Zitulda
12.01.09,10:10
Prosím, vysvetlí mi niekto kde robím chybu? prihlásim sa potom napíšem SS-ku a keď ju dopíšem a chcem odoslať príde mi upozornenie - viď prílohu. Dnes som tri krát sa musela prihlásiť pri jednej správe, pokiaľ bola odoslaná a tri krát sa mi správa pre nick Janka331 (k šikane) nepodARILO ODOSLAť.
---------------------------------------------
Dúfam, že len robím chybu a nepatrí bod č. 3

Ďakujem Zita
Prešlo po druhom prihlásení a prílohu nepridalo, vypísalo -invalid file
Katija
12.01.09,09:33
Prešlo po druhom prihlásení a prílohu nepridalo, vypísalo -invalid fileNa porade sa prílohy cez SS nedajú posielať.
Buď prílohu pridáš do príspevku, alebo pošleš zo svojej mailovej adresy na jej mailovú adresu.:o
__________________
Katija:):cool:
Zitulda
12.01.09,14:00
Na porade sa prílohy cez SS nedajú posielať.
Buď prílohu pridáš do príspevku, alebo pošleš zo svojej mailovej adresy na jej mailovú adresu.:o
__________________
Katija:):cool:
Katija v prvom rade ďakujem za reakciu neviem, ale si myslím, že si zle pochopila o čo mi ide. Ja veľmi dobre viem, že sa cez SS-ku prílohy posielať nedajú. Prečítaj si hrubo vytlačené v mojej citácii. To upozornenie som skopírovala, a to som chcela pridať ako prílohu - a ona neprešla-do tohoto príspevku, keď aj tento príspevok mi prešiel až po druhom prihlásení


Prosím, vysvetlí mi niekto kde robím chybu? prihlásim sa potom napíšem SS-ku a keď ju dopíšem a chcem odoslať príde mi upozornenie - viď prílohu. Dnes som tri krát sa musela prihlásiť pri jednej správe, pokiaľ bola odoslaná a tri krát sa mi správa pre nick Janka331 (k šikane) nepodARILO ODOSLAť.
---------------------------------------------
Dúfam, že len robím chybu a nepatrí bod č. 3

Ďakujem Zita
Prešlo po druhom prihlásení a prílohu nepridalo, vypísalo -invalid file
Zitulda
12.01.09,14:18
tak pokračujem a nadväzujem na príspevok s dvoma citáciami.:(zjednoduším podanie problému:
1.- prihlásim sa
2.-píšem SS-ku, dopíšem
3.-odošlem SS-ku
4.- na obrazovke sa mi objaví upozornenie
Tentokrát opisujem upozornenie
Upozornenie
Nie ste prihlásený, alebo nemáte prístupové práva k požadovanej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
1. Nie ste prihlásený........ podotýkam, že som sa prihlásila
2. Je možné, že nemáte dostatočné práva...... atď a o to som sa nepokúšala
3. Ak sa snažíte poslať príspevok,možno máte zrušené členstvo.....
Prihlásiť:
Užívaťeľské meno:............
Heslo:.............................
Zabudli ste heslo?
štvorček Zapamätať?
Prihlásiť a Vymaž formulár ( vo štvorčeku)

Porada sprístupňuje požadovanú stránku len ragistrovaným členom

A SS-ky nemôžem odoslať, toť všetko. Ak viete poradťe prosím:( a do:mee:
betka631
12.01.09,14:29
Tak presne s týmto som sa stretla i ja. Akurát, že nie pri odosielaní SS, ale pri prezeraní profilu člena....i to nie pri každom.
buchač
12.01.09,14:31
Nie ste prihlásený, alebo nemáte prístupové práva k požadovanej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
1. Nie ste prihlásený........ podotýkam, že som sa prihlásila
2. Je možné, že nemáte dostatočné práva...... atď a o to som sa nepokúšala
3. Ak sa snažíte poslať príspevok,možno máte zrušené členstvo.....
Prihlásiť:
Užívaťeľské meno:............
Heslo:.............................
Zabudli ste heslo?
štvorček Zapamätať?
Prihlásiť a Vymaž formulár ( vo štvorčeku)

Porada sprístupňuje požadovanú stránku len ragistrovaným členom

A SS-ky nemôžem odoslať, toť všetko. Ak viete poradťe prosím:( a do:mee:


Toto aj mne niekedy vyhodí ;)

1. Tak sa v podstate znova prihlásim
2. Niekedy na toto server akoby nereagoval
3.Tak po prihlásení sa prehodím do inej témy
4.Potom označím hlavnú stránku Porady.sk
5.A potom už len idem ďalej tam , kde potrebujem , všetky pokyny sú akceptované :---

Juraj
Zitulda
12.01.09,15:28
To, že znova sa mám prihlásiť by som a ešte brala,ale zakaždým v SS-kách mi všetko,čo som napísala zmizne a môžem znova písať. To je na zaplakanie, najmä ak viem, že na to čakajú, vyzývajú ma, že neodpovedám. To mi neostáva nič iné,ale áno mám dve možnosti 1.- nepísať SS-ky 2. písať ospoveď na SS-ky len priamo v príspevkoch. A čo robiť, keď osobe mám dať odpoveď a ani cez admína na neuverejnený mail sa nedá A to neviem, ako by sa dalo zvládnuť. Odpovedať je slušné, aj chcem tak preto si pýtam radu. To, že ma inokedy vypne, ma netanguje, prihlásim sa znova.
Katija
12.01.09,16:09
Katija v prvom rade ďakujem za reakciu neviem, ale si myslím, že si zle pochopila o čo mi ide.
Máš pravdu zle som to pochopila. Teba systém zrejme odhlasuje.
Dnes v inej téme Richard radil v podobnom prípade skontrolovať nastavenie cookies v internetovom prehliadači.

Kuk sem http://www.porada.sk/913394-post292.html.

A ešte je možné, že dnes server pre preťaženie takto blbol. Padli hneď dva rekordy v počte naraz pripojených členov. Mne SS doobeda odchádzali, ale bolo to také spomalené.

PS: Keď máš takéto problémy, tak si správu napíš v počitači v textovom editore a do SS ju len nakopíruj. :o
__________________
Katija:):cool:
buchač
12.01.09,16:55
To, že znova sa mám prihlásiť by som a ešte brala,ale zakaždým v SS-kách mi všetko,čo som napísala zmizne a môžem znova písať. To je na zaplakanie, najmä ak viem, že na to čakajú, vyzývajú ma, že neodpovedám. To mi neostáva nič iné,ale áno mám dve možnosti 1.- nepísať SS-ky 2. písať ospoveď na SS-ky len priamo v príspevkoch. A čo robiť, keď osobe mám dať odpoveď a ani cez admína na neuverejnený mail sa nedá A to neviem, ako by sa dalo zvládnuť. Odpovedať je slušné, aj chcem tak preto si pýtam radu. To, že ma inokedy vypne, ma netanguje, prihlásim sa znova.

Mňa pre zmenu občas vypne , ak nie som aktívny , ale prihlásený som .
Toto je asi ale špecifikum tohoto servera , na iných fórach sa mi to nestáva ;)

Takže by som Ti doporučil , v prípade dlhšieho príspevku , si tento napísať vo Word-e a potom len okopírovať na miesto činu .
Zvyknem to robiť práve v prípade , pre istotu , ak náhodou mám niečo rozpísané , aby to neišlo kadeľahšie .Je to dobre takto robiť aj preto , že niekedy proste musíš prerušiť činnosť a inak sa nedá .


Juraj
veronikasad
12.01.09,17:03
Tak presne s týmto som sa stretla i ja. Akurát, že nie pri odosielaní SS, ale pri prezeraní profilu člena....i to nie pri každom.
Zistila som, že sa mi to stáva pri nových členoch, ktorí majú 1-2 príspevky /neviem do kolkých to takto funguje/
Katija
12.01.09,17:22
Tak presne s týmto som sa stretla i ja. Akurát, že nie pri odosielaní SS, ale pri prezeraní profilu člena....i to nie pri každom.

Zistila som, že sa mi to stáva pri nových členoch, ktorí majú 1-2 príspevky /neviem do kolkých to takto funguje/
Čitajte od príspevku 266. http://www.porada.sk/t63751-p14-co-sa-dialo-dnes-s-poradou.html
__________________
Katija:):cool:
veronikasad
12.01.09,17:41
Čitajte od príspevku 266. http://www.porada.sk/t63751-p14-co-sa-dialo-dnes-s-poradou.html
__________________
Katija:):cool:
Odpovede od Richarda som sa nedočítala, žeby naozaj kombinácia písmen k a m?
Zitulda
12.01.09,18:44
Takže by som Ti doporučil , v prípade dlhšieho príspevku , si tento napísať vo Word-e a potom len okopírovať na miesto činu .
Zvyknem to robiť práve v prípade , pre istotu , ak náhodou mám niečo rozpísané , aby to neišlo kadeľahšie .Je to dobre takto robiť aj preto , že niekedy proste musíš prerušiť činnosť a inak sa nedá .


Juraj



PS: Keď máš takéto problémy, tak si správu napíš v počitači v textovom editore a do SS ju len nakopíruj. :o
__________________
Katija:):cool:
Srdečná vďaka za radu Vám obom, budem to praktizovať určite