednedavnom, si vsimla, z uz to nie je bohvie co. Tak som niekde vycital, ze si treba pomasirovat vlasy citronovou stavou a potom na polhodinu dat do zabalu zo sezamoveho oleja na 30 minut a cuduj sa svete, vlasy sa nam zase ligocu a su nejake take prevzdusnene, bez lupin a krajsie vyzeraju. Zase mam doma fesandu:D

PS: ten sezamovy olej vraj detoxikuje pokozku